Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1457458460462463672

Komentarz

  • edytowano April 2022
    los napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    No, mocno Kolega uderza w Rydzyka takim porównaniem, a nic mi nie wiadomo by się do poziomu Kurskiego choćby zbliżył. No ale może o czymś nie wiem.
    Szyderstwo nie OK.
    To żadne szydestwo. Ja do Rydzyka mam pewne zastrzeżenia, ale litości - nie takie.
  • No to jeszcze gorzej, a twój stosunek do o. Rydzyka w pełni oddaje forma jaką o nim mówisz.
  • Przemko napisal(a):
    No to jeszcze gorzej, a twój stosunek do o. Rydzyka w pełni oddaje forma jaką o nim mówisz.
    Może dlatego że obaj pochodzimy z jednego miasta i trochę więcej o nim wiem niż mówią media.
  • Nie dlatego, ale już nieważne.
  • Weźmy szczucie na kontrolerów że dużo zarabiają a potem się okazuje że chodzi o wałki.
  • TVP mówi o rzeczywistości politycznej w Polsce dokładnie to samo co my tutaj. Nie ma żadnego problemu z TVP, nie ma żadnego problemu z Kurskim, jest tylko problem z tymi co tego nie rozumieją.
  • TecumSeh napisal(a):
    trep napisal(a):
    Jesteś niekonsekwentny. Możesz sobie zadać pytanie: reprezentacja -Polski w piłce nożnej uzyskiwała lepsze wyniki za Brzęczka i Michniewicza a gorsze za Souzy. Masz jakieś dowody że to dzięki trenerom a nie pomimo?
    Kolega zapomniał o jednej sprawie - to nie ja a Kolega pierwszy napisał że programy informacyjne TVP bronią się wynikami wyborów i sondaży.
    Więc to ja się pytam o dowody. Więc?
    Manipulujesz. Nie żądasz dowodów na to, że Kurwizja ma wyniki. Te mogę wyszperać i podać. Ale ty piszesz: "a jaki masz dowód na to, że te wyniki są pomimo Kury a nie dzięki niemu?"

    Na to pytanie nikt nie znajdzie odpowiedzi, tak jak nie znajdzie na to, że jakiekolwiek dobre wyniki są dzięki dobremu trenerowi a nie pomimo niego.
  • JORGE napisal(a):
    TVP mówi o rzeczywistości politycznej w Polsce dokładnie to samo co my tutaj. Nie ma żadnego problemu z TVP, nie ma żadnego problemu z Kurskim, jest tylko problem z tymi co tego nie rozumieją.
    O, jak bym słyszał totalną a rebours.
    trep napisal(a):
    Manipulujesz. Nie żądasz dowodów na to, że Kurwizja ma wyniki. Te mogę wyszperać i podać.
    Wyniki wyborów i sondaży? Bo Kolegi zdanie dotyczyło TEGO właśnie ("póki się broni wygranymi wyborami i sondażami"). Jeśli są takie, to bardzo poproszę.
    trep napisal(a):
    Ale ty piszesz: "a jaki masz dowód na to, że te wyniki są pomimo Kury a nie dzięki niemu?"

    Na to pytanie nikt nie znajdzie odpowiedzi
    Właśnie. Ale zdanie: "Tak więc jak na razie bronią się wynikami wszystkich kolejnych wyborów a i sondaży na następne. " - już koszer?
  • Dajcie spokój.
  • los napisal(a):
    Dajcie spokój.
    No właśnie. Jeżeli koledzy chcą uważać, że TVP to zuo (czy co tam) to niech sobie tak uważają. Ważne, że Kurski nie zmienia kierunku. Oby tak dalej.
  • Tak właśnie.
    Walenie cepem przez TVP (jeśli jest takie) jest właściwie bo jak wiemy mądrej głowie dość dwa razy cepem przez łeb. (wg słynnego tutaj powiedzonka taty Szturmowca)
  • edytowano April 2022
    Tymczasem osoby prawicowe, konserwatywne, nieraz głosujące na PiS - albo przyznają że poziom Wiadomości to żenada, albo po prostu deklarują że nie oglądają.
    Jak ktoś ma [wyedytowane] to mu będą śmierdzieć "Wiadomości", prowincjonalny uniwersytet w Akron i "Korona królów".
  • edytowano April 2022
    ...a na Trumpa głosują tylko prymitywne rednexy bez wykształcenia sformarowane prostackim foxnjusem, czyż nie?
  • Już przerabialiśmy neutralność polityczną TVP za Wildsteina i pamiętamy czym to się skończyło. Kurski w TVP nie jest dla estetów.
  • Kuba_ napisal(a):
    Jak ktoś ma [wyedytowane] to mu będą śmierdzieć "Wiadomości", prowincjonalny uniwersytet w Akron i "Korona królów".
    Metoda wrzucania wszystkiego do jednego worka jest nader często spotykana na tym forum, ale niekoniecznie merytoryczna i właściwa.
    MarianoX napisal(a):
    ...a na Trumpa głosują tylko prymitywne rednexy bez wykształcenia sformarowane prostackim foxnjusem, czyż nie?
    Nie, a co to ma wspólnego z jakże prawdziwym (bo sami przynajecie) stwierdzeniem że Kura wali cepem przez łeb? Różnica polega na tym że Wy uważacie że tak trzeba, a ja że wprost naprzeciwnie.
    janosik napisal(a):
    Już przerabialiśmy neutralność polityczną TVP za Wildsteina i pamiętamy czym to się skończyło. Kurski w TVP nie jest dla estetów.
    Pisałem już - nie o neutralność polityczną chodzi. Musi być zawsze od ściany do ściany?
    Chodzi o formę przekazu - danie na talerzu, może być pod nos, ale nie łopatą do gardła. Tylko tyle i aż tyle.
  • "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził" - rzecze stare porzekadło, jakże prawdziwe, co widać po tym wątku.
  • trep napisal(a):
    "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził" - rzecze stare porzekadło, jakże prawdziwe, co widać po tym wątku.
    Co ciekawe rozmawiamy tutaj w gronie ludzi którzy zapewne w znakomitej większości Wiadomości w ogóle nie oglądamy. Nie oglądamy ale nam przeszkadza i wiemy że PiS miał by lepszy wynik gdyby Wiadomości były lepsze.

    Elektorat PO uważa że PiS tylko szkodzi i że gdyby teraz rządziło PO to hohoho dopiero gospodarka by kwitła. Widzicie podobieństwa w myśleniu? :)
  • Oczywista oczywistość, jeśli Polska ma sukcesy, to POMIMO rządów PiS.
  • Kuba_ napisal(a):
    Oczywista oczywistość, jeśli Polska ma sukcesy, to POMIMO rządów PiS.
    "To wszystko zasługa społeczeństwa, a nie rządu"
    - Twitter
  • Przemko napisal(a):
    Co ciekawe rozmawiamy tutaj w gronie ludzi którzy zapewne w znakomitej większości Wiadomości w ogóle nie oglądamy. Nie oglądamy ale nam przeszkadza i wiemy że PiS miał by lepszy wynik gdyby Wiadomości były lepsze.
    Wam, którzy nie oglądacie, raczej nie przeszkadza. Mnie, który jak pisałem, odkąd mama mieszka ze mną (czyli od września) - przeszkadza. I nie dlatego że jestem narażony na to (mógłbym jej dać słuchawki), ale dlatego że przykro patrzeć jak są traktowani widzowie. A totalni tego nie oglądają (chyba że dla beki) - jeśli ktoś to ogląda, to nasi.
    Przemko napisal(a):
    Elektorat PO uważa że PiS tylko szkodzi i że gdyby teraz rządziło PO to hohoho dopiero gospodarka by kwitła. Widzicie podobieństwa w myśleniu?
    Absolutnie żadnych, gdyż hasłu "Pis tylko szkodzi" przeczą oczywiste, wprost weryfikowalne fakty.
    Mojej tezie jakieś łatwo weryfikowalne fakty przeczą? To proszę o podanie.

    Nawiasem mówiąc - Kolega olgąda wiadomości?
    Bo jeśli faktycznie nie oglądacie - to nie wiecie o czym mówicie. Trzeba usiąść, obejrzeć, jak pisałem - co najmniej pięć dni z rzędu.
  • Kolego, nie naśladuj Rozuma. Znamy twój pogląd na temat TVP. Czy naprawdę uważasz, że stanie się on bardziej prawdziwy, jeśli zostanie powtórzony jeszcze raz? A jeśli będzie ostatnim najostatniejszym wpisem w wątku, to stanie się jeszcze bardziej prawdziwy?
  • edytowano April 2022
    Bezustanne powtarzanie tez to bodaj najczęstszy zarzut wobec....TVP Kurskiego paradoksalnie...
  • Znamy twój pogląd na temat TVP. Czy naprawdę uważasz, że stanie się on bardziej prawdziwy, jeśli zostanie powtórzony jeszcze raz?
    Elo, ale to chyba bardziej rozmowa o estetyce, nieprawdaż? Może nie mam najważniejszej informacji - czy ktoś na tym forumku posiada absolutny monopol na prawdę? W sensie "Roma locuta, causa finita"?

  • To nie jest rozmowa o estetyce właśnie, estetyka to nauka o prawdzie, dobru i pięknie, które to wartości są obiektywne. Tu chodzi o emocje.
  • Koleżanka Małżonka pasjami uwielbia oglądać Dziennik TVPiS, a że lubi mieć w tym czasie masowane stopy, to i ja siłą rzeczy paczę. Zdarza się, że i 5 dni z rzędu. Każę przełanczać albo wyciszać tylko wtedy, gdy widzę zdradzieckie mordy.
    Tak. Wiem o czym piszę.
  • Przemko napisal(a):
    To nie jest rozmowa o estetyce właśnie, estetyka to nauka o prawdzie, dobru i pięknie, które to wartości są obiektywne. Tu chodzi o emocje.
    no wuaśnie-
    ekonomija jest nauką o emocjach, same słupki to za mało
  • Zgadzam się z osobami, które twierdzą, że tvp publiczna to propaganda i pałką w łeb. Nie jestem w stanie oglądać wiadomości, bo mnie boli brzuch. Mogę oglądać tv trwam, bo to kultura i obiektywizm.
  • edytowano April 2022
    Co więcej, w czasie np. kampanii wybiórczej to ja jej mówię, co będzie w dzienniku. Kedyś to, co jej mówiłem, że będzie, było po jakichś dwóch dniach. Teraz się nauczyli i puszczają tego samego dnia to, co ja wiem np. z dwójforumka.

    Ale mignął mi gdzieś taki tweet, jak był wywiad redaktora jakiejś zdradzieckiej stacji z pracownicą TVP i on jej zarzucał, i to ostro, pracę dla TVP. Ona coś tam, że przecież spoko, a on, że jak to spoko, skoro TVP nie mówi nic dobrego o opozycji.

    No, nie mówi, bo nie kłamie.

    A ci ludzie, co im daje subtelny TVN taką wolnoś tworzenia światopoglądu, to doszli już do takego momentu, że jak TVN przerwał jakiś program (relację z konwencji zdrajców?) i puścił na żywca wystąpienie Morawera dzieś tam, grozili, że już tej "propisoskiej" stacji nie włączą.
  • O! Jesteśmy wpływowi.
  • Bo czytają. A Tecum gada, że mało inteligentni...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.