Skip to content

Zdjęcie dnia

17879818384241

Komentarz

  • Przemko napisal(a):
    Pięć części po godzinie!? Olosiesłodki. Słucham.
    Nauczyłem się słuchać w tle. Dlatego mam czas. Może mi i lecieć parę razy, bo jednak zawsze coś się gubi.
  • Przemko napisal(a):
    Pięć części po godzinie!? Olosiesłodki. Słucham.
    A jest tego więcej, bo dalej są jego wykłady o podstawowych pojęciach wiedzy społecznej. Przypierdziela w ewolucję zdrowo. Mówi czasami o prostych sprawach o których zupełnie nie myślimy, nie zastanawiamy się, a są elementarzem dla zrozumienia kim jest człowiek.
  • Dzięki za polecenie Karonia. Jego główna teza, jesli dobrze wylapalem, to powiazanie dobrobytu z pracą rozumianą jako tworzenie dóbr pożądanych przez innych. Niby banał ale nigdy na to tak nie patrzylem. W kontekscie historycznym pokazuje on marksizm jako ideologie budującą na niecheci do pracy wlasnie, czy wrecz programowym zmianom spolecznym zmierzajacym do uczynienia z ludzi niezdolnych do takiej pracy.
  • JORGE napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Pięć części po godzinie!? Olosiesłodki. Słucham.
    A jest tego więcej, bo dalej są jego wykłady o podstawowych pojęciach wiedzy społecznej. Przypierdziela w ewolucję zdrowo. Mówi czasami o prostych sprawach o których zupełnie nie myślimy, nie zastanawiamy się, a są elementarzem dla zrozumienia kim jest człowiek.
    Nu nu, jak to jest pięć godzin, to ja oczywiście chętnie, ale jak przebrnę przez wykłady doktoru Jordanu Petersonu, które w ramach słusznej odpłaty Koledze niemniejszym zapodaję... ... ... E nie, chociaż nie, powuj mam wklejać wklejkony po 20 godzin. Zacznijmy od takich po pińć minut. Jak odpalą, to Kolega sam zechce albo i nie zechce klikać dalej:






  • Chyba trzeba będzie oddzielny wątek założyć, bo tu o zdjęciach ...
  • Uf, myślałem, że w pętlę czasową wpadłem.
  • edytowano September 2017
    image
    Szwedowie ćwiczą ruską inwazję, startujący Gripen
    https://www.tagesanzeiger.ch/ausland/europa/schweden-uebt-den-krieg/story/23243693
    Kurz vor den letzten Sapad-Manövern 2013 erfasste das schwedische Radar in der Nacht zum Karfreitag zwei russische Langstreckenbomber und vier Kampfflugzeuge. Sie waren in St. Petersburg aufgestiegen und schienen auf dem Weg in die russische Exklave Kaliningrad zu sein. Doch statt abzudrehen, nahmen die Jets Kurs Richtung Schweden. Nur wenige Kilometer von der schwedischen Insel Gotland entfernt, führten sie Angriffsübungen durch. Ziele waren neben Gotland auch strategische Objekte in der Nähe der Hauptstadt Stockholm. In einem Nato-Bericht hiess es später, die Angreifer hätten einen Atomschlag gegen Stockholm simuliert.
  • Ech nie rozumię, czemu jeszcze Szwedowie się do NATA nie zapisali.
  • To ja tylko powiem, że cokolwiek by nie mówili o dobrych przyjaciołach ruskich, to amerykańce ćwiczą dog-fight przeciwko radzieckim migom. Z pierwszej ręki wiadomość.
  • przepraszam, ale skoro już zaczęłam, to cd: IX Kongres Kobiet. Numer pt. Chór czarownic.
    image
  • Maniu...
    Oj...dużo tego jeszcze jest?

    No zażenowanie i smutek ....
  • Jest wśród postępackiego lewactwa jakieś szczególne zamiłowanie do nienaturalnych i zwyczajnie głupich gestów i manifestacji. Najbardziej lubiane polegają, z grubsza, na pokazywaniu się na golasa lub w negliżu w różnych dziwacznych pozach i sytuacjach i miejscach zupełnie do tego nie przystosowanych, ale koniecznie publicznych. No i stąd te marsze golasów po centrach miast, kalendarze z aktami późnych emerytek, czy linkowany tu występ chóru w halkach. Wiadomo o czym śpiewały i na jaką nutkę?
  • noc Walpurgi to chyba nie o tej porze roku?
  • Pewnie próba była.
  • KAnia napisal(a):
    noc Walpurgi to chyba nie o tej porze roku?
    Wigilia Praznika Truda.
  • Zdjęcie sprzed kilku godzin
    image
  • Kontrowersja czy białe skarpety do czarnych sandałow są kanoniczne chyba definitywnie już pogrzebana.
  • niech żyje papież nasz umiłowany!
    niech żyje nam!
  • Zima napisal(a):
    Kontrowersja czy białe skarpety do czarnych sandałow są kanoniczne chyba definitywnie już pogrzebana.
    Jakiekolwiek skarpety do jakichkolwiek sandałów.... :D
    Moje na wierzchu... cywilizacja łacińska górą!!!
  • To nie są sandały, spokojnie. :)
  • Sandały, mniej czy bardziej sandałowate, ale sandały. Bez dwóch zdań.
    Rozstrzygnie to ktoś?
    Chyba wiem nawet kto?
    :D
  • Petronusz!
    Petroniusz!
  • Bez wątpienia jest sandał, z rodzaju tych, jakie lubią nosić starsi panowie pod każdą szerokością geograficzną, czyli przewiewnie , ale bez przesady.
    Jednocześnie każdy starszy pan dysponujący kruchą, skłonna do obtarć skórą na stopach , zakłada do takiego obuwia skarpetę w kolorze spodni, bądź sandała, mając w nosie to, co powie o tym poprawność polityczna .
  • Koleżanka leje mniut na moje serce, dowodząc, że jeszcze nie jestem starszym panem :-)
  • marniok napisal(a):
    Sandały, mniej czy bardziej sandałowate, ale sandały. Bez dwóch zdań.
    Rozstrzygnie to ktoś?
    Chyba wiem nawet kto?
    :D
    Sandały zaczynają się gdy jest więcej gołej stopy niż obutej, to są buty.
  • Ups, myślałem że mam dwie pary sandałów a tymczasem wychodzi że od biedy jedną. Na tę definicję to większość sandałów męskich się nie załapie.
  • edytowano September 2017
    Przemko napisal(a):
    Sandały zaczynają się gdy jest więcej gołej stopy niż obutej, to są buty.
    Do tego dziurawe
  • Buty mogą być dziurawe tylko w wyniku zużycia. To są sandały.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.