Skip to content

Mateusz Morawiecki na premiera - kolejna wrzutka

1919293949597»

Komentarz

  • edytowano October 2020
    Szybko postępuje przeflancowanie rolników w agresywne agro-lobby typu zachodnioeuropejskiego.
  • jak myślicie, po tej słynnej piątce psl będzie miało 10% czy pójdzie w konfe?
  • edytowano December 2021
    za tvp info, pon. 27.12.2021
    – Mateusz Morawiecki to bardzo zdolny, najzdolniejszy człowiek w polskiej polityce. Jak się kogoś takiego ma w składzie, w zespole, to warto, by pracował dla Polski, a nie zabierać mu szanse. Często jego przeciwnicy mają coś przeciwko, bo nie podoba im się, że po prostu jest od nich lepszy. Ode mnie też jest zdolniejszy, ale ja się z tego cieszę. Nawiasem mówiąc, między mną a premierem Morawieckim jest taka sama różnica pokoleń, jak między premierem Olszewskim a mną. (Mówił wicepremier Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Interii).
  • A bajkę o szewcu walczącym o człowieczeństwo słyszeli a?
  • Jak MM powie, że jego ulubiona zupa to pomidorowa z makaronem to ciekawe ilu będzie przymusowych miłośników rosołu :)
  • Czy nie uważa kolega, że jego nihilizm w stosunku do osób, z którymi rozmawia, słabo współgra z czystą, dziecięcą i bezwarunkową ufnością, którą też potrafi okazać?
  • Morawiecki, zupa pomidorowa, nihilizm...

    Ta wypowiedź jest przecież w duchu Ewangelii - lepszy jest ten kto mając mniej dzieli się z innymi nawet tym co ma.
    Nie widzę tu miejsca na kpiny
  • Szewc zabija szewca a bankier bankiera.

    Uroki korporacji
  • Wataha napisal(a):
    Jak MM powie, że jego ulubiona zupa to pomidorowa z makaronem to ciekawe ilu będzie przymusowych miłośników rosołu :)
    Beło, MM jeszcze jako min. finansów powiedział o repolonizacji banków i był bulwers, wcześniej to samo mówili Duda, Kaczyński i Glapiński (wtedy na forum każdy bez zarzutu) i oburzu nie było. Dla mnie to był przełom, zacząłem po informacje o MM sięgać spoza forum, bez uprzedzeń.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Wataha napisal(a):
    Jak MM powie, że jego ulubiona zupa to pomidorowa z makaronem to ciekawe ilu będzie przymusowych miłośników rosołu :)
    Beło, MM jeszcze jako min. finansów powiedział o repolonizacji banków i był bulwers, wcześniej to samo mówili Duda, Kaczyński i Glapiński (wtedy na forum każdy bez zarzutu) i oburzu nie było. Dla mnie to był przełom, zacząłem po informacje o MM sięgać spoza forum, bez uprzedzeń.
    Chyba jednak widzisz to, co chcesz widzieć.

    W każdym razie, zaokrąglanie w zwyż do "wszyscy-czyli-nie-ja" kilku wypowiedzi kilku rozmówców bardzo nie wporządku jest.
  • Ale ja nie zaokrąglam, napisałem "był oburz", "oburzu nie było". Gdzie jest "wszyscy-czyli-nie-ja"?
  • A to przepraszam, jeśli się jednak oburzałeś na repolonizację od MM.

  • Dziś w Piekarach Śląskich premier MM nie miał jak wyjść z Kalwarii po pielgrzymce męskiej. Tak był oblegany.

    (we sensie pozytywnym)
  • edytowano June 2022
    Zbigniew Ziobro, n. 19.06.2022 :

    Wraz z odejściem @BeataSzydlo skończyło się zielone światło dla zmian w sądownictwie. Czy polityka ustępstw wzmocniła Polskę? Dziś sądownictwo, jutro likwidacja polskiej energetyki węglowej, pojutrze samochody diesla i benzynowe, a dalej? Ustępstwa rodzą tylko wilczy apetyt UE.
    https://t.co/w2BKw9reIB
    I skrin z wpolityce peel
    PMM: Ja bym nie chciał umierać za wymiar sprawiedliwości.


    •••
    Czyli wojenki wewnątrz obozu zjednoczonej prawicy odcinek 1247.
  • A jednak to pan Mateusz ma rację. Świat to nie pojedynek na deklaracje, świat to pojedynek na siłę.
  • Nie, no ja rozumiem, że 0,7 % poparcia walczy o kilka promili więcej...

    Natomiast nie zawsze rozpoznaję gdzie ziarno w plewach. Stąd zauważenie połajanki szefa rządu przez szefa partii.
  • Nie należy słuchać tego, co Zbynio gada, ale patrzeć na to, co Zbynio robi. Np. - gdzie jest akt oskarżenia w sprawie Zamachu Smoleńskiego? Siedem lat to wystarczający czas, czyż nie?
  • Ciekawą1 miałem rozmowę w weekend z "rozsądnym, ale patriotą". Prawnik, dodajmy. Zieje taką nienawiścią do Zbynia, że chętnie by go spożył bez skóry.

    Arcymciekaw, czy on nie jest aby potrzebny Ozyrysowi w roli piorunochronu. "Bo ten PiS to nawet, nawet, ale ten Zbyszek -- brrrr!"
  • A kto lubi Zbynia?
  • Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Mariusz wskakuje w buty Jarosława, może to dopiero początek wielkiej przygody?
  • Co tam panie u Konfederacji i w Najwyższym Czasie?

    PMM tajnym agentem STASI.
    O!
  • edytowano December 2022
    W sobotę 10. grudnia 2022 konferencja w Sejmie:
    Brown:
    Szczęść Boże i ratuj się, kto może, kiedy Polacy nie wiedzą tak naprawdę, kto nimi rządzi. Nie mają pełnej wiedzy na temat osób pierwszych w państwie
    Janusz Mikke:
    Mam nadzieję, że jego ekscelencja Mateusz Morawiecki się do tego ustosunkuje, zażąda od Instytutu Gaucka, żeby jego teczkę ujawniono i żeby tę sprawę wyjaśnić, bo to jest naprawdę szok

    Sprawę ujawnia dziennikarz Szymański Szymowski (wspólnie wystąpił z konfederatami).

    image
  • Nie Szymański a Szymowski. Leszek Szymowski. Dosyć znana postać.
  • Znajomy z DDR pytał mnie dziś, czy to temat u nasz.
    Rzekłem, że Skuli Mikkigo nie za bardzo
  • Szymowski to legenda :D

    Czekam na te papióry które rzekomo posiada.
  • Musiałby być agentem jako nastolatek.
  • peterman napisal(a):
    Szymowski to legenda :D

    Czekam na te papióry które rzekomo posiada.
    Stary numer Szymowskiego: zasłoni się tajemnicą dziennikarską.
  • Ciekawe... (pon. rano, 6.11.2023, za tydzień pierwsze posiedzenie Sejmu, dziś wieczór PAD ogłosi premiera)

    NIK

    Delegatura Najwyższej Izby Kontroli w Katowicach złożyła zawiadomienie w sprawie uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa przez Prezesa Rady Ministrów.

    Działania kontrolne w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ujawniły istotne fakty w zakresie działań podczas pandemii COVID-19. Nie zadbano o celowe i oszczędne wydatkowanie środków publicznych oraz rzetelne wykonywanie obowiązków organu administracji.

    Dnia 19 października 2020 roku Premier wydał decyzję administracyjną...
    Zobacz więcej

  • @romeck powiedział(a):
    Ciekawe... (pon. rano, 6.11.2023, za tydzień pierwsze posiedzenie Sejmu, dziś wieczór PAD ogłosi premiera)

    NIK

    Delegatura Najwyższej Izby Kontroli w Katowicach złożyła zawiadomienie w sprawie uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa przez Prezesa Rady Ministrów.

    Działania kontrolne w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ujawniły istotne fakty w zakresie działań podczas pandemii COVID-19. Nie zadbano o celowe i oszczędne wydatkowanie środków publicznych oraz rzetelne wykonywanie obowiązków organu administracji.

    Dnia 19 października 2020 roku Premier wydał decyzję administracyjną...
    Zobacz więcej

    Pancerny Marian bezpowrotnie ośmieszył już i bez tego zupełnie nieistotną (poza produkcją haków) instytucję.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.