Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1335336338340341672

Komentarz

  • JORGE napisal(a):
    Mmam pytanko, czy u was też Fejsbuk otworzył banownicę ? Bo mi się wylało totalnie, trupy z szafy powypadały.
    Żona mówi że ma to samo. Szambo wylało. Mam tam konto, ale od dawna nie używam. Pora spadać.
  • JORGE napisal(a):
    Mmam pytanko, czy u was też Fejsbuk otworzył banownicę ? Bo mi się wylało totalnie, trupy z szafy powypadały.
    Tzn, zbanowałeś kiedyś kogoś, a teraz znowu go masz wśród znajomych?
  • A tu rząd PiS dziękuje kibicom za pomoc:
    Policjanci z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali we wtorek Cezarego K. Były współpracownik Roberta Lewandowskiego jest podejrzany o kierowanie gróźb wobec piłkarza, które miały go zmusić do zapłaty 20 mln euro
    Źródło, tej miłej informacji
  • Barbaria w natarciu
    W nocy z poniedziałku na wtorek Senat podjął uchwałę w sprawie wniesienia do Sejmu projektu ustawy zakładającego czasowe zniesienie zakazu handlu w niedzielę. Za uchwałą opowiedziało się 45 senatorów, 43 było przeciw, nikt nie wstrzymał się od głosu

    Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-czasowe-zniesienie-handlu-w-niedziele-senat-wniesie-projekt-,nId,4818367#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • Ten Kucharski był posłem PO swego czasu. Dlatego może niektórzy kojarzyli Lewego z tym towarzystwem. Ale jaki w tym zatrzymaniu udział kibiców?
  • A Czesi w tym samym czasie zakazują handlu w niedzielę, ze względu na epidemię.
  • Brzost napisal(a):
    Ten Kucharski był posłem PO swego czasu. Dlatego może niektórzy kojarzyli Lewego z tym towarzystwem. Ale jaki w tym zatrzymaniu udział kibiców?
    Lewy drogi sercu każdego kibica, Kuchar to......, kibice pacyfikują ulice, a prokuratura zatrzymuje Cezarego K.
    No to jak nie przypadek, a konkretnie celownik w czasowniku ;)

  • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska nie wstydzą się Jezusa. O tym mejnstrim musiał trochę zapomnieć, nie miał wyjścia, ale w takiej akcji (wraz z Błaszczykowskim, Grosikiem) brali udział. Anna Lewandowska zaś bardzo rozczarowała, ale to bardzo, wiedźmy i czarownice, bo nie poparła akcji piekło kobiet. Czytałem sążnisty artykuł na jakimś skurwiałym portalu poświęconym właśnie nieodpowiedzialnemu zachowaniu celebrytki (zachowała się politycznie).

    Dla kibiców stojących pod kościołami Lewandowski jest w najlepszym przypadku po prostu dobrym piłkarzem, bez większych emocji do niego podchodzą. W Tarnowie liczy się Unia, reszta świata mało ważna, to o to chodzi.

    A Kucharski to menda, tak na marginesie.
  • Na Legii Lewy to "robercik" wymawiany z niemałą porcją jadu, także tak.
  • Tak na marginesie, mejnstrim zrozumiał w końcu trochę ruch kibicowski, a zdanie "Pamiętajmy, że kibice są bardziej antysystemowi niż prawicowi" ociera się w ich przypadku o geniusz.

    https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/906698/przemyslaw-nosal-srodowisko-kibicow-podzielone-w-sprawie-protestow-kobiet
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Na Legii Lewy to "robercik" wymawiany z niemałą porcją jadu, także tak.
    Jest wyrzutem że się nie poznali ;-)
  • Brzost napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    Na Legii Lewy to "robercik" wymawiany z niemałą porcją jadu, także tak.
    Jest wyrzutem że się nie poznali ;-)
    Pewnie tak.
  • Żebyśmy zrozumieli całe zagadnienie, w ruchu kibicowskim panuje współzawodnictwo. Na różnym polu - wygrane ustawki, wykonane akcje z szacunem (czyli w ramach zasad), fajnych opraw, zagranicznych wycieczek krajoznawczych itp. Zdaje się że zaraz obrona kościołów może być taką właśnie akcją z szacunem, gdzie każdy klub chce się pochwalić.

    Bo chcą bronić kościołów ? Też też, ale trochę tylko. Po pierwsze pojawiła się Antifa a to jest jedyny niepiłkarski przeciwnik, którego można pogonić. Dwa, bo lewactwo to pedały i inne obrzydliwości, a nimi się pogardza. Trzy - właśnie współzawodnictwo. Cztery - szacunek do tradycji, czyli Kościoła.

    Jak się to do kupy zbierze - panie, te z brodami i bez, od piekła kobiet nie mają szans. A jak się zabawa rozkręci to trzeba będzie mocno Milicji użyć, redakcja Wyborczej może mieć problem w Warszawie.
  • Pamiętacie drugą część "Szklanej pułapki"? No to jest teraz właśnie czas, żeby skorzystać z naturalnej przysłony, odwrócenia uwagi (w filmie to było zaplanowane). W piątek szykuje się marsz na Warszawę. Wszystkie siły Milicji i ZOMO będą skoncentrowane na punktach zapalnych, kościołach, biurach PiSu, domach polityków PiS. Nikt nie będzie obserwował Czerskiej.
  • JORGE napisal(a):
    Pamiętacie drugą część "Szklanej pułapki"? No to jest teraz właśnie czas, żeby skorzystać z naturalnej przysłony, odwrócenia uwagi (w filmie to było zaplanowane). W piątek szykuje się marsz na Warszawę. Wszystkie siły Milicji i ZOMO będą skoncentrowane na punktach zapalnych, kościołach, biurach PiSu, domach polityków PiS. Nikt nie będzie obserwował Czerskiej.
    Simon Gruber lubi to.
  • Michał5 napisal(a):
    Barbaria w natarciu
    W nocy z poniedziałku na wtorek Senat podjął uchwałę w sprawie wniesienia do Sejmu projektu ustawy zakładającego czasowe zniesienie zakazu handlu w niedzielę. Za uchwałą opowiedziało się 45 senatorów, 43 było przeciw, nikt nie wstrzymał się od głosu

    Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-czasowe-zniesienie-handlu-w-niedziele-senat-wniesie-projekt-,nId,4818367#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
    Odpowiedź Morawieckiego
    Premier Mateusz Morawiecki opowiedział się przeciwko inicjatywie Senatu w sprawie czasowego zawieszenia zakazu handlu w niedziele. - Na razie nie jest brane pod uwagę takie rozwiązanie - oświadczył, komentując projekt przygotowany przez senatorów.

  • StopActa2.0
    dołączyła do opozycji totalnej (z deklaracji w poście)

    I pytanie, czy nie jedyną organizacją, która poparła StopActa to była partia PiS (w Brukseli)

    image

  • StopAcra2.Poland

    No to chyba czas na nas?!
    Manifest ruchu Wolnych Internautów #StopACTA2

    Społeczność wolnego Internetu StopACTA2 dołącza do rodzącej się na naszych oczach inicjatywy antysystemowej i tym samym stanowczo sprzeciwia się autorytarnym i dyktatorskim zapędom partii rządzącej wraz z jej koalicjantami.

    Niniejszym przyłączamy się do protestu i zapowiadamy nasz udział we wszelkich ulicznych pikietach, manifestacjach, marszach i demonstracjach protestacyjnych, mających na celu przeciwstawienie się systemowej opresji oraz nieustannemu i niepohamowanemu odbieraniu nam podstawowych wolności obywatelskich, zarówno w sferze cyfrowej, jak i w każdej innej.

    Pragniemy podkreślić, że ruch StopACTA2, dołączając do inicjatywy kontestującej rząd i wszystkie antywolnościowe i antyludzkie praktyki, których ten się dopuszcza, nie opowie się po którejkolwiek ze stron kwestionujących lub potwierdzających istnienie pandemii COVID-19, nie sformułuje swojego jednoznacznego i oficjalnego stanowiska w kwestii aborcji eugenicznej, “piątki dla zwierząt”, a także w sprawie jakichkolwiek innych postulatów prezentowanych przez poszczególne grupy, ruchy społeczne i organizacje biorące udział i popierające trwające demonstracje sprzeciwiające się polityce rządu. Stajemy do walki w imię realizacji niektórych wspólnych celów i przeciwko wspólnemu wrogowi. W obronie wolności obywatelskich, ekonomicznych i cyfrowych.

  • Jeśli chodzi o kiboli, to koledzy mi donieśli, że byli pod św. Anną wczoraj i generalnie przyjmowali na klatę złorzeczenia i obrzucanie drobnymi przedmiotami. Dopiero jak kibole przyszli, to zrobili porządek.

    Ja sam słabo. Sfotografowałem tylko tablice trzech autokinetonów z frajerami, którzy blokowali Marszałkowską i zadzwoniłem na policję.

    Teraz się zastanawiam, czy nie złożyć formalnego donosu, z fotami i danymi EXIF. Chyba najbardziej patryotyczny czyn, do którego byłbym w stanie się zmusić.
  • Złożyć!!!
  • Oczywiście że złożyć.
  • Życie na gorąco, 43, 20201022

    Roman Polański
    Podziękował za ocalone życie.

    W minionym tygodniu reżyser przyjechał do Gliwic, aby złożyć podziękowanie za ocalone życie na ręce wnuka Stefanii i Jana Buchałów, p. Stanisławowi. Wręczył mu w imieniu Yad Vashem medal Sprawiedliwy W.N.Ś..
    Dopiero niedawno dowiedział się, że żyje wnuk wybawicielki.

    image


  • edytowano October 2020
    No i o to Gadowskiemu odpierdoliło ostatecznie. Jak ktoś chce niech słucha, ale ogólnie znalazł w Polsce genialny lek na covid, a Kaczor zgodnie z ogólnoświatowym spiskiem przeprowadza w Polsce rewolucję neomarksistowską (ciche przyzwolenie). Ma pretensje, że orzeczenie TK jest właśnie teraz, przedstawia też analizę orzeczenia, które wg niego jest słabe. Ogólnie też przez cały film coś pieprzy o tym, że niesie nadzieję. Czub.

  • Paczpan, mnie tu od czubów i innych wyzywano, a jakoś ten superszpieg- superagent- superpijak nie zachwycał.
  • qiz napisal(a):
    Paczpan, mnie tu od czubów i innych wyzywano, a jakoś ten superszpieg- superagent- superpijak nie zachwycał.
    bo są swoje czuby i inne, gorsze... :)
  • Idzie drogą Kolonki
  • Ameryka powoduje takie oczadzenie?
    Biada!
    Lis, Warakomska, a teraz ci..
  • I youtube, tworzy się grono wyznawców. Żeby zostać wiarygodnym w ich oczach siłą rzeczy musi być coraz radykalniejszy.
  • qiz napisal(a):
    Paczpan, mnie tu od czubów i innych wyzywano, a jakoś ten superszpieg- superagent- superpijak nie zachwycał.
    Ty jesteś z założenia przeciw wszystkiemu, więc trudno żeby ktoś to zauważył. Zwłaszcza że wielu innych Witek już wcześniej nie zachwycał i potrafili to uzasadnić.
  • Ministerstwo Kultury udostępniło bazę internetową dotyczącą ofiar zbrodni katyńskiej. Informuję o tym, bo jest to dzieło faktycznie dwóch osób (mojej Małżonki i Jej koleżanki z pokoju):

    https://www.gov.pl/web/kultura/mkidn-udostepnia-unikalna-internetowa-baze-ofiar-zbrodni-katynskiej
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.