Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1326327329331332672

Komentarz

  • celnik.mateusz napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Wikipedalia jako źródeło wiedzy?

    C'mon, man!
    "... i wszystko jasne" = "poradziłem sobie z dysonansem poznawczym za pomocą wyparcia"
    https://twitter.com/postecon/status/885050435740086272
    This is not available to you
  • rdrrdr
    edytowano October 2020
    choc moze nie powinno dziwic

    EDIT: chociaz rola wyraznie drugoplanowa
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    celnik.mateusz napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Wikipedalia jako źródeło wiedzy?

    C'mon, man!
    "... i wszystko jasne" = "poradziłem sobie z dysonansem poznawczym za pomocą wyparcia"
    https://twitter.com/postecon/status/885050435740086272
    This is not available to you

    Link to tylko źródło cytatu, nic więcej.
  • rdrrdr
    edytowano October 2020
    A PSL to nie wiem czy to jest miejska partia dla rolnikow, czy rolnicza dla mieszczan.
  • Donald Trump ma koronę .
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Donald Trump ma koronę .
    Czerwone pawiany świętują.

  • peterman napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    Donald Trump ma koronę .
    Czerwone pawiany świętują.

    A co z Joe ? Gdybym miał obstawiać kto lepiej zniesie ....
  • Joe chodzi w masce, nic mu nie grozi!
  • Albo jego dubler.
  • Brzost napisal(a):
    Plus dla ministra?
    https://wiadomosci.wp.pl/odwolana-wizyta-w-msz-w-czwartek-spotkanie-wyjasniajace-echa-wywiadu-z-georgette-mosbacher-dla-wirtualnej-polski-6560302254840672a
    Odwołał spotkanie z panią M. i wysłał swojego zastępcę żeby wyjaśnić sprawę.
    O ile to prawda...

  • Trzeba uważnie dobierać znajomych, zwłaszcza jak się jest żona nielubianego prezydenta
    (Melania Trump) zwierzała się byłej współpracownicy i przyjaciółce Stephanie Winston Wolkoff, nie wiedząc, że ją nagrywała. Wyznanie Melanii odtworzono w programie Andersona Coopera dosłownie chwilę przed twittem Trumpa o ich stanie.
    Źródło umiarkowanie parszywe, choć ten Meller jako naczelny...
  • Tak się kończy ufanie Ruskim.
  • Co na
    peterman napisal(a):
    Tak się kończy ufanie Ruskim.
    W końcu zawsze z Łinstona wyjdzie Wołkow. Na marginesie - niejednokrotnie Rosjanie przebywający na Zachodzie jako uciekinierzy (często arystokraci) walczący niegdyś z Czerwonymi okazywali się być ich zalegendowanymi agentami, takwięc tego
  • Niejednokrotnie? Zawsze albo prawie.
  • Niemniey, wycieknięte nagranie stawia Melanię w jak najlepszym świetle.

  • Oczywiście!!!

    I nigdy się nie dowiemy, czy KOWICH POTUS i FLOTUS miał wpływ na wybór i czy pozytywny czy negatywny, ale jak Trump wygra uznam całą sprawę za przejaw geniuszu potylicznego Orangemana.
  • edytowano October 2020
    Iga Świątek Superstar! "Co za dzień! Iga Świątek odniosła właśnie dwa życiowe sukcesy za jednym zamachem - awansowała do pierwszego ćwierćfinału Wielkiego Szlema i pokonała rozstawioną z numerem jeden Simonę Halep!"
    image
  • No ładnie :)
  • W dodatku 6-2 6-1. Prawdziwy pogrom. A teraz przejmuje drabinkę światowej jedynki więc droga do finału stoi dla niej otworem.
  • edytowano October 2020
    Tak mnie zastanawia jak to jest, że szybkie przelewy które dla mnie sa bardzo wygodne nie są problemem w Polsce i jest to jedna z opcji a jak coś się chce kupić na zachodzie to jest bariera - paypal albo karta kredytowa.

    Podpowiedzi do rozwiązania tej tajemnicy. Że paypal jeszcze istnieje to jest wielka dla mnie zagadka. Nie widzę przesłaneko do czego to może być komu potrzebne na dziś. Prędzej bym pocztą komuś pieniądze wysyłał.
  • posix napisal(a):
    Tak mnie zastanawia jak to jest, że szybkie przelewy które dla mnie sa bardzo wygodne nie są problemem w Polsce i jest to jedna z opcji a jak coś się chce kupić na zachodzie to jest bariera - paypal albo karta kredytowa.

    Podpowiedzi do rozwiązania tej tajemnicy. Że paypal jeszcze istnieje to jest wielka dla mnie zagadka. Nie widzę przesłaneko do czego to może być komu potrzebne na dziś. Prędzej bym pocztą komuś pieniądze wysyłał.
    Polska od dawna jest poletkiem doświadczalnym w dziedzinie szybkich bezgotówkowych płatności. Na dobre czy na złe.
  • Polacy nie mają problemów z opanowaniem nowych technologii.
  • Czasem mają.
  • proszsz jak nas cenią!

    Ciekawym wątkiem, wskazanie na bogate doświadczenie Polaków w obalaniu rządów – w końcu już raz tego dokonali biorąc sobie za lidera Lecha Wałęsę. Nie jest natomiast nic odkrywczego w fakcie, że mieliby oni działać w interesie … Stanów Zjednoczonych.

    „Za tym stoją ludzie, którzy bardzo dobrze znają się na takich technikach, przede wszystkim Polacy. Mają własne doświadczenia, obalenie rządu poprzez kolektywy pracownicze z liderem Lechem Wałęsą. A teraz w Europie Wschodniej polskie służby specjalne są najsilniejsze i najlepiej wyszkolone. I działają, bez wątpienia, w interesie Stanów Zjednoczonych, które są zainteresowane stworzeniem kolejnego ośrodka do walki z Rosją” – donoszą polskie portale cytując wywiad z rosyjskiego źródła i tym samym przyczyniając się do rozpowszechniania dezinformacji.

    Co więcej szczegółowo zostały opisane mechanizmy organizacji i działania jednostki: „>>Grupa Centralna<< składa się z kwatery głównej, jest też centrum rozpoznania. Jest dział zbierania i przetwarzania informacji – analizuje prasę i inne otwarte źródła. Inny dział pracuje dla krajów anglojęzycznych. Trzeci dział to Europa Wschodnia. Czwarta sekcja jest specjalnie stworzona dla „krajów z sytuacjami konfliktowymi”. Weźmy na przykład Białoruś. Mają dział nadawania programów telewizyjnych, dział nadawania dźwięku i dział dystrybucji materiałów o wpływie emocjonalnym i psychologicznym” – czytamy w polskich przekazach.

    https://www.cyberdefence24.pl/historia-bialorusi-polskimi-watkami-pisana-byly-oficer-gru-autorem-kolejnego-epizodu
  • ArcelorMittal Poland ogłosił w czwartek decyzję o zamknięciu na stałe części surowcowej w krakowskiej hucie, czyli wielkiego pieca i stalowni. Spółka zamierza skoncentrować produkcję surowcową w swoim oddziale w Dąbrowie Górniczej.
  • edytowano October 2020
    Romuald Szeremietiew zwolniony. Za ubiegłoroczny wpis o ludzie alfabetu na Twitterze.
    https://mobile.twitter.com/RSzeremietiew/status/1314815689149108225
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Romuald Szeremietiew zwolniony. Za ubiegłoroczny wpis o ludzie alfabetu na Twitterze.
    https://mobile.twitter.com/RSzeremietiew/status/1314815689149108225
    A to pedały!

  • W Warszawie ktoś wyłożył troszkę kasy na plakaty wielkiego formatu z hasłem:
    "Stop komuni świętej na rękę"

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.