Skip to content

Czarne (satanistyczne) Protesty

1373840424345

Komentarz

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    romeck napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ciekawe1, czy młodzież zapamięta to jako spontaniczny bund odzieży, czy też jako kolejne TPPR/ZSMP.
    Mógłbym skopiować swoje zrzuty. Awatarki trafiają się sporadyczne ale nie chce mi się powtarzać co babsztyle i komuchy wygadują na (tele) konferencjach.
  • https://mobile.twitter.com/_turi/status/1325835555435925511

    Komentarz z twittera: "Ale przecież ci w samochodach popierają ten protest. To niech stoją."
  • edytowano November 2020
    Tak podobnie, ale na abarot będzie 11.11?
  • 11 jest święto
  • Wazne podsumowanie, warto
    (to nic, ze Kania ;)
  • Przegląd 202011-47
    o #strajkkobiet blablabla, ale to zauważyłem (o krzyżu na Giewoncie, po zawieszeniu na nim flagi pioruna)
    Wojciech Kuczok:
    Od zawsze marzy mi się demontaż tej muchy z nosa Śpiącego Rycerza i oddanie go do skupu złomu ... .
    Skądinąd odkrzyżowanie Polski zaczyna się dokonywać w sensie ściślejszym ... .

  • Prezes wicepremier wziął sobie chyba do serca moje uwagi o herrenvolku https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/1091481,gimbonaziolstwo
    i Policja pojechała gazem po Lempart.
    Pyta.pl donosi:
    Patryk "Skju" Sykut
    Ale za to, że policja zamknęła cały plac Powstańców i żadnej osoby nie wypuszcza dopóki ich nie wylegitymuje to wielki szacun!
    Stoją grzecznie w kolejce, podają dane, a mandaty i wnioski o ukaranie do sanepidu już idą.
    Oj będą mieli fajne święta z mandatami po 30k zł


    Patryk "Skju" Sykut
    @PatrykSykut
    · 3 g.
    45 sekund przed użyciem gazu. Marta Lempart krzyczała przez megafon "krok do przodu" następnie tłum się posłuchał i jeszcze bardziej napierał na policję, więc użyli gazu.
    Na nagraniu widać wszystko. Lemaprtowa ponosi odpowiedzialność za całą sytuację.

    O tu jakiś bojowy zawodnik:


    A tu tajniacy:
  • Ta lesba za jakiś czas przestanie być ważna i potrzebna. Zostanie zapomniana, mam nadzieję, że ktoś ją wtedy dojedzie, tak na grubo. Kara musi być.
  • A Dominika Tarasa pamiętacie?
  • A Andrzeja Hadacza?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A Dominika Tarasa pamiętacie?
    Pamiętamy. Co u niego?
  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A Dominika Tarasa pamiętacie?
    Pamiętamy. Co u niego?
    No więc nie wiem. Google nie notuje jakiejkolwiek jego aktywności w minionym roku.
  • Smok_Estachy & Patryk Sykut:

    45 sekund przed użyciem gazu. Marta Lempart krzyczała przez megafon "krok do przodu" następnie tłum się posłuchał i jeszcze bardziej napierał na policję, więc użyli gazu.
    to ja przypomnę co gazowaniu żydów i gojów prawiła
    Barbara Engelking-Boni, 9.02.2018, tvn, kropka nad i, Olejnik:

    Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka
  • Cieszy mnie że policja jednak karna, bo trochę się zaczynałem obawiać.
  • romeck napisal(a):
    Smok_Estachy & Patryk Sykut:

    45 sekund przed użyciem gazu. Marta Lempart krzyczała przez megafon "krok do przodu" następnie tłum się posłuchał i jeszcze bardziej napierał na policję, więc użyli gazu.
    to ja przypomnę co gazowaniu żydów i gojów prawiła
    Barbara Engelking-Boni, 9.02.2018, tvn, kropka nad i, Olejnik:

    Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka
    Ale co, sugeruje Kolega że dla pani Lempart dostać gazem po obliczu to kwestia biologiczna i naturalna czy dramatyczne doświadczenie metafizyczne?
  • Ona zdaje się jest koszerna, więc to drugie
  • tak to i ja jestem koszerny,
    ludzie mówią,żem żydofil
    aha i mama mamy miała żydowskie nazwisko Ary Mateja
  • Metafizyka jak w pysk strzelił
  • edytowano November 2020
    Jeśli przywódczynini #strajkkobiet jest z tych Lempartów (co to po twitterach latają skany teczek służbowych) - to 'meta'.

    Natomiast dla mnie ważna jest tu druga strona. Większość dziewczyn z piorunami na twarzach i kartonach to dla przywódczynini dosłowne mięso armatnie, bowiem dla nich gaz to 'zwykły' dyskomfort, a nie 'dramatyczne doświadczenie i życiowa tragedia'.
  • romeck napisal(a):
    Jeśli przywódczynini #strajkkobiet jest z tych Lempartów (co to po twitterach latają skany teczek służbowych) - to 'meta'.

    Natomiast dla mnie ważna jest tu druga strona. Większość dziewczyn z piorunami na twarzach i kartonach to dla przywódczynini dosłowne mięso armatnie, bowiem dla nich gaz to 'zwykły' dyskomfort, a nie 'dramatyczne doświadczenie i życiowa tragedia'.
    Może nieładnie to zabrzmi, ale te "Julki" to jak najbardziej mięso dla swojej wódzyni. Co gorsza - sądzę dla siebie samych często też. Czysta biologia i hormony.
  • edytowano November 2020
    los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A Dominika Tarasa pamiętacie?
    Pamiętamy. Co u niego?
    (...)

    Edit - już pamiętam było inaczej. Trafił do aresztu koło 2014 (??) za nie zapłacenie jakiejś grzywny.
    Prosił o pomoc przez kolegę. Żeby przesyłać mu fanty.
  • Taras, Hadacz, Lampert - "twarze" wojny wypowiedzianej Polakom. Wystarczy na nich spojrzeć i posłuchać.
    Nie ma przypadków, są tylko znaki.
  • edytowano November 2020
    Mania napisal(a):
    Taras, Hadacz, Lampert - "twarze" wojny wypowiedzianej Polakom. Wystarczy na nich spojrzeć i posłuchać.
    Nie ma przypadków, są tylko znaki.
    Ja nie rozumieniem katolików i Polaków, którzy mają jakąkolwiek pozytywną opinię o tych protestach nie mogąc przecież nie widzieć i nie słyszeć ich przywódców.
  • mają te same twarze duchowe (w duchu), tylko urodę natura dała ładniejsze; widziałem śliczne polskie dziewczyny z czerwoną błyskawicą
  • Mania napisal(a):
    Taras, Hadacz, Lampert - "twarze" wojny wypowiedzianej Polakom. Wystarczy na nich spojrzeć i posłuchać.
    Nie ma przypadków, są tylko znaki.
    Kijowski
  • Smok_Eustachy napisal(a):
    Pyta.pl donosi:
    Patryk "Skju" Sykut
    Ale za to, że policja zamknęła cały plac Powstańców i żadnej osoby nie wypuszcza dopóki ich nie wylegitymuje to wielki szacun!
    Stoją grzecznie w kolejce, podają dane, a mandaty i wnioski o ukaranie do sanepidu już idą.
    Oj będą mieli fajne święta z mandatami po 30k zł
    https://twitter.com/PatrykSykut/status/1329193204990750721?fbclid=IwAR3S9peej5AUKsS8nsG6RlW4G6jHWc8XL4O4rw9uIuGr6NqVPB3-lwfLvIc

    Patryk "Skju" Sykut
    @PatrykSykut
    · 3 g.
    45 sekund przed użyciem gazu. Marta Lempart krzyczała przez megafon "krok do przodu" następnie tłum się posłuchał i jeszcze bardziej napierał na policję, więc użyli gazu.
    Na nagraniu widać wszystko. Lemaprtowa ponosi odpowiedzialność za całą sytuację. https://twitter.com/PatrykSykut/status/1329167424357343239

    O tu jakiś bojowy zawodnik:
    https://twitter.com/stanczykmaciej/status/1329219198275506186

    A tu tajniacy:
    https://twitter.com/PatrykSykut/status/1329220431639875585
    Skju jest na k... mocno cięty, robi dobrą robotę.

    Ale nadal uważam, że nieumundurowani tajniacy w tłumie to patologia godna reżimu totalitarnego. Tajniak powinien mieć działania wywiadowcze, ewentualnie reagować w skrajnej sytuacji. Tutaj, identycznie jak co roku na Marszu Niepodległości, tajniaki prowokują tłum. I nic takiemu nie zrobisz, bo jak dostanie w mordę, to masz atak na funkcjonariusza.

    Więc akurat jak tak stali w kupie to aż się rozmarzyłem, że trafi tam zabłąkany granat hukowy i strumień gazu.

    Władza i aparat przemocy powinny działać jawnie. Na demonstracjach tajniacy tylko i wyłącznie do obserwacji i zbierania informacji.

  • Kania poszla sladem fundacji Lempart i pojechala do Wroclawia
  • trep napisal(a):
    https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/viewtopic.php?p=184495#p184495
    teraz dopiero wszedłem tam sobie... (24.XI.),
    ciekawie gadają... ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.