Skip to content

Cytat dnia

1505153555659

Komentarz

  • To jest jakaś nowa procedura budżetowa w UE? Będą te pieniądze przesyłać na prywatne kontro Tuska z pełnomocnikiem Trzaskowskim czy jak? A może escrow założą w ING zwalniane po wygranej PO?
  • To drugie. Bank podał Kolega właściwy, co do miejsca i właściciela.
  • Jawi się pani dla mnie kobietą fascynującą
    cóż za język, za wyrafinowanie!
    noż "Lalka" co najmniej!

    Zbigniew Boniek zareagował na kontrowersyjny pomysł posłanki PiS - Krystyny Pawłowicz, która chciałaby szybszego powrotu reprezentacji z MŚ w Rosji. - Jawi się pani dla mnie kobietą fascynującą - napisał szef PZPN i zaproponował spotkanie.
  • Dobrze napisał!
  • Pawlowicz niestety lubi się kompromitować głupimi wypowiedziami.
  • Pawłowicz nie ma głupich wypowiedzi.
  • Ona mu jeszcze lepiej odpisała.
  • edytowano July 2018


    Adam Gwiazda @delestoile 16 min

    Dane z raportu parlam. o departamencie Seine-St-Denis k/Paryża: leży tam 15 z 36 miast regionu paryskiego gdzie cudzoziemcy stanowią +30% W wielu miastach 80% mieszkańców poniżej 25 lat ma pochodzenie imigr. (Aubervilliers 84%, La Courneuve 88%)


    (podkr. moje)
  • No dobrze, ale czy ta informacja jest jakoś nowa albo istotna? Już 20 lat temu wsiadając tam do metra albo pociągu było się jedynym białym.
  • edytowano July 2018
    Nie wiem, czy nowa; ja nie miałem pojęcia, że w prawie dziewięćdziesięciotysięcznym mieście 85% populacji do 25 roku życia to osoby z pochodzeniem imigranckim.
  • edytowano July 2018
    No dobrze, ale czy ta informacja jest jakoś nowa albo istotna?
    Istotna. Choć biały jeszcze przeważa ale ze względu na strukturę wiekową jest na wymarciu, a najdalej po dwudziestu kilku latach w/w miasta będą muslimskie w 100%
    Kosowo takie.
    To coś diametralnie innego niż dotychczasowa dostrzegalna obecność ciapatych. Uważnego czytelnika proszsz o uprzejme wybuczenie, jeżeli napisałem oczywistość.
  • Islam to zabawna religia a raczej styl życia. Człowiek może być porządny lub nieporządny. Nieporządny muzułmanin pije wódkę, daje sobie w żyłę, ma nieślubne dzieci, które go nie obchodzą, a także dokonuje drobnych i poważniejszych przestępstw, również zabójstw - jednym słowem robi to, co nieporządny Europejczyk, Amerykanin, Hindus i Chińczyk. Porządny muzułmanin zaś modli się pięć razy dziennie, pości, dba o swoją liczną rodzinę, nie pije alkoholu a także dokonuje drobnych i poważniejszych przestępstw, również zabójstw, w ramach walki o zwycięstwo islamu oczywiście. Tak czy tak - jego sąsiedzi mają przejebane.
  • TVN24 pasek o poranku:
    Prof. Strzembosz: Z punktu widzenia prawnego i formalnego I prezes SN Małgorzata Gersdorf nadal funkcjonuje

    powinni być:
    Prof. Strzembosz: Z punktu widzenia prawnego, formalnego i biologicznego I prezes SN zdemenciała Małgorzata Gersdorf nadal funkcjonuje!
    =))
  • Buu!!!
  • Telewizja kłamie!
  • los napisal(a):
    Czyli nieśmiertelna opowieść mego teścia o paskudnym partyjniaku, który wcześniej spędził kilka lat na Syberii.
    można prosić o przytoczenie?
  • Ależ prosz:

    Była sobie paskudna partyjna gnida, która dużo świństw robiła a przedtem zajmowała się kilka lat pracami społecznymi na Syberii, nie do końca dobrowolnie. Kiedyś ktoś przy wódce zapytał go (bo to była gnida pci męskiej): Słuchaj, jak ty może być tak usłużny po tym wszystkim, co przeszedłeś? No właśnie - odpowiedział - ty nie masz pojęcia, co oni potrafią człowiekowi zrobić.

  • Walter Chełstowski‏ @jjwWalter Obserwuj Obserwuj @jjwWalter

    Koncepcja Obywatelskiej Kontroli Wyborów ( aby nie były sfałszowane) jest niemądra .
    Bo co zrobimy jak bez fałszerstw PiS wygra, a my prawidłowość wyborów potwierdzimy ?
    Mam rozwjać dalej ?

  • edytowano July 2018
    Ilustracja przybliża widzowi postać osobliwca oraz wszystkie bez wyjątku życiowe dokonania.

    image

    Yoda - na miarę możliwości Tutejszych.
  • extraneus napisal(a):

    Walter Chełstowski‏ @jjwWalter Obserwuj Obserwuj @jjwWalter

    Koncepcja Obywatelskiej Kontroli Wyborów ( aby nie były sfałszowane) jest niemądra .
    Bo co zrobimy jak bez fałszerstw PiS wygra, a my prawidłowość wyborów potwierdzimy ?
    Mam rozwjać dalej ?

    Ciekawe1, że w sytuacji, gdy wybory miała wygrać wiadoma Placforma, końcepcja ta była mądra, co więcej swą mądrość wykazała w praktyce.

    Generalnie podoba mi się myśl pana Walthera, że w ućciwych wyborach wygra PiS, no bo i któż inny.
  • Śmiejta sie, ale tow. Walter jest z ważnego pionu. Obecnie nawet jednego z ważniejszych.
  • Tylko z poziomem ma problem.
  • los napisal(a):
    Tylko z poziomem ma problem.
    Precz z upośledzeniem horyzontalnym!
  • Co z tym Walterem?
  • edytowano July 2018
    Rafał napisal(a):
    Co z tym Walterem?
    Towarzysz Walter? Pamiętamy typa z dawnych czasów. Pisał o nim Matka Kurka nie raz. Jest też między innymi tutaj, u GGrzyba:

    https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/547-uczen-waltera
  • edytowano July 2018
    Dominikanie @Dominikaniepl

    W jaki sposób modlitwa żydowska uczy nas się modlić? Przede wszystkim stawia nas wobec transcendencji Boga, nieco przesłoniętej dla nas, chrześcijan, przez obecność Jezusa.
  • :D

    W islamie i innych neoplatonizmach jest to jeszcze wyraźniejsze.
  • Omówiliśmy nieporozumienia między naszymi krajami. Musimy współpracować dla dobra świata. Nasze stosunki nigdy nie były gorsze niż teraz. Ale to się zmieniło. Jakieś cztery godziny temu – mówił prezydent USA.

    Zapytany o kwestę Nord Stream 2 odpowiedział:
    Nazwałem Putina konkurentem. Dobrym konkurentem. Będziemy konkurować ze sobą.
    Czyli się dogadali nad naszymi głowami, a poprzednie darcie mordy przeciwko Nord Stream 2 było tylko strategią negocjacyjną. Helsinki 2018
  • W większości komentarzy zarzut, że Trump zdradził Amerykę:


    Rzeczywiście, po wysłuchaniu tej konferencji szczęka opada.
  • Że Drumpf ma gadane, wiedzieliśmy od dawna. Tak że...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.