Skip to content

Zdjęcie dnia

1148149151153154241

Komentarz

  • Ta scenka na fotce, to jak kaczyńskie "melduję wykonanie zadania!".

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    liczy się!
    (tak się sam określa)

    zresztą, Pan Bóg zawoła nas po IMIEMIU, bez nazwisk, nicków, pseudonimów ;)
    To co będzie ze Sławkami N.?
    No, nie pchać się?

    :-?
    No jak to co,- do piekUa !
  • image

    Dziś, 29.lipca 2020
  • Aże mi się przypomniało, jak oprowadzałem grupę Mołdawian w słusznie minionym tysiącleciu. Zatrzymali się i pytają: "Ty, a kto to jest ten facet Sursum Corda?"
  • edytowano July 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Aże mi się przypomniało, jak oprowadzałem grupę Mołdawian w słusznie minionym tysiącleciu. Zatrzymali się i pytają: "Ty, a kto to jest ten facet Sursum Corda?"
    Serdcosz Górny/ Górniak
  • edytowano July 2020
    ivo Jima?
  • romeck napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    Dziś, 29.lipca 2020
    Nie no, za to się należy wpierdol.
  • Małoletnie dziewuszki.


    Co zaniedbaliśmy?
  • los napisal(a):
    Małoletnie dziewuszki.


    Co zaniedbaliśmy?
    Edukację.

    A co do małoletnich dziewuszek, to orane było od czasu kedym był małoletnim chłopięciem. Z niedowierzaniem przeglądaliśmy w liceum pismo "Dziewczyna", któreho jasnym celem była produkcja gupich bździągiew.

    Zresztą, nie tylko myśmy zaniedbaliśmy, tylko płynęliśmy z głównym ściekiem. Wielgi Szatan też zaniedbał, obczajta:

  • edytowano July 2020
    los napisal(a):
    Małoletnie dziewuszki.
    jedna z tych dziewuszek ma mocno owłosione nogi
  • Wstrząsające! I to ma być Polska? Przebacz, Panie Jezu.


  • KAnia napisal(a):
    Wstrząsające! I to ma być Polska? Przebacz, Panie Jezu.


    +1
  • loslos
    edytowano July 2020
    .
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Aże mi się przypomniało, jak oprowadzałem grupę Mołdawian w słusznie minionym tysiącleciu. Zatrzymali się i pytają: "Ty, a kto to jest ten facet Sursum Corda?"
    faktem jest, że właśnie zdałam sobie sprawę iż nie mam pojęcia o religii panującej w Mołdawii...
  • edytowano July 2020
    balbina napisal(a):

    faktem jest, że właśnie zdałam sobie sprawę iż nie mam pojęcia o religii panującej w Mołdawii...
    Aż sam się zaciekawiłem!
    Religia w Mołdawii – jest reprezentowana głównie przez prawosławie (61,7%). Największe mniejszości religijne stanowią muzułmanie (5%), protestanci (4,4%) i katolicy (2%).
    21,6% społeczeństwa jest bezwyznaniowa.
    język urzędowy: rumuński
    ludność kraju: 2 x Warszawa (3,5 mln)
    powierzchnia: 1 x warszawskie/ mazowieckie (34 tys. kmkw)


    ?
    Jak to istnieje?
  • romeck napisal(a):
    balbina napisal(a):

    faktem jest, że właśnie zdałam sobie sprawę iż nie mam pojęcia o religii panującej w Mołdawii...
    Aż sam się zaciekawiłem!
    Religia w Mołdawii – jest reprezentowana głównie przez prawosławie (61,7%). Największe mniejszości religijne stanowią muzułmanie (5%), protestanci (4,4%) i katolicy (2%).
    21,6% społeczeństwa jest bezwyznaniowa.
    język urzędowy: rumuński
    ludność kraju: 2 x Warszawa (3,5 mln)
    powierzchnia: 1 x warszawskie/ mazowieckie (34 tys. kmkw)


    ?
    Jak to istnieje?
    Z rozpędu i dzięki Rosji oraz Rumunii. Mołdawia jest de facto podzielona od rewolucji. Niepodległa Mołdawia to wschodnia połowa. Zachodnia leży w Rumunii na przedpolu Karpat. Istnienie Mołdawii umożliwia istnienie i trwanie ruskiego Naddniestrza. W granicach Rumunii lub Ukrainy byłoby enklawą bardzo odległą od Rosji właściwej.
  • edytowano July 2020
    Przy okazji
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Małoletnie dziewuszki.


    Co zaniedbaliśmy?
    Edukację.

    A co do małoletnich dziewuszek, to orane było od czasu kedym był małoletnim chłopięciem. Z niedowierzaniem przeglądaliśmy w liceum pismo "Dziewczyna", któreho jasnym celem była produkcja gupich bździągiew.

    Zresztą, nie tylko myśmy zaniedbaliśmy, tylko płynęliśmy z głównym ściekiem. Wielgi Szatan też zaniedbał, obczajta:
    Tak, ale głównie wychowanie przez rodziców i formację religijną zawaliliśmy (niektórzy z nas). W szkole jest edukacja religijna i co z tego? Na bratnim forum propozycja, że wystarczy wprowadzić do szkół logikę formalną, filozofię antyczną, a będzie lepiej i czemu zły PiS tego nie robi?

    Szkoła szkołą, a dzieci kształtuje jeszcze dom, popkultura i grupa rówieśnicza, a tam połowa rodziców kolegów rozwiedziona a na religię niewiele dzieci uczęszcza. Tak więc tego..Winien oczywiście Kaczyński..
  • romeck napisal(a):
    balbina napisal(a):

    faktem jest, że właśnie zdałam sobie sprawę iż nie mam pojęcia o religii panującej w Mołdawii...
    Aż sam się zaciekawiłem!
    Religia w Mołdawii – jest reprezentowana głównie przez prawosławie (61,7%). Największe mniejszości religijne stanowią muzułmanie (5%), protestanci (4,4%) i katolicy (2%).
    21,6% społeczeństwa jest bezwyznaniowa.
    język urzędowy: rumuński
    ludność kraju: 2 x Warszawa (3,5 mln)
    powierzchnia: 1 x warszawskie/ mazowieckie (34 tys. kmkw)


    ?
    Jak to istnieje?
    Winnice, winnice, winnice i winnice. Kupując francuskie, hiszpańskie bądź włoskie wino (W sensie etykiety) możesz mieć 50% pewności że pijesz sok z winogron moldawskich, względnie dalmackich. Także tak.
  • A ludność to po prostu zsowietyzowani Rumuni.
  • edytowano July 2020
    Sarmata1.2 napisal(a):
    A ludność to po prostu zsowietyzowani Rumuni.
    Pacz Pan - to tak samo jak u nas wyborcy Czajkowskiego, tylko nie Rumuni.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    A ludność to po prostu zsowietyzowani Rumuni.
    Kurde, ale jak! Między sobą rozmawiali po rosyjsku; na rumuński przechodzili dopiero przy śpiewaniu piosnek ludowych.

    Jak zobaczyli, że dżezuici mają nieruchomość burta w burtę z katedrą, to im oczy się zrobiły. Mówią, że w całym Kiszyniowie to ze dwie cerkwie, a i to pustawe.

    (Stan sprzed 20 lat).
  • Buń. Cie fać?
  • MarianoX napisal(a):
    Przy okazji
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Małoletnie dziewuszki.


    Co zaniedbaliśmy?
    Edukację.

    A co do małoletnich dziewuszek, to orane było od czasu kedym był małoletnim chłopięciem. Z niedowierzaniem przeglądaliśmy w liceum pismo "Dziewczyna", któreho jasnym celem była produkcja gupich bździągiew.

    Zresztą, nie tylko myśmy zaniedbaliśmy, tylko płynęliśmy z głównym ściekiem. Wielgi Szatan też zaniedbał, obczajta:
    Tak, ale głównie wychowanie przez rodziców i formację religijną zawaliliśmy (niektórzy z nas). W szkole jest edukacja religijna i co z tego? Na bratnim forum propozycja, że wystarczy wprowadzić do szkół logikę formalną, filozofię antyczną, a będzie lepiej i czemu zły PiS tego nie robi?

    Szkoła szkołą, a dzieci kształtuje jeszcze dom, popkultura i grupa rówieśnicza, a tam połowa rodziców kolegów rozwiedziona a na religię niewiele dzieci uczęszcza. Tak więc tego..Winien oczywiście Kaczyński..

    W sumie mogę się tylko podpisać, ale żebyśmy się dobrze rozumieli.
    To, co w szkole ma znaczenie. Ale właśnie nie jest jedyne, więc wymiana tego nie będzie jakimś cudotwórczym remedium.
  • edytowano July 2020
    Szatan to nieudolny naśladowca. Widział ktoś tak skontrastowaną tęczę ?!
  • My też niepotrzebnie tę szatańską podróbkę nazywamy tęczą. Pora nazwać rzecz po imieniu.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Rafał napisal(a):
    romeck napisal(a):
    balbina napisal(a):

    faktem jest, że właśnie zdałam sobie sprawę iż nie mam pojęcia o religii panującej w Mołdawii...
    Aż sam się zaciekawiłem!
    Religia w Mołdawii – jest reprezentowana głównie przez prawosławie (61,7%). Największe mniejszości religijne stanowią muzułmanie (5%), protestanci (4,4%) i katolicy (2%).
    21,6% społeczeństwa jest bezwyznaniowa.
    język urzędowy: rumuński
    ludność kraju: 2 x Warszawa (3,5 mln)
    powierzchnia: 1 x warszawskie/ mazowieckie (34 tys. kmkw)


    ?
    Jak to istnieje?
    Z rozpędu i dzięki Rosji oraz Rumunii. Mołdawia jest de facto podzielona od rewolucji. Niepodległa Mołdawia to wschodnia połowa. Zachodnia leży w Rumunii na przedpolu Karpat. Istnienie Mołdawii umożliwia istnienie i trwanie ruskiego Naddniestrza. W granicach Rumunii lub Ukrainy byłoby enklawą bardzo odległą od Rosji właściwej.

    Czyliże niepodległa (państwowość) część Mołdawii to trochę jak Prusy Ferderacji Rosyjskiej?
  • edytowano July 2020
    .
  • AnnaE napisal(a):
    My też niepotrzebnie tę szatańską podróbkę nazywamy tęczą. Pora nazwać rzecz po imieniu.
    +10 Tęczopodobny gejowski bohomaz i tyle.
  • Flaga sześciokolorowa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.