Skip to content

Zdjęcie dnia

19798100102103241

Komentarz

  • Mój stryj znalazł się po wojnie w Anglii, ożenił z Angielką i tam zmarł. Jego wnuk Damon gra w jakimś klubie i tak zakochał się w Fabiańskim, że do swego angielskiego nazwiska dodał Fabiański. Tak się podpisuje :-) Nie, nie jest pedałem, ma uroczą żonę i synka. Btw. Fabiański potrafił sobie zjednać ogromną sympatię Walijczyków i nie tylko, jest wyjątkowo udanym ambasadorem Polski.
  • edytowano June 2018
    Z powyższych przykładów widać ze Polacy są świetnym materiałem na imigrantów. Szybko się asymilują i utożsamiają z krajem i narodem przyjmującym. Już w drugim pokoleniu następuje ta przemiana. To oznacza że pierwsze usilnie i skutecznie nad tym pracuje. Zapewne różne nacje mają bardzo różne zdolności i chęć asymilacji. Rzecz jasna że odmienność rasy i religii oraz duża odmienność obyczaju są istotnymi czynnikami zmniejszającymi zdolność asymilacji. Zachód jest od kilkudziesięciu już lat w wielkiej potrzebie imigracyjnej i korzysta z takich nacji jak Polacy w celu uzupełnienia składu do pracy skoro sam stracił chęć i umiejętność rozmnażania się. Stosuje różne techniki wspomagające. Należy do nich organizacja operacji jak pedagogika wstydu w Polsce. Polska jest pokrzywdzona ale mało i się zaczęła bronic skutecznie. Sama stosuje drenaż ludności w stosunku do Ukraińców. Ja znam i analizuję czasem różne statystyki. Poczytajcie co Zachód zrobił z demografią Ukrainy, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Bułgarii, Rumunii, Serbii i kilku innych krajów europejskich w ciągu ostatnich 30 lat czyli głównie od upadku ZSRR. To jest niezwykle skuteczna polityka i w stosunku do niektórych z tych krajów nieodwracalna. Inna rzecz że to nie wystarcza do powstrzymania wymierania Zachodu. Stąd imigracja islamska. To samo lekarstwo ale z dodatkiem śmiertelnej trucizny.
  • Mnie tylko ciekawi, czy tak się stało bo tak i już, czy też Brooklyńska Rada Żydów podjęła taką uchwałę, kazała ją wykonać Rockefellerowi i Sorosowi.
  • a Radziwiłł radził
    coby na kolonistów Niemców brać bo szybko się asymilują
  • loslos
    edytowano June 2018
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mnie tylko ciekawi, czy tak się stało bo tak i już, czy też Brooklyńska Rada Żydów podjęła taką uchwałę, kazała ją wykonać Rockefellerowi i Sorosowi.
    Nie ma takich spisków. Ludzie nie wykonują poleceń, ludzie robią tylko to co oczywiste. Światem rządzą nie spiskowcy tylko idee. A przecież jest oczywiste dla każdego Zachodniaka, że należy zajebać Polskę i Polaków. To nie jest problem, problemem jest to, że nie jest oczywiste dla Polaków, że należy stawiać opór.
  • No tapsz. Ale skąd dany Zachodniak wie, że ma nienawidzić Polski? Tego musieli go nauczyć Fryc, Katarzyna i ta ruska kurwa Wolter.
  • christoph napisal(a):
    a Radziwiłł radził
    coby na kolonistów Niemców brać bo szybko się asymilują
    Jużem pisał że ja z takich.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No tapsz. Ale skąd dany Zachodniak wie, że ma nienawidzić Polski? Tego musieli go nauczyć Fryc, Katarzyna i ta ruska kurwa Wolter.
    Przede wszystkim własne doświadczenie historyczne. 79 lat temu Zachód poparł Polskę, nieśmiało i tchórzliwie ale jednak i skończyło się to dla niego bardzo źle. Drugi raz tego błędu nie popełnią, bo oni w odróżnieniu od nas uczą się na własnych błędach.

    Przecież najlepszym sposobem na zapewnienie pokoju jest przyłączyć się do agresora i rzucić się na napadniętego.
  • edytowano June 2018
    christoph napisal(a):
    a Radziwiłł radził
    coby na kolonistów Niemców brać bo szybko się asymilują
    Tak jak Sasi w Siedmiogrodzie, którzy po siedmiuset latach wyjechali do Heimatu, wykupieni za dojczmarki u Conducatora. Za to ci z Nadwołża po trzystu latach dostali od bolszewików bilety na Syberię, tylko dlatego że się nie zasymilowali i stanowili odrębną grupę.

    Asymilacja światlejszej części Niemców na terenach Rzplitej jest rzeczą unikalną i ma swą przyczynę w atrakcyjności idei polskiej i polskiego ducha, w czasach gdy Najjaśniejszej formalnie na mapie nie było. Na tej samej zasadzie polonizowali się Francuzi, Szkoci, Tatarzy.

    Dzisiaj żaden Niemiec się nie spolonizuje, bośmy sami spsieli, elity mamy psie a w dużej części również świńskie, zaś ducha w nas tyle, co trucizny w pestce od jabłka.
  • Z Niemcami różnie bywało. Czytałem relacje o kolonistach spod Płocka, co przez pokolenia sprowadzali sobie sprzęty z Berlina, gazety, nawet drobiazgi.
    Folksdojcze nie wzięli się znikąd.
  • edytowano June 2018
    Ma Kolega rację.
    Dlatego napisałem wyżej, że tylko światlejsi się asymilowali. Tacy, których potrzeby nie kończyły się na brzuchu i nagromadzonych w obejściu gratach. Przy okazji mamy definicję folksdojcza wynikającą z ograniczonego katalogu potrzeb i państwa uosabiającego w jego umyśle ów ograniczony katalog.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Z Niemcami różnie bywało. Czytałem relacje o kolonistach spod Płocka, co przez pokolenia sprowadzali sobie sprzęty z Berlina, gazety, nawet drobiazgi.
    Do dziś mam ich sporo. A od kilku dni jeszcze więcej.
  • Kolega opowiadał mi facecję spod Łodzi. Po wojnie jakaś komisja badała ludzi, czy są Polakami czy Niemcami.
    - Babciu, jak to, całe życie mieszkacie w Polsce i mówicie tylko po niemiecku?
    - U nas w wiosce wszyscy mówili po niemiecku...
  • Bywały takie wioski pod Łodzią. Nawet w nazwie miały "Kolonia" i coś tam. Jeździłem do takiej wioski już zasiedlonej przez Poleszuków.
  • Ten w środku trochę ekscentrycznie ubrany.
  • to jakaś klasa z podparyskiego liceum?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kolega opowiadał mi facecję spod Łodzi. Po wojnie jakaś komisja badała ludzi, czy są Polakami czy Niemcami.
    - Babciu, jak to, całe życie mieszkacie w Polsce i mówicie tylko po niemiecku?
    - U nas w wiosce wszyscy mówili po niemiecku...
    Karl Dedecius
    "Europejczyk z Łodzi"
  • edytowano June 2018
    UWAGA!
    Spójrzcie na identyfikator (zdjęcie ID) Iranki!

    image
  • Jejku, co to jest? Tak wygląda zachodnia Europa.
  • No proste, wyrwała się dziewczyna z domu to szaleje. Z Iranu nie wyjedzie inaczej niż na zdjęciu. A na zgniłym zachodzie sobie folguje ile dusza zapragnie.
    Nie wiem jak tam służby pracują ale może mieć kobita problemy bo się temat stał medialny.
  • Cyrylica napisal(a):
    Jejku, co to jest? Tak wygląda zachodnia Europa.
    Ten komentarz dotyczył tego okropnego zdjęcia Macrona w otoczeniu pięknotek. Fuj.
  • Prezydent Francji Macron wraz z małżonką odwiedził paryski klub gejów w rocznicę odkrycia przez świat zachodni istnienia pierwszego gejo-murzyna.
  • Cyrylica napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Jejku, co to jest? Tak wygląda zachodnia Europa.
    Ten komentarz dotyczył tego okropnego zdjęcia Macrona w otoczeniu pięknotek. Fuj.
    Czyli prawdziwa pomyłka: tak właśnie juz wygląda Europa Zachodnia.
    :/
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Piękna
    Od razu widać. że mamy (słowianie) te same geny! (dosłownie!)
  • romeck napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Piękna
    Od razu widać. że mamy (słowianie) te same geny! (dosłownie!)
    Nic nie przebije Iranki z tego filmiku;
    Od 21:38 minuty:
  • image
    ponad 100 hełmów dla Gwardji Szwajcarskiej zostanie wydrukowanych w 3D.
    koszt jedbnej sztuki ok. 800 euro i trwa 14 godzin, płatnerz wykuwa coś takiego godzin 100. na razie sponsorów znalazło 40 hełmów, wszystkie mają być sfinansowane ze zrzutki.
    https://www.kath.ch/newsd/neue-helme-der-schweizer-garde-in-3d-druck-komplett-finanziert/
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Piękna
    w przeciwieństwie do naszej ex królowej stadionu - naturalna/nie poprawiana chirurgicznie i z klasą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.