Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1338339341343344672

Komentarz

  • Głupi nigdy nie był. Czarne wiedźmy dla obozu patriotycznego są zaledwie przeciwnikami, wrogiem są one dla establiszmentu.
  • Ale on już się raczej nie powinien mieć czego bać. Tym bardziej, że został zapamiętany jako opozycja do znienawidzonego PiSu.
  • Boga się powinien bać. A jeśli się jakoś utożsamia ze swym kręgiem towarzyskim, to czarnych wiedźm też - oni najbardziej stracą, jeśliby wiedźmy doszły do władzy.
  • Opozycja PISu musi tez zaistniec, nie moze pozostać z gaciami na kostkach.
    Musi sie na tle holoty odrózniać.

  • los napisal(a):
    Boga się powinien bać. A jeśli się jakoś utożsamia ze swym kręgiem towarzyskim, to czarnych wiedźm też - oni najbardziej stracą, jeśliby wiedźmy doszły do władzy.
    Wiedźmy już powiedziały magiczne słowo na W Sraczkowskiemu, Kociniakowi, Kamyszowi i Czudżowni.
    "Na wojnie lewicy z prawicą pierwszą ofiarą są liberałowie".
  • edytowano October 2020
    Sraczkowksi to Trzask., Kociniak to Kamysz, a Czudżu to....? Xymen?
    i kiedy pokazały parasolkę prezydentowi Wawki?
  • FB Katarzyna Wiśniewska
    (za @Margaretka)
    Czasem myślę że kobiety są jednak na tyle nierozumnymi istotami, że Korwin ma rację i powinno się zabrać nam czynne prawa wyborcze.

    1. Wniosek do TK zaniosła Kaja Godek (Konfa). Zapytanie wniosła cala Konfa i część posłów PiS i opozycji. To Konfa czekała na wyrok TK pod ich siedzibą a później odtrąbiła victorie.
    2. Zapisy Konstytucji, tej Konstytucji tak bronionej, napisanej przez Kwacha i Millera, z której ani jeden przecinek nie może być zmieniony mowi, że od poczęcia. Koniec kropka. Nie wiem co mialby orzec TK.
    3. Zdanie odrębne zglosil sędzia, ktory w TK pojawił się za PiS.
    4. PiS już dwa razy uwalał projekty ustaw Kaji Godek, za co dostawało mu się od morderców i zarzutów, ze nie są prawicą.
    5. W Polsce prawo stanowią Ustawy już ogloszone w Dz. U. Nie wyroki. Za PO 60 wyroków TK zostało olanych a Ustawy nie zmienione.
    6. Premier, który moralnie popiera wyrok TK mowi, że PiS nie planuje zmiany ustawy.

    A najbardziej bawią mnie wyborczynie KONFY co teraz zdziwione tym co mowi Bosak i spółka. Głosowały ale nie czytały albo liczyły, że Krzyś z Puchatkiem..... eee... kolegami nigdy nie dojdzie do wladzy i jego sen o talibanie nigdy się nie spełni.

    Wiem, wpis mało emocjonalny. Nie piszę, że straciłam 6 ciąż, nie krzyczę i nie bluzgam i nie wyciskam łez. Ale czasem trzeba zmierzyć się z rozumem i myśleniem a nie tylko z emocjami.
    --

    powtórzę punkt 6.
    6. Premier, który moralnie popiera wyrok TK mowi, że PiS nie planuje zmiany ustawy.

    ???
  • Co do Sraczkowskiego - niestety, nieciekawe tematy nie są przeze mnie archiwizowane. Nie prowadzę również kalendarium. Przekaz jest taki: za waszych peoskich rządów było tak samo, my tu robimy rewolucje, wy...ć.
  • Akurat w tym wypadku po opublikowaniu wyroku zapisy ustawy, do których wyrok się odnosi, przestaną obowiązywać.
  • ciekawe, ze projekt Kasia Tusk mocno , bardzo mocno zaangażowany w sabat.
  • Pigwa napisal(a):
    Akurat w tym wypadku po opublikowaniu wyroku zapisy ustawy, do których wyrok się odnosi, przestaną obowiązywać.
    też tak słyszałem...
  • edytowano October 2020
    Pąprezidą jak zwykle doznał mimowolnego rozluźnienia pewnych mięśni na widok protestów.
    Miejmy nadzieję, że nie potraktują go poważnie.

    https://tvp.info/50575460/prezydent-zlozyl-projekt-ustawy-ws-aborcji
  • (
    są cztery wątki podzwonne wyroku TK!

    JPII i TK, czarne (satanistyczne) protesty, wojna jest gdzie indziej
    )
  • Exspectans napisal(a):
    Czyżby Rzepliński trochę przejrzał na oczy?
    wicza – kompletnie rozwibrować – kontynuował były prezes TK.

    tia...
    Oświadczam, że treść wywiadu ze mną, opublikowanego w piątek w DGP została zmanipulowana” - napisał prof. Rzepliński.
    „Przede wszystkim nie nazwałem hołotą uczestników ostatnich polskich protestów. Użyłem tego określenia wobec plądrujących sklepy czy palących samochody demonstrantów we Francji i USA. Nie odnosiłem tych zachowań do uczestników polskich protestów po »wyroku« TK w sprawie zgodności z Konstytucją przepisów ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży z 7 stycznia 1993” - dodał
    Prof. Rzepliński skrytykował też niedawne orzeczenie TK ws. aborcji. „Uważam ten »wyrok« za głęboko nietrafny. Jego wydanie sprowokowało demonstracje, w których tysiące z nas uczestniczą. To ten Trybunał odpowiada za ich wywołanie podczas pandemii. Sam wsparłem w rozmowie telefonicznej z Martą Lempart już pierwszy protest przed siedzibą TK po wydaniu tego »wyroku»«” - czytamy w oświadczeniu.
    Były prezes TK podkreślił też, że jego krytyczny stosunek do demonstracji przed kościołami i do wulgarnego języka w czasie demonstracji - jak napisał - „został wyzyskany do stworzenia wrażenia, że potępiam polskie kobiety i protestujących w tych demonstracjach, co jest niezgodne z prawdą”.

    „Nigdy nie stanąłbym po stronie innej niż Obywateli. Bo jestem wiernym Konstytucji prawnikiem. I jestem mężem, ojcem i dziadkiem świetnych kobiet. Obywatelki i Obywatele wyszli na ulice, bo domagają się dobrego państwa” - podsumował prof. Andrzej Rzepliński.


  • Widzę w tym liście rękę Luki Brasiego. To jego styl.
  • No pohukiwania Frasyniuka raczej go tak nie zdyscyplinowały :D
  • trep napisal(a):
    Widzę w tym liście rękę Luki Brasiego. To jego styl.
    Ten ostatni akapit...
  • Michał5 napisal(a):
    trep napisal(a):
    Widzę w tym liście rękę Luki Brasiego. To jego styl.
    Ten ostatni akapit...
    !
  • Moja przezacna znajoma z tt pospieszyła się z podziękowaniami temu profesoru. :(
  • Ale żeby Infor tak się pomylił w intencjach Rzeplińskiego? To postkomuna przecież!
  • Autor wywiadu nie kłamie. Ma nagranie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano October 2020
    To jeszcze kontynuując wątek chwalenia się rodzinnymi osiągnięciami polecę film o mogiłach bohaterów z 1920 roku, nakręcony pod merytorycznym nadzorem mojej Drugiej Połówki, której wypowiedź jest również nagrana.

    TVP Polonia planuje emisję filmu „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1921. Litwa” w następujących terminach:
    1.11 o godzinie 16:55
    11.11 o godzinie 19:20 (z powtórką o godzinie 5:10 12.11)

    TVP Wilno planuje emisję filmu „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1921. Litwa” w następujących terminach:
    1:11 o godzinie 22:20 (czasu litewskiego)
    2.11 o godzinie 15:40 (czasu litewskiego)

    W planie są dalsze nagrania dotyczące miejsc pamięci po tej wojnie na Łotwie, Białorusi i Ukrainie. Szczerze mówiąc, na starość odkrywam, że żyję pod jednym dachem z gwiazdą medialną ;-) która swoją drogą nigdy nią być nie chciała.
    Od kilku dni jakieś wywiady dla radia i telewizji na temat tej bazy katyńskiej (jutro ma dzwonić PR 24).
  • Brzost napisal(a):
    To jeszcze kontynuując wątek chwalenia się rodzinnymi osiągnięciami polecę film o mogiłach bohaterów z 1920 roku, nakręcony pod merytorycznym nadzorem mojej Drugiej Połówki, której wypowiedź jest również nagrana.

    TVP Polonia planuje emisję filmu „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1921. Litwa” w następujących terminach:
    1.11 o godzinie 16:55
    11.11 o godzinie 19:20 (z powtórką o godzinie 5:10 12.11)

    TVP Wilno planuje emisję filmu „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1921. Litwa” w następujących terminach:
    1:11 o godzinie 22:20 (czasu litewskiego)
    2.11 o godzinie 15:40 (czasu litewskiego)

    W planie są dalsze nagrania dotyczące miejsc pamięci po tej wojnie na Łotwie, Białorusi i Ukrainie.
    Bardzo dziękuję za informację
  • Czapką do ziemi!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dlaczego-wybuchl-strajk-kobiet-przyczyny-postulaty-wyjasnienie-analiza/6mf8vbd,79cfc278

    ""Zmień pracę, weź kredyt", czyli pieniądze

    Bardzo fajnie, że byliśmy zieloną wyspą. PKB rosło i ta zielona Polska na tle pogrążonej w recesji czerwonej Europy wyglądała imponująco. Ale tylko w TVN24. Jasne, w 2009-2010 roku to jeszcze było ważne, bo rzeczywiście zastoju gospodarczego udało nam się uniknąć. Ale mijały kolejne lata, a PO w kwestii pieniędzy miał do zaoferowania tylko liberalną opowieść o człowieku, który jest kowalem swojego losu. I zamiast patrzeć na światowe trendy, czytać ekonomiczne bestsellery, zaoferować ludziom coś więcej niż wzięcie kredytu i zmianę pracy, podpierano się wciąż archaicznymi dogmatami sprzed dekad.

    Można sobie utyskiwać, że państwo nie jest od rozdawania pieniędzy, a podatki są złe i najlepiej jakby były coraz niższe, albo ich w ogóle nie było. Równie dobrze możemy jednak utyskiwać na deszcz. Bo jedną z fundamentalnych ról państwa, jeśli temu państwu zależy na utrzymaniu się przy życiu, jest zapewnienie obywatelom równych szans. A do tego trzeba trochę więcej niż Leszka Balcerowicza."
  • szokiem poznawczym była wypowiedz pani bankier ze Szwajcarii , ze jest zadowolona z podatków , które płaci i z państwa.
    noale to była propaganda szwajcarska, bo wywiad był dla niemieckiej telewizji.
    a tu głosowanie nad podatkamiimage
    https://www.fluter.de/warum-ist-die-schweiz-nicht-in-der-eu

  • "Liderzy KORWiN wypłacili sobie po 100 tys. zł z subwencji. ""

    To szło chyba jakoś tak "odsunąć świnie od koryta" hue hue.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.