Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1308309311313314672

Komentarz

  • christoph napisal(a):
    W dniu 31 marca 2010 (Wielka Środa) grupa około stu aktywistów organizacji młodych muzułmanów z Austrii wtargnęła do świątyni pod pozorem zwiedzania. Na znak przywódcy rozpoczęli oni modły muzułmańskie. Ochrona obiektu przerwała to zdarzenie i (po pomocy policji oraz krótkich przepychankach) usunęła osoby z katedry. Dwóch ochroniarzy zostało rannych, a przy jednym z muzułmanów znaleziono nóż[2].

    My już nie mamy tej odwagi
    A na jakiej podstawie tak sądzisz?
    Pierwsza bym się ruszyła.
  • A to przepraszam
  • christoph napisal(a):
    W dniu 31 marca 2010 (Wielka Środa) grupa około stu aktywistów organizacji młodych muzułmanów z Austrii wtargnęła do świątyni pod pozorem zwiedzania. Na znak przywódcy rozpoczęli oni modły muzułmańskie. Ochrona obiektu przerwała to zdarzenie i (po pomocy policji oraz krótkich przepychankach) usunęła osoby z katedry. Dwóch ochroniarzy zostało rannych, a przy jednym z muzułmanów znaleziono nóż[2].

    My już nie mamy tej odwagi
    z ich strony to nie byla, zadna odwaga
    odwazni to byli ci ranni ochroniarze
  • romeck napisal(a):

    ale niestety buddysta, taoista i yogista...

    Właśnie dlatego mnie zaskoczył brakiem zgodności ze stereotypem.
  • christoph napisal(a):
    W dniu 31 marca 2010 (Wielka Środa) grupa około stu aktywistów organizacji młodych muzułmanów z Austrii wtargnęła do świątyni pod pozorem zwiedzania. Na znak przywódcy rozpoczęli oni modły muzułmańskie. Ochrona obiektu przerwała to zdarzenie i (po pomocy policji oraz krótkich przepychankach) usunęła osoby z katedry. Dwóch ochroniarzy zostało rannych, a przy jednym z muzułmanów znaleziono nóż[2].

    My już nie mamy tej odwagi
    "ochrona obiektu", czyli co: nie wyszedł żaden kapłan pokropić diabłów święconą i egzorcyzmowaną wodą, wzywając na pomoc archa. Michała?
  • Brzost napisal(a):
    romeck napisal(a):

    ale niestety buddysta, taoista i yogista...

    Właśnie dlatego mnie zaskoczył brakiem zgodności ze stereotypem.
    no tak
    przecież te aktorki ostaszewskie różne to od różnych wschodnich guru!
  • christoph napisal(a):
    W Kapadocji piękne pobożne pieczary, ale wszystkim świętym wydrapano oczy. Tak na wszelki wypadek
    ! niesamowite! 100 % magicznego myślenia...

  • Mam wrażenie, że u celebrytów deklaratywnie wyznawanie egzotycznych religii jest elementem PiaRu a deklarujacy dzielą się na opetanych i zakłamanych.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Mam wrażenie, że u celebrytów deklaratywnie wyznawanie egzotycznych religii jest elementem PiaRu a deklarujacy dzielą się na opetanych i zakłamanych.
    Ostaszewska akurat została tak zaprogramowana od urodzenia przez tatusia-muzyka.
  • edytowano July 2020
    A ta akurat wg mnie jest opętana.
    Żaden true buddysta nie bredziłby o aborcji jak ona.
    Emanacją opętania jest płatwienie się w estetyce czarnych marszy.
    Może być to po świecku zwykły obłęd wynikający z głoszenia poglądów sprzecznych z deklarowanych systemem wartości.
    Buddyzm i 0staszewska mi się logicznie nie spina.
  • Nie wiem czy Ostaszewska jest opętana, na pewno jest bezdennie głupia. Durna. Cechą wspólną wszystkich idiotek jest to, że im więcej o nich się mówi, im częściej się je pokazuje, tym one bardziej przekraczają, by się wydawało nieprzekraczalną, granice debilizmu i żenady. Druga tego typu to Spurek, ale jest ich wiele, legion nawet.
  • Wojna o dusze wyborców trwa na wszystkich frontach.

    Tzw. prasa technologiczna jest niemal w 100% zaprzedana Niemcom i Chińczykom, i tak też formatuje umysły czytelników oraz użytkowników.
  • edytowano July 2020
    Amerykanom należy się szacun chociażby za dwukrotne konkretne dokopanie Niemcom w czasie obydwu wojen światowych
    peterman napisal(a):
    Wojna o dusze wyborców trwa na wszystkich frontach.

    Tzw. prasa technologiczna jest niemal w 100% zaprzedana Niemcom i Chińczykom, i tak też formatuje umysły czytelników oraz użytkowników.
    +100

    W portalach technologicznych wręcz uderza po oczach bezustanny zachwyt nad kitajskimi produktami i ataki na USA rzekomo naruszającymi zasady wolnej konkurencji poprzez restrykcje. A wobec faktu, że związane z chińską bezpieką korporacje nawet koło wolnego rynku nie stały, zapada taktowne milczenie.
  • Demokracja i wolność słowa w społeczności debili rządzonej przez chciwą i nihilistyczna elitę czyni ją łatwym łupem społeczności hierarchicznych rządzonych przez autorytarne i brutalne elity. "Wolny internet", "wolne media", "wolność słowa i artystycznej ekspresji", "wolne uniwersytety i wolność badań", "niezawisłe i niezależne sądy", "neutralność światopoglądowa" i "ochrona prywatności" prowadzą do zniewolenia obywateli i totalitaryzmu sił zewnętrznych.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    A ta akurat wg mnie jest opętana.
    Żaden true buddysta nie bredziłby o aborcji jak ona.
    Emanacją opętania jest płatwienie się w estetyce czarnych marszy.
    Może być to po świecku zwykły obłęd wynikający z głoszenia poglądów sprzecznych z deklarowanych systemem wartości.
    Buddyzm i 0staszewska mi się logicznie nie spina.
    Był kiedyś na FForumku buddysta Zbyszek, który twierdził, że 95 % "buddystów" europejskich wyznaje taki buddyzm-light dla zachodniaków.
  • A gdzie mieliby się o buddyjskim buddyzmie nauczyć?
  • Ja toto nazywam buddyzmem dla turystów.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Buddyzm i 0staszewska mi się logicznie nie spina.
    To jak katolicyzm i Hołownia.

  • Buddyzm-ostaszyzm.
  • Brzost napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    A ta akurat wg mnie jest opętana.
    Żaden true buddysta nie bredziłby o aborcji jak ona.
    Emanacją opętania jest płatwienie się w estetyce czarnych marszy.
    Może być to po świecku zwykły obłęd wynikający z głoszenia poglądów sprzecznych z deklarowanych systemem wartości.
    Buddyzm i 0staszewska mi się logicznie nie spina.
    Był kiedyś na FForumku buddysta Zbyszek, który twierdził, że 95 % "buddystów" europejskich wyznaje taki buddyzm-light dla zachodniaków.
    ...i chwała Bogu!
  • Było pytanie rabina po fali czerwonych tasiemek/wstazeczek na nadgarstkach celebtytow, wtem! i Madonny.
    It's light of Kaballah or Kaballah - light?
  • edytowano July 2020
    los napisal(a):
    A gdzie mieliby się o buddyjskim buddyzmie nauczyć?
    Filioquist napisal(a):
    Brzost wspomniał:
    Był kiedyś na FForumku buddysta Zbyszek, który twierdził, że 95 % "buddystów" europejskich wyznaje taki buddyzm-light dla zachodniaków.
    ...i chwała Bogu!
    od lat 60. Zachodniacy (w tym Usańcy) mają Nauczycieli-Guru od buddyzmu, i jest to wersja Wery-Lajt z (quasi) chrześcijańską terminologią

    i te 95 % to raczej nie "chwała Bogu", bo dusze zatrute na amen, a oni myślą że to oni są miłosierni, sprawiedliwi i dobrzy (w tym chrześcijańskim znaczeniu!)
    stąd ta prawdziwie prawdziwa zajadłość i nienawiść do Kościoła

    podobnie z prawdziwym hinduizmem (który chciał wyrzucić z kraju zakonnicę Matkę Teresę i nigdy tak naprawdę jej nie zaakceptowano - naruszała fundamenty tej religii, karmę!)

  • Teraz to może nam skoczyć
  • Telefon od Zaslava pewnie rozgrzany dziś do czerwoności.
  • robert.gorgon napisal(a):
    My tu o wyborach
    https://twitter.com/USAmbPoland/status/1282748892770193408
    tysiąc komentarzy!
    większość typu: Żorżeta chce wrócić do domu;
    ale i też anty Macierewiczowe (kiedy wynik śledztwa)
  • edytowano July 2020
    Tak sobie czytam jak to fukają na Witek, że się śmiała przy wyborze członków do komisji pedofilii.; I przeszło przez głowę, że tak tym tematem srano, że powoli przestaje to robić wrażenie. Jest ta grupka która ciągle trąbi o pedofilii w kościele, każdy ksiądz to pedofil etc. Czarna mafia i tym podobne. Zaczęło mnie to ostatnio bawić.
  • Po pierwsze XIZ łże jak pies twierdząc, że PiS miały od Kościoła poparcie polityczne.

    Po drugie więcej o XIZ na sąsiednim forumku.
  • edytowano July 2020
    o tempora, o mores.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.