Skip to content

Zdjęcie dnia

1188189191193194241

Komentarz

  • Ażem musiał powikipediować, co to te nury...! :)
  • Ob jasnij!
  • Co ja widzę na zdjęciu powyżej ?
  • Dwóch doradców prezydenta Joe Bidena.
  • A co onx mogą mu doradzić?
  • edytowano July 2022
    Musiałem się parę razy przyjrzeć o co chodzi. Czyli to jest pedał i to jest pedał. Obydwaj chcą w spódniczkach chodzić. No świetnie, świetnie. I są jeszcze doradcami człowieka z przyciskiem. Gienialnie.

    No niby ja się odizolowałem i tego świata wokół mnie nie ma (szczególnie tam gdzie mieszkam). Ale podskórnie czuję ten obłęd i mnie on gdzieś jednak zżera. Dlatego nie mogę się doczekać, kiedy Pan Bóg czyimiś rękoma ten stolik wywróci. Bardzo, bardzo bym chciał ...
  • Domyślam się, że nie jest to niestety bal przebierańców i para, która wygrała konkurs na najbardziej odlotowe przebranie.
  • Miałem nadzieję na dwie odjechane lesbijki....
  • JORGE napisal(a):
    Dlatego nie mogę się doczekać, kiedy Pan Bóg czyimiś rękoma ten stolik wywróci. Bardzo, bardzo bym chciał ...
    Jeśli chodzi o Boże plany to moim zdaniem dobrze jest się uzbroić w cierpliwość. Niejeden został onucą właśnie z niecierpliwości. Najpierw bardzo bardzo chciał wywrócenia stolika, a potem mu wyszło, że jak się rozejrzeć dookoła to tylko Putin się do tego nadaje.
  • Ten w mundurze to były sekretarz zdrowia stanu Pennsylvania a obecnie zastępca sekretarza zdrowia (ministra zdrowia) USA - admirał Richard "rachel" Levine. Niesamowite jest to, że w całej wikipedyjnej notce ani razu nie pada jego prawdziwe imię (chyba, że przeoczyłem?)

    https://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Levine

    Goś ma żonę (rozwód dwa lata po ogłoszeniu) i dwójkę dzieci.

    Ten łysy to Samuel Brinton, doradca prezydenta ds. utylizacji odpadów nuklearnych (albo coś takiego). Większy zbok od tamtego. Wyciągli mu teraz, że kiedyś protestował (napisał artykuł) przeciwko zamknięciu jakiegoś portalu, który umożliwiał nieletnim prostytucję.

    A tutaj z innymi kolegami:

    image

    image
  • edytowano July 2022
    image
    a kiedyś było tak
    pani admirał jako pan jeszcze
  • Zastanawiający jest powtarzający się namolnie u pederastów sadomasochistyczny sztafarz, to kolejna z wielu oznak zaburzeń psychicznych i degrengolady moralnej.
  • Hm...
    Stolika nie przewróci putin. Zło złem zwyciężaj?
    Stolik obali się sam. Istnieje Reguła. Jakieś zjawisko dochodzi do swego szczytu, tam gdzie już wyżej/ niżej nie da rady. W tym momencie zjawisko ulega anihilacji - i wskakuje opcja zero lub totalna odwrotność.
    Spójrzmy na historię wielu zdarzeń przez wieki. Przez apogeum do zera i ciąg dalszy w stronę przeciwną.
    Ktoś inny rzekł by o czarze goryczy, która - by dzieło się dokonało - musi się napełnić.

    Póki co radochę ma diabeł. Ale już widać kres jego tańców. Dlaczego? Bo nadeszło apogeum panowania zboczków >:)
  • Detal optymistyczny: wszystkie świństwa jawne i na wierzchu. Nie ma możliwości szantażu obyczajówką.
  • Santaż jest możliwy, kiedy czyny odrażające i wywołujące ostracyzm.
    Wg ww panów /pań? ww przypadki takie nie są
  • edytowano July 2022
    Peem tak jak ostatnio zobaczyłam kiełkujący biust u młodzieńca lat ok 24 nie wiem czy spowodowany nadmierna konsumpcją syropu g-f, soi czy przyjmowaniem hormonów celem upodobnienienia się do kobiety, to z wielkim trudem opanowałam grymasy na twarzy bo odczucia miałam takie około -żołądkowe z elementem wk-wu jak wtedy gdy pies wytwarza mi się w padlinie.
    Nie umiem tego nazwać inaczej niż odrazą.

    Sytuacja była edukacyjna wymagająca ćwiczeń w parach i nikt nie chciał z nim ćwiczyć. Co to jest jak nie ostracyzm.
    (ostatecznie pan lekarz się zlitował i z głębin ofiarnie podejmował pozoranta z cyckami).

    Więc nie można ich szantażować w.w. bo mają to na co dzień dochodzi jeszcze strach Jestem w 98% pewna że normalnym mężczyzn a ma ochotę takich przebierańców flekować bezlitośnie.


  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Peem tak jak ostatnio zobaczyłam kiełkujący biust u młodzieńca lat ok 24 nie wiem czy spowodowany nadmierna konsumpcją syropu g-f, soi czy przyjmowaniem hormonów celem upodobnienienia się do kobiety, to z wielkim trudem opanowałam grymasy na twarzy bo odczucia miałam takie około -żołądkowe z elementem wk-wu jak wtedy gdy pies wytwarza mi się w padlinie.
    Nie umiem tego nazwać inaczej niż odrazą.

    Sytuacja była edukacyjna wymagająca ćwiczeń w parach i nikt nie chciał z nim ćwiczyć. Co to jest jak nie ostracyzm.
    (ostatecznie pan lekarz się zlitował i z głębin ofiarnie podejmował pozoranta z cyckami).

    Więc nie można ich szantażować w.w. bo mają to na co dzień dochodzi jeszcze strach Jestem w 98% pewna że normalnym mężczyzn a ma ochotę takich przebierańców flekować bezlitośnie.


    On się poświęca dla sprawy!
    image
  • Łomatko, w WO marzą o epidemii urojeń.
  • Przemko napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Peem tak jak ostatnio zobaczyłam kiełkujący biust u młodzieńca lat ok 24 nie wiem czy spowodowany nadmierna konsumpcją syropu g-f, soi czy przyjmowaniem hormonów celem upodobnienienia się do kobiety, to z wielkim trudem opanowałam grymasy na twarzy bo odczucia miałam takie około -żołądkowe z elementem wk-wu jak wtedy gdy pies wytwarza mi się w padlinie.
    Nie umiem tego nazwać inaczej niż odrazą.

    Sytuacja była edukacyjna wymagająca ćwiczeń w parach i nikt nie chciał z nim ćwiczyć. Co to jest jak nie ostracyzm.
    (ostatecznie pan lekarz się zlitował i z głębin ofiarnie podejmował pozoranta z cyckami).

    Więc nie można ich szantażować w.w. bo mają to na co dzień dochodzi jeszcze strach Jestem w 98% pewna że normalnym mężczyzn a ma ochotę takich przebierańców flekować bezlitośnie.


    On się poświęca dla sprawy!
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    A co jej przeszkadza tak myśleć? ;-)
  • Równouprawnienie będzie wtedy, kiedy głupie baby jej podobne zmądrzeją.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Peem tak jak ostatnio zobaczyłam kiełkujący biust u młodzieńca lat ok 24 nie wiem czy spowodowany nadmierna konsumpcją syropu g-f, soi czy przyjmowaniem hormonów celem upodobnienienia się do kobiety, to z wielkim trudem opanowałam grymasy na twarzy bo odczucia miałam takie około -żołądkowe z elementem wk-wu jak wtedy gdy pies wytwarza mi się w padlinie.
    Nie umiem tego nazwać inaczej niż odrazą.

    Sytuacja była edukacyjna wymagająca ćwiczeń w parach i nikt nie chciał z nim ćwiczyć. Co to jest jak nie ostracyzm.
    (ostatecznie pan lekarz się zlitował i z głębin ofiarnie podejmował pozoranta z cyckami).

    Więc nie można ich szantażować w.w. bo mają to na co dzień dochodzi jeszcze strach Jestem w 98% pewna że normalnym mężczyzn a ma ochotę takich przebierańców flekować bezlitośnie.


    Takie skutki uboczne daje też chora tarczyca, a także stosowanie niektórych leków. Nazywa się to ginekomastia. Miałam w rodzinie taki przypadek. Co ten kawaler przeżywał, to jeden Pan Bóg wie. Po wpisie Pani_Łyżeczki rozpłakałam się. Ludzie są okrutni. Już wiem, czemu ciągle jest sam.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano July 2022
    AnnaE napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Peem tak jak ostatnio zobaczyłam kiełkujący biust u młodzieńca lat ok 24 nie wiem czy spowodowany nadmierna konsumpcją syropu g-f, soi czy przyjmowaniem hormonów celem upodobnienienia się do kobiety, to z wielkim trudem opanowałam grymasy na twarzy bo odczucia miałam takie około -żołądkowe z elementem wk-wu jak wtedy gdy pies wytwarza mi się w padlinie.
    Nie umiem tego nazwać inaczej niż odrazą.

    Sytuacja była edukacyjna wymagająca ćwiczeń w parach i nikt nie chciał z nim ćwiczyć. Co to jest jak nie ostracyzm.
    (ostatecznie pan lekarz się zlitował i z głębin ofiarnie podejmował pozoranta z cyckami).

    Więc nie można ich szantażować w.w. bo mają to na co dzień dochodzi jeszcze strach Jestem w 98% pewna że normalnym mężczyzn a ma ochotę takich przebierańców flekować bezlitośnie.


    Takie skutki uboczne daje też chora tarczyca, a także stosowanie niektórych leków. Nazywa się to ginekomastia. Miałam w rodzinie taki przypadek. Co ten kawaler przeżywał, to jeden Pan Bóg wie. Po wpisie Pani_Łyżeczki rozpłakałam się. Ludzie są okrutni. Już wiem, czemu ciągle jest sam.
    Cóż, też mam tę przypadłość, z rzeczy wizualnych kawalerowi mogę polecić zmniejszenie % tkanki tłuszczowej i zbudowanie mięśni. Powiększonej tkanki gruczołowej to nie zmniejszy, ale całościowy wygląd się poprawia - wbrew pozorom i deklaracjom panie też patrzą na walory fizyczne.
    To wszystko niewiele da, jeśli kawaler nie pogodzi się sam ze sobą! Trochę żartując, trzeba pokochać swoje cyce i robić co się da :)
    Gdyby chciał pogadać jestem do dyspozycji.

    Aha, jak się za tym rozglądałem jakieś 10 lat temu, w Kielcach działał chirurg który seryjnie ciął chłopaków chyba za 2000 zł (byli tacy którzy żałowali). Sprawdziłem i koszty teraz to od 8000 zł wzwyż. Ja się nie zdecydowałem i nie żałuję.
  • No to może dodam, że "kawaler" mial różowe słuchawki z uszkami kotka, w pierwszy dzień pomalowane paznokcie i pół zakładu ślusarskiego w pys... twarzy oraz różowa karimatę.
    W pierwszym kontakcie wszyscy patrzą jak na kuriozum a potem leci jak napisałam.
    To nie był zwykły grubasek albo ex kulturysta co mu się ćwiczyć i koksować przestało.
  • Kuba_ napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Peem tak jak ostatnio zobaczyłam kiełkujący biust u młodzieńca lat ok 24 nie wiem czy spowodowany nadmierna konsumpcją syropu g-f, soi czy przyjmowaniem hormonów celem upodobnienienia się do kobiety, to z wielkim trudem opanowałam grymasy na twarzy bo odczucia miałam takie około -żołądkowe z elementem wk-wu jak wtedy gdy pies wytwarza mi się w padlinie.
    Nie umiem tego nazwać inaczej niż odrazą.

    Sytuacja była edukacyjna wymagająca ćwiczeń w parach i nikt nie chciał z nim ćwiczyć. Co to jest jak nie ostracyzm.
    (ostatecznie pan lekarz się zlitował i z głębin ofiarnie podejmował pozoranta z cyckami).

    Więc nie można ich szantażować w.w. bo mają to na co dzień dochodzi jeszcze strach Jestem w 98% pewna że normalnym mężczyzn a ma ochotę takich przebierańców flekować bezlitośnie.


    Takie skutki uboczne daje też chora tarczyca, a także stosowanie niektórych leków. Nazywa się to ginekomastia. Miałam w rodzinie taki przypadek. Co ten kawaler przeżywał, to jeden Pan Bóg wie. Po wpisie Pani_Łyżeczki rozpłakałam się. Ludzie są okrutni. Już wiem, czemu ciągle jest sam.
    Cóż, też mam tę przypadłość, z rzeczy wizualnych kawalerowi mogę polecić zmniejszenie % tkanki tłuszczowej i zbudowanie mięśni. Powiększonej tkanki gruczołowej to nie zmniejszy, ale całościowy wygląd się poprawia - wbrew pozorom i deklaracjom panie też patrzą na walory fizyczne.
    To wszystko niewiele da, jeśli kawaler nie pogodzi się sam ze sobą! Trochę żartując, trzeba pokochać swoje cyce i robić co się da :)
    Gdyby chciał pogadać jestem do dyspozycji.

    Aha, jak się za tym rozglądałem jakieś 10 lat temu, w Kielcach działał chirurg który seryjnie ciął chłopaków chyba za 2000 zł (byli tacy którzy żałowali). Sprawdziłem i koszty teraz to od 8000 zł wzwyż. Ja się nie zdecydowałem i nie żałuję.

    Leczy się od paru lat. Ma niedoczynność tarczycy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Co to jest? Atak psychologiczny indyjskiej brygady pod wezwaniem boga Ganeszy?
  • NATO wygląda. Zdjęcie przedstawia indyjskie wiertołoty z lat 70.
  • Cywilne jak sądzę?
  • edytowano July 2022
    Armijne (przynajmniej wg opisu).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.