Skip to content

Centrolew (KOD) contra sanacja (PiS)

1235713

Komentarz

  • Eden napisal(a):
    Kto kierwa płacze?? To już konstruktywnej krytyki i przewidywania możliwych scenariuszy przyszłości nie odróżniają niektórzy od biadolenia i defetyzmu?? Wy powinniście dziękować, ze jest tutaj ktoś kto cały czas obserwuje, analizuje i ostrzega, bo wielu zachłysnęło się wyborczym zwycięstwem i sodówa im do palmencji uderzyła najwidoczniej
    W tym momencie kolego to rozpierdalasz interes. Ryzykiem się zarządza i zastanawia przed.

    JORGE>
  • szapoba Żorż
  • Zgadujemy Autora i datę?

    "Rewolucję Moralną, a także uzdrowienie i restytucję Państwa Polskiego, głosi PiS i środowiska okołopisowskie już od dawna. Tak więc nie jest to tylko mój postulat. Ponad 5 mln. ludzi na taki program głosiowało w ostatnich wyborach, gdybyś nie zauważył"

    Tylko bez góglania?
  • Mówiąc poważnie, co do wizerunku to plucie będzie tak czy tak, czy PiS, Duda i Szydło zrobią coś czy nie. Np. córka Dudy zaparkuje auto Dudy 20 cm za blisko ogrodzenia i facet z telewizji przyjdzie z metrem i będzie mierzył. To się dzieje naprawdę przecież.
    Więc skoro już plucie jest, to niech robią. Co się da.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Zgadujemy Autora i datę?

    "Rewolucję Moralną, a także uzdrowienie i restytucję Państwa Polskiego, głosi PiS i środowiska okołopisowskie już od dawna. Tak więc nie jest to tylko mój postulat. Ponad 5 mln. ludzi na taki program głosiowało w ostatnich wyborach, gdybyś nie zauważył"

    Tylko bez góglania?
    Daty nie podam, ale ani chybi Kulega Eden te jakże mądre zdania wypowiedział.

  • extraneus napisal(a):
    Zjeby śpiewały kolędy :-O
    Ależ wielu z nich jest w czołówce praktykujących katolików. Tata przywódcy - Jerzy Kijowski - prof. fizyk, uznający oficjalną wersję wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej (!), zdeklarowany wróg Antoniego, co niedziela na Mszy w falenickim kościółku przygrywa na gitarze (od biedy) do śpiewu, a czasem ten śpiew prowadzi (nie zauważył, że się zestarzał i stracił głos i słuch - dramat!!!), siostra jest organistką itd.
    Do obrazu ciekawej rodzinki p. Mateusza dorzucę jeszcze stryja Janusza, reżysera filmowego, startującego bez powodzenia w 2011 r. z listy SLD w Olsztynie od dłuższego czasu wygadującego niestworzone bzdury pod adresem PiS-u.

    Cała, no może prawie cała rodzina Wielowieyskich to pokorne dzieci kościoła. Synowa Andrzeja kandydowała (bez powodzenia) z listy PO do samorządu.
    Jeden z jego wnuków (nosi inne nazwisko) jest gejem. Piszę bez skrupułów, bo wytłumaczono mi, że to niemal powód do dumy. Ciekawe1, jak dziadek przyjął do wiadomości tę informację. Pewnie mu jakiś światły ksiądz wytłumaczył, że młody spokojnie może sakramenty przyjmować.
    Itd., Itp...
    Na pewno wszyscy są aktywnymi KODzikami.

  • edytowano December 2015
    "Do oficerów strzelaj!, Z wolna mierz! W sam łeb pal! Chciałeś rewolucji, teraz dobrze zabijaj, bo jak nie zwyciężonym, bieda będzie"
  • mmaria napisal(a):
    Do obrazu ciekawej rodzinki p. Mateusza dorzucę jeszcze stryja Janusza, reżysera filmowego, startującego bez powodzenia w 2011 r. z listy SLD w Olsztynie od dłuższego czasu wygadującego niestworzone bzdury pod adresem PiS-u.

    Tenże, na którego filmy moralnego niepokoja leżące na półkach chodziliśmy w pamiętnych czasach? Ech...
  • Dla potwierdzenia jak kodziki wyrażają swoją nienawiść taki obrazek.
    image
  • mmaria napisal(a):Ależ wielu z nich jest w czołówce praktykujących katolików.
    Jak to było :-/ sprzedam sumienie od młodości nie używane.
    Czyli grupa katolików ale nie fanatycznie (przypominam dowcip o pewnym pośle PO, że to bardzo prawdomówny człowiek ale nie fanatycznie)
  • loslos
    edytowano December 2015
    Staszek2 napisal(a):
    Dla potwierdzenia jak kodziki wyrażają swoją nienawiść taki obrazek.
    image
    Ten transparent z zabijaniem kaczora personifikującego Jarosława Kaczyńskiego dano do trzymania dziecku. Niebo pękło.
  • Wspomnę sobie to zdjęcie, jeśli kiedyś strzeli mi do łba zawahać się z naciśnięciem spustu.

  • czy Szanowne Koleżeństwo całym tym pochylaniem sie nad kodzikami nie wyświadcza im usługi dowartościowania?

    przecież to sa ciule bose co do jednego i jakoś przebijając sie przez ich komentarze na temat obecnej ekipy rządowej nie uświadczysz niczego poza kłamstwem, kpiną, chamstwem, wyzwiskiem, obrazą, upodleniem, pomówieniem, straszeniem, groźbą i czym tam tylko najgorszym z możliwych sposobów obrzydzania ludzi ludziom...

    zostawcie ich samym sobie, takie gniazdo żmij i kłębowisko wszeteczeństwa nie ma nic poza taplaniem się we własnych ekskrementach i z braku laku zacznie kąsać siebie same

    splunąć na to towarzystwo to i tak dla nich komplement

    tak mię naszło bo zdaje się że im więcej mówimy o nich tym większą siłę rażenia mają, przynajmniej we własnych oczach, a i u co niektórych z naszych zdawać się może że podkopują morale

    ciszej nad tą trumną
  • mmaria napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Zgadujemy Autora i datę?

    "Rewolucję Moralną, a także uzdrowienie i restytucję Państwa Polskiego, głosi PiS i środowiska okołopisowskie już od dawna. Tak więc nie jest to tylko mój postulat. Ponad 5 mln. ludzi na taki program głosiowało w ostatnich wyborach, gdybyś nie zauważył"

    Tylko bez góglania?
    Daty nie podam, ale ani chybi Kulega Eden te jakże mądre zdania wypowiedział.

    Tak, 3 listopada. Minęło 53 dni.
    Chłopie wyluzuj!!! Nie da się tak żyć na takiej huśtawce.
  • Sam niech się huśta na czym chce i ile chce, byle innych nie męczył.
  • Cały czas czekam na briefing prasowy PiS, na którym takie haniebne zdjęcia z Mową Miłości, w którą są już angażowane nawet dzieci, będą zaprezentowane szerokiej publice. Po to tylko, żeby mieć później czyste sumienie, że przestrzegaliśmy że nowe Cyby właśnie kończą przyśpieszoną szkołę tego języka
  • Kolego, nie czekaj. Jednej rzeczy się od nich naucz - przemilczania. I nie męcz nas, pliiiis.
  • A niech się zadrepczą.
    Zamilczeć na amen!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • mmaria napisal(a):
    Kolego, nie czekaj. Jednej rzeczy się od nich naucz - przemilczania. I nie męcz nas, pliiiis.
    Oni przemilczali i przemilczają tylko to co jest dla nich niewygodne, co szkodzi ich wizerunkowi. A my właśnie powinniśmy nagłaśniać te rzeczy. I co to znaczy nie męcz nas? Czy ja zmuszam Koleżankę do wchodzenia do tego wątku i czytania go?

  • Wpisów rozterkowych naprodukował Szanowny w kilkadziesięciu wątkach na co najmniej dwóch forach. I tu i tam są podobne reakcje.
  • Nie ma obowiązku czytania Edena. To jest wolny i demokratyczny kraj, wbrew temu co twierdzą teraz niektórzy
  • edytowano December 2015
    Staszek2 napisal(a):
    Kurcze pisałem do yanussona na drugiej stronie, a tu tak bez sensu wylądowało mi to na końcu wątku

    Dlatego warto cytować..., choć fragment, urywek.
    Dzieje się tak dlatego (przypadłość KODu forum), bo strona się nie odświeża przy wpisaniu swojego postu.
    Piszesz, piszesz - enter. I nagle po odświeżeniu okazuje się, że kilka osób w tym czasie zrobiło "enter" u siebie.
    :)
  • Nie ma obowiązku pisania. Zwłaszcza, że obiecywał Kolega honorowe wycofanie się, jeśli Ella się nie odezwie.
  • JORGE napisal(a):
    Tu mamy klasyczne zarządzanie kryzysem.
    O, to jest wpis (cały) który zmył mi gorzki posmak biadolenia (w kilku wątkach) kolegi Edena...!

  • Nieprawda, obiecałem honorowe rozwiązanie z mojej strony jeżeli Koleżanka Ella wprost napisze mi, że to jest Jej warunek powrotu na ten forumek. I podtrzymuję tę deklarację
  • romeck napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    Kurcze pisałem do yanussona na drugiej stronie, a tu tak bez sensu wylądowało mi to na końcu wątku

    Dlatego warto cytować..., choć fragment, urywek.
    Dzieje się tak dlatego (przypadłość KODu forum), bo strona się nie odświeża przy wpisaniu swojego postu.
    Piszesz, piszesz - enter. I nagle po odświeżeniu okazuje się, że kilka osób w tym czasie zrobiło "enter" u siebie.
    :)
    No właśnie tak było :)
  • Eden napisal(a):
    Nieprawda, obiecałem honorowe rozwiązanie z mojej strony jeżeli Koleżanka Ella wprost napisze mi, że to jest Jej warunek powrotu na ten forumek. I podtrzymuję tę deklarację
    :-O
    Ella tego sama nie napisze, bo jest niezwykle kulturalną osobą.
    Wystarczająco wymowne powinno być dla Kolegi jej milczenie.

    Polubownie proponuję, żeby się Kolega ograniczył do drugiego forum na jakiś czas (np. pół roku) i zobaczymy.
    Wszystkich przepraszam za OFT. Alle się wkurzyłam ;)

  • Wydaje mi się że to tak nie działa, gdyby Ella potrzebowała tu pisać to po prostu by pisała i ignorowała Edena. Nie potrzebuje i cieszmy się jej szczęściem bo jest bardziej wolna od nas. :)
  • mmaria napisal(a):
    Ella tego sama nie napisze, bo jest niezwykle kulturalną osobą.
    Wystarczająco wymowne powinno być dla Kolegi jej milczenie.

    Polubownie proponuję, żeby się Kolega ograniczył do drugiego forum na jakiś czas (np. pół roku) i zobaczymy.
    Wszystkich przepraszam za OFT. Alle się wkurzyłam ;)

    Nie zgadzam się z takim postawieniem sprawy. Jeżeli ktoś chce pisać na takim a nie innym forum to pisze. Jeżeli nie, bo jakaś osoba mu wadzi, to rozumiem taki wybór. Nie podoba mi się jednak próba wymuszania "honorowego" zachowania. Nie podoba mi się stawianie sprawy, albo on, albo ja.

    Co do samego Edena. Jego obecność na tym forum jest jak najbardziej uzasadniona i pożądana. I nie interesuje mnie w tym momencie kim kiedyś był i co pisał. Na dzień dzisiejszy jest to PiSior, który jakąś część swojego życia poświecił na rozpieprzenie systemu (na tyle ile może). A że teraz marudzi ? To jest obecnie postawa bardzo charakterystyczna dla wielu wyborców PiSu. Ludzie nie wiedzą w którą to wszystko stronę zmierza, poniekąd czy ktokolwiek z nas wie tak naprawdę co będzie ? Natomiast jeżeli mnie lament Edena męczy to mu piszę - obywatelu nie pierdolcie już. I to wszystko.

    JORGE>

  • Ok, więcej się na ten temat nie wypowiem, chociaż historycznie (czyli w pierwotnej wersji excathedry, którą współtworzyłam od początku i w której Eden się nie udzielał a Ella owszem) było inaczej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.