Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1403404406408409672

Komentarz

  • Ultra Long Endurance Project

    ?
    Projekt Baaardzo Długiej Wytrzymałości/ Trwało od
    ?
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    "na solo" z tłumem? Raczą żartować.
    Gdyby rozumieli co mówią, to możnaby to jako żart potraktować. Ale nie rozumieją.
  • to taki symbol tylko
    Jaro się Ameryce postawił
    Hm, w szkoleniu psów mamy taka złotą zasadę: nie strasz użyciem siły, jeśli za sekundę nie będziesz w stanie jej użyć.
  • Wczoraj w RM wypowiadał się ktoś ( nie wiem kto, bo nie słuchałam od początku) kto wrócił z wycieczki po Rumunii. Otuszsz, nie spotkał tam śladu tego, co u nas już jest widoczne, czyli śladów LGBT. Żadnych plakatów, błyskawic, banerów, za to mnóstwo przydrożnych kapliczek, jak u nas. I całe rodziny spacerujące po ulicach i parkach. Odniósł wrażanie, że cały ten syf z Zachodu tam jeszcze nie dotarł.
  • Kolejne przegrane powstanie ale bez powstań przegranych nie ma tych wygranych. Ulubiony obrazek Ignaca

    image

    Boimy się śmieszności, co? A przecież wszystkie rzeczy wielkie są niesłychanie zabawne. Biczując Chrystusa żołdacy aż pokładali się ze śmiechu.
  • edytowano August 2021
    Pewne stare i grube księgi naprawdę bardzo wiele mówią o wyśmiewaniach, szyderstwach, urąganiach:

    "Niech się cofną okryci wstydem
    ci, którzy z nieszczęść moich się weselą.
    Niechaj odstąpią okryci hańbą,
    którzy [mi] mówią: «Ha, ha»"

    Ps 70
  • Współczuwam Sośnierzowi. Tak oberwać za poglądy :))
  • I to nie swoje. Ignaca kiedyś antysemici chcieli pobić za to, że jest Żydem.
  • Brzosta też brali za.
  • Oby nauczka nie poszła w las. Może teraz będzie ruszał paszczą w z lekka innym kierunku. Chociaż mam wątpie. To przeca srogi rycerz z zakutym łbem.
  • Berek napisal(a):
    to taki symbol tylko
    Jaro się Ameryce postawił
    Hm, w szkoleniu psów mamy taka złotą zasadę: nie strasz użyciem siły, jeśli za sekundę nie będziesz w stanie jej użyć.
    Czyli lex tvn we wrześniu nie przejdzie?
  • romeck napisal(a):
    Berek napisal(a):
    to taki symbol tylko
    Jaro się Ameryce postawił
    Hm, w szkoleniu psów mamy taka złotą zasadę: nie strasz użyciem siły, jeśli za sekundę nie będziesz w stanie jej użyć.
    Czyli lex tvn we wrześniu nie przejdzie?

    Jeśli nawet prezydent podpisze - chyba trza 230 głosiów do przełamania weta grodzkiej chlewni. Będzie ciężko.
  • Przemko napisal(a):
    Brzosta też brali za.
    I mnie..
    Od pokoleń. Już babcia miała problemy w szkole z tego oowodu
  • Przemko napisal(a):
    Brzosta też brali za.
    Ale nie chcieli pobić. Raczej wyglądali na zaciekawionych.
  • Dziennikarz Polsatu, który atakował Sośnierza wywalony z pracy.
    Pracownik ( z tytułem dr) Un. Poznańskiego, który bluzgał na Kukiza - wywalony z uczelni.
  • Mania napisal(a):
    Dziennikarz Polsatu, który atakował Sośnierza wywalony z pracy.
    Pracownik ( z tytułem dr) Un. Poznańskiego, który bluzgał na Kukiza - wywalony z uczelni.
    Legia nie przedłużyła kontraktu z podwykonawcą cateringu, który ział nienawiścią i podburzał do przemocy na Twitterze.
  • peterman napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Dziennikarz Polsatu, który atakował Sośnierza wywalony z pracy.
    Pracownik ( z tytułem dr) Un. Poznańskiego, który bluzgał na Kukiza - wywalony z uczelni.
    Legia nie przedłużyła kontraktu z podwykonawcą cateringu, który ział nienawiścią i podburzał do przemocy na Twitterze.
    Fantomas Szary :-&

    Tylko posłom i poślicom podburzanie do nienawiści uchodzi płazem.
  • Bo mają immunitet
  • Immunitet jak spodnie.
  • Kobiety w spodniach! Co to się porobiło...
  • Można zdjąć. Jak immunitet
  • Ja zrozumiał!
    Podał dalej z innym wątkiem...
  • peterman napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Dziennikarz Polsatu, który atakował Sośnierza wywalony z pracy.
    Pracownik ( z tytułem dr) Un. Poznańskiego, który bluzgał na Kukiza - wywalony z uczelni.
    Legia nie przedłużyła kontraktu z podwykonawcą cateringu, który ział nienawiścią i podburzał do przemocy na Twitterze.
    W końcu sprawy toczą się jak należy.
  • edytowano August 2021
  • Restytucje też popchnął. Żydy już kwiczą.
  • no massakra!

    Izraelski Charge d'affaires Tal Ben-Ari Yaalon powróci do Izraela na czas nieokreślony na konsultacje. Jednocześnie izraelskie MSZ "zarekomendowało" Markowi Magierowskiemu, ambasadorowi Polski w Izraelu, przedłużenie wakacji w jego ojczyźnie.

    - Nie powinniśmy ulegać szantażowi - stwierdził Witold Waszczykowski, komentując decyzję izraelskiego MSZ, który wycofał swojego charges d'affaires i "zarekomendował", żeby ambasador Polski po urlopie nie wracał do placówki dyplomatycznej w Tel Awiwie. Z kolei prezydencki minister Jakub Kumoch w rozmowie z Onetem nazwał decyzję "histeryczną" i stwierdził, że "ma nadzieję, że nasi przyjaciele z Izraela (...) ochłoną, przemyślą tę sytuację".
  • edytowano August 2021
    janosik napisal(a):
    Podoba mi się jak Duda zlekceważył potężnego Gowina :)
    https://wpolityce.pl/polityka/562461-prezydent-do-gowina-nie-bedzie-spotkania-w-cztery-oczy
    a tu, u @Pikusia, film z mowy PADa do Gowina:
    https://www.facebook.com/100010735864356/posts/1490561621311686/

    "PAD:
    ...mam nadzieję, że nie będzie pan częścią Opozycji Totalnej."

    !

  • Już się zaczęło straszenie, że mamy otwarte fronty we wszystkie strony. Zero sojuszników Polska kontra Świat.

    Dla Polski to jest stan naturalny - wrogowie z każdej strony.
  • Sojuszników ma się w sprawach a nie ogólnie, USA nadal jest sojusznikiem, gdyby było inaczej nie sprzedali by nam Abramsów i F35. Od razu odpowiadam - sojusze to interesy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.