Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1223224226228229673

Komentarz

  • christoph napisal(a):
    I co? Znaleźli tam co?
    I kto otwierał?
    To są pytania, które zabrał ze sobą do grobu Baranina ...
  • Denmark is a very special country with incredible people, but based on Prime Minister Mette Frederiksen’s comments, that she would have no interest in discussing the purchase of Greenland, I will be postponing our meeting scheduled in two weeks for another time....

    — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) August 20, 2019
  • Sie obraził?
    Uwaga dla polskich dealmakerów.
    Myśli, że wszystko może (a nie "można") kupić
    Żartować może tylko on i nie można z niego
  • christoph napisal(a):
    Sie obraził?
    Uwaga dla polskich dealmakerów.
    Myśli, że wszystko może (a nie "można") kupić
    Żartować może tylko on i nie można z niego
    No ale co właściwie takiego zrobił Danii poza strzeleniem focha?

    Ach gdyby tak zechciał od Polski kupić Niderlady. Mogłoby być tanio - tak za 50 F-35 i z pięć baterii Patriotów plus z 500 Abramsów.
  • Lepiej niech kupi kaliningrad
  • No mógłby, ale najpierw powinniśmy go dostać od Rosji w ramach reparacji wojennych. Trumpowi wystarczyłoby sprzedać tamtejsze bazy.
  • Ciało Piotra Woźniaka Staraka odnalezione, podała Policja.
  • edytowano August 2019
    los napisal(a):
    Jak to miło w letniej porze pływać łódką po jeziorze.
    piosenka
    Jeziora pozornie są takie cudowne,
    gdy lekka przykrywa je falka,
    jedynie na niby są takie spokojne
    w ich głębi śmiertelna wre walka.

    Wypływasz łódeczką, zanurzasz się w trzcinie,
    co brzegi znienacka porasta...
    dwa metry pod tobą w bagiennej głębinie,
    bandytyzm, sadyzmy, bestialstwa!

    Tam szczupak bandyta poluje na lina
    i okoń się czai na żabę!
    Sandacz na płotkę swój parol zagina,
    węgorz się wpija w doradę.

    Tam rak, wodny żulik, dopadłszy robaka,
    zamęcza go w sposób haniebny,
    sum goni pędraka, leszcz męczy ślimaka,
    liczą się tylko zęby!
    ...

  • Żelastwo stare zżera rdza.
  • edytowano August 2019
    Wrzucam przerywnik, bo trochę mnie zmęczyła praca i te dramaty wokół.
    Moje dorosłe dzieci były na koncercie Metalliki (mimo, że niekoniecznie są fanami).
    Wrócili zachwyceni, córka pod wrażeniem tego, w jaki sposób zespół zaśpiewał "Sen o Warszawie". Niestety na tym nagraniu nie można ich prawie usłyszeć, ale słychać widownię. Też cenne.
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Og-d_bwMuqQ
  • to dorzućmy do kompletu piosenkę z Krakowa:)

  • Szołbiznes - biznes starców.
  • Straszne brzdąkanie i to pod publikę. Posłuchajcie odejmując wymiar sentymentalny.
  • Grafik wypełniony koncertami jak dobra kasza skwarkami, więc i tak dobrze, że znaleźli chwilę na opanowanie niezrozumiałej piosenki. A że pod publiczkę - ot, los zespołu zarabiającego koncertami (bo na płytach nic szczególnego od ponad ćwierci wieku).
  • Nawet Moucart Haydn i Strauß byli muzykami uzytkowymi
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Straszne brzdąkanie i to pod publikę. Posłuchajcie odejmując wymiar sentymentalny.
    Ale to o ten wymiar sentymentalny właśnie chodzi:)
    Oczywiście że pod publikę - w końcu to tylko rozrywka i nic więcej.

    Co do rzępolenia - normalna gitarka, standard. Na żywo brzmi to dobrze, acz jak się to nagrywa na koncercie to zawsze jakaś kaszana wyłazi.
    Pamiętam jak oglądałem przekaz telewizyjny z koncertu na którym byłem - ciężko mi było uwierzyć że to aż tak źle brzmiało, bo na żywo brzmiało naprawdę dobrze.

    Dlatego albumy "koncertowe" są odpowiednio zmasteringowane, żeby dało je się w ogóle słuchać.

    A że Robert nie umie śpiewać, to inna sprawa, ale nauczył się w miarę poprawnie wymawiać polskie słowa - zawsze to miły akcent:)
  • natenczas napisal(a):
    Grafik wypełniony koncertami jak dobra kasza skwarkami, więc i tak dobrze, że znaleźli chwilę na opanowanie niezrozumiałej piosenki. .
    Nawet nie o grafik chodzi, tylko o to że im się chciało.
    natenczas napisal(a):
    A że pod publiczkę - ot, los zespołu zarabiającego koncertami (bo na płytach nic szczególnego od ponad ćwierci wieku).
    Cytując klasykę: Metallica skończyła się na Kill'em all :D

    A tak poważnie, Kill'em All to napierdalanka i nic więcej, a Metallica naprawdę zaczęła się na Ride the Lightning a skończyła na Black album.

  • Oczywista oczywistość, że pod publiczkę. A niby co te zespoły robią? Fajnie, że im się chciało. Ja jestem pod wrażeniem śpiewu tejże publiczki. Ale bez nadymania się. Ot, przerywnik. Tyle.
  • Noale
    Miłe to było. No!

    Nawet jak pod publikę
  • Maria napisal(a):
    Oczywista oczywistość, że pod publiczkę. A niby co te zespoły robią? Fajnie, że im się chciało. Ja jestem pod wrażeniem śpiewu tejże publiczki. Ale bez nadymania się. Ot, przerywnik. Tyle.
    Dla mnie to jakiś phenomenon kulturowy, że tłum jest w stanie w miarę składnie zaśpeiwać tak trudną melodię, z nieoczywistym rytmem itp.
  • Temczasem cholera słupki PiSowi spadają lekko a POKO rosną. Zapewne mogą znowu wzrosnąć PiSowi jak spadnie głowa Ziobry i coraz bardziej podejrzewam że o to chodzi.
  • Tylko tego potrzeba - rozwalenia prawicy. Tuż przed wyborami. Daj pan spokój.
  • W Pradze zagrali Jožina z bažin:
  • edytowano August 2019
    Ależ ja tego nie chcę chociaż po Ziobrze bym nie płakał. Niestety scenariusz walki wewnętrznej jest prawdopodobny.
    Jeśli to jakieś walki frakcyjne, w szczególności obozu Pana Mateusza i obozu Ziobry to bardzo nieodpowiedzialne i ryzykowne dla PiS i Polski,szczególnie w tym momencie.
    Faktem jest natomiast że zupa się wylała i totalni tego nie odpuszczą aż do wyborów. Dlatego też już się irytowałem powolną i nieudolną reakcją służb i dziennikarzy prawicowych, w tym śledczych, na te prowokacje, przecieki i brakiem odpowiedzi na temat dużo gorszych praktyk totalnych w tym zakresie.
    Po trzecie wreszcie przypominam mój czarny scenariusz sprzed kilku miesięcy kiedy ujawniono taśmy Pana Mateusza od Sowy i szybko oraz zadziwiająco lekko to ucichło. Torpeda w Pana Mateusza, jeśli jest w arsenale, zostanie odpalona ostatnia i w ostatniej chwili tak aby nie było już czasu na żadną sensowną reakcję.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Straszne brzdąkanie i to pod publikę. Posłuchajcie odejmując wymiar sentymentalny.
    tako uczyniłem od razu pierwszego i zawiedzionym, bo uczeń podstawowej II stopnia zagrałby lepiej !

    chłam w wykonaniu :/
  • Rafał napisal(a):
    Jeśli to jakieś walki frakcyjne, w szczególności obozu Pana Mateusza i obozu Ziobry to bardzo nieodpowiedzialne i ryzykowne dla PiS i Polski,szczególnie w tym momencie.
    Nualesz kiedysz so na kupie samcy alfa i omega to pszeca musi sie to skączeć walko frykcyjno.

    Takosz wew poliytykie czeba uwzglemdnieć biologie ewolucyjno.

  • edytowano August 2019
    Długo czekać nie trzeba było.
    Po wezwaniu m.in. Hartman i Szumlewicza do likwidacji krzyża na Giewoncie dziś w nocy dwóch mężczyzn dopuściło się profanacji tego krzyża.
    Pomazali go mazakami (podpisy) i zrobili sobie zdjęcia które wrzucili w sieć.
    Złamali również zakaz wejścia na Giewont (po tragedii z przedwczoraj) gdzie szlak był zamknięty dla turystów i wejścia na szczyt po zmroku.
    Reakcja na to zachowanie wiele nam powie na temat kondycji Polski.

    https://tatromaniak.pl/aktualnosci/weszli-na-giewont-w-nocy-po-tragedii-i-pomazali-krzyz/
  • Nie słyszał biedak o ojro?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.