Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1129130132134135675

Komentarz

  • No wsumie kto chodzi dzis na Alena Drewniaka?
    Trochę sie zużył
    Na spajka Li, na Fatiha Akina ( Głową w mur polecam szczerze, piękny to on moze nie jest, ale mocny film o małzeństwie) to jeszcze
  • edytowano November 2018
    Kittel i S-ka z GW zostali nagrodzeni przez radio Zet za zorganizowanie "urodzin Hitlera".

    Ratują im tyłek?
  • nagroda to 20 tys pewnie :)
  • Zapraszamy do reklamy
    image
  • edytowano November 2018
    Zgoła nie-niemieckie poczucie humoru. Mihi placet.
  • 0:1 w Gdańsku.
  • Hajlujący facet na hitlerowskiej imprezie to Wacowski - operator TVN

    image
  • - A tam postawcie stolik z ciastami.
  • Aż Hitler się zdziwił.
  • Hitler płakał jak zdmuchiwał.
  • A czy Pan Czarnecki nie powinien być oskarżony o nielegalne podsłuch urzędników państwowych bez ich wiedzy i zgody? Falenta za to siedzi więc są mocne podstawy do oskarżenia. Jest oczywiście bardzo poważna różnica - to były oficjalne spotkania na tematy poufne i urzędowe.
  • Dzisiejsze manifestacje w demokratycznej Francji: Sytuacja na godzinę 13-tą - jedna ofiara śmiertelna, trzy ciężko ranne, 47 lekko rannych. A dzień będzie długi.
  • edytowano November 2018
    EDIT: Demokracja zwyciężyła!
  • O 21 le Figaro podaje:
    Mobilizacja obywatelska okazała się sukcesem w sobotę. Blokady zostały zgłoszone na wielu osiach. Na obrzeżach ruchu zginęła jedna osoba, a setki innych zostało rannych.

    Planowali oni zablokować Francję, w szczególności przeciwko wzrostowi podatków paliwowych. Udało im się zmobilizować. Żółte kamizelki" były rzeczywiście obecne od godz. 6.00 w sobotę na drogach i innych strategicznych punktach w całym kraju.

    Oto liczby za dzień: ponad 2000 wieców, co najmniej 282 710 demonstrantów, 1 osoba zabita, 227 rannych, z których 6 było ciężko rannych, 117 aresztowanych, z których 73 przebywało w areszcie policyjnym.

    Przetłumaczono przy pomocy www.DeepL.com/Translator
    http://www.lefigaro.fr/conjoncture/2018/11/17/20002-20181117ARTFIG00057-gilets-jaunes-1000-rassemblements-et-50000-manifestants-a-la-mi-journee.php
  • Francja nie rządem stoi. Podatki i dyscyplina burzą piękny francuski sposób życia podziwiany na całym świecie, a szczególnie w Niemczech i Rosji. Co nam to przypomina? No w naszym przypadku nie było podziwu tylko zawiść, nienawiść, chciwość i żądza mordu. Zobaczymy jak będzie tam. Szczególnie co na to miłujący pokój obywatele francuscy wyznanający islam.
  • Performance z przywróceniem na Zbawixie tęczy w postaci wodnego hologramu otrzymał trzy statuetki podczas 32. Międzynarodowego konkursu reklamowego Epica. Kampania "Niezniszczalna tęcza" to dzieło 180heartbeats + Jung v Matt dla marki Ben & Jerry’s, Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza oraz Fundacji Wolontariat Równości.

    Jest to jedyna nagroda przyznana polskim kampaniom reklamowym w tym roku.

    via Signs.pl
  • Notto napisal(a):
    Performance z przywróceniem na Zbawixie tęczy w postaci wodnego hologramu otrzymał trzy statuetki podczas 32. Międzynarodowego konkursu reklamowego Epica. Kampania "Niezniszczalna tęcza" to dzieło 180heartbeats + Jung v Matt dla marki Ben & Jerry’s, Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza oraz Fundacji Wolontariat Równości.

    Jest to jedyna nagroda przyznana polskim kampaniom reklamowym w tym roku.

    via Signs.pl
    ciężko będzie to podpalić ;-)
  • Ben&Jerry, dobrze zapamiętać, choć i tak nie jadałem ich lodów
  • Podpalić może ciężko, ale są inne sposoby ;-)
  • kulawy_greg napisal(a):
    Ben&Jerry, dobrze zapamiętać, choć i tak nie jadałem ich lodów
    Panowie Blow&Job to przedatowane hipieje-lewaki, obecnie w pełni zaangażowane w zalanie Stanów nielegałami.

    https://www.breitbart.com/politics/2018/10/30/ben-and-jerrys-introduces-pecan-resist-flavor-slams-unamerican-president-trump/
  • TecumSeh napisal(a):
    Podpalić może ciężko, ale są inne sposoby ;-)
    Najlepszy sposób już został zastosowany: włączyli > porobili fotki > wyłączyli > poszli do domu.
  • Atem czasem ministerialny Defensor Iudaeorum doczekał się starozakonnego uznania...

    https://wpolityce.pl/polityka/421960-bnai-brith-domaga-sie-dymisji-wicepremiera-glinskiego

    BTW - ten cały "Kowalski" to hardkorowy gazownik z pierwszego rzutu, prawda?
  • peterman napisal(a):
    BTW - ten cały "Kowalski" to hardkorowy gazownik z pierwszego rzutu, prawda?
    Najprawdziwsza.

  • "Polska nie poprze Globalnego Porozumienia na rzecz bezpiecznej, uporządkowanej i legalnej migracji, ani podczas konferencji w Marrakeszu, ani późniejszego głosowania podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ - poinformował rząd. Oznacza to, że trwający od kilku dni apel w tej sprawie na platformie protestuj.pl (podpisany przez tysiące Polaków) przyniósł pierwsze pozytywne skutki i pokazał, że wywieranie presji na rządzących ma ogromny sens!"

    Read more: https://www.pch24.pl/#ixzz5XWOWP8IS
  • Notto napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Podpalić może ciężko, ale są inne sposoby ;-)
    Najlepszy sposób już został zastosowany: włączyli > porobili fotki > wyłączyli > poszli do domu.
    A, jak wyłączyli to spoko:)
    Na filmiku roiło się od egzaltowanych wpisów medialnych na ćwiterze czy innych fejsach - myślałem zatem że toto poświeciło chwilę. A skoro nie - to znaczy medialna ustawka. A skoro zgasili, to nawet lepiej - mają poczucie że "moralnie zwyciężyli" a pedalstwa jak nie było tak nie ma:)

    Ale ale - wart odnotowania jeden fakt. To nie była pedalska tęcza.
    Pedalska jest wybrakowana - ma sześć kolorów a nie siedem. Ta od rozszczepienia światła ma siedem - czyli świeciła się nie pedalska ale normalna:) Dobra nasza:)

  • Tak w ogólności to sezon jedzenia żab się rozpoczął. Nawet Fijołek od Kranoli, co to jest blisko ust i ucha NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE to przyznał.
  • Nasza netowa znajoma pogrożona palcem
  • edytowano November 2018
    Bolęsa: - Po co ja pana ministrem robiłem?
    Kaczor: A po co ja pana prezydentem...



    Oraz, zdaje się, hiciorek dnia: gdy zobaczysz Bolka w koszulce KOŃ STY TUC JA:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.