Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1336337339341342672

Komentarz

  • Chwałcia!1
  • Brzost napisal(a):
    Ministerstwo Kultury udostępniło bazę internetową dotyczącą ofiar zbrodni katyńskiej. Informuję o tym, bo jest to dzieło faktycznie dwóch osób (mojej Małżonki i Jej koleżanki z pokoju):

    https://www.gov.pl/web/kultura/mkidn-udostepnia-unikalna-internetowa-baze-ofiar-zbrodni-katynskiej
    Szacun ! Gratuluję inicjatywy.
  • Ukłony dla szanownych; Małżonki i Jej Koleżanki.
  • Brawo.
  • Dziękuję w imieniu Autorek. Tak się zresztą składa, że druga z nich jest moją kuzynką.
  • Wszystko w rodzinie. Gratulacje!
  • Ukłony!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Gratulacje!
  • Dzielne kobiety :)
  • edytowano October 2020
    NEWS DNIA!
    No, no! Senat poparł PiS w wiadomej sprawie dzięki Libickiemu i Komarnickiemu :-)
    https://pbs.twimg.com/media/ElblZ__XYAIh46M?format=jpg&name=4096x4096

    Marek Pęk
    @Marek_Pek
    Dziś pół dnia większość w @PolskiSenat
    procedowała uchwałę w której wyrażała swoje poparcie dla protestów i odsądzała od czci i wiary rządy PiS - po czym przeszedł wniosek senatorów @pisorgpl
    o odrzucenie uchwały....
  • Chwałeczka Autorkom!
  • edytowano October 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Chwałeczka Autorkom!
    =D>
  • edytowano October 2020
    Brzost napisal(a):
    Ministerstwo Kultury udostępniło bazę internetową dotyczącą ofiar zbrodni katyńskiej. Informuję o tym, bo jest to dzieło faktycznie dwóch osób (mojej Małżonki i Jej koleżanki z pokoju):

    https://www.gov.pl/web/kultura/mkidn-udostepnia-unikalna-internetowa-baze-ofiar-zbrodni-katynskiej
    BRAWO!
    Ale jeśli dobrze widzę, nie są wymienione na stronie?

    -> katyń miejscapamięci gov pl
  • romeck napisal(a):

    BRAWO!
    Ale jeśli dobrze widzę, nie są wymienione na stronie?
    "Ważne są tylko kopuły pieśni
    które na górze wysokiej zostaną
    Nikt nie szuka inicjałów cieśli
    gdy cieśle dom postawią"
    (Harasymowicz - "W lesie listopadowym")


    Dlatego też informuję krewnych, znajomych i przyjaciół aby wiedzieli, kto odwalił robotę :-)

    BTW, wczoraj dzwoniło do nas Polskie Radio PR1 i nagrało jakąś wypowiedź Małżonki, nie wiem gdzie i kiedy zostanie (zostało) to puszczone.


  • To faktycznie może być fejk, bo nazwisko przekręcone. Ale wpis na dole może być autentyczny :-)
  • Jak by nie było, dowcip przedni.
  • Brzost napisal(a):
    To faktycznie może być fejk, bo nazwisko przekręcone. Ale wpis na dole może być autentyczny :-)
    tak, konto Lempert fejkowe, ale reszta to skalp!
  • Cyrus na tt, wkurzył się na Frasyniuka, który jak zwykle szczuł na JK.
    Do wideł, chamie! - napisał. Zalajkowałam i podałam dalej, ofkorz. :-)

    Ja też straciłam wrodzoną mi kulturę oraz finezję (ekhem!) i moje wpisy na tt ograniczają się głównie do jednego czasownika w trybie rozkazującym na literkie "w", a zapożyczonego ze #strajkukobiet.
  • A mnie się przypomina hasło, które moje dzieci przyniosły ze szkoły:
    "Nie dyskutuj z chamem, bo sprowadzi Cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem" ;-)
  • Mania napisal(a):
    moje wpisy na tt ograniczają się głównie do jednego czasownika w trybie rozkazującym na literkie "w", a zapożyczonego ze #strajkukobiet.
    Oj jak bzitko!
  • Brzost napisal(a):
    A mnie się przypomina hasło, które moje dzieci przyniosły ze szkoły:
    "Nie dyskutuj z chamem, bo sprowadzi Cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem" ;-)
    też właśnie dlatego najlepszy jest ten staropolski rozkaz.
  • Mania napisal(a):
    Cyrus na tt, wkurzył się na Frasyniuka, który jak zwykle szczuł na JK.
    Do wideł, chamie! - napisał. Zalajkowałam i podałam dalej, ofkorz. :-)

    Ja też straciłam wrodzoną mi kulturę oraz finezję (ekhem!) i moje wpisy na tt ograniczają się głównie do jednego czasownika w trybie rozkazującym na literkie "w", a zapożyczonego ze #strajkukobiet.
    wow! ale się produkuje! ulewa mu się, że hej! ;)
  • W Notre Dame zabito dziś 3 osoby, w tym jednej kobiecie obcięto głowę.
  • Druga dekapitacja w tym miesiącu, we Francji!
  • Rozum zasnął, demony szaleją.
    +++
    Świety Michale Archaniele...
  • edytowano October 2020
    Michał5 napisal(a):
    Rozum zasnął, demony szaleją
    Ale że zdziwienie, że w islamskim państwie takie rzeczy?
  • A co mu tam ziemskie podzialy....
  • Jeśli za słowami pójdą czyny, to może być piękna orka.
    – Ale proszę nie zapominać, że ja ma[m] również – jako minister edukacji i nauki – kompetencje do rozdzielania środków inwestycyjnych dla uczelni, środków na badania, na granty. Takie wnioski leżą u nas w ministerstwie i nie mam najmniejszej wątpliwości, że będziemy musieli brać pod uwagę również to, co się dzieje na poszczególnych uczelniach, które narażają na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia nie tylko swoich studentów, ale również ich rodzin, również ich najbliższych, również seniorów z ich rodzin, zachęcając ich wręcz do wychodzenia na wielkie manifestacje w szczycie pandemii koronawirusa
    https://tvp.info/50560042/czarnek-beda-decyzje-wobec-uczelni-ktore-wprowadzily-tzw-godziny-rektorskie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.