Skip to content

Mateusz Morawiecki na premiera - kolejna wrzutka

19192939496

Komentarz

  • loslos
    edytowano March 2020
    Jacenty na bratnim forum napisal(a):
    Mam takie pytanie - skoro DZ jest pasmem sukcesów, to dlaczego tyle osób, które w dużym stopniu do tego sukcesu się przyczyniły, zostało wyautowanych?
    Gupie pitanie. Dlatego, że DZ jest pasmem sukcesów.
  • Trzy żółwie umówiły się na wódkę. Zakupiły flaszkę.
    - Ale tak z gwinta będziemy pili?
    - Ja mam w domu kieliszki.
    - No, to skocz.
    - Taa, ja pójdę a wy przez ten czas wypijecie.
    - Niee, nie wypijemy.
    - Na pewno?
    - Na pewno.
    - To dajcie słowo.
    - Dajemy.
    Poszedł. Nie ma go godzinę, dwie, trzy, cztery, sześć, osiem.
    - Słuchaj, już osiem godzin minęło. On już chyba nie wróci. Coś mu musiało wypaść.
    - No, chyba nie.
    - No, to pijemy?
    - No, chyba tak.
    - To odkręcaj.
    W tym momencie z krzaków wychodzi trzeci żółw i mówi:
    - No! Bo nie pójdę!
  • Zagwiazdorzył nam Mateusz na zlocie w UE. Był czołową postacią, Orban aż mlaskał z zachwytu.
  • JORGE napisal(a):
    Zagwiazdorzył nam Mateusz na zlocie w UE. Był czołową postacią, Orban aż mlaskał z zachwytu.
    Wszyscy kochamy Beatę Szydło, ale czy byłaby tak dobra w te przepychanki jak Mateusz?
  • Mania napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Zagwiazdorzył nam Mateusz na zlocie w UE. Był czołową postacią, Orban aż mlaskał z zachwytu.
    Wszyscy kochamy Beatę Szydło, ale czy byłaby tak dobra w te przepychanki jak Mateusz?
    Patriarchalne podejście.
  • Mania napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Zagwiazdorzył nam Mateusz na zlocie w UE. Był czołową postacią, Orban aż mlaskał z zachwytu.
    Wszyscy kochamy Beatę Szydło, ale czy byłaby tak dobra w te przepychanki jak Mateusz?
    No właśnie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Przede wszystkim nie wiemy, jaki był wynik negocjacji. Bankster każde zdarzenie przedstawia jako swój oszałamiający sukces, to pierwsza zasad profesji. Bez tego dnia by nie przepracował na prezesim stolcu.
  • los napisal(a):
    Przede wszystkim nie wiemy, jaki był wynik negocjacji. Bankster każde zdarzenie przedstawia jako swój oszałamiający sukces, to pierwsza zasad profesji. Bez tego dnia by nie przepracował na prezesim stolcu.
    Ale wie kiedy sprzedać swe działania jako czyjś sukces. Kampania wyborcza PADa
  • los napisal(a):
    Przede wszystkim nie wiemy, jaki był wynik negocjacji. Bankster każde zdarzenie przedstawia jako swój oszałamiający sukces, to pierwsza zasad profesji. Bez tego dnia by nie przepracował na prezesim stolcu.
    Nuale wszyscy, od Orbana zaczynając na Washington Post kończąc, pieją z zachwytu, jak Polska na tem szczycie wygrała. POLSKA!
    Doceńmy to.
    Duuuuży plus dla pana premiera.
  • Chcesz mnie do chóru? Mnie?
  • los napisal(a):
    Chcesz mnie do chóru? Mnie?
    Nooooooo dobra, dam Ci spokój :D
  • Wprawdzie jestem tylko w chórze parafialnym, wiec sie nie licze, ale ani Orbanu, ani Washingtonu Postu nie wierzę nicanic.

    Czemu?

    Bo mam dobrą pamięc.
    A kiedyś wszystko sie odkryje.
  • A ja mam przeczucie, że MM ma ambicję sięgnięcia po władzę (realną nie tuskową) większą niż krajowa taką jak ma Aniela na przyklad [:
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    A ja mam przeczucie, że MM ma ambicję sięgnięcia po władzę (realną nie tuskową) większą niż krajowa taką jak ma Aniela na przyklad [:
    Jeśli jak Aniela
    To zachowując władze w kraju.
    Albo US Eu
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    A ja mam przeczucie, że MM ma ambicję sięgnięcia po władzę (realną nie tuskową) większą niż krajowa taką jak ma Aniela na przyklad [:
    Bez szans.
  • Nu, doceńmy też chór CEP-ów, który już zgłosił chęć fikania. Może by ich przesunąć do sekcji gimnastycznej?

    Parlament Europejski chce szybkich renegocjacji i korekt kompromisu zawartego na szczycie UE w sprawie budżetu i programu o wartości miliarda euro na rzecz walki z kryzysem korony. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego David Sassoli powiedział, że Parlament chciałby wypowiedzieć się na temat kontroli funduszy w ramach pakietu odbudowy. Powiedział, że należy skorygować niektóre błędy w budżecie, takie jak cięcia w zakresie badań, zmian klimatycznych i polityki migracyjnej. Należy również doprecyzować mechanizm powiązania funduszy UE z zasadą praworządności.

    Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

    https://www.zeit.de/politik/ausland/2020-07/eu-finanzpaket-eu-gipfel-corona-krise-wiederaufbaufonds-klimapolitik-migration
  • A ile dywizji ma PE?
  • He, he, że se pośmieszkuje...
  • minister Jaki (Solidarna Polska) nie uważa za sukces (PMM) wynik rozmów unijnych; uważa, że na posiedzeniu europarlamentu (wrzesień 2020) wroci temat powiązania funduszy z praworządnością i obecny konsensus pójdzie w niepamięć

    (za tweetami)
  • I ja się z Jakim zgadzam. Ten sukces Mateuszka jest mocno niepewny. Więcej w temacie: https://dorzeczy.pl/kraj/148046/bardzo-chcialbym-sie-mylic-jaki-studzi-entuzjazm-po-szczycie-w-brukseli-to-byl-blad.html
  • Sporą część naszych postulatów udało się osiągnąć.
    Nie wszystko, ale naprawdę dużo. Jak finalnie w rozporządzeniu będzie 1:1 co ustaliła Rada będzie całkiem nieźle.
  • los napisal(a):
    A ile dywizji ma PE?
    Tak że ten...
  • A ja ostatnio polubiłem blogera Orlińskiego, a tu jego tekst o upadku Bełatki. W zasadzie w forumkowej się mieści ortodoksji:

    https://ekskursje.pl/2017/12/dekaczyzacja-ruszyla/
  • No, niewątpliwie szerokością horyzontów wyrastał nad otoczenie. I go ciachnęli.
  • Orliński napisal(a):
    Kaczyński rozumiał, że nawet jego własny elektorat za nim nie przepada.
    Ja miałem autentyczną sympatię do Jarosława Kaczyńskiego. Lubiłem jego poczucie humoru i niestaranny ubiór, właściwie wszystko lubiłem. Oczywiście - do 7 grudnia 2017 roku.

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A ja ostatnio polubiłem blogera Orlińskiego, a tu jego tekst o upadku Bełatki. W zasadzie w forumkowej się mieści ortodoksji:

    https://ekskursje.pl/2017/12/dekaczyzacja-ruszyla/
    Coś Kolega od poniedziałku slabuje. Toż to plucie jadem trzeciego gatunku i w dodatku przeterminowanym. Beatka żyje, Pan Mateusz żyje i Duda też. A Prezes się ciut zapetlil i z Moskalem elgiebetow chce przytulić. Nie on jeden i Kolega slabujom. Papa Francesco też coś jak zwykle mętnie i od rzeczy nadaje. Takie czasy. Ten koronawirus to chyba najbardziej mózgi atakuje.
  • los napisal(a):
    Orliński napisal(a):
    Kaczyński rozumiał, że nawet jego własny elektorat za nim nie przepada.
    Ja miałem autentyczną sympatię do Jarosława Kaczyńskiego. Lubiłem jego poczucie humoru i niestaranny ubiór, właściwie wszystko lubiłem. Oczywiście - do 7 grudnia 2017 roku.

    W jeden dzien stracil szacunek, na ktory długo pracowal. Do tego trzeba niebywalych zdolnosci.
  • uhrr napisal(a):
    los napisal(a):
    Orliński napisal(a):
    Kaczyński rozumiał, że nawet jego własny elektorat za nim nie przepada.
    Ja miałem autentyczną sympatię do Jarosława Kaczyńskiego. Lubiłem jego poczucie humoru i niestaranny ubiór, właściwie wszystko lubiłem. Oczywiście - do 7 grudnia 2017 roku.

    W jeden dzien stracil szacunek, na ktory długo pracowal. Do tego trzeba niebywalych zdolnosci.

    Powiem mocniej - przestałam jakoś lubić tych, co po 7 grudnia 2017 nadal lubią prezesa Kaczyńskiego. Rozumiem pragmatyzm, sympatii - nijak.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.