Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1327328330332333672

Komentarz

  • edytowano October 2020
    Warto rozmawiac Pospieszalskiego z ks. Oko. Najnowszy, dzisiejszy.
    Bomba.
  • posix napisal(a):
    W Warszawie ktoś wyłożył troszkę kasy na plakaty wielkiego formatu z hasłem:
    "Stop komuni świętej na rękę"

    Bo czasem w życiu ludzie nie mają problemów, ale lubią być zatroskani...
  • Istnieje dość powszechne złudzenie, że aby być zbawionym, wystarczy żyć uczciwie. I z reguły rozumie się przez to uczciwość wobec ludzi. Ale to nie wystarczy, bo jeszcze ważniejsza jest uczciwość wobec Boga.
  • edytowano October 2020
    Na forum nie zauważyłem nigdy propagowania "dobroludzizmu".
  • edytowano October 2020
    MarianoX napisal(a):
    Na forum nie zauważyłem nigdy propagowania "dobroludzizmu".
    I nikt o tym tu nie pisał.
  • edytowano October 2020
    Tak sobie zacząłem przeglądać Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Jako, że przewinęła się ta instytucja w jednyjm wątku.
    W sukcesach beneficjentów system do wykrywania ciała ptaka lub nietoperza który uderzył w śmigło elektrowni wiatrowej. Nie kwalifikuje się to dla mnie jako coś innowacyjnego. (Nie miałbym pretensji ale troszkę kasy na to dostali ).
    Część badań wydawała się ciekawa, ale część to wstyd, że ktoś dostał jakieś pieniądze na to. Co ciekawe - wygląda, że najwięcej kasy idzie na jakieś około medyczne rzeczy.

    Na koniec tygodnia założę wątek.
  • Sporo nagród idzie dla medyków, ordynatorów i dyrektorów szpitali. Wszelkie nagrody powiatowe, okręgowych izb gospodarczych itp.
    Im starszy prezes lub szef jury, tym więcej wyróżnionych medyków
  • Tuż przed wizytą polskiego prezydenta na Ukrainie odnowiono pomnik nagrobny OUN-UPA na górze Monastyrz na Podkarpaciu, gdzie prawdopodobnie pochowano sprawców mordu na Polakach. Wcześniej Andrzej Duda zapewnił Wołodymyra Zełenskiego, że do czasu ich jesiennego spotkania kwestia ta zostanie załatwiona.

    Miesiąc temu w rozmowie z prezydentem Andrzejem Dudą prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski, upomniał się ws. odnowienia pomnika nagrobnego bojowników OUN-UPA na górze Monastyrz na Podkarpaciu i wpisania go na listę grobów wojennych. Duda zaznaczył wówczas, że spodziewa się, iż już do październikowego spotkania głów obu państw „kwestie zostaną zdjęte z agendy”. Jak pisaliśmy, o sprawie tej informowała oficjalnie strona ukraińska, podczas gdy w oficjalnym komunikacie strony polskiej nie było na ten temat żadnej wzmianki.


  • A znalazła się tam stosowana tabliczka z informacją kto co i jak? Bo jeśli tak to zupełnie spoko.
  • Tu leżą truchła zwyrodnialców z OUN-UPA, sprawców niewyobrażalnych zbrodni na ludności polskiej i ukraińskiej, szczęśliwie wyeliminowanych przez oddział...
  • O właśnie coś w ten deseń. Zupełnie poważnie mówię.
  • Ups, antysemityzm i negacjonizm ze mnie wyszedł. ... sprawców niewyobrażalnych zbrodni na ludności polskiej, ukraińskiej i żydowskiej...
  • uhrr napisal(a):
    Warto rozmawiac Pospieszalskiego z ks. Oko. Najnowszy, dzisiejszy.
    Bomba.
  • TecumSeh napisal(a):
    A znalazła się tam stosowana tabliczka z informacją kto co i jak? Bo jeśli tak to zupełnie spoko.
    image
  • No, no, czyżby coś się ruszyło w kwestii Cela+?
    https://tvp.info/50347790/roman-giertych-zatrzymany-przez-cba
  • trza dać ludziom zajęcie
  • Przykrywają. CIekawe kogo zatrzymają na 10 tys. zakażonych.
  • Jeśli skutecznie, pomyślę o zarazie ciepło.
  • Exspectans napisal(a):
    No, no, czyżby coś się ruszyło w kwestii Cela+?
    https://tvp.info/50347790/roman-giertych-zatrzymany-przez-cba
    A Sławku na kolejne 3 miesiące.
  • los napisal(a):
    Jeśli skutecznie, pomyślę o zarazie ciepło.
    Każdy ma w życiu jakiś cel. U niektórych jest to widok kajdanek na polskich rękach, dla niektórych dobro Polski i Polaków. Co ciekawe - jedno z drugim nie pokrywa się.
  • Rolka napisal(a):
    los napisal(a):
    Jeśli skutecznie, pomyślę o zarazie ciepło.
    Każdy ma w życiu jakiś cel. U niektórych jest to widok kajdanek na polskich rękach, dla niektórych dobro Polski i Polaków. Co ciekawe - jedno z drugim nie pokrywa się.
    Kłopot w tym, że jest dokładnie odwrotnie.
    To brak kajdanek doprowadził do rozwałki Polski. Że ewidentni zdrajcy zmiast wisieć, dostawali buławy hetmańskie.
    Wychowało to pokolenia zdrajców, więc mamy jak mamy.

    Komu na sercu leży dobro Polski, ten jest za kajdankami a nawet krzesłem elektrycznym jeśli trzeba.
  • Zaborex napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    A znalazła się tam stosowana tabliczka z informacją kto co i jak? Bo jeśli tak to zupełnie spoko.
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    No przecież wiem że prawda to marzenie ściętej głowy.
  • Z ostatniej chwili: podobno stunożny też.
  • edytowano October 2020

    O, powtarza kolega słowa tweeta Qnia! Jako swoje?
    Rolka napisal(a):
    Przykrywają. CIekawe kogo zatrzymają na 10 tys. zakażonych.
    20201015 14:52
    "Zostałem dziś zatrzymany pod zarzutem działania na szkodę jakiejś spółki, skuto mnie kajdankami w przeddzień sprawy aresztowej L. Czarneckiego, którego jestem jedynym obrońcą. Nie pozwólcie, żeby moje zatrzymanie przykryło katastrofę epidemiczną rządu PiS, bo taki jest tego cel"

  • Kaczyński nie upilnował w tej sprawie Zbigniewa Ziobry - stwierdził Ryszard Kalisz.
    ciekawe 123
  • edytowano October 2020
    Teza o politycznym charakterze zatrzymania jest dość powszechna. Nie jest aż bezczelny aby uważać, że sam na to wpadłem.

  • loslos
    edytowano October 2020
    Rolka napisal(a):
    los napisal(a):
    Jeśli skutecznie, pomyślę o zarazie ciepło.
    Każdy ma w życiu jakiś cel. U niektórych jest to widok kajdanek na polskich rękach.
    Tak. Kurwy, które przypadkiem uległy się na mojej ziemi i plugawią ją tak, że trzeba stąpać z obrzydzeniem, mają wisieć na hakach. Kajdanki to za mało.
  • Rolka napisal(a):
    Teza o politycznym charakterze zatrzymania jest dość powszechna. Nie jest aż bezczelny aby uważać, że sam na to wpadłem.

    https://twitter.com/Bart_Wielinski/status/1316734322020413442
    tak myślę,
    jednak WSZYSTKO co robią politycy (z politycznego "rozkazu") można tak nazwać...

    500+ też jest polityczne, uszczelnienie VATu, stan epidemiczny...
  • Czyli jednak kolega przyznaje, że CBA działało na polityczne zlecenie? Miło, że etap złudzeń co do roli służb i prokuratury mamy za sobą. Po prostu "dobra zmiana' oznaczała tylko zmianę dysponenta. A może i nie...
  • Rolka napisal(a):
    Po prostu "dobra zmiana' oznaczała tylko zmianę dysponenta.
    Z Niemców na Polaków. Nie podoba się koledze?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.