Skip to content

Zdjęcie dnia

13536384041241

Komentarz

  • Jeszcze jedno :)

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Kiepskawo pan premier wyszedł na tych zdjęciach, lepiej było ich w ogóle nie publikować...
  • edytowano August 2016
    Kaczyński nie ma konta, nie ma pieniędzy, bo go nie interesują. Nie ma prawa jazdy, bo go mają wozić. Nie ma żony, bo by mu głowę zawracała i dekoncentrowała go, odciągała do najważniejszych spraw Polski. I NIE WYPOCZYWA, nie ma czasu jest zajęty, cały czas zajęty. Jedyną jego słabością jest kot Alik, jedyne ludzkie odruchy tego niezniszczalnego cyborga. Który tak czy siak wygra

    Rozumiemy ? Ocieplanie nie ma sensu, pan pierdoła w spodniach materiałowych i w czapeczce z daszkiem ?
  • Jorge, wszystko sie zgadza.

    poza tym, ze zona niekoniecznie dekoncentruje: sa takie, bez ktorych panowie na zadnym polu nie daliby rady.
    a Premier mial Matke i dlatego daje rade;)))

  • JORGE napisal(a):
    Ocieplanie nie ma sensu, pan pierdoła w spodniach materiałowych i w czapeczce z daszkiem ?
    Ocieplanie może faktycznie nie ok. Wystarczą książki by JK.
    BTW - jakie są spodnie "niemateriałowe"?

  • edytowano August 2016
    Przebudzenie Bisurmanów
    image
  • edytowano August 2016
    Szwedzka, najbardziej POstempowa polucja na marszu LGBT...
    blob:https%3A//facebook.com/eb845e9e-2fa0-472c-949c-22481bf58b32
  • extraneus napisal(a):
    Kiepskawo pan premier wyszedł na tych zdjęciach, lepiej było ich w ogóle nie publikować...
    A mnie się na tym drugim podobuje i jusz.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • mmaria napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Ocieplanie nie ma sensu, pan pierdoła w spodniach materiałowych i w czapeczce z daszkiem ?
    Ocieplanie może faktycznie nie ok. Wystarczą książki by JK.
    BTW - jakie są spodnie "niemateriałowe"?

    Pewnie chodzi o dzianinę, nie o materiał tkany.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Kiepskawo pan premier wyszedł na tych zdjęciach, lepiej było ich w ogóle nie publikować...
    A mnie się na tym drugim podobuje i jusz.
    Ja też nie wiem co niektóremu koleżeństwu biega. Snobom mówię stanowcze NIE. Że co? Że ma pomykać Omegą ubrany w smokimg?

    JarKacz bardzo OK.
  • Nie rozumiemy się. Opisałem w paru słowach jak legendowanie Kaczora wygląda (to nie jest mój pogląd !). I ludzie to kupują, nawet wśród oponentów cyborgowatość Kaczora budzi niechęć połączoną z podziwem. I niech tak zostanie.

    Prywatnie to dla mnie Kaczor może i w samych stringach czerwonych rybki se łapać. Wali mnie totalnie jak wygląda na urlopie. Przypomnijmy sobie jednak jak zareagowaliśmy na zdjęcia Komorowskich na działce.
  • Nie no, Buzek to on nie jest...
  • edytowano August 2016
    JORGE napisal(a):
    ..... Przypomnijmy sobie jednak jak zareagowaliśmy na zdjęcia Komorowskich na działce.
    Jorge

    Nosz weź się jednak ogarnij, pociagnij skarpetki i wkasz koszulę. Jest różnica między prezydentem III RP zaiwaniającym w wiszących w kroku brudnych kalesonach, nawet jeśli jest to w Ruskiej Budzie, i zwykłym politykiem co to nawet konta nie posiada, i jest kawalerem z kotem, odzianym w CZYSTĄ sportową bluzę, czapeczkę i deck-pants.

    I nie biega tu o to w czym w/w relaksują się. Biega o to że pilnowacze w/w dopuscili imyge w/w do pojawienia się w prasie. Przy czym Bronkowi dali rzyci po całości, a JarKacz'owi po prostu pokazali starszego gościa który jeszcze może pożeglować w siną dal.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Jest różnica między prezydentem III RP zaiwaniającym w wiszących w kroku brudnych kalesonach, nawet jeśli jest to w Ruskiej Budzie
    Musieliśmy inne zdjęcia oglądać, Bron wyglądał na tych zdjęciach jak z żurnala Castoramy wycięty, prawie bo koszulę powinien w spodnie wsadzić. To samo Brona - serdaczek, spodnie, nawet korale miała na szyi. Oni po prostu mają taki pijar że jak by się nie ubrali to im nie pasuje.
  • image
    A co oni tam popijali, hę?
    Jarro wygląda po prostu, jakby śliwowicę przedawkował ;)
  • a nie, kurdens, co to jest? Jarzynowa w porcjach 20 ml ? Ryba w galarecie w plastikowym kubeczku???
  • Galaretka drobiowa, jak gdyby. W sam raz na raz. :)
  • Nie no qrde, ale tak na serio. Kto normalny p pływa łódką bez stylisty i fotografa?
  • Jarek O.K.

    ech... gdybym tylko byla starsza...
  • mmaria napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Ocieplanie nie ma sensu, pan pierdoła w spodniach materiałowych i w czapeczce z daszkiem ?
    Ocieplanie może faktycznie nie ok. Wystarczą książki by JK.
    BTW - jakie są spodnie "niemateriałowe"?

    Dżinsowe.
  • Baby to jednak nic nie rozumią! Podejrzewam, że każdy chłop zrozumiał co to materiałowe ;)
  • edytowano August 2016
    Wy naprawdę nie widzicie, że Kaczor jest wciśnięty nie w swoje ubranie, a do tego wygląda jak bum ? A może nie bum, takie zadbane, leciwe już, upośledzone dziecko późnego małżeństwa profesorskiego. W coś tam ubrali, ale niezbyt przywiązują uwagę, bo i tak to nie ma znaczenia ogólnie i szczególnie (po co upośledzonego fiokować, masz tu Jaruś stare spodenki tatusia i sweterek od wujka Romka, a czapeczkę to ci mamusia sama kupiła).
  • Hehe, dokładnie tak. Capo di tutti capi, tylko bez tego operetkowego sztafażu mafii.
  • JORGE napisal(a):
    Wy naprawdę nie widzicie, że Kaczor jest wciśnięty nie w swoje ubranie, a do tego wygląda jak bum ? A może nie bum, takie zadbane, leciwe już, upośledzone dziecko późnego małżeństwa profesorskiego. W coś tam ubrali, ale niezbyt przywiązują uwagę, bo i tak to nie ma znaczenia ogólnie i szczególnie (po co upośledzonego fiokować, masz tu Jaruś stare spodenki tatusia i sweterek od wujka Romka, a czapeczkę to ci mamusia sama kupiła).
    No o to właśnie pytam - jak to się stało, że wypłynęły fotografie, które powstały bez stylisty, fotografa i fotoedytora?
  • Kilka dni temu zasugerowałem marszałkowi Brudzińskiemu, że jego tweet o waleniu w pysk nie wychowanych mężczyzn (w zw. z tzw. cyc-gate) był trochę nie na miejscu i nie jest to pierwszy jego nie na miejscu tweet - odpowiedział mi (o dziwo!), że nie jest produktem marketingu politycznego a spontanicznym, szczerym gościem i takie rzeczy zdarzały mu się i zdarzać będą.
  • extraneus napisal(a):
    Kilka dni temu zasugerowałem marszałkowi Brudzińskiemu, że jego tweet o waleniu w pysk nie wychowanych mężczyzn (w zw. z tzw. cyc-gate) był trochę nie na miejscu i nie jest to pierwszy jego nie na miejscu tweet - odpowiedział mi (o dziwo!), że nie jest produktem marketingu politycznego a spontanicznym, szczerym gościem i takie rzeczy zdarzały mu się i zdarzać będą.
    Jestem rozdarty pomiędzy "Kruwa mać!" a "Huk knows, a może to i dobrze".
  • JORGE napisal(a):
    Wy naprawdę nie widzicie, że Kaczor jest wciśnięty nie w swoje ubranie, a do tego wygląda jak bum ? A może nie bum, takie zadbane, leciwe już, upośledzone dziecko późnego małżeństwa profesorskiego. W coś tam ubrali, ale niezbyt przywiązują uwagę, bo i tak to nie ma znaczenia ogólnie i szczególnie (po co upośledzonego fiokować, masz tu Jaruś stare spodenki tatusia i sweterek od wujka Romka, a czapeczkę to ci mamusia sama kupiła).
    Oj tam, oj tam, Premier Jarosław to przecież stary kawaler - i ten strój świetnie pasuje do jego dotychczasowego wizerunku. Wiadomo, gdy nie ma kobiety, nie ma kto zadbać o detale typu moda, którymi mężczyzna się nie zajmuje, bo to poniżej jego godności. Mama nauczyła, jak się ubierać schludnie i elegancko na co dzień, ale o łódce już nic nie mówiła. Więc włożyło się, co tam akurat było w szafie, a co miało wygląd "sportowy", czyli wygodny. Przecież na jeden wypad urlopowy nie ma sensu kupować nowych rzeczy, bo i po co?

    Ja tam cieszę się, że Pan Jarosław dobrze wygląda - że nie jest taki wychudzony jak w 2010 roku - i że wypoczywa.
    Widać, że była to naprawdę wycieczka na luzie, a nie żadna sesja foto, czyli - naturalność, autentyczność kogoś, kto jest sobą i nie przejmuje się tym, "co ludzie powiedzą".

    Teraz to jakiś amok - ludzie przestali się ubierać, tylko się "stylizują". I kobiety, i mężczyźni. Szacunek dla gościa, który ma dystans do tego.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Kilka dni temu zasugerowałem marszałkowi Brudzińskiemu, że jego tweet o waleniu w pysk nie wychowanych mężczyzn (w zw. z tzw. cyc-gate) był trochę nie na miejscu i nie jest to pierwszy jego nie na miejscu tweet - odpowiedział mi (o dziwo!), że nie jest produktem marketingu politycznego a spontanicznym, szczerym gościem i takie rzeczy zdarzały mu się i zdarzać będą.
    Jestem rozdarty pomiędzy "Kruwa mać!" a "Huk knows, a może to i dobrze".
    And what about "he's got guts!"?
  • extraneus napisal(a):
    Kilka dni temu zasugerowałem marszałkowi Brudzińskiemu, że jego tweet o waleniu w pysk nie wychowanych mężczyzn (w zw. z tzw. cyc-gate)
    Nic nie wiem, jaka cyc-gate?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.