Skip to content

Zdjęcie dnia

1146147149151152241

Komentarz

  • SigmundvonBurak napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.



    Tymczasem w Krakowie.
    Sroga manifa, ze 20 osób przyszło!
  • Mało mieliśmy rasistów w Polsce ale po takich wybrykach będzie chyba więcej.
  • 20 osób ? Nabrać się znów dałem .
  • Jak kto nie uważa z koparką...
  • Nie, no, na innych zdjęciach widać że było ich trochę więcej.

    Mnie tylko zastanawia jak ten murzyn radził sobie z piwkiem w maseczce:

    image
  • edytowano June 2020
    A ja siem zastanawiam czemu na tych kartonach przeważnie w ingliszu.

    I takie transparenty Jana Bo to szczyt staranności i finezji przy tym dziadostwie.(bźłe...)
  • kulawy_greg napisal(a):
    Nie, no, na innych zdjęciach widać że było ich trochę więcej.
    Na tym zdjęciu też ze 20 osób. Po niskich planach poznajemy, że na imprezie nikogo nie było. Dopiero plany z wysoka, choćby z balkonu, pokazują ile było ludzi.
  • Chodziło mi o inne zdjęcia, a to zapodałem bo rozśmieszył mnie murzyn z piwkiem i plakat z Kościuszką
  • same kobiety (prawie), pewnie ta sama ekipa co na czarne marsze...
  • Mam takie niejasne odczucie, ze wiekszosc z tych "20 osob" to takze aktywistki czarnych marszy
  • Siostry Laura i Roksana Oraniec przebiły żonę tygrysa.
    image
  • edytowano June 2020
    Lewe skrzydło!
    Odwołanie do ladino.

    Skoro Radio Maryja puszcza ModernToking i córkę rybaka Mazura z Mazur
    To i Bosak może wytoczyć broń powabną dla części wyborców
    [edit]
    Ciekawe, to nie statystka czy wynajęta aktorka, a kandydatka
    https://www.wprost.pl/wybory-parlamentarne-2019/10256688/finalistka-miss-polski-startuje-w-wyborach-do-sejmu-bedzie-na-listach-konfederacji.html
  • Młode Tłoki w Radyju? Nie może być!
  • adamstan napisal(a):
    Młode Tłoki
    u nasz się mówiło
    W morde tłokiem

  • Jak wkleić zdjęcie z fb?
  • christoph napisal(a):
    Jak wkleić zdjęcie z fb?
    Klikamy zdjęcie . Klikamy zobacz pełen rozmiar. Kopiujemy link . image
  • Dziękuję bardzo!
    Zauroczyło mnie to ujęcie.
    Jakem bookfetishist
  • Dzisiej w mojem mnieście były atrakcyjne chmury. Zdjęłam.

    image

  • prześliczne ujęcie (acz już widziałem na TT)
  • Notto napisal(a):
    Dzisiej w mojem mnieście były atrakcyjne chmury. Zdjęłam.

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    Koleżanki talent jak zwykle w pełnej krasie, ale właśnie sobie uświadomiłem, że to byłoby genialne zdjęcie ilustracyjne do wątka "Krysys Kościoła w Polsce -- siostra Bruna"

    A to sę przekleję, a co tam:)

    A jeszcze jedno Misię skojarzyło.
    Otóż ja generalnie sztukę kocham bez wzajemności, fotografię również. Czyniłem do niej podchody, umizgiwałem się, ofiary składałem, ale dała mi bezwzględnego kosza i rzekła bym więcej się nie wygłupiał z pogrzebaczem na księżyc. Czy jakoś tak.

    No ale docenić umiem - i to tak naprawdę. I jakoś tak pośród tysięcy amatorów, efekciarzy, grafomanów i innych zużycieli migawek, muszę powiedzieć autentycznie że spośród bardzo, bardzo niewielkiej rzeczy fotografów, nasze oba forumkowe podobają mi się autentycznie, i bez żadnego ugrzeczniania, i pudrowania rzeczywistości, bo znajomi, więc sobie pochwalmy, a co tam, będzie miło.

    @romeck już to wie, @Notto chyba też, ale jak nie wiecie, to ogłaszam wszom i wobec: @notto i @romeck to artysty som pełną twarzoczaszką.
  • Oczywista oczywistość.
    Swego czasu, jeszcze jako Rebelyantka, dziarsko głosowałam, coby Notto wygrała w konkursie fotografii. Bo bardzo słusznie jej się ta nagroda należała.
    Noji wygrała =D>
  • @TecumSeh u. Puchnę z dumy. Dziękuję.

    Żeby zakończyć z twistem (w nawiązaniu do kryzysu Kościoła) dodam, iż widoczny na zdjęściu żuraw stoi na budowie nowej świątyni mej bieżącej parafji.
  • Mario. Ta nagroda służy mi do dziś. Dziękuję!
  • Notto napisal(a):
    Żeby zakończyć z twistem (w nawiązaniu do kryzysu Kościoła) dodam, iż widoczny na zdjęściu żuraw stoi na budowie nowej świątyni mej bieżącej parafji.
    Czyli zdjęcie niesie ze sobą przesłanie - czarne chmury owszem, ale jest nadzieja:)
    Piękne.
    Notto napisal(a):
    Puchnę z dumy. Dziękuję.
    Ojtam. Schudłaś niedawno niemożebnie, więc jak ciut spuchniesz, nie zaszkodzi.
    A propos. Twoje zdjęcia z tamtego wyczynu chętniebym obejrzał raz jeszcze (bo chyba wygasły w wiadomym wątku) gdyż albowiem potrzebuję motywacji. Czas by się za siebie zabrać zanim będzie za późno.
    Także jeśli, to owszem. Może być na priw, fforumkowe słowo honoru że nigdy nikomu nigdzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.