Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1306307309311312673

Komentarz

  • Same inflanckie nazwiska poza tym malarzem Repinem
  • los napisal(a):
    Ale durny babsztyl...
    Durniejsza jednostka wychynęła z odmętów neciku:

    Martin Mycielski
    Kula ziemska Europa-Afryka
    Flaga Unii Europejskiej
    Flaga Polski
    @mycielski
    ·
    2 g.
    W odpowiedzi do
    @USAmbPoland
    i
    @beatamk
    Please accept an apology from the Polish people Madam Ambassador. These dimwits DO NOT SPEAK FOR US, and they won't be representing us long either.
  • Durnota jest pospolita, uwagę przyciąga jedynie durnota na posadzie.
  • leobulero napisal(a):
    Ładnie tak Pani Ambasador napisała: w stylu Repnina, Stackelberga, Sieversa lub Igelstroma. I prawdę, bo przecież WSI już nie ma, a TVN jest- więc nie może być tym samym bytem. A że jest paskudniejsze w stylu i zapachu - co Pani Ambasador o tym może wiedzieć.
    Niesamowita jest ta amerykańska niezborność. Najpierw się ich prezydent wozi ałtomobilem naszego i powiada, że to super kolo. A następnie ichnia ambasadorka robi wszystko, żeby spod naszego prezydenta wykopać stołek.

    I serio serio, dla Wielkiego Szatana ta garść dublonów, które jacyś tam geszefciarze ciągną z TVN jest ważniejsze od całego sthategicznego pahtnehstwa na Pomoście Bałtyjsko-Czernomorskim? Mec. Koń by się uśmiał!
  • Dublony? TVN od lat leci na stratach.
  • edytowano July 2020


    Teraz z oficjalnego konta wcina się w jakąś inną twitterową nawalankę
  • Ona pisze po polsku? Czy mi ćwiter nie informuje że jest orginalny tekst (nie mylić z oryginalnym)?
  • TecumSeh napisal(a):
    Ona pisze po polsku? Czy mi ćwiter nie informuje że jest orginalny tekst (nie mylić z oryginalnym)?
    Zazwyczaj walą w dwóch językach.
  • edytowano July 2020
    TecumSeh napisal(a):
    Ona pisze po polsku? Czy mi ćwiter nie informuje że jest orginalny tekst (nie mylić z oryginalnym)?
    Są zawsze 2 wpisy z taką samą treścią ale w 2 językach
  • los napisal(a):
    Dublony? TVN od lat leci na stratach.
    Kurde, no, to ja już nie wiem serio serio.
  • polmisiek napisal(a):
    https://twitter.com/USAmbPoland/status/1280116107987292160

    Teraz z oficjalnego konta wcina się w jakąś inną twitterową nawalankę
    No ale tu przynajmniej w słusznej sprawie.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Dublony? TVN od lat leci na stratach.
    Kurde, no, to ja już nie wiem serio serio.
    Najpierw Talibów szkolimy, zbroimy i wspieramy, żaby za jakiś czas z nimi walczyć ? Normalka. Nigdy nie wiadomo kiedy twój przyjaciel stanie się wrogiem i odwrotnie, w przypadku państw i narodów decyduje o tym geopolityka. Dlatego, trzeba mieć w Polsce innego przyjaciela jeżeli przyjaciel Kaczyński przestanie być przyjacielem. A najlepiej popierając dbać również o to, żeby nigdy nie przestało mu się opłacać i żeby nigdy nie był na tyle silny.

    No i w związku z tym nie można też zapomnieć, że jeżeli nasi kochani zaprzańcy zreflektują się, że na opcji niemieckiej już mało da się ugrać to zapukają do Amerykanów z propozycją nowego stanu w Europie. Przebiją wszytko. Więc trzeba nie dać im zdechnąć.
  • Ks. Jarosław Cielecki (Padre Jarek), promujący kult św. Szarbela, porzucił wspólnotę Kościoła Katolickiego.
    Komunikat ze strony Episkopatu Polski: https://episkopat.pl/komisja-nauki-wiary-kep-maronicka-fundacja-misyjna-odpowiedzialna-za-rzymskokatolickie-wspolnoty-sw-szarbela/
  • edytowano July 2020
    Noi dokąd poszedł?
    Do kościoła narodowego!
    To taki anglikański, tylko że polski?
    A już się martwiłem, że do jakiegoś syriackiego
  • JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Dublony? TVN od lat leci na stratach.
    Kurde, no, to ja już nie wiem serio serio.
    Najpierw Talibów szkolimy, zbroimy i wspieramy, żaby za jakiś czas z nimi walczyć ? Normalka. Nigdy nie wiadomo kiedy twój przyjaciel stanie się wrogiem i odwrotnie, w przypadku państw i narodów decyduje o tym geopolityka. Dlatego, trzeba mieć w Polsce innego przyjaciela jeżeli przyjaciel Kaczyński przestanie być przyjacielem. A najlepiej popierając dbać również o to, żeby nigdy nie przestało mu się opłacać i żeby nigdy nie był na tyle silny.

    No i w związku z tym nie można też zapomnieć, że jeżeli nasi kochani zaprzańcy zreflektują się, że na opcji niemieckiej już mało da się ugrać to zapukają do Amerykanów z propozycją nowego stanu w Europie. Przebiją wszytko. Więc trzeba nie dać im zdechnąć.

    Dziel i rządź, nie?

    Amerykanom opłaca się być w Polsce i budować trojmorze, ale na własnych zasadach. Silna, samodzielna władza w największym kraju regionu mogłaby chcieć podjąć własną grę. To nie jest w interesie Amerykanów ani nikogo innego. No może w naszym.
  • edytowano July 2020
    christoph napisal(a):
    Noi dokąd poszedł?
    Do kościoła narodowego!
    To taki anglikański, tylko że polski?
    A już się martwiłem, że do jakiegoś syriackiego
    Domyślam się że może chodzić o celibat (chociaż we wschodnich obrządkach katolickich w łączności z Rzymem wymóg celibatu jest bardziej ograniczony, ale chyba jest jurysdykcyjny problem z przejściem na inny obrządek dla kapłana)
  • edytowano July 2020
    A może Tusku uciekał z Polski bo widział, że Amerykanie przejmują PO i go Niemce wycofali? Dodatkowy argument to taki, ze Schetyna lubi koszykówkę (sport popularny w USA), a Tusk nogę, hehe

    Alternatywnie, może ten babiszon taki głupi jest po prostu
  • christoph napisal(a):
    Noi dokąd poszedł?
    Do kościoła narodowego!
    To taki anglikański, tylko że polski?
    A już się martwiłem, że do jakiegoś syriackiego
    To taki trochę ksiądz "widmo". Związany z Rzymem, działający w Polsce, a prawnie inkardynowany do diecezji na Słowacji.
  • Ależ macie teorie spiskowe.
    Number one, chronimy Amerykanów - amerykańskich szpionów, amerykańskich obywateli, amerykańskie pieniądze.
    Number two, jakaś tam polityka.

    Taka kolejność. Tak wyglądają amerykańskie placówki dyplomatyczne i konsularne, po prostu. Mosbacher zachowała się przewidywalnie i to nie pierwszy raz.
  • x_Decompostela napisal(a):
    Ks. Jarosław Cielecki (Padre Jarek), promujący kult św. Szarbela, porzucił wspólnotę Kościoła Katolickiego.
    Komunikat ze strony Episkopatu Polski: https://episkopat.pl/komisja-nauki-wiary-kep-maronicka-fundacja-misyjna-odpowiedzialna-za-rzymskokatolickie-wspolnoty-sw-szarbela/
    Czytam, że to jakiś wikary z Niegowici.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    x_Decompostela napisal(a):
    Ks. Jarosław Cielecki (Padre Jarek), promujący kult św. Szarbela, porzucił wspólnotę Kościoła Katolickiego.
    Komunikat ze strony Episkopatu Polski: https://episkopat.pl/komisja-nauki-wiary-kep-maronicka-fundacja-misyjna-odpowiedzialna-za-rzymskokatolickie-wspolnoty-sw-szarbela/
    Czytam, że to jakiś wikary z Niegowici.
    Pochodził. Seminarium skończył w Łodzi.
  • polmisiek napisal(a):
    A może Tusku uciekał z Polski bo widział, że Amerykanie przejmują PO i go Niemce wycofali? Dodatkowy argument to taki, ze Schetyna lubi koszykówkę (sport popularny w USA), a Tusk nogę, hehe

    Alternatywnie, może ten babiszon taki głupi jest po prostu
    Nie wiem, czy przejmują. Ale chyba podchodzą do trojmorza poważnie. Pokladanie calej nadziei w PiSie byłoby naiwne. Bo może nie dadzą rady, jak dadzą, to może za drogo beda chcieli albo może nawet front zmienia. Przejecie TVN jako sznurek dla PO i bat na PiS - naturalne posuniecie.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Ależ macie teorie spiskowe.
    Number one, chronimy Amerykanów - amerykańskich szpionów, amerykańskich obywateli, amerykańskie pieniądze.
    Number two, jakaś tam polityka.

    Taka kolejność. Tak wyglądają amerykańskie placówki dyplomatyczne i konsularne, po prostu. Mosbacher zachowała się przewidywalnie i to nie pierwszy raz.
    Ja się zgadzam, ale czasami lubię puścić wodze fantazji i przy okazji sprawdzić, czy na pewno czegoś nie przeoczyłem
  • Są chwile, w których jak kurczę kurczę się pod skrzydłami papieża Franciszka!

    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Unia_Scrantońska
  • edytowano July 2020
    @x_Decompostela napisal(a):
    Ks. Jarosław Cielecki (Padre Jarek), promujący kult św. Szarbela, porzucił wspólnotę Kościoła Katolickiego.
    Komunikat ze strony Episkopatu Polski: https://episkopat.pl/komisja-nauki-wiary-kep-maronicka-fundacja-misyjna-odpowiedzialna-za-rzymskokatolickie-wspolnoty-sw-szarbela/
    arcy biskup Stanisław tak kończy komunikat:
    ... w duchu wierności nauczaniu papieża i Soboru Watykańskiego II.
    ?
    wg mnie winno stać:
    ... w duchu wierności nauczaniu Kościoła katolickiego i w jedności z papieżem.
    bo wychodzi również jakby jakaś sekta: - co z wszystkimi poprzednimi soborami? - co jeśli papież zacznie głosić herezje?

    to tak ba boku...
  • romeck napisal(a):
    @x_Decompostela napisal(a):
    Ks. Jarosław Cielecki (Padre Jarek), promujący kult św. Szarbela, porzucił wspólnotę Kościoła Katolickiego.
    Komunikat ze strony Episkopatu Polski: https://episkopat.pl/komisja-nauki-wiary-kep-maronicka-fundacja-misyjna-odpowiedzialna-za-rzymskokatolickie-wspolnoty-sw-szarbela/
    arcy biskup Stanisław tak kończy komunikat:
    ... w duchu wierności nauczaniu papieża i Soboru Watykańskiego II.
    ?
    wg mnie winno stać:
    ... w duchu wierności nauczaniu Kościoła katolickiego i w jedności z papieżem.
    bo wychodzi również jakby jakaś sekta: - co z wszystkimi poprzednimi soborami? - co jeśli papież zacznie głosić herezje?

    to tak ba boku...
    Baboku
    Bebok?
  • :)

    naboku/ boko myśląc
  • Ostatnio znowu przycięto kursy autobusów. Przez co mam gorszy dojazd do pracy.

    "Miasto zawiesiło współpracę z Arrivą".
    "Podkreślił również, że nie została zawieszona żadna linia oraz nie zostały zmienione częstotliwości kursów."

    G. prawda. Zostały zmniejszone. Może nie wszystkie ale niektóre.

    Takie tam info z wawki.
  • Ostatnio mie opowiadał Ukrainiec na Uberku, że zaczynał 8 lat temu jako kerowca autobusów w Warszawie, via PKS Grodzisk Maz. Prawo jazdy, powiada, miał, ale wogle na autobusie jeździć nie umiał w ów czas. Ale też zaklinał się, że nigdy przed kursem nie skrzepiał się ani proszków nie wciągał.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.