Skip to content

Gieopolityka gupcze !!!

13839404244

Komentarz

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No więc nie wiem po co onże Budzisz wogle polazł do tej mendy. Bartosiak mu kazał?
    Dobrze że poszedł - trzeba siać. Nie wszyscy subskrybenci Zychowicza popierają jego poglądy, dobrze dać im przeciwwagę.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No więc nie wiem po co onże Budzisz wogle polazł do tej mendy. Bartosiak mu kazał?

    Romans Bartosiaka z von Zychowitzem jest tak żałosny, że aż dupę ściska.
    Tak samo jak romans Centkewycza z Zychowiczem. Broni go jak niepodległości, że niby to wolność badań naukowych.
  • No ale Centkewycz chyba przynajmniej nie chełpi się fotogramami z kąpieliska, wspólnemi z von Zychowitzem.
  • Może pławać nie umie?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No ale Centkewycz chyba przynajmniej nie chełpi się fotogramami z kąpieliska, wspólnemi z von Zychowitzem.
    Fakt, poza ustnymi deklaracjami i poparciem dla działalności na zasadzie "może i głupoty gada ale ma prawo, zezwala się krytykować" - nic więcej.
  • Jak się robi politykę i biznes w kraju będącym firmą rodzinną?



    Na podpisaniu umów tylko firmy które sprzedają i kupują. Bez ambasadorów i ministrów.
    Nasze decyzje mają konsekwencje, koszty i ciągną się w czasie.

    Kiedy u nas skończy się karnawał?
    Jak mówi mój kolega, nikt Ci tyle nie da, co ci minister obieca
  • TecumSeh napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No więc nie wiem po co onże Budzisz wogle polazł do tej mendy. Bartosiak mu kazał?
    Dobrze że poszedł - trzeba siać. Nie wszyscy subskrybenci Zychowicza popierają jego poglądy, dobrze dać im przeciwwagę.
    To wam nie pasi:

    Bardzo kulturalna rozmowa.
  • Stawiam taką hipotezę: Wolski jest dobry jako chodząca i mówiąca Wikipedia militariów, ale poza tym to głąb. Nie potrafi wyobraźni wychylić poza obecne okno Overtona, myśleć strategicznie i politycznie. Tak/nie?
  • Za mało go słuchałem żeby stwierdzić czy to encyklopedia ale głąb na pewno, wystarczy posłuchać jak zdania konstruuje, jakich fraz używa, jak rozumuje, ćwierćinteligent.
  • edytowano December 2022
    .
  • edytowano December 2022
    image
  • Przemko napisal(a):
    Za mało go słuchałem żeby stwierdzić czy to encyklopedia ale głąb na pewno, wystarczy posłuchać jak zdania konstruuje, jakich fraz używa, jak rozumuje, ćwierćinteligent.
    Mówi jak człowiek. Ale to nie na temat bo nie jest on gieopolitikiem.
  • ale ja nie o tym: Kamizela to jest jednak analfabet funkcjonalny.
    Odnotowuję koncentryczny atak na PiS w wykonaniu Solidarnej Polski, Ziemkiewicza, DoRzeczy itp.
    Przykłady:
    konferencja zrobiona przez Jakiego:


    Ziemkiewicz:


  • edytowano December 2022
    I myślisz, że ktokolwiek te pieprzenie tutaj odsłucha ?
  • Ziemniak jednak jest kanalia.
  • los napisal(a):
    Ziemniak jednak jest kanalia.
    Skomentowałem pod tym filmem od razu po emisji - kulturalnie, choć aż mnie trzepało.
  • loslos
    edytowano December 2022
    Ja sobie odpuściłem oglądanie. To jest zresztą fenomen - młodociany Ziemniak w latach 90-wpadł w łapy jednej z obrzydliwszych kreatur między Odrą a Bogiem i za jej namową kilka razy nasrał na wycieraczkę Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zdarza się młodym ludziom ale jak człowiek dorasta, próbuje się rozstać z grzechami młodości, ja też nie jestem dumny ze wszystkiego, co w wieku lat 20 robiłem. A ten nie, skoro dopuścił się raz skurwysyństwa, to będzie je powtarzać i się upierać, że to perfumeria. Ziemniak ma ewidentne problemy psychiczne.
  • Od czasu do czasu oglądam jego pogadanki jutubowe. Zawsze jest to samo - miałem rację ! Albo mówi o czymś całkiem ciekawie i logicznie, żeby później dopasować to do swojej tezy. On jest pogubiony i stracił pewność siebie.
  • JORGE napisal(a):
    I myślisz, że ktokolwiek te pieprzenie tutaj odsłucha ?
    Myślę że debata o braku KPO jest nieunikniona przed wyborami.

  • Smok_Eustachy napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    I myślisz, że ktokolwiek te pieprzenie tutaj odsłucha ?
    Myślę że debata o braku KPO jest nieunikniona przed wyborami.

    Debata kogo z kim, przepraszam ?
  • Najlepiej znawców piłki nożnej z ekspertami od geopolityki, ostatnia diagnoza @natenczas pasuje do obu plemion :)
  • To co odstawiają ludzie Ziobry to mocna przesada. Jak tak można?
    Bez PiS i cierpliwości PJK musieli by iść do roboty jakiej
  • polmisiek napisal(a):
    Stawiam taką hipotezę: Wolski jest dobry jako chodząca i mówiąca Wikipedia militariów, ale poza tym to głąb. Nie potrafi wyobraźni wychylić poza obecne okno Overtona, myśleć strategicznie i politycznie. Tak/nie?
    Tyle wie ile zje, natomiast znalazł swoje okienko do zarabiania - tu należy go pochwalić.
  • edytowano December 2022
    JORGE napisal(a):
    Smok_Eustachy napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    I myślisz, że ktokolwiek te pieprzenie tutaj odsłucha ?
    Myślę że debata o braku KPO jest nieunikniona przed wyborami.

    Debata kogo z kim, przepraszam ?
    Wszystkich ze wszystkimi.
    A tu wspomniany Jaki:
    christoph napisal(a):
    To co odstawiają ludzie Ziobry to mocna przesada. Jak tak można?
    Bez PiS i cierpliwości PJK musieli by iść do roboty jakiej
    No faktycznie jak se mogą pozwalać na takie exscesy:

    Wojczal postuluje nasze wejście na Ukrainę:

    https://youtu.be/wXoNalJFqxw?t=2097

  • edytowano December 2022
    Ależ to jest cymbał i szkodnik!
  • edytowano December 2022
    Oczywiście nie Budzisz tylko ten drugi.
    image


  • Czytam "Hardą" Cherezińskiej. A tam taki cytat z młodego Bolesława:

    "Tak, jego ojciec był mistrzem sojuszy. Tylko zupełnie nie liczył się z uczuciami sojuszników. Nawet tych, którzy byli najbliżej. Tych ze swojej kości i krwi"\."

    Jakoś tak znajomo i forumkowo brzmi ;-)
  • O bim o ba:

    Straszliwy Bartosiak wprowadził pod strzechy:
    Pojawia się Bartosiak, który mówi, że postpolityka to bujda, nadciąga konflikt światowy, Chiny są potężniejsze niż Hitler, a w ogóle to Polska może rozbić Rosję i odbudować wielką Rzeczpospolitą. Nie chodziło o to, co dokładnie mówił pan mecenas ale JAK mówił
  • edytowano March 2023
    Wielka Rzeczpospolita. Jestem za. Aczkolwiek uważam, że operacja "Kompot z wiśni" poszła za daleko.
  • Smok_Eustachy napisal(a):
    O bim o ba:
    https://twitter.com/JanFiedorczuk/status/1638667209210830854
    Straszliwy Bartosiak wprowadził pod strzechy:
    Pojawia się Bartosiak, który mówi, że postpolityka to bujda, nadciąga konflikt światowy, Chiny są potężniejsze niż Hitler, a w ogóle to Polska może rozbić Rosję i odbudować wielką Rzeczpospolitą. Nie chodziło o to, co dokładnie mówił pan mecenas ale JAK mówił
    zbyt blisko już współpracujemy z USA, żeby fraza, że coś zostało zrobione "z Amerykanami" niosła informację. Z kim konkretnie w Ameryce współpracuje Bartosiak?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.