Skip to content

Zdjęcie dnia

1187188190192193241

Komentarz

  • los napisal(a):
    A kto go tam wie?
    Wszystko jest na filmie, ale już go nie odnajdę.
  • No jednak nie wszystko ;)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Klawy jak cholera!
    Fajna renesansowa broda.
  • Przemko napisal(a):
    Ta plama w kroku to od wody którą przemywano mu oczy, zabawne że cala Polska myśli że się chojrak zejszczał.
    Gdzie Rzym, gdzie Krym! Gdzie oko, gdzie krok!
  • Mania napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Ta plama w kroku to od wody którą przemywano mu oczy, zabawne że cala Polska myśli że się chojrak zejszczał.
    Gdzie Rzym, gdzie Krym! Gdzie oko, gdzie krok!
    Siadamy po turecku i ktoś nam leje wodę z butelki na twarz, woda spływa po czarnej koszulce ina której jej nie widać w dół, gdzie widać. To wszystko jest na filmie, ale to nieważne, poszło w świat i nikt tego nie zatrzyma.
  • No, fakt, jestto możebne.
  • loslos
    edytowano June 2022
    Ojtam ojtam. A zeszczać się korzystając z okazji to już nie można?

    Pan Krzysztof Konikowski zyska pięć minut w pełni zasłużonej sławy. Wzorem Bernie Sandersa, Terleckiego, Qrvskiego i Bronka na krześle będzie doklejany do każdego fotogramu.
  • los napisal(a):
    Ojtam ojtam. A zeszczać się korzystając z okazji to już nie można?
    Gaz to nie powód żeby się zeszczać, to aż tak nie boli, ale przecież kto to wie. :) Znalazłem nagranie, od 9:20

    https://www.facebook.com/100006740328159/videos/553072363199572
  • Przemku, ja to wiem i ty to wiesz: zeszczać się można z każdego powodu i bez powodu też.
  • To prawda.
  • Może i się nie zeszczał, ale umoczony jest na pewno.
  • image
    chyba jednak Niemka, ciekawe, co na to zdjęcie R. Lewandowski ;-)
  • 13 ludzi zginęło na Marmoladzie
    fotorelacja z wtedy i sprzed lat, kiedy zginęło tam 3oo ludzi
    https://www.tagesanzeiger.ch/eislawine-an-der-marmolata-450477537067
  • Ależ ten facet z dopiętym warkoczem ma zębiska.
  • Wtedy, w 1916 r, w grudniu zginął tam, jeśli dobrze pamiętam z opisów, duży oddział żołnierzy.
  • edytowano July 2022
    Zazu napisal(a):
    Wtedy, w 1916 r, w grudniu zginął tam, jeśli dobrze pamiętam z opisów, duży oddział żołnierzy.
    3oo ludzi, lodowe miasteczko
    przepiękne i ekumeniczne muzeum wojny na środkowej stacji kolejki linowej na Marmoladę - polecam
    https://www.museomarmoladagrandeguerra.com/en/the-museum/the-museum-tour/
    największe wrażenie wywarły na mnie słomiane buty rozmiar XXXXXX L, bo na lodowcu zimno
    image
  • edytowano July 2022
    Zazu napisal(a):
    Ależ ten facet z dopiętym warkoczem ma zębiska.


    Wiesz ile lat ta dziewczyna poświęciała, by być tam gdzie jest? I zęby i warkocz pewnie nie mają dla niej znaczenia. Inna rzecz, że jest też Polką z pochodzenia. Powinno się szanować osoby, które swoich talentów nie zakopały, ale czerpały z nich swoją ciężką pracą, a nie leżeniem na kanapie.
  • edytowano July 2022
    christoph napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    chyba jednak Niemka, ciekawe, co na to zdjęcie R. Lewandowski ;-)
    To jest takie ujęcie. To jest sport. Mam nadzieję, że to zdjęcie nie zostało wrzucone, by wyśmiać kogoś, bo to ale słabe jest i nie fair.
  • Widzę że pani przedszkolanka się rozgrzewa.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Widzę że pani przedszkolanka się rozgrzewa.
    Kaczmarski na każdą okazję




  • Saint-Malo, Bretania, Francja

    filmik z drona: fale uderzają w domy (doczytałem, że okna są wzmocnione z czterowarstwową antywłamaniową szybą)


  • edytowano July 2022
    (Nie wiedziałem, gdzie fotki wrzucić...)


    Premierka rządu Finlandii na rock-festiwalu.

    image
    image


    Finland’s Prime Minister Sanna Marin was spotted attending the Ruisrock tonight. (romeck: sobota, 9.07.2022, →festiwal muzyczny Riusrock
  • prawnik, administratywista ur. 1985

    noji pudelek
    Oprócz ojczystego języka fińskiego zna języki szwedzki, angielski i niemiecki[20]. Została wychowana przez parę jednopłciową – przez swoją matkę i jej partnerkę[21][22][23][24]. W młodości trenowała piłkę nożną i koszykówkę[25]. Jest wegetarianką[1].

    W 2004 poznała Markusa Räikkönena[26], w 2005 razem przeprowadzili się do Tampere[1]. W 2018 urodziła się ich córka Emma[27][28]. 1 sierpnia 2020 para zawarła związek małżeński[29].
  • Kurde, co to jest ta Finlandia?

    To jakieś Mazowsze, co się oderwało od Korony? (Wiki: traktat w Hamina) Nic o nim nie wiem...
  • To jest Litwa, w której Litwini polskojęzyczni umieli się porozumieć z litewskojęzycznymi.
  • edytowano July 2022
    romeck napisal(a):
    Kurde, co to jest ta Finlandia?

    To jakieś Mazowsze, co się oderwało od Korony? (Wiki: traktat w Hamina) Nic o nim nie wiem...
    taa rosyjskiej
    szwedzka prowincja zajęta przez Rosję, żeby nie byż zglanowanymi przez Rosjan, wymyślili se fiński, odgrzebali coś tam i
    ukryta opcja szwedzka kiedyś, dziś, po sukcesach Nokii i wódki Finlandia ssą samodzielni
    fajne meble i biżuteria
    sporo wiodących pracowników u Fabergego w Petersburgu to byli Fińczycy
    o, np ten
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Henrik_Wigström

    albo architekt i designer https://en.wikipedia.org/wiki/Alvar_Aalto

    dwa języki urzędowe, Szwedka była ministrem Obrony narodowej,
    język migowy uznany jako osobny jezyk
    The two main official languages of Finland are Finnish and Swedish. There are also several official minority languages: three variants of Sami, Romani, Finnish Sign Language and Karelian. English is spoken widely. Many also speak German.
  • edytowano July 2022
    fb/ nadleśnictwo Tuczno
    Ranny bielik u weterynarza.
    (lekko poprawiłem i skadrowałem fotkę)

    image
    Leśniczy uratował bielika!

    Wczoraj po południu do leśniczego Piotra Buczkowskiego zadzwonił kierowca, który na poboczu zauważył dużego ptaka. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że to bielik.

    Ptak został schwytany i przetransportowany do gabinetu weterynaryjnego, gdzie przeszedł szereg badań. Obecnie bielik dochodzi do siebie pod czujnym okiem weterynarza. Gdy tylko odzyska pełnię sił zostanie wypuszczony na wolność

    Chcielibyśmy podziękować Gabinet Weterynaryjny Roman Lizoń za opatrzenie i przebadanie bielika, Karolina Sasińska i leśniczemu Krzysztofowi Broniewskiemu za pomoc przy akcji ratunkowej oraz kierowcy za czujność i brak obojętności

    #wterenie #bielik
  • Mieliśmy z kolegą kiedyś podobną historię z nurem czarnoszyim w Głogowie Małopolskim.
    A Tuczno kojarzy mi się ze śp. Janem Szyszko.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.