Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1363739414245

Komentarz

  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Tak sobie paczam na grafikę Romecka i mam pewną refleksję. Protesty kobiet wzieły sobie za logo błyskawicę, (..)Widać panie nie doczytały.
    To nie błyskawica, runa. Były tu już takie.

  • Tzw Siegrune

    image
  • Aż se poczytam
  • edytowano November 2020
    Młodzi gniewni manifestują - Deja vu?

    Jungvolk i Homo-SturmAbteilung zawsze na posterunku:

    image

    image



  • edytowano November 2020
    ja jednak nie widzę znaku runicznego, lecz zwykłą błyskawicę, zwłaszcza, że czytałem wywiad z graficzką, autorką plakatu
    (na pierwszy #strajkkobiet w 2016 r., który to plakat stał się ikoną, znakiem rozpozmawczym "strajku", zwłaszcza wyjęta z plakatu... błyskawica)
  • Nu ale runa ta asocjuje zez męskiem żywiołem czyż nie?
    Czea sprawdzić.
  • edytowano November 2020
    @Anna

    o ile ta (poniżej) pani coś z męskiego elementu ma o tyle pani ML panem nigdy nie będzie, jest karykaturą człowieka. Tak się dzieje gdzy miesza się naturalne porządki.

    image

  • edytowano November 2020
    Ale na jesieni, tej jesieni, i tak by coś Opozycja Totalna odpaliła. Pretekstem mogłoby być cokolwiek.

    1. ustawa futerkowa "pomogła"
    2. TK - tu akurat jestem dobrej myśli (jako katolik), długofalowo wyjdzie z tego dobro

    Bo do tej pory podział na ostro był polityczny, a teraz nawet katolicy, tacy jak Hołownia, Segda i Kożuchowska (aktorki), Boniecki (TP), "zwykli księża" zrobili 'coming out'.

    Pisałem wcześniej, że się policzyli.
    Jednak raczej dookreślili, niczym Komorowski (Jestem za życiem, czyli za invitro. marzec 2010, prawybory w PO na kandydata na prezydenta Polski).

    Mimo że protesty nie są o aborcji, a Kościół (hierarchiczny) dostał rykoszetem, to organizacja jesiennej tury protestów przez #strajkkobiet, a nie przez nauczycieli z ZNP (jak wcześniej planowano, a #strajkikobiet są zwykle w marcu, a wtedy był lockdown) spowodował niejako przez przypadek zsoczewkowanie wyładowania energii buntu na kwestii wiary, bo tym jest kwestia aborcji.
  • Ta pani w usiech chyba wygadała się o co tak naprawdę im chodzi:
  • Wyglada na chorą psychicznie
  • Trollica zacna
  • No i milicja załatwiła sprawę protestów w Warszawie. Ba, dziś miała być całkiem dobra zabawa, ze sceną, śpiewaniem.

    https://wydarzenia.interia.pl/news-strajk-kobiet-policja-otoczyla-protestujacych-na-placu-defil,nId,4839771

    Po 11 listopada będzie dużo ostrzej.
  • JORGE napisal(a):
    No i milicja załatwiła sprawę protestów w Warszawie. Ba, dziś miała być całkiem dobra zabawa, ze sceną, śpiewaniem.
    Jako że jestem w środku FB Grupy organizatorek #strajku, to wiem, że przyszedł prikaz z góry na te "radosne tańce". Jednak wulgarność i ohydność pierwszych "spacerów" zraziło wiele... kobiet.
    autentyczny post z grupy: chciałabym przyjść na strajk z córką, ale jakby można było mniej wulgaryzmów.... :)

  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Ta pani w usiech chyba wygadała się o co tak naprawdę im chodzi:
    https://twitter.com/rvelasquez02/status/1322142331991183360?s=20
    Nie da sie linku do konkretnego filmiku? Ja musiałem oglądać kilka i zastanawiać się o który chodzi, a te filmiki nie zawsze są przyjemne.
  • edytowano November 2020
    romeck napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    No i milicja załatwiła sprawę protestów w Warszawie. Ba, dziś miała być całkiem dobra zabawa, ze sceną, śpiewaniem.
    Jako że jestem w środku FB Grupy organizatorek #strajku, to wiem, że przyszedł prikaz z góry na te "radosne tańce". Jednak wulgarność i ohydność pierwszych "spacerów" zraziło wiele... kobiet.
    autentyczny post z grupy: chciałabym przyjść na strajk z córką, ale jakby można było mniej wulgaryzmów.... :)

    Osoby zdemonizowane nie są w stanie w określonych sytuacjach owych potoków wylgaryzmów powstrzymać. A takich indywiduów tam nie brakuje: aborterki (yć może wielokrotne). ekskomunikowani pomocnicy, apostaci, notorycznie grzeszące z "szóstki" itp.

    Aha w przypdaku aborcji ekskomunika zostaje zaciągnięta z automatu (latae sententiae) także przez wszelkich nakłaniających, pomocników, doradców itp. takwięc tego...

    https://ekai.pl/ekskomunika-za-aborcje-analiza-prawna/

    "Dogmatyka prawa kościelnego dzieli wszystkich sprawców na dwie grupy: fizycznych i moralnych.

    Do sprawców fizycznych zalicza się matkę, która albo sama stosuje środki farmakologiczne lub fizyczne (zewnętrzne) mające na celu przerwać ciążę, albo poddaje się zabiegowi; następnie wszystkich tych, którzy dokonują zabiegu, czyli stosują środki wprost zmierzające do przerwania ciąży np. lekarzy, pielęgniarki itp., niezależnie od tego czy działają z własnej inicjatywy czy na zlecenie innych osób. Do sprawców fizycznych zalicza się także tzw. sprawców koniecznych bez pomocy których nie doszłoby do popełnienia przestępstwa.

    Wśród sprawców moralnych przestępstwa aborcji są ci wszyscy, którzy swoim postępowaniem takim jak zlecenie, nakaz, dostarczenie środków, zmuszanie groźbą, skuteczną radą, namową itp. przyczyniają się skutecznie do spędzenia płodu.
  • edytowano November 2020
    Dziennik Zachodni sob. 7.11.2020
    Polki walczące o wolność. ...

    Polki bez wahania wychodziły na ulice, gdy trzeba było walczyć o swoje prawa czy lepsze życie. ... Dziś wzorem matek i babć także manifestują.

    ...
    W Polsce mamy problem niedokończonej rewolucji, związanej zarówno z historycznym przeskoczeniem "fal feminizmu" i braku pełnych skutków rewolucji seksualnej w obyczajowości, ...

    Pomijając kłamliwą analogię i manipulacje porównywania do strajków w PRL i walcząych kobiet w czasie II wojny światowej (!)
    to jest odkryty faktyczny plan lewicowych feministycznych NGOsów. Kościołowi też się dostało.

    image

  • romeck napisal(a):
    Dziennik Zachodni sob. 7.11.2020
    Polki walczące o wolność. ...

    Pomijając kłamliwą analogię i manipulacje porównywania do strajków w PRL i walcząych kobiet w czasie II wojny światowej
    I pomijajac manipulacje wyjatkow brudną czyli przedstawianie (się) tej wulgarnej szurii jako reprezentacji kobiet i Polek w ogóle.

  • Gdyby polskie babcie i prababcie były lempartami - nie mówilibyśmy dziś po polsku, nie byłoby Polski na mapie.
  • Mania napisal(a):
    Gdyby polskie babcie i prababcie były lempartami - nie mówilibyśmy dziś po polsku, nie byłoby Polski na mapie.
    Cześć z nas przebywałaby obecnie w limbus puerorum
  • Czytam se do kąpieli Robotnika Ernesta Młodszego i tam nagle wyskakuje sprzeczność, o której pisze on
    Przy zajadłym zwalczaniu kary śmierci nie widzi się o wiele większego w skali zabójstwa nienarodzonych. Międzywojnie psze Państwa
  • romeck napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ciekawe1, czy młodzież zapamięta to jako spontaniczny bund odzieży, czy też jako kolejne TPPR/ZSMP.
  • romeck napisal(a):
    image
    Jeśli to nie fejk, to mam nadzieję, że tam wjedzie Czarnek.
  • Nik nigdzie nie wjedzie. Spokojnie.
  • Czy to logo nie winno jednak wyglądać tak?

  • trep napisal(a):
    Czy to logo nie winno jednak wyglądać tak?
    https://twitter.com/Kotooshu/status/1325793471039500288?s=20
    hejehejeheheje! ajaaacie! padłem! ;)
  • Mania napisal(a):
    Gdyby polskie babcie i prababcie były lempartami - nie mówilibyśmy dziś po polsku, nie byłoby Polski na mapie.
    No bo Lempartowie to niesłowiańskie pochodzenie mają. Więc trudno się dziwić.
  • edytowano November 2020
    Exspectans napisal(a):

    Jeśli to nie fejk, to mam nadzieję, że tam wjedzie Czarnek.
    Jestem na FB Grupie Straż Narodowa, sprawdziłem profil gościa i.....
    studiuje teologię w Zielonej Górze, mieszka w Gorzowie, gdzie pracuje w DPS jako kucharz, w Kauflandzie jalo sprzedawca, w Carfourze jako ochroniarz w Konsalnet i Arpol jako sprzedawca chwilówek, a fotka i opis tyczy liceum...
    ?
    bo mieszka w Rydze i Madrycie, a lubi profile Arnolda Szwarcegenera i Polskich Ślicznotek(!)
    profil prawdziwy i szczery, ale zdjęcie niekoniecznie jego...
    ?

  • Słabo, osobiście widziałem w zeszłym tygodniu lekcję gdzie były same maseczki elektryczne. Grupa ok 25 osób.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.