Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1331332334336337672

Komentarz

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Szczytem jądra tego majstersztyku jest, że mec. Incitatvs cwałował jako pełnonocnik wszystkich czterech spółeczek zaangażowanych w proceder tej procedury.
    Tyż parskłam , jak to czytalim/
    Daty owych wydarzeń zarówno pikne.
  • Michał5 napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Szczytem jądra tego majstersztyku jest, że mec. Incitatvs cwałował jako pełnonocnik wszystkich czterech spółeczek zaangażowanych w proceder tej procedury.
    Tyż parskłam , jak to czytalim/
    Daty owych wydarzeń zarówno pikne.
    No nie spodziewałem się że jest aż takim kretynem.
  • JORGE napisal(a):
    CobraVerde napisal(a):
    Prokuratura treściwie ws. Qnia: klik

    Czyli jak na rympał wyprowadzić 90 mln ze spółki.

    Zara zara, czy ja dobrze rozumiem ? Prokom wystawia fakturę na 73 mln na miasto, bo wykonał kanalizację w ramach jakiejś umowy. Faktura jest bezzasadna, ale już jest, jest dokumentem (dyskusyjnym, ale jest). Prokom sprzedaje wierzytelność z tej faktury jakimś spółkom krzakom. Spółki są puste, więc mamy zachwiany łańcuch płatności, bo najpierw musi zapłacić Polnord spółkom krzakom, żeby one mogły zapłacić Prokomowi (albo odwrotnie, tekst nie jest jasny w tym momencie). Za przeprowadzenie tego majstersztyku Koń dostaje ponad 2 bańki.

    OJCKP ale misterna układanka ! Już bardziej prymitywniej się nie dało ? Może durnie, a może po prostu chodziło wyłącznie o to, żeby jakieś tam papiery były, ot tak, bo i tak przecież nikt się nie przyczepi. Tak czy inaczej jednak durnie, myśleli że nigdy nie będzie zmiany ?

    Ktoś wczoraj powiedział w jakimś programie, że raz zrobisz interes lewy z polskim parabiznesem już z tego nie wyjdziesz. Roman Giertych nie zmienił poglądów, on po prostu stał się przestępcą, dlatego musi robić to co robi.
    Większość polskich gwiazd biznesu takie myki robiła. Jeśli nie wszyscy.
  • edytowano October 2020
    (co jest, wywala mi wklejona - komentarz Dody o Romanie)

    Wg Dody, mecenas kupował zarzuty p-ciw Dodzie gdy reprezentował jej ex , niejakiego Heidara.
  • Mania napisal(a):
    (co jest, wywala mi wklejona - komentarz Dody o Romanie)
    Dejze choć link, tak?

  • Gmys:
    No to jesteśmy w domu. Otóż jedna ze spółek-krzaków, powiązana z wyprowadzaniem pieniędzy z Polnord S.Amiała miała siedzibę w... mieszkaniu konkubiny Jana Pińskiego. Prezesem spółki był zatrzymany wczoraj Piotr Ś. były szef Młodzieży Wszechpolskiej. Ten od heilowania
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mania napisal(a):
    (co jest, wywala mi wklejona - komentarz Dody o Romanie)
    Dejze choć link, tak?

    A, proszę: https://plejada.pl/newsy/doda-o-zatrzymaniu-romana-giertycha-moge-nauczyc-cie-jak-znosic-to-z-godnoscia/qh9gvpp
  • Wg J.Dubois, Roman Giertych jest obecnie Osobą Śpiącą, której nie wolno niepokoić.
  • Mania napisal(a):
    Wg J.Dubois, Roman Giertych jest obecnie Osobą Śpiącą, której nie wolno niepokoić.
    Dibuła, jeśli sądzić po jego twitterowej pisaninie, jest półanalfabetą albo bawił się dziś w Małego Chemika.
  • Mania napisal(a):
    (co jest, wywala mi wklejona - komentarz Dody o Romanie)

    Wg Dody, mecenas kupował zarzuty p-ciw Dodzie gdy reprezentował jej ex , niejakiego Heidara.
    Och jakież słodkie!
    Mecenas Giertych podpisał się pod apelacją, tytułując się pełnomocnikiem spółki, która w dacie składania dokumentów do sądu nie istniała już od ponad miesiąca

    W efekcie oznaczało to, że poszkodowany w sprawie... nie istniał. Kancelaria Romana Giertycha zapewniała jednak, że komentarz prawnika Dody to zwykłe pomówienia, sam Emil Haidar nie chciał już natomiast komentować sprawy.
  • Eee...
    Jaka jest korzyść z posiadania prestiżowej domeny takiej jak RomanGiertych.pl? Koszt zakupu domeny RomanGiertych.pl to 2 500 PLN netto. Pamiętaj, że jest to cena dostępna od ręki. Jeśli jednak uważasz, że jest to stanowczo za dużo, to możesz kupić domenę na raty.
  • Kancelarie Prawne Romana Giertycha
    Z Kancelarią Adwokacką Romana Giertycha współpracują adwokaci z całego kraju.
    Klienci, którzy zgłaszają się do nas po pomoc prawną i obsługę adwokacką, bardzo często mieszkają kilkaset kilometrów od Warszawy.
    Odpowiadając na ich potrzeby nawiązaliśmy współpracę z wieloma kancelariami w różnych miastach Polski.


    Kancelarie prawne działają według wspólnego formatu pod nazwą:
    image
    https://giertych-kancelaria.pl/
  • Umbrella Corporation!
  • Osoba Śpiąca przeszła w fazę Świadomości Płynnej.
  • los napisal(a):

    Większość polskich gwiazd biznesu takie myki robiła. Jeśli nie wszyscy.
    No to działania na szkodę spółek mogą iść hurtowo. A może jest gdzieś jakiś haczyk prawny ? Ja nie widzę, przecież tu nawet nie ma co udowadniać, te działania mają formę donosu na samego siebie. Byle ktoś popatrzył.

  • Najbardziej przytomny i przewidujący jest Kulczyk. Popatrzył co zrobił, zestawił to z rządami PiSu i został zniknięty. Ale myślę, że go też za jakiś czas aresztują.
  • Coś, pan. Razem z Elvisem, Jacksonem, ben Ladinem i papieżem Janem Pawłem I po kuracji odmładzającej gruby piniądz płacą, żeby nikt ich nie namierzył w podziemnych haremach na Pitcairn Islands.

    👣

    🐾
    🐾

  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Coś, pan. Razem z Elvisem, Jacksonem, ben Ladinem i papieżem Janem Pawłem I po kuracji odmładzającej gruby piniądz płacą, żeby nikt ich nie namierzył w podziemnych haremach na Pitcairn Islands.
    żeby płacić trzeba mieć
    albo mieć widoki
  • Mania napisal(a):
    Osoba Śpiąca przeszła w fazę Świadomości Płynnej.
    no, lepsze to niż Pomrocznoscć Jasna. Takie jakies nawet jungowskie...
  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Coś, pan. Razem z Elvisem, Jacksonem, ben Ladinem i papieżem Janem Pawłem I po kuracji odmładzającej gruby piniądz płacą, żeby nikt ich nie namierzył w podziemnych haremach na Pitcairn Islands.
    Kolega się nie śmieje, po tym jak pokazano mi mechanizm wałów, tak prymitywnych, tak durnych i łatwych do namierzenia jestem już w stanie zaakceptować każdy ruch z ich strony. Przypominam, że w 2005 roku, kiedy PiS doszedł do władzy, wypływali jachtami i łodziami na morza. Tak na wszelki wypadek, łódź z załogą może przepaść bez śladu, no sztorm był i poginęli. Pewnie poszedł cynk, że Romek (albo kto) spraw przypilnuje i powracali.

    W lipcu 2015 było już wiadomo, że PiS wróci do władzy. Ale równie mocno chyba się bali, że koledzy z PO wymiękną i przejdą na złą stronę mocy a wtedy wszystko by poszło błyskawicznie. Co, nie można zejść w Austrii podczas operacji plastycznej serca ? Zdarza się. A przepaść z setkami milionów dolarów na koncie to nie problem. Nikt nie chce siedzieć w pierdlu kiedy ma wizję leżakowania w ciepłych krajach.

    Że znajdą ? Pewien gość w latach '90 wyrolował kartel Cali na grubą kasę podczas zakupu atomowej łodzi podwodnej (!!!) od Ruskich, Kasę od kartelu wziął, ale armia sowiecka jej nie zobaczyła, z interesu nie wyszło nic. Przepadły tylko pieniądze i ten gość. Do dziś go nie namierzyli, chociaż gość jest bezczelny i nawet film o nim powstał.
  • Za duza woda nadepnieto na butelke na wode.
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):

    Większość polskich gwiazd biznesu takie myki robiła. Jeśli nie wszyscy.
    No to działania na szkodę spółek mogą iść hurtowo. A może jest gdzieś jakiś haczyk prawny ? Ja nie widzę, przecież tu nawet nie ma co udowadniać, te działania mają formę donosu na samego siebie. Byle ktoś popatrzył.

    Dlatego Roman ćwiczy wszystkie najtańsze sztuczki drobnych przewalarzy. Mdlenie przy przeszukaniu, żeby je przerwać, zasłanianie się zielonym papierami, jeszcze trochę i będą samookaleczenia. Doświadczony policjant czy prokurator ziewa przy takich numerach, widział je tyle razy, że wszystko ma opracowane i ujęte w procedury.
  • JORGE napisal(a):
    Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Coś, pan. Razem z Elvisem, Jacksonem, ben Ladinem i papieżem Janem Pawłem I po kuracji odmładzającej gruby piniądz płacą, żeby nikt ich nie namierzył w podziemnych haremach na Pitcairn Islands.
    Kolega się nie śmieje, po tym jak pokazano mi mechanizm wałów, tak prymitywnych, tak durnych i łatwych do namierzenia jestem już w stanie zaakceptować każdy ruch z ich strony. Przypominam, że w 2005 roku, kiedy PiS doszedł do władzy, wypływali jachtami i łodziami na morza. Tak na wszelki wypadek, łódź z załogą może przepaść bez śladu, no sztorm był i poginęli. Pewnie poszedł cynk, że Romek (albo kto) spraw przypilnuje i powracali.

    W lipcu 2015 było już wiadomo, że PiS wróci do władzy. Ale równie mocno chyba się bali, że koledzy z PO wymiękną i przejdą na złą stronę mocy a wtedy wszystko by poszło błyskawicznie. Co, nie można zejść w Austrii podczas operacji plastycznej serca ? Zdarza się. A przepaść z setkami milionów dolarów na koncie to nie problem. Nikt nie chce siedzieć w pierdlu kiedy ma wizję leżakowania w ciepłych krajach.

    Że znajdą ? Pewien gość w latach '90 wyrolował kartel Cali na grubą kasę podczas zakupu atomowej łodzi podwodnej (!!!) od Ruskich, Kasę od kartelu wziął, ale armia sowiecka jej nie zobaczyła, z interesu nie wyszło nic. Przepadły tylko pieniądze i ten gość. Do dziś go nie namierzyli, chociaż gość jest bezczelny i nawet film o nim powstał.
    To jest oczywista oczywistość. Niedawno słyszałem opowieść o gościu, co miał 4 stacje benzynowe i podejrzewając zmianę ekipy rządzącej w 2k15 je wszystkie zamknął i wyjechał za granicę. Drugi miał jedną. Nie wyjechał, ale stację tanio sprzedał. To Kluczyk by nie mógł? Zeg poszedł na układ a tamten widać czemuś nie mógł.
  • los napisal(a):

    Dlatego Roman ćwiczy wszystkie najtańsze sztuczki drobnych przewalarzy. Mdlenie przy przeszukaniu, żeby je przerwać, zasłanianie się zielonym papierami, jeszcze trochę i będą samookaleczenia. Doświadczony policjant czy prokurator ziewa przy takich numerach, widział je tyle razy, że wszystko ma opracowane i ujęte w procedury.
    Każdy zulik wali łbem w biurko , na przesluchaniu i drze jape, że go biją.
    Dziewuchy oskarżają o molestowanie.

    Inna rzecz. że żaden lekarz nie zaprotestował, ze sie w Otwocku nie znają....

  • Będzie kuń przewlekał procedury to jasne. Co jednak jak w końcu "odzyska przytomność"? Czy będzie tracił zawsze jak przyjdą go przesłuchiwać? A co jak już go wypuszczą ze szpitala? Pozostają chyba zielone papiery, ale przecież ktoś musi je wydać i ktoś je sprawdzić. Ten sprawdzający nie będzie już wyznaczony przez Giertycha. Czy nadal będzie mdlał? A może ktoś go pobije? Jak jednak zlecić dyskretnie pobicie bez zabicia jak sie jest pod taka obserwacją? Zaraz, zaraz!!! Trzeba go pilnować jak oka w głowie bo to jest pomysł który może świtać w niektórych mądrych totalnych głowach: usunięcie niewygodnego świadka i oskarżenie reżimu o mordowanie adwokatów broniących opozycji.
  • Mam nadzieję, że zacznie się standardowy wyścig o status świadka koronnego. Bycie "w stanie nieprzytomnym" istotnie przeszkadza w jego uzyskaniu. Może więc Śpiący Rycerz powstanie?
  • "Płynna świadomość." Ciekawe123, jaki to płyn?
  • edytowano October 2020
    Rafał napisal(a):
    Będzie kuń przewlekał procedury to jasne. Co jednak jak w końcu "odzyska przytomność"? Czy będzie tracił zawsze jak przyjdą go przesłuchiwać?
    Na tym wszak polega idea Świadomosci Płynnej!

    Ale zamiast wzywac karetkę, gdy mecenas popadnie w takie omdlenie,
    w pierwszej kolejnosci powinnoo sie zastosowac zestaw pierwszej pomocy - dzgnąc go kolcem w d.pę.
  • Rafał napisal(a):
    Trzeba go pilnować jak oka w głowie bo to jest pomysł który może świtać w niektórych mądrych totalnych głowach: usunięcie niewygodnego świadka i oskarżenie reżimu o mordowanie adwokatów broniących opozycji.
    Gołym okiem to mozna przeczytać , pisane sympatyczym atramentem miedzy wierszami.

  • Kaczyński nie upilnował w tej sprawie Zbigniewa Ziobry - stwierdził Ryszard Kalisz.
    jeszcze raz
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.