Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1340341343345346672

Komentarz

  • W całej Europie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Trzaskoski wywalił z roboty Rabieja. :-D
  • edytowano November 2020
    Obskoczyłem dzisiaj temat stref wolnych od lgbt i oni (lgbt) dalej międlą ten temat, że to jest ojejku strasznie złe.

    Taką oto mam z tego refleksję. Przecież lgbt często ma swoje gay friendly kluby etc. Więc strefa antylgbt to zwyczajna kolej rzeczy. Krzyk natury. I to Polacy na to wpadli. Napawa to dumą.

    Kiedyś, dłuższy kawałek czasu temu wszedłem do knajpy ( już nie istnieje ) na nowym świecie napić się piwa. Nie znałem tego miejsca i stwierdziłem, a zobaczymy co oni tu mają za pyszności. Podchodzi do mnie w pewnym momencie facet i mówi. "Homo, hetero, czy biznes?". Całkowicie zamurowany odparłem "Spierdalaj pedale". Była lekka awantura ale ktoś go tam uspokoił. Potem się dowiedziałem, że to było własnie takię troszkę miejsce pro homo.

    Stąd też strefa wolna od lgbt ma sens. Bo jak człowiek wyjdzie z domu i zajdzie napić się piwa to nie chce aby mu ktoś zaglądał do rozporka. Jasny prosty sygnał - kochani jesteśmy w strefie antylgbt, i pragniemy abyście siedzieli cicho z tymi swoimi zboczeństwami, Nawet jak wewnątrz pro homo klubu to oddychanją powietrzem z zewnątrz. - nasyconym antylgbt
  • Mania napisal(a):
    Trzaskoski wywalił z roboty Rabieja. :-D
    Będzie czyszczenie z ludzi N.
  • posix napisal(a):
    Obskoczyłem dzisiaj temat stref wolnych od lgbt i oni (lgbt) dalej międlą ten temat, że to jest ojejku strasznie złe.

    Taką oto mam z tego refleksję. Przecież lgbt często ma swoje gay friendly kluby etc. Więc strefa antylgbt to zwyczajna kolej rzeczy. Krzyk natury. I to Polacy na to wpadli. Napawa to dumą.

    Kiedyś, dłuższy kawałek czasu temu wszedłem do knajpy ( już nie istnieje ) na nowym świecie napić się piwa. Nie znałem tego miejsca i stwierdziłem, a zobaczymy co oni tu mają za pyszności. Podchodzi do mnie w pewnym momencie facet i mówi. "Homo, hetero, czy biznes?". Całkowicie zamurowany odparłem "Spierdalaj pedale". Była lekka awantura ale ktoś go tam uspokoił. Potem się dowiedziałem, że to było własnie takię troszkę miejsce pro homo.

    Stąd też strefa wolna od lgbt ma sens. Bo jak człowiek wyjdzie z domu i zajdzie napić się piwa to nie chce aby mu ktoś zaglądał do rozporka. Jasny prosty sygnał - kochani jesteśmy w strefie antylgbt, i pragniemy abyście siedzieli cicho z tymi swoimi zboczeństwami, Nawet jak wewnątrz pro homo klubu to oddychanją powietrzem z zewnątrz. - nasyconym antylgbt
    Przepraszam bardzo, chce kolega stosować logikę?
  • los napisal(a):
    Przepraszam bardzo, chce kolega stosować logikę?
    Warto próbować, coby o niej kompletnie nie zapomnieć.
  • edytowano November 2020
    posix napisal(a):
    Obskoczyłem dzisiaj temat stref wolnych od lgbt i oni (lgbt) dalej międlą ten temat, że to jest ojejku strasznie złe.

    Taką oto mam z tego refleksję. Przecież lgbt często ma swoje gay friendly kluby etc. Więc strefa antylgbt to zwyczajna kolej rzeczy. Krzyk natury. I to Polacy na to wpadli. t
    Z całym szacunkiem, ale Kolega dał się nabrać na propagandę i gebelsowskie powielanie kłamstwa. NIE MA żadnych "stref wolnych od LGBT". Rozumie Kolega? NIE MA!!! to oni sami to zmyślili, powtarzam - ZMYŚLILI, to ich fantazja masturbacyjna, do jasnej cholery!! To określenie wymyślił jakiś drań, który jeździł po gminach, które przyjęły Kartę Rodziny, przyczepiał tabliczki z tym napisem, fotografował to, po czym rozpowszechniał jako rzekomy autentyk.

  • Część samorządów terytorialnych w Polsce ogłosiło, że oficjalnie im się ta zgnilizna lgbt nie podoba. Oni teraz będą wolni od lgbt i w zasadzie to by było na tyle.

    Odzew niemal na poziomie światowym. Straszenie odbieraniem dotacji etc. Jakby tu się nad ludźmi znęcano. Temat wraca.

  • posix napisal(a):
    Część samorządów terytorialnych w Polsce ogłosiło, że oficjalnie im się ta zgnilizna lgbt nie podoba. Oni teraz będą wolni od lgbt i w zasadzie to by było na tyle.
    Nie, nie, nie!! Nigdzie nie było żadnego stwierdzenia od "byciu wolnym od LGBT"! To tamci to wymyślili, żeby przeinaczyć. Były karty rodziny i krytyka ideologii.

  • edytowano November 2020
    Fejk fejkiem, ale jednak gównoburza (pardon) zaczęła się od nalepek Gazety Polskiej.
  • edytowano November 2020
    Rzchanym napisal(a):
    posix napisal(a):
    Obskoczyłem dzisiaj temat stref wolnych od lgbt i oni (lgbt) dalej międlą ten temat, że to jest ojejku strasznie złe.

    Taką oto mam z tego refleksję. Przecież lgbt często ma swoje gay friendly kluby etc. Więc strefa antylgbt to zwyczajna kolej rzeczy. Krzyk natury. I to Polacy na to wpadli. t
    Z całym szacunkiem, ale Kolega dał się nabrać na propagandę i gebelsowskie powielanie kłamstwa. NIE MA żadnych "stref wolnych od LGBT". Rozumie Kolega? NIE MA!!! to oni sami to zmyślili, powtarzam - ZMYŚLILI, to ich fantazja masturbacyjna, do jasnej cholery!! To określenie wymyślił jakiś drań, który jeździł po gminach, które przyjęły Kartę Rodziny, przyczepiał tabliczki z tym napisem, fotografował to, po czym rozpowszechniał jako rzekomy autentyk.

    Dobrze, nie miałem o tym pojęcia. Hasło nie jest głupie, pomimo że podrzucone przez wroga w celu ośmieszenia.

  • Sprzed 2 dni.

    "O sprawie pierwszy poinformował we wtorek późnym wieczorem "Super Express". Na ulicy Mickiewicza, zaledwie kilka metrów przed domem prezesa Prawa i Sprawiedliwości, w miejscu gdzie kilka dni temu gromadzili się protestujący oraz funkcjonariusze pilnujący posesji, doszło do awarii wodociągów.

    Jak podał portal, usterka była na tyle poważna, że "woda płynęła ulicą strumieniami".

    Na miejsce zdarzenia przyjechały służby, w tym pracownicy wodociągów, którzy rozpoczęli naprawę awarii. Na ulicy Mickiewicza po chwili pojawiły się wielkie dziury w ziemi. Usterka dotknęła nie tylko dom Jarosława Kaczyńskiego, także inni mieszkańcy ulicy nie mieli wody przez kilka godzin".

    https://www.tysol.pl/a56068-Awaria-w-domu-Jaroslawa-Kaczynskiego-Interweniowaly-sluzby
  • A tymczasem w Brukselce... Fajne 'porozumienie', takie trochę bezprawne.

    https://wpolityce.pl/polityka/525275-zawarto-porozumienie-ws-mechanizmu-praworzadnosci
  • "o ile Polska już nie da rady zablokować wprowadzenia samego mechanizmu (tzw ochrony praworządności), o tyle może w odwecie wysadzić w powietrze projekt unijnego budżetu. Tyle, że to wiązałoby się również z wyrzuceniem do kosza tzw. funduszu odbudowy. To właśnie pieniądzmi z tego źródła chwalił się w lipcu premier Mateusz Morawiecki"

    dzięki mediom nikt nie będzie tego miał za złe PMM. to ta brzydka unia....
  • edytowano November 2020
    Ponoć Władymir Władymirowicz Putin coraz bardziej rozlewa przy polewaniu co fundamentalnie utrudnia mu sprawowanie urzędu...

    https://se.pl/wiadomosci/swiat/putin-ma-parkinsona-odda-wladze-w-styczniu-szokujace-plotki-aa-WcSD-Errm-kCXv.html


  • Podgotowka, może chcą go zastąpić, żeby nie wyewoluował w późnego Breżniewa
  • edytowano November 2020
    image
    dochody sprzed pandemji, nie uwzględniają transferów z saksów, wtem! nie tylko do Polski,ale i do Rumunji i Bułgarji
    https://www.money.pl/gospodarka/mapa-zarobkow-tak-wygladamy-na-tle-europy-6572025341844160a.html
    na drugi rzut oka, dochody zależne od rodziny jezykowej
  • Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że Czechy i Słowenia są na poziomie Grecji. Propaganda.

    Oglądajcie podeszwy wchodząc tutaj!
  • los napisal(a):
    Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że Czechy i Słowenia są na poziomie Grecji. Propaganda.

    Oglądajcie podeszwy wchodząc tutaj!
    usunąć losie?
  • Nu ni, nikogo to nie obraża tylko jest trochę nieprawdziwe. Jakbyśmy wszystkie nieprawdziwe rzeczy usuwali...
  • los napisal(a):
    Nu ni, nikogo to nie obraża tylko jest trochę nieprawdziwe. Jakbyśmy wszystkie nieprawdziwe rzeczy usuwali...
    ...to by nie było z czym polemizować ;-)

  • Czy autarkia jest ok?
    Kurki, własne warzywa, herbatka ziolowa
    na jak długo to wystarczy?
  • "Nie widzimy możliwości porozumienia i współpracy z urzędującym obecnie ministrem. W tak krótkim czasie sprawy zaszły tak daleko, że pan Czarnek musi odejść" - czytamy w apelu Komitetu Nauk o Kulturze PAN. List został wysłany do premiera.
    odezwa za info o cofnięciu ministerialnych pieniędzy za dni rektorskie w czasie tzw. strajku kobiet?
  • christoph napisal(a):
    "Nie widzimy możliwości porozumienia i współpracy z urzędującym obecnie ministrem. W tak krótkim czasie sprawy zaszły tak daleko, że pan Czarnek musi odejść" - czytamy w apelu Komitetu Nauk o Kulturze PAN. List został wysłany do premiera.
    odezwa za info o cofnięciu ministerialnych pieniędzy za dni rektorskie w czasie tzw. strajku kobiet?
    Ja myślę, że kultura polska nie poniosłaby jakiejś znaczącej straty, gdyby ten cały komitet zamknięto a kasę przeznaczono na rozwój innych dziedzin nauki.
    Skoro więc panowie profesorowie nie widzą możliwości współpracy, to...

    Bardzo się mydlę?

  • bardzo dobry pomysł
  • posix napisal(a):
    https://www.rzeszow112.pl/wiadomosci/1226-wykladowca-wsiz-zwolniony-za-obrazanie-kobiet

    No, ale jeśli naprawdę napisał to co tam twierdzą że napisał, to gruba żenada.
    Jeno czaby sprawdzić co wypisywali inni i czy spotkały ich za to podobne konsekwencje.
  • TecumSeh napisal(a):
    No, ale jeśli naprawdę napisał to co tam twierdzą że napisał, to gruba żenada.
    Jeno czaby sprawdzić co wypisywali inni i czy spotkały ich za to podobne konsekwencje.
    Ja mam w pamięci pewnego nauczyciela na uczelni kodziarza który wzywał do mordowania PiSowców ( w końcu mu ktoś obił ryj chyba w tematach około lgbt i się uspokoił ). Jego aktywność trwała dość długo. nie wydaje się aby ktokolwiek wtedy go niepokoił.
  • posix napisal(a):
    Ja mam w pamięci pewnego nauczyciela na uczelni kodziarza który wzywał do mordowania PiSowców ( w końcu mu ktoś obił ryj chyba w tematach około lgbt i się uspokoił ). Jego aktywność trwała dość długo. nie wydaje się aby ktokolwiek wtedy go niepokoił.
    A to ta sama uczelnia?
    W ogóle przydałoby się - tak wiem, marzenie ściętej głowy - zrobić jakiś kodeks dla ludzi zatrudnionych w budżetówce, ale i np nauczycieli (obejmuje również placówki prywatne) - z listą zachowań za które się wylatuje.

    No ale skoro mimo formalnego zakazu obrażania uczuć religijnych można sobie dowolnie ją obrażać bez konsekwencji - to może dobrze byłoby zacząć od egzekucji już istniejącego prawa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.