Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1303133353645

Komentarz

  • Sarmata1.2 napisal(a):
    A siostry Godlewskie, te od karpia, obecnie zaliczają +20 do fejmu.
    =D>

    https://www.google.com/amp/s/www.pudelek.pl/opetana-checia-zaistnienia-esmeralda-godlewska-atakuje-protestujace-polki-macie-krew-na-rekach-6568395434789568a?amp=1

    Są jeszcze celebryci w tym kraju...
    Omatko! Zaraz Kurski weźmie ich do telewizji!
  • Mania napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    A siostry Godlewskie, te od karpia, obecnie zaliczają +20 do fejmu.
    =D>

    https://www.google.com/amp/s/www.pudelek.pl/opetana-checia-zaistnienia-esmeralda-godlewska-atakuje-protestujace-polki-macie-krew-na-rekach-6568395434789568a?amp=1

    Są jeszcze celebryci w tym kraju...
    Omatko! Zaraz Kurski weźmie ich do telewizji!
    Powinny podmienić Kożuchowską w Rodzince.pl
    Panie Jacku, czy pan to czyta?!
  • MarianoX napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    Najman bronił Jasnej Góry. Bekę kręci z niego tęczowy Ksyś, ten zawsze musi się ustawić na pozycjach cynika.
    Zarzeczny byłby chyba po naszej stronie...
    Zawsze był. Świeć Panie nad jego duszą +
  • Zarzeczny miał pesymistyczne wizje co do kierunku rozwoju świata i dokąd zmierza. Niektórzy sugerowali, że świadomość końca tej drogi pozwalała mu na dość luźne traktowanie kwestii czy jeszcze żyje, czy już nie.
  • JORGE napisal(a):
    Zarzeczny miał pesymistyczne wizje co do kierunku rozwoju świata i dokąd zmierza. Niektórzy sugerowali, że świadomość końca tej drogi pozwalała mu na dość luźne traktowanie kwestii czy jeszcze żyje, czy już nie.
    Myślę że ciężko być optymistą z jego bagażem doświadczeń z dzieciństwa, potem problemami rodzinnymi, zamiłowaniem do imprez, wieczną zawiścią środowiska. Poza tym każdemu kto dużo książek przeczytał i patrzy na ten świat optymizm przychodzi z trudem...
  • JORGE napisal(a):
    Zarzeczny miał pesymistyczne wizje co do kierunku rozwoju świata i dokąd zmierza. Niektórzy sugerowali, że świadomość końca tej drogi pozwalała mu na dość luźne traktowanie kwestii czy jeszcze żyje, czy już nie.
    Pesymizm to niszczyciel. A Zarzeczny super człowiekiem był. +++
  • los napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    A siostry Godlewskie, te od karpia, obecnie zaliczają +20 do fejmu.
    =D>

    https://www.google.com/amp/s/www.pudelek.pl/opetana-checia-zaistnienia-esmeralda-godlewska-atakuje-protestujace-polki-macie-krew-na-rekach-6568395434789568a?amp=1

    Są jeszcze celebryci w tym kraju...
    Zawsze wydawały mi się wporzo.
    Gigaparsk!
  • .
    los napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    A siostry Godlewskie, te od karpia, obecnie zaliczają +20 do fejmu.
    =D>

    https://www.google.com/amp/s/www.pudelek.pl/opetana-checia-zaistnienia-esmeralda-godlewska-atakuje-protestujace-polki-macie-krew-na-rekach-6568395434789568a?amp=1

    Są jeszcze celebryci w tym kraju...
    Zawsze wydawały mi się wporzo.
    Za to co zrobiła z hymnem niemieckim dałbym medal:

  • =D> =D> =D> =))
  • Genialne. Do tych całych reparacji dorzućmy punkt, że ww. wykonanie ma być co dzień odtwarzane w tv w całym RFN. W porze wiadomości.
  • Pigwa napisal(a):
    Genialne. Do tych całych reparacji dorzućmy punkt, że ww. wykonanie ma być co dzień odtwarzane w tv w całym RFN. W porze wiadomości.
    Ale jak to?
  • Dostałem maila:

    "Kandydaci do Straży!

    Lewicowi aktywiści ściągają anarchistyczne bojówki z Niemiec, aby sprowokować niebezpieczne sytuacje. Do Polski może przyjechać do kilkuset bojówkarzy wyposażonych w broń białą. Głównym celem jest Warszawa, dlatego apelujemy o wsparcie w piątek, sobotę i niedzielę.

    Każdy mężczyzna, który ma taką możliwość proszony jest o przyjazd do stolicy. Pozostałe osoby również prosimy o zachowanie czujności i monitorowanie sytuacji w innych miejscowościach.

    Podajemy listę koordynatorów regionalnych, którzy pomogą przy organizacji wyjazdów i odpowiedzą na pytania:"

    Dalej idzie lista nazwisk i maili w rozbiciu na województwa.

    Na koniec jeszcze jeden apel o to samo, prośba o wpłaty i polubienie kąta na pejsie.

    No niestety, nie pojadę do Wawy wew weekend - groby i te rzeczy.

    Będę wasz informał na bieżąco.
  • Tam jednak nie ma województw a niektóre miasta (w Wawie dzielnice), niektóre tylko województwa. Mojego akurat nie ma. I nie ma nazwisk, tylko emaile. No, czasem nazwiska są w emailach a czasem nie ma.
  • Taka refleksja jeszcze w kontekście baraszkującej na ulicach dziatwy, jej stanu umysłowego i duchowego oraz zaglądającej w oczy apokalipsy. Bo Netflix Netflixem, Instagram Instagramem, Tik Tok Tik Tokiem, ale cosik mi się zdaje, że ten Zeitgeist ma jednak w Polsce sprawców, którzy odrobili pracę domową, wbrew temu, co różne Ziemkiewicze gadały o nieudolności totalnej opozycji. Tylko przypomnę, co mówiono o polskim internecie tak w latach 2011–2014/5 – że jest prawicowy. Owszem, ta prawicowość była powierzchowna, była w duchu antysystemowym, była motywowana antyimigranckimi nastrojami, no ale była; i chociaż oczywiście pod względem religijnym nie drgnęło to w żadnym momencie o jotę we właściwą stronę, to w nurcie, że tak powiem, patriotycznym jak najbardziej. A tzw. lewactwo było wówczas ośmieszane zussamen (również tęczowe). Pamiętam, jak było na Wykopie, bo jestem młodszym rocznikiem i tam bywałem. Ręki sobie uciąć nie dam, ale jest prawdopodobne, że serwis ten mógł dać kluczowe procenty młodych w starciu Dudy z Bronkiem. Bronek był tam bowiem memem. Był ośmieszany do bólu. W tamtych latach to tagi "bekazlewactwa" święciły tam triumfy. Oczywiście nie chodziło tylko o Wykop, ale też o inne miejsca w Internecie. Kołaczą mi się też po głowie jakieś desperackie tytuły w którymś z przekaziorów ciemnej strony (może w gazie?): że młodzież taka prawicowa i olaboga, co to będzie, jak żyć. Dzieli nas 6-7 lat od czasu, kiedy to nie my, ale druga strona miała poczucie przegranej również w walce o młodych.

    Czy naprawdę same netflixy i instagramy pogrążyły tak młodzież? Czy rzeczywiście chodzi więc tylko o bezlitosny walec postępu? Nie sądzę. Tamtym wtedy coś przeskoczyło w mózgownicach, zorientowali się, że przez Internet trzeba dotrzeć do młodych. I zrobili to. Zalali Internet zamówionymi trollami. Wykop, co jest przecież tajemnicą poliszynela, przejęty został przez lewactwo przy wsparciu administracji i dzięki zamówionym trollom (nawet tutaj na forumku ktoś o tym kiedyś wspomniał), wielu inaczej myślących zostało wyciętych. Obecnie to chlew. Na Twitterze to samo, całe farmy trolli. Oczywiście zamówione trolle znajdują spontanicznych uczniów. I to się szerzy. I to już od paru lat. Konsekwentna praca na tym odcinku. Ja nawet rok, dwa, trzy lata temu, patrząc na to, miałem, wybaczcie, pewien podziw dla tego, jak się zorganizowali i zmobilizowali, zatruwając młodych. Widać w tym bowiem było organizację i mobilizację, a nie samą spontaniczność. Widać było prowodyrów. Tzn. wszyscy wiemy, że Big Tech ingeruje i cenzuruje, ale chodzi o też nasz, konkretnie, polski grajdołek. Oni też robili tu swoje.
  • edytowano October 2020
    Problem gnojarni rozwiąże się sam. Myślę, że w ten koniec tygodnia zacznie się robić już niebezpieczniej. Rodzice nawet z niezłym bajzlem w mózgu raczej pokapują, że może lepiej przytrzymać ich pociechy w domu niż puszczać na walkę z okropnym kaczyńskim i złymi katolami.
  • Granica z Hitlerowem nadal otwarta zatem, skoro mogą przyjechać?
  • Może się będą przemykać przez zieloną granicę?
  • Internet 2011-2015 nie był ustawiony, ani zorganizowany. A już na pewno nie przez prawicę. Po prostu PO i Bronek byli masakrycznie, nie do ukrycia, słabi. Kompromitowali się na każdym kroku, co młodzież błyskawicznie podchwyciła. No i właśnie, wg mnie nie ma możliwości, żeby partia rządząca miała poparcie młodzieży, tak już świat jest skonstruowany. Z partią władzy utożsamiane są wszystkie ograniczenia nakładane na młodych ludzi. Tak było, jest i będzie.

    Rządzący absolutnie nie powinni się koncentrować na młodych, szkoda czasu i energii. Po prostu trzeba się pilnować, żeby nie wywołać reakcji łańcuchowej hejtu i beki. Bo ona się rozlewa na resztę elektoratu. Nie wiem jak to zrobić, szczególnie że obecnie internet jest faktycznie trochę (ale tylko trochę) sterowany.

    Natomiast teraz walka idzie o co innego. Wraca znowu koszmar, którego zawsze się obawiałem. Kto będzie chciał być aktywnym członkiem partii, której uczestnictwo gwarantuje pogardę i wycie przed domem ? Po co rodzinie Dudy ta prezydentura. Skończyło się kariera nauczycielska żony, a córka też nigdy lekko nie będzie miała.
  • JORGE napisal(a):
    Internet 2011-2015 nie był ustawiony, ani zorganizowany. A już na pewno nie przez prawicę. Po prostu PO i Bronek byli masakrycznie, nie do ukrycia, słabi. Kompromitowali się na każdym kroku, co młodzież błyskawicznie podchwyciła.
    Ale chyba jednak Szefernaker i spółka trochę pomogli to ukierunkować.

  • edytowano October 2020
    JORGE napisal(a):
    Internet 2011-2015 nie był ustawiony, ani zorganizowany.
    Tak, oczywiście. Trochę takie romantyczne czasy. I tak dopowiadając, bo wspomniałem o tym Big Techu – on też dostał wzmożenia raczej już później, po wyborze Trumpa. W latach 2011–2015 alt-right (nie, żebym uważał go za jakieś wybawienie) rósł w siłę. Przeciwnicy się pokapowali, w czym rzecz. W moim odczuciu ta "sterowalność" internetu ma jednak znaczenie. Mogą istnieć prorządowe strony (jak Niezależna), ale one u wielu z zasady nie znajdą odbiorców, tam, gdzie jest pole walki cybernetycznej (miejsca z założenia neutralne, przynajmniej kiedyś), prawa strona jest konsekwentnie i w zorganizowany sposób wypychana. Oni wykonują na tym odcinku dużą pracę.
    JORGE napisal(a):
    Rządzący absolutnie nie powinni się koncentrować na młodych, szkoda czasu i energii.
    W tym sensie, że to jednak rodzice mają wychowywać młodych + ośrodki nauczania uczyć tego, co wartościowe, a nie zapychać gównem, jak to się dzieje obecnie. No tak, zgoda.
  • No ja dowiedziałem się, że ma być czarny protest za 10 minut, gorączkowo szukałem po domu dykty, znalazłem płytę akrylową metr na osiemdziesiąt, naprędce napisałem "STOP ABORCJI/ NIE ZABIJAJ" Wyszło bardzo oczojebnie. Zbierałem się gdy zadzwoniła znajoma mamy, starsza pani z obawą czy nie nastąpi atak na kościół. Mówię spoko już tam jadę. Jechałem tak z wielką tablicą na przednim błotniku, ktoś trąbił, ktoś podniósł kciuk, ktoś się pomylił i mówi do drugiego: "...ale to "STOP ABORCJI...". Jak zwykle w takich razach cieszyłem się, że stanę może sam naprzeciw wszystkim i co z tego wyniknie.
    Pod kościołem tylko grupka rosłych chłopaków jak się później okazało obrońców. Czekali bezskutecznie na atak ale się przeliczyli bo protest hitlerowców był samochodowy i pojechał na stary Kraśnik. Nawet z początku wzięli mnie za aborcjonistę i ucieszyli się że jest temat ale przekaz z transparentu dotarł do nich po chwili. Pogadaliśmy trochę i ruszyli bronić kościoła w Starym.

    A ja wsiadłem na rower i objechałem miasto z tą tablicą. Były dwa incydenty: facet gwałtownie skręcił na mnie jakby chciał rozjechać i ktoś przez okno krzyknął "... wsadź se w dupę..."
    Chociaż głowy nie dam czy nie wzięto mnie za lewaka bo nawet moja mama zrazu nie zrozumiała przekazu i myślała, że zabrałem transparent jakiejś swołoczy.

    W Kraśniku ludzie ogólnie są ciężko czający bazę- czarne protesty wyszły niemrawo, co skutkowało, że obrona kościoła też niemrawo, a jak już znalazł się jeden z najlepszym w mieście transparentem na rowerze to też prawdopodobnie nie został zrozumiany.

    A w ogóle to nadszedł kres lenistwa i będziemy ze starą gwardią ministrancką działać w obronie cywilizacji.
  • edytowano October 2020
    Ktoś napisał Zeitgeist. Najbardziej antykatolickie gówno rozkwitającego wówczas jutuba. Okropny film, z wielką skalą rażenia.
  • Magierowski imponował mi swym hebrajskim
    teraz ma kolejny punkt na plusie

    Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski poinformował, że dwóch pracowników Instytutu Polskiego w Tel Awiwie uczestniczyło w proteście prezentując wulgarny transparent pod adresem PiS. W związku z tym zaproponował im odejście z pracy lub postępowanie dyscyplinarne.
    Do wieczornej manifestacji pod budynkiem Ambasady RP w Tel Awiwie - krótkiej i przebiegającej pokojowo - przyłączyło się dwoje pracowników Instytutu Polskiego w Tel Awiwie" - pisze ambasador.
    Pracownicy Instytutu pozowali do zdjęć, trzymając transparent z wulgarnymi słowami pod adresem PiS "Żydzi też j...ią PiS".

    za nie licującą z pozycją pracownika dyplomacji postawę i za kłamstwo
  • Myśleli że jebią PiS, a to PiS wyjebał ich (z roboty)
  • Nie troluję ani nie spamuję.
    Dostałem info, że od poniedziałku stan wyjątkowy.
    Ktòś còś słyszał ?
  • edytowano October 2020
    Niewiastę dzielną któż znajdzie? Jej wartość przewyższa perły.

    Źródło:

    image
  • A te obok takie zapatrzone w siebie że nawet nie zauważyły.
  • ale jaja! ale jaja!

    zapisałem się do facebookowej grupy organizatorek "strajku kobiet"!

    ciekawe kiedy mnie wy....ą?

    co ciekawsze posty skrinuję, bo nie wiem kiedy się kapną ktom zacz :)
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Niewiastę dzielną któż znajdzie? Jej wartość przewyższa perły.
    Rozsyłam.
  • Romeck, Wallenrodzie ty!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.