Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1333436383945

Komentarz

  • Kuba_ napisal(a):
    Byłem na mszy o 18, na bemowskim zaścianku spokój, w razie czego ksiądz ma dzwonić. W Babicach ponoć łazili ale służba liturgiczna wystarczyła by odstraszyć łebków.
    W Babicach dużo Julek.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    Byłem na mszy o 18, na bemowskim zaścianku spokój, w razie czego ksiądz ma dzwonić. W Babicach ponoć łazili ale służba liturgiczna wystarczyła by odstraszyć łebków.
    W Babicach dużo Julek.
    Covid z nimi. Niech mamusie pozarażaja
  • edytowano October 2020
    robert.gorgon napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    Byłem na mszy o 18, na bemowskim zaścianku spokój, w razie czego ksiądz ma dzwonić. W Babicach ponoć łazili ale służba liturgiczna wystarczyła by odstraszyć łebków.
    W Babicach dużo Julek.
    Covid z nimi. Niech mamusie pozarażaja

    Klarowałem dzisiaj córce - z protestantami i prawosławnymi można rozmawiać, z żydami i islamistami można rozmawiać, z buddystami i hinduistami można rozmawiać, nawet z "naukowymi" ateistami można rozmawiać.

    Z satanistami nie można i nie da się...

    P. S. Też stawiam na to, że "przekaz" został otrzymany od mamusiek i od powstrzymania tegoż zależy przyszły byt i stan duchowy naszych dzieci
  • Trzeba było zburzyć!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • W_Nieszczególny napisal(a):
    POLSKIE TOWARZYSTWO GENDEROWE IMIENIA MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE I MIKOŁAJA KOPERNIKA

    Seksmisją się inspirowały czy co?
    Mysle, ze te bardziej cwane w pięc minut, z palcem w nosie, potrafia wymyslic z 10 innych ciekawych nazw dla swoich fundacji (niezle sie przy tym bawiac przy okazji) by potem pobierac granty, dotacje, zagraniczne i krajowe finansowanie na swoje pasożytnicze zycie.
  • trep napisal(a):
    Skąd oni się wszyscy biorą?
    Odpowiedź zawsze ta sama.
    https://twitter.com/AdamNieznaj_2/status/1322181856830304258?s=20
    ubecko-żydo-komuna.v.4

    (czwarte pokolenie)
  • edytowano October 2020
    Tylko który to z Lempartów? Bo było dwóch. Jeden właściwy:

    https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/61089

    i jeden przybrany (oryg. Fischer), który w czasie wojny od tego pierwszego wziął dokumenty:

    https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/62515

    Obaj resortowi, z tym że ten drugi wyjechał w 1968 do Izraela.

    A w ogóle w resorcie tych Lempartów jak mrówków:

    https://inwentarz.ipn.gov.pl/advancedSearch?q=lempart&page=1

    Skąd wiadomo, z której gałęzi ta feminazistka?
  • Nieznaja z TT pytać
  • Niestety, nie mam TT.
  • Dla sprawiedliwości należy też dodać że w tym inwentarzu są tez osoby o tym nazwisku, które były obiektami i ofiarami działań SB. Samo nazwisko to za mało, chociaż jestem dziwnie pewny że ta osobopostać z resortowej rodziny pochodzi.
  • A dlaczego uważacie, że po dobremu nie powie?
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Dla sprawiedliwości należy też dodać że w tym inwentarzu są tez osoby o tym nazwisku, które były obiektami i ofiarami działań SB.
    Bywało, że osoby z resortowymi korzeniami stawały się obiektami rozpracowania, gdy przeciwna frakcja doszła do władzy.

  • Grzegorz Górny informuje
    Światowy Zakon Szatana, który poparł antyrządowe protesty w Polsce, postanowił przyzwać wszystkie moce piekielne do walki z obozem władzy w Polsce. Jak poinformowano na oficjalnej stronie internetowej Zakonu, została odprawiona specjalna „czarna msza” za Polskę w intencji wsparcia sił, które protestują na ulicach naszych miast. Uczestniczyli w niej on-line sataniści z siedmiu krajów świata. „Czarna msza” została nagrana i umieszczona na stronie internetowej Zakonu. W ten sposób organizatorzy, jak piszą, chcą udzielić „wsparcia naszym przyjaciołom w Polsce, zarówno w społeczności satanistycznej, jak i LGBTQ +”.

    Jednocześnie Światowy Zakon Szatana uruchomił zbiórkę pieniężną na rzecz takich organizacji, jak Kampania Przeciw Homofobii, Lambda w Warszawie czy inne podmioty wspierające LGBT.
    https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/524483-swiatowy-zakon-szatana-odprawil-czarna-msze
  • Brzost napisal(a):
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Dla sprawiedliwości należy też dodać że w tym inwentarzu są tez osoby o tym nazwisku, które były obiektami i ofiarami działań SB.
    Bywało, że osoby z resortowymi korzeniami stawały się obiektami rozpracowania, gdy przeciwna frakcja doszła do władzy.

    ten też?
    IPN Ka 230/676
    Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych w Katowicach [1945] 1983-1990
    Tytuł: Teczka Ewidencji Operacyjnej na Księdza dot. Lempart Edward Józef, imię ojca: Bronisław, ur. 20-03-1945 r.

    TEOK to nie była dokumentacja współpracy
    https://inwentarz.ipn.gov.pl/slownik?znak=T#218
  • Mówię, że bywało, a nie że zawsze.
  • edytowano October 2020
    KAnia napisal(a):
    Grzegorz Górny informuje
    Światowy Zakon Szatana, ... postanowił przyzwać wszystkie moce piekielne do walki z obozem władzy w Polsce. Jak poinformowano ... została odprawiona specjalna „czarna msza” za Polskę w intencji wsparcia sił, które protestują na ulicach naszych miast. Uczestniczyli w niej on-line sataniści z siedmiu krajów świata. „Czarna msza” została nagrana i umieszczona na stronie internetowej Zakonu.
    Czy zwykła, czy "czarna" - NIE DA SIĘ uczestniczyć on-line we mszy świętej. Oraz żeby była mszą (nawet czarną), celebrans MUSI mieć święcenia kapłańskie. Ale to całkiem prawdopodobnym jest...
    (na boku, obywatel Polak (d. Węcławski) wciąż by dokonał przeistoczenia chleba w Ciało Pańskie, bo sakrament jest niezbywalny; stąd podejrzenie, że takich Polaków w świecie satanistycznym może być paru)

  • edytowano October 2020
    Pyta była na proteście w Warszawie, film sprzed tygodnia, ale powiem wam że ta cała szefowa to odpał nad odpały. Dużo w życiu widziałem, ale ta baba mnie na swój sposób przeraża. Powiem w jej stylu, ona po tym wszystkim musi być odstrzelona. Tej suki ma nie być.

  • edytowano November 2020
    Z taki tworami będą mieli do czynienia nasi synowie i wnukowie. Twory, jeśli się nie nawrócą, będą lądowały w nałogach i psychiatrykach. To wersja optymistyczna - bo stamtąd można się jeszcze z pomocą ludzi i Opaczności odbić ku górze. Gorzej, gdy załaożą jakieś pokraczne, patchłorkowe stadła i będą multiplikować mentalnego toksycznego zajoba.
  • edytowano November 2020
    Patrząc na spokojnie po tygodniu to aborcjoniści roztrwonili potencjał tych protestów.
    Na czele stanęła wściekła wulgarna baba, Sama nie była gotowa na żaden kompromis którego chyba większość protestujących chciała bronić, a przynajmniej jakaś nie mała. Aborcjia na życzenie, zablokujmy miasto drzyjmy japę i poprzeklinajmy jacy jesteśmy wściekli. Na dokładkę doszło atakowanie kościołów i obrażanie wszystkich jak popadnie. Ściągnęła na te protesty najgorsza swołocz, maseczki dodały anonimowości więc się towarzystwo rozhulało. Finalnie po tygodniu szaleństw przeszły się do nich też co bardziej gorące głowy.
    Wjechano z pałkami, prętami i tłuczono kogo popdanie. Myślę, że dużą przysługę oddali też oranizatorzy nie zapowiadając trasy marszu przez co policji było ciężej się przygotować do jego ochrony. Sporo oddziałów rzucono na ochronę kościołów i ludzi z PiSu. Bardzo też dodawało chęci działaniu to, że policja też była przez nich obrażana. I teraz oni mówią, że to bito nasze kobiety matki, siostry etc. Nie, bito zwykłe kurwiszcza, odpad ludzki. Ci ludzie nie reprezentują kobiet.

    Co jednak najcenniejsze, zniechęcili do siebie masę umiarkowanych ludzi którzy może byliby skołnni też poprzeć protest. Ta lumpert czy jak jej oddała nam przysługę. Oczywiście zgadzam się, że tą małpe trzeba odstrzelić ale powoli na spokojnie. Zagnębić.

    EDIT:

    Biskupi oczywiście zawiedli. Prymas Polski jest dla mnie po tym co powiedział KOMPLETNYM ZEREM.
  • posix napisal(a):
    Patrząc na spokojnie po tygodniu to aborcjoniści roztrwonili potencjał tych protestów.
    Na czele stanęła wściekła wulgarna baba, Sama nie była gotowa na żaden kompromis którego chyba większość protestujących chciała bronić. Aborcjia na życzenie, zablokujmy miasto drzyjmy japę i pokarzmy jacy jesteśmy wściekli. Na dokładkę doszło atakowanie kościołów i obrażanie wszystkich jak popadnie.
    Tego właśnie chcieli.

    My koniecznie chcemy nadać ludzkie cechy naszym wrogom. Nie mają.
  • posix napisal(a):
    Patrząc na spokojnie po tygodniu to aborcjoniści roztrwonili potencjał tych protestów.
    Na czele stanęła wściekła wulgarna baba (...)



    EDIT:

    Biskupi oczywiście zawiedli. Prymas Polski jest dla mnie po tym co powiedział KOMPLETNYM ZEREM.
    Prymas Polski to, z ducha, typowy niemiecki hierarcha. w tym kontekście jego nazwisko brzmi rzeczywiście prowokacyjnie:)
  • O właśnie . Zadziwiające ile strzałek znikło z profiliówek na Fejsie. Oczywiście trudno ,by moja obserwacja była reprezentatywna ale...
  • edytowano November 2020
    A ja wlasnei przezylam szok zerknawszy na fb na konto mojej dawnej kumpeli, calkiem kiedys rozsadnej, teraz chwalącej się czerwoną blyskawicą i pomieszaneim z poplątaniem.
  • Długo to trwa, ale jest jeden plus; normalni ludzie zobaczą jak wygląda dzicz prowadzona przez odrażającą kobietę z żydokomuny.
  • MarianoX napisal(a):
    Z taki tworami będą mieli do czynienia nasi synowie i wnukowie. Twory, jeśli się nie nawrócą, będą lądowały w nałogach i psychiatrykach. To wersja optymistyczna - bo stamtąd można się jeszcze z pomocą ludzi i Opaczności odbić ku górze. Gorzej, gdy załażą jakieś pokraczne, patchłorkowe stadła i będą multiplikować mentalnego toksycznego zajoba.
    Niestety Kolego znaczna część młodych uczestniczek tych sabatów, mniej licznych uczestników, oraz większość nieco starszych to właśnie pokraczne, patchworkowe stadła i dzieci w nich wychowane, znaczy nie wychowane tylko spaczone i zaniedbane. Tak samo było na Zachodzie przez dekady. Diabeł działa czasem wytrwale i dość wyrafinowanie, wyrafinowanie do prostoty. Lewacka i satanistyczna ideologia to jego wisienka na torcie. Fundamenty zbudował konsumpcjonizm i sekularyzacja. Tandetny dobrobyt to ułatwił. "Eat out", cinemax, rajd po pubach i galeriach handlowych to przecież nic złego prawda? A czy zamiast Mszy Świętej i wizyty u chorej babci też? Ślub w białej sukni i huczne wesele w sali bankietowej zarezerwowanej rok wcześniej czy to coś złego? A czy po życiu na kocią łapę przez pięć lat i dwóch skrobankach też? Itd, itp.
  • Rafał napisal(a):
    i dzieci w nich wychowane, znaczy nie wychowane tylko spaczone i zaniedbane.
    Także uważam, że tak naprawdę "strajkują" rodzice tych nastolatek. Sami nie mogą (z różnych względów), to niech córa "poczuje się dorosła", "niech pouczestniczy w czymś wielkim", "niech wypierdoli tych klechów" itp.

    Nie mam wątpliwości. To jest za aprobotą rodziców.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.