Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1281282284286287673

Komentarz

  • to jakiś rumunski myśliciel?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ambasada radziecka bierze pierdnięcie królowej na siebie.
    Czwarte!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ambasada radziecka bierze pierdnięcie królowej na siebie.
    Mnie inaczej uczono -
    że jeśli mojej osobie się zdarzy, powinnam z miłym uśmiechem, scenicznym szeptem zwrócić się do stojącego obok człenia:
    - niech pan powie, że to ja, mnie to ujdzie.



    Ani chybi gdzieś to mój Ojciec wyczytał, ale źródła nie pomnę :D
  • edytowano January 2020
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Wogle w języku dyplomacji mówi się w takich razach "fi donc!"
    KODziarze mówią w takich razach: "Kultury! K.... twoja m..!
  • edytowano January 2020
    Polish ARMY's did it
  • edytowano January 2020
    nie moge tego tliterowego cholerstwa wkleic, cos go zżeraaaaaa!

    w kazdym razie chodzi o to, ze fanki odniosly VICTORIĘ
  • edytowano January 2020
    uhrr napisal(a):
    nie moge tego tliterowego cholerstwa wkleic, cos go zżeraaaaaa!
    "Zapomniał" redaktor wydania oraz prowadzący (hejterzy właśnie), że TVN Group jest częścią globalnej telewizji Discovery Inc.
    image


  • Cienkie siusiacze.
  • Taka akcja jest jeszcze bardziej sukuteczna w rzeźbeniu poprawności na gwizdek, niż cokolwiek innego/
    Dopiero zapada w chłonną pamięć małolatów.
  • Mamy przejebaniutko.
  • edytowano January 2020
    A może akcja odniesie skutek przeciwny do zamierzonego? Cenzura to jednak ograniczenie wolności. Czy młodzież zaakceptuje cenzurę wybiórczą? A co jeśli jej dotknie? No i czy oni rzeczywiście, ci młodzi, są tacy poprawni politycznie?
    Pieprzenie o wartościach tam gdzie są tylko interesy jest tak nieszczere i grubymi nićmi szyte że nawet bałwany to zauważą.
  • Na zachodzie sie powiodło.
    A młodzi kupują wolność od wszystkiego, :( miłość każdego :( i boją sie obciachu, jak niczego innego
  • Jakoś dziwnie wpisuje się to w antypolską akcję Śmiszka, RPO i innych cudaków. Co z tego, że to w tefałszenie?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano January 2020
    Młodzi i głupi (niedoświadczeni?niepewni swego? poszukujący?) zawsze boją się obciachu.

    Kupują wolność od wszystkiego zanim się nie przekonają że nie mogą na nic liczyć od innych jeśli nie jest ograniczona, najlepiej samodzielnie i świadomie (moralność) a w ostateczności przymusem (prawo).

    Na miłość każdego nie liczy nikt od pierwszych doświadczeń dzieciństwa nawet jeśli był wychowany bezstresowo.
  • JORGE napisal(a):
    Mamy przejebaniutko.
    +1

    Chociaż to nie nowina. Więcej powiem - chyba już od dawna to piszę. A na ostatnim pyffku wręcz bardzo głośno mówiłam.
  • Michał5 napisal(a):
    Taka akcja jest jeszcze bardziej sukuteczna w rzeźbeniu poprawności na gwizdek, niż cokolwiek innego/
    Dopiero zapada w chłonną pamięć małolatów.
    małolaci wygrali - gościa zwolniono (z programu tylko, nie ze stacji)
  • Maria napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Mamy przejebaniutko.
    +1

    Chociaż to nie nowina. Więcej powiem - chyba już od dawna to piszę. A na ostatnim pyffku wręcz bardzo głośno mówiłam.
    notto na piffko pora.... :)
  • Wciąż głośno jest o aferze w "Dzień dobry TVN", związanej z rasistowskimi komentarzami dotyczącymi wokalisty zespołu BTS, Jungkooka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, reporter odpowiedzialny za uliczną sondę dotyczącą wyglądu zwycięzcy plebiscytu "100 najpiękniejszych męskich twarzy na świecie", Adam Feder, został zwolniony. A co z wydawcą i prowadzącymi, Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem?
    (..)
    Reporter odpowiedzialny za materiał, Adam Feder, został zwolniony. Wydawca odcinka, Magdalena Kowalik-Nóżka, a także prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zostaną na swoich dotychczasowych stanowiskach.
    Co zaprzyjaźniony ONET zapodał.
    Anna Kalczyńska-Maciejowska
    Od 2 czerwca 2007 roku jest żoną Macieja Maciejowskiego, członka zarządu TVN, z którym ma trójkę dzieci: syna Jana i dwie córki, Hannę i Krystynę.
    Tak bez żadnego związku plus przypominam pewien spór na TT pomiędzy tą panią, a pewną, było już gwiazdą tej stacji.
  • A nie mogliby się tak nawzajem pozabijać? Byle wszyscy.
  • Ciekawe1 jak ta Kalczyńska się tam jeszcze ostała.
  • Brzost napisal(a):
    Ciekawe1 jak ta Kalczyńska się tam jeszcze ostała.
    No ostała się jako żona...

  • A ja nie wiem o co tu chodzi. Nie żebym bronił dziennikarzy z TVN, ale co oni zrobili? Wykpili człowieka i jego wygląd? Raczej wykpili sposób kreacji wyglądu tego ludzia. Przeraża mnie histeryczna reakcja fanów tego muzycznego guana i stopień skuteczności ich hejtu. Okazuje się, że wszystko teraz można podciągnąć pod jakiś mityczny rasizm i ksenofobię.
    Wkurzył mnie tez materiał TVP; to że chcemy dowalić TVNowi to jedno, ale że przejmujemy język polippopru to drugie.
  • edytowano January 2020
    A ja wiem, co się stało: TVN trafił na silniejszego i oberwał własną bronią. Nagle się okazało, że jak wyjdą poza polskie podwórko, to ich też można trzepnąć po łapach.

    Nie ubolewam tu nad polityczną poprawnością, bo możliwość naśmiewania się w telewizji z jakiegoś piosenkarza to nie jest aż taka cywilizacyjna zdobycz, żeby ją trzeba było chronić...

  • Staszek2 napisal(a):
    A ja nie wiem o co tu chodzi.
    Popełnili skandaliczne przestępstwo bo pomylili dwóch pedałów.
    Pokazywali zdjęcie jednego a pytali o drugiego.
    No bo jak obświeceni redaktorzy mogli nie znać ryja i z nazwicha
    najpiękniejszego faceta świata?
    Obciach i ciemnogród.

    👣

    🐾
    🐾

  • Staszek2 napisal(a):
    A ja nie wiem o co tu chodzi..
    TVN, krynica nadwiślańskiego "postępu, europejskości i światowości" zostaje oskarżona o rasizm i homofobię przez armię nastolatków z całego świata tak samo durnych jak owa krynica.
    Wniosek? Hipokryzja ma krótkie nogi.

    PS. Pani Kalczyńska jest w tej sprawie najmniej istotna.


  • Mania napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    A ja nie wiem o co tu chodzi..
    przez armię nastolatków z całego świata tak samo durnych jak owa krynica.


    No więc właśnie, jak bym tak musiała wybrać, co jest bardziej infantylne: nastolatki zakochane w pop-idolu czy program TV polegający na łażeniu po mieście i pytaniu ludzi, co sądzą zdjęciu jakiegoś kolesia, to bym naprawdę była w kłopocie.
  • Mania napisal(a):
    Pani Kalczyńska jest w tej sprawie najmniej istotna.


    Pani Kalczyńska jest w tej sprawie najważniejsza, bo pokazuje realną hierarchię w pewnej firmie. Cała reszta nie jest warta chwili uwagi.

  • W świat pójdzie, znowu Polska.
    Jak w przypadku Spurek i krów.
    I o to chodzi, i o to chodzi....zacierają ręce toarzysze....
    I się jeszcze utrwali, żeby sie nie wychylać, nie mieć swojego zdania.
    Opinia na przykaład, znaczy Marian Opinia mówi, żeśmy durnie albo wyrachowani, łajdacy bo on za wsze wiedział co zrobio Kaczyścy.
  • I to jest kurcze przygnębiające; infantylizacja wszystkich sfer naszego życia. Totalny upadek cnoty rozumianej jako siła charakteru. Siła polegająca na tym, że chociaż sam, to jestem przekonany co do swojej racji, bo mam za sobą prawdę.
    A co do młodych, obecne pokolenie licealne to w dużej mierze stado tchórzów. Dzielnie walczę na pierwszej linii frontu, jako że młody wszedł w ten wiek. Chyba z sukcesami, bo w swojej klasie jest uważany za ostrego prawaka, a ma tylko normalne, zdrowe poglądy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.