Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1280281283285286673

Komentarz

  • edytowano January 2020
    Uwaga! Wybuchł skandal na skalę międzynarodową. W TVN wyśmiali zwycięzcę na "najpiękniejszego mężczyznę świata", którego wybrali Azjaci. Został nim jakiś ichni Dżastin Biber z kolczykami, z zawodu piosenkarz i idol.
    Przeciwko rasizmowi i seksizmowi w TVN zaprotestował koncern z Korei Płd. i miliony fanów owego idola. Okazuje się, że polskie małolaty też kochają "najpiękniejszego" i gotowi są walczyć z TVN. Już się zaczęły protesty.
    Popłakałam się :D
    image

    A tu- inkryminowany program TVN, od którego zaczęła się draka:
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    trep napisal(a):
    Z tym, że to są wszystko informacje znalezione w Goebekl itp.
    E? Znaczy, co to znaczy?
    No, znaczy, że są nieco przestarzałe. Prawdopodobnie projekt upadł, bo nie ma żadnego nowego newsa.
    Nie ma też nic na filmwebie, a jeśli jakiś film się kręci i coś tam wiadomo na ten temat, to on normalnie tam sobie wisi z twórcami, aktorami.

    Widać był taki pomysł, by nakręcić Zmartwychwstanie, ale go zaniechali. Sam się dałem na to nabrać rok czy dwa temu.
  • A, ok. Myślałem że jakieś grepsy w rodzaju IHS = Isis Horus Set.
  • edytowano January 2020
    Mania napisal(a):
    Uwaga! Wybuchł skandal na skalę międzynarodową. W TVN wyśmiali zwycięzcę na "najpiękniejszego mężczyznę świata", którego wybrali Azjaci. Został nim jakiś ichni Dżastin Biber z kolczykami, z zawodu piosenkarz i idol.
    Przeciwko rasizmowi i seksizmowi w TVN zaprotestował koncern z Korei Płd. i miliony fanów owego idola. Okazuje się, że polskie małolaty też kochają "najpiękniejszego" i gotowi są walczyć z TVN. Już się zaczęły protesty
    Poczytalam sobie, burza w szklance wody, niby śmieszne a jednak tragiczne. Te rozhisteryzowane gowniary nie mają w głowach chyba nic (nie pociesza mnie, ze na celownik wpadło zakłamane śmierdzące tvnowskie towarzycho). I zastanawiam sie jaki to przedzial wiekowy. Jesli są już po 20-ce to baaardzo czarno widze przyszłosc Polski.


    >Mentalnie dalej jesteśmy w średniowieczu... Zero tolerancji dla inności. Śmieszy mnie to ponieważ dzień dobry TVN na codzien podaje się za otwarty i światły program dla mamuś. Jasne.


    >A reporter zadowolony bo dostał opinie z ryneczku od ludzi 50+ zamiast normalnie pójść na główną ulicę.
    Prawda jest taka, że Jungkook jest sto razy ładniejszy od większości polaczków i, cóż, zazdrość wymieszana z rasizmem i starymi poglądami.


    >nic dziwnego że polska to jedno z najbardziej znienawidzonych państw. zero wstydu. mówić takie rzeczy publicznie? kompletnie żałosne. rasizm wziął górę nad tym krajem. po prostu brak mi słów

    >błagam kurwa nie czemu to przetłumaczyliście teraz pół świata jeszcze bardziej uświadomi sobie jak bardzo zjebany jest ten kraj

    >lmao i tak juz jest zjebany i kazdy o tym wie

    >Bo teraz ludzie wyslali to do BIG hit I oni się tym zajma. Na rasizm i hejt nigdy nie można się zgadzać albo ignorowac

    >otóż z tym się zgadzam, tylko jestem cholernie zażenowana tym pierdolonym krajem




    Maciej
    @macber15
    ·
    9 g.
    W odpowiedzi do
    @lilmeawmeaw
    Polska prawica dopinguje Wam z całego serca, PIS będzie Wam pokłony bił za tą akcje

    Joanna
    @mmagnolia80
    ·
    1 g.
    Maciej, to pokolenie mojej 17 córki, PiS rządzi samodzielnie ostatni raz.
    Oni pójdą i zagłosują na lewicę
  • Szokuje język tych wypowiedzi, młodzi już nie potrafią inaczej. Ale za to są nowocześni i tolerancyjni.
  • wiesz, powybieralam co bardziej histeryczne. Mysle, ze laska jak widzi krostę w lustrze, to tez na wysokim tonie piszczy cos w stylu "k..., znow ten pie... pryszcz!! Zaje...ę się !! To przez ten zacofany kraj!!"

    a tu jest źrodełko
  • edytowano January 2020
    Młodzieńczy fanatyzm i histeria są stare jak świat, tyle że teraz mają szeroką trybunę w postaci internetu. Jakby w latach 60. ktoś powiedział , że Paul McCartney jest niemęski, to też na takie reakcje mógłby się natknąć. No może nowościa jest gazecianowyborcza ojkofobia i wulgarność.
  • Terror trzynastolatek niszczy Japonię ;), więc i do nas też dociera.
  • Pigwa napisal(a): Szanowanych prawników może by i kilku się znalazło, ale klimat jest taki, że ten, który by został pisowskim ministrem, byłby spalony w środowisku. Mało jest ludzi z dorobkiem, którzy mają na to ochotę.
    Po historii Dawida Jackiewicza czy Pawła Szałamachy mało jest ludzi, którzy chcą współpracować z PiS.

  • Szałamacha dostał synekurę, więc niby jakoś wyszedł na swoje. Ale przypadek Jackiewicza istotnie jest odstraszający.
  • edytowano January 2020
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Terror trzynastolatek niszczy Japonię ;), więc i do nas też dociera.
    Mysle ze metrykalnie one sa zdecydowanie starsze niz 13ki.
    Czegos takiego nie napisala 13to latka
    >A reporter zadowolony bo dostał opinie z ryneczku od ludzi 50+ zamiast normalnie pójść na główną ulicę.
    Prawda jest taka, że Jungkook jest sto razy ładniejszy od większości polaczków i, cóż, zazdrość wymieszana z rasizmem i starymi poglądami.

    Dla 13 starosc zaczyna sie w wieku max 30-tu lat :))
  • Nie każdy wie, że Koreańczycy to właściwie nasi azjatyccy bracia.

    Pierwsi Koreańczycy ponoć wcale nie byli Chińczykami (jak zawsze myśleli Chińczycy), tylko przywędrowali gdzieś z północy i mogli być jakimiś krewniakami Scytów albo mieli kulturę podobna do scytyjskiej. Tak podobno twierdzą koreańscy archeolodzy po rozkopaniu jakichś pradawnych kurhanów.

    Czyli to Sarmaci Dalekiego Wschodu :)

    To jest raz. A dwa, to oprócz cech typowego dla Dalekiego Wschodu pomieszania zmysłów (życie podporządkowane pracy i firmie - dziedzictwo konfucjanizmu, powszechne ponoć chodzenie do szeptuchy w razie nieszczęścia - smutny skutek pogaństwa, itp.) mają wiele cech wspólnych z nami, m.in. są bardzo przywiązani do niepodległości, do swojego języka, mają pod bokiem Koreę Północną, więc rozumieją też, czym jest komunizm. Mają tragiczną historię. Po kilkudziesięciu latach ciężkiej okupacji japońskiej mają do "Aryjczykow Azji" stosunek taki jak my do Niemców i Rosjan. Doskonale rozumieją m.in. problem grabieży dzieł sztuki i zakłamywania historii.

    I jeszcze ciekawostka, którą kustosz muzeum w Seulu opowiadał kustoszom z MNW: podobno jakieś 40 lat temu koreańskie dzieci miały w swych koreańskich pierwszych czytankach czytankę o Marii Skłodowskiej - główny nacisk autor położył na to, że wielka uczona też nie mogła się uczyć w swym ojczystym języku, tak jak przodkowie tychże dzieci.

    Z tych wszystkich powodów uważam, że sojusz polsko-koreański wymierzony w TVN to właściwie dziejowa konieczność.

    :)
  • Ażem sprawdził, czy dany Jungkook istotnie jest przystojniejszy od wszystkich zarzyganych polaczków razem wziętych. No nie, jednak wolę urodę Maryana Kowalszczaka.

    image

    image

    Serio, wietrzę tu jakiś wszechświatowy spisek czternastolatek.
  • Natomiast nie ma co, stanowczo wypuszczałem powietrze nosem na myśl o dziennikarzach pytających o urodę Jungkooka i okazujących fotogram Hoseoka.

    Z trzeciej strony, cóż się dziwić reporterom, skoro kolo ma indentyczną, dziewczęcą urodę:

    image
  • edytowano January 2020
    Gdybyście mnie nie uświadomili kto zacz, powiedziałbym patrząc na foto: "ładna dziewczyna" ;-)
    Mam na myśli fotografię pierwszą od góry. Ten z dołu jednak ma "odrobinę mężczyzny" w fizjognomii.
  • W swoim oszołomstwie , weszłam kiedyś na jakiś portal byłego dyplomaty, który wykada savoir vivre. Ogłosił tam, że powiedzenie : nie podoba mi się...
    jest absolutnym chamstwem i prostactwem.
    Podobanie nie dotyczy tylko cech fizycznych, ale innych poglądów, wartości, cech....
    Tak że tego...
  • Michał5 napisal(a):
    W swoim oszołomstwie , weszłam kiedyś na jakiś portal byłego dyplomaty, który wykada savoir vivre. Ogłosił tam, że powiedzenie : nie podoba mi się...
    jest absolutnym chamstwem i prostactwem.
    Podobanie nie dotyczy tylko cech fizycznych, ale innych poglądów, wartości, cech....
    Tak że tego...
    Ale że co, człeniowi kulturalnemu wszystko ma się podobać czy też ma wyrażać swoje nieukontentowanie subtelnym chrząknięciem w stronę ochroniarza, czy jak?
  • Nie tyle oburza język małolatów, co ich totalna niewiedza who is who w Polsce. Nie widzą czyja jest tvn, utożsamiają ją z rządem. Jak ktoś na tt susznie zauważył - mięso armatnie.
  • TVN?
    Amerykanska!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Michał5 napisal(a):
    W swoim oszołomstwie , weszłam kiedyś na jakiś portal byłego dyplomaty, który wykada savoir vivre. Ogłosił tam, że powiedzenie : nie podoba mi się...
    jest absolutnym chamstwem i prostactwem.
    Podobanie nie dotyczy tylko cech fizycznych, ale innych poglądów, wartości, cech....
    Tak że tego...
    Ale że co, człeniowi kulturalnemu wszystko ma się podobać czy też ma wyrażać swoje nieukontentowanie subtelnym chrząknięciem w stronę ochroniarza, czy jak?
    Wisz Pan jak to dyplomata powie w języku dyplomacji żebys sp.... a ty czujesz ekscytację na myś o podróży....
    Woal, peryfraza, eufemizm, poprawność za wszelkie cene i takie tam.
  • Młodzi dorośleją. To raz. Wśród młodych, nie tylko młodych, najlepiej słyszalni i widzialni są ekstremiści.To dwa. W dobie mediów społecznościowych jeszcze bardziej. To trzy. Tak więc jestem umiarkowanym optymistą. Zryte łby, psychole i bezmózgowcy stanowią krzykliwą mniejszość. Mało tego - zważywszy niebezpieczny poziom kretyństwa który reprezentują nie rozmnożą się i wymrą szybciej niż normalni, a przynajmniej staną się niezauważalni bo chorzy od nałogów i bezużyteczni z powodu braku jakichkolwiek konkretnych kwalifikacji , ochoty i zdolności do pracy i współzawodnictwa znacznie wcześniej.
  • Dyplomacja trochę się spopulizowała od Talleyranda. I bardzo dobrze.
  • <W swoim oszołomstwie , weszłam kiedyś na jakiś portal byłego dyplomaty, który wykada savoir vivre. Ogłosił tam, że powiedzenie : nie podoba mi się...
    jest absolutnym chamstwem i prostactwem."
    To tak jak w początkach mojej edukacji we wczesnych latach 60. Ktoś w czasie lekcji puścił bąka, obok odezwały się oburzone głosy-ale smród. I wtedy pani nauczycielka z, płonącym licem, udzieliła nam wykładu savoir vivre.
    - Nie mówi się smród, należy powiedzieć - nieprzyjemny zapach.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Michał5 napisal(a):
    W swoim oszołomstwie , weszłam kiedyś na jakiś portal byłego dyplomaty, który wykada savoir vivre. Ogłosił tam, że powiedzenie : nie podoba mi się...
    jest absolutnym chamstwem i prostactwem.
    Podobanie nie dotyczy tylko cech fizycznych, ale innych poglądów, wartości, cech....
    Tak że tego...
    Ale że co, człeniowi kulturalnemu wszystko ma się podobać czy też ma wyrażać swoje nieukontentowanie subtelnym chrząknięciem w stronę ochroniarza, czy jak?
    Wiesz pan, mam wrażenie, że na serio jest tak, jak piszesz. Tzn. porządnemu człowiekowi powinno się podobać wszystko oprócz nietolerancji i faszyzmu. Bo jak nie podoba się coś, co jest dozwolone, to komuś robi się przykro, a nie wolno smucić i obrażać ludzi. Jest to jeden z dogmatów religii nowoczesnego człowieka.
  • yusek napisal(a):
    <W swoim oszołomstwie , weszłam kiedyś na jakiś portal byłego dyplomaty, który wykada savoir vivre. Ogłosił tam, że powiedzenie : nie podoba mi się...
    jest absolutnym chamstwem i prostactwem."
    To tak jak w początkach mojej edukacji we wczesnych latach 60. Ktoś w czasie lekcji puścił bąka, obok odezwały się oburzone głosy-ale smród. I wtedy pani nauczycielka z, płonącym licem, udzieliła nam wykładu savoir vivre.
    - Nie mówi się smród, należy powiedzieć - nieprzyjemny zapach.
    trep lubi to!
  • Po dzisiejszemu zamiast "śmierdzący" byłoby "pachnący inaczej".
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Michał5 napisal(a):
    W swoim oszołomstwie , weszłam kiedyś na jakiś portal byłego dyplomaty, który wykada savoir vivre. Ogłosił tam, że powiedzenie : nie podoba mi się...
    jest absolutnym chamstwem i prostactwem.
    Podobanie nie dotyczy tylko cech fizycznych, ale innych poglądów, wartości, cech....
    Tak że tego...
    Ale że co, człeniowi kulturalnemu wszystko ma się podobać czy też ma wyrażać swoje nieukontentowanie subtelnym chrząknięciem w stronę ochroniarza, czy jak?
    Wiesz pan, mam wrażenie, że na serio jest tak, jak piszesz. Tzn. porządnemu człowiekowi powinno się podobać wszystko oprócz nietolerancji i faszyzmu. Bo jak nie podoba się coś, co jest dozwolone, to komuś robi się przykro, a nie wolno smucić i obrażać ludzi. Jest to jeden z dogmatów religii nowoczesnego człowieka.

    Kiedyś na jakimś forumku o czymśtam rzucili się na mnie oponenci za brak u mnie poprawności potylicznej. No, jedna osoba klarowała mi, że można o kimś (o sportowcu - czyli o osobie publicznej spoza forum) pisać, że jest gruby, ale nie, że jest niski. Bo czy jest gruby czy nie, zależy od niego, a wzrost już ma jaki ma.
    W tym samym czasie, chyba nie czytając ww., inna osoba napisała, że można mówić, że ktoś jest niski czy wysoki, bo wzrost ma jaki ma, ale że jest gruby nie można, bo będzie mu przykro.

    Ja osobiście wprost, jeśli oceniam coś, mówię zawsze autorowi albo właścicielowi jakieś miłe słowo (oo, jakie ładne!), choć zdaje się, że KKK traktuje to jako grzech. Usprawiedliwiam się miłością bliźniego - nie niby będzie komuś miło. Ale nie wiem, czy dobrze robię.

    Natomiast w rozmowach o sprawach ogólnych się nie p.
  • Wogle w języku dyplomacji mówi się w takich razach "fi donc!"
  • Ambasada radziecka bierze pierdnięcie królowej na siebie.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Wogle w języku dyplomacji mówi się w takich razach "fi donc!"
    albo

    senepa dubonton
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.