Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1478479481483484671

Komentarz

  • Play kupił virgina
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurde, teraz to wogle dzikie ruchy tektoniczne. Dwa lata temu zapisałem się do Virgin Mobile, a dzisiej pani do mnie dzwoni z wieścią, że jestem w Playu. Któż byłby gotowy na tak radykalne przetasowanie? Jakby, wychodzi, że Jakub Wojewódzki uwiódł mię swą młodzieńczą charyzmą!
    jedni sprzedali Pana, a drudzy kupili
    handel ludźmi norrrrmalnie
  • Nie no bez przesady, jednak tylko handel kontraktami.
  • Przejdź pan do Plush, submarka Plusa. 25 złotych brutto i masz nieograniczone rozmowy do wszystkich +5-7 giga internetu który rośnie co miesiąc. I jest to umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. To samo w Nju (Orange).
  • edytowano June 2022
    Przemko napisal(a):
    Przejdź pan do Plush, submarka Plusa. 25 złotych brutto i masz nieograniczone rozmowy do wszystkich +5-7 giga internetu który rośnie co miesiąc. I jest to umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. To samo w Nju (Orange).
    U mnie wewiosce nie ma zasięgu Plusa.

    I wuj.
  • edytowano June 2022
    Smok_Eustachy napisal(a):
    Play kupił virgina
    Wojewódzki kupił Szturmowca.
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):Nie no bez przesady, jednak tylko handel kontraktami.
    ;)
  • Przemko napisal(a):
    Przejdź pan do Plush, submarka Plusa.
    Czyli że lepiej, ażebym wspierał swoim moniakiem pana Zygmunta niż pana Xaviera? I w tym jest jakaś mądroś.
  • loslos
    edytowano June 2022
    Tobiasa Markusa
  • peterman napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Przejdź pan do Plush, submarka Plusa. 25 złotych brutto i masz nieograniczone rozmowy do wszystkich +5-7 giga internetu który rośnie co miesiąc. I jest to umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. To samo w Nju (Orange).
    U mnie wewiosce nie ma zasięgu Plusa.

    I wuj.
    A to dziwne bo zwykle Plus ma właśnie najlepszy zasięg na wsiach, z tego powodu przeszłem na Plusa gdyż miał najlepszy u nas na wsi.
  • Przemko napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Przejdź pan do Plush, submarka Plusa. 25 złotych brutto i masz nieograniczone rozmowy do wszystkich +5-7 giga internetu który rośnie co miesiąc. I jest to umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. To samo w Nju (Orange).
    U mnie wewiosce nie ma zasięgu Plusa.

    I wuj.
    A to dziwne bo zwykle Plus ma właśnie najlepszy zasięg na wsiach, z tego powodu przeszłem na Plusa gdyż miał najlepszy u nas na wsi.

    Niestety. Czarna, żetakpeem, dziura. W porywach jedna kreska GSM, 60% czasu w ogóle brak zasięgu. O LTE nie ma co nawet marzyć.
  • edytowano June 2022
    los napisal(a):
    Tobiasa Markusa
    Zygi wielu imion i nazwisk nazwal swą progeniturę z niemiecka, ciekawe czy wzorem dzieci naszego bylego kolegi forumowego również nie mówią po polsku?
  • Jeśli nawet to z niesmakiem.
  • Stracona niewinność
  • los napisal(a):
    Tobiasa Markusa
    Nie nie nie, Tobias i Markus pracują razem z Zygmuntem Wielu Nazwisk. Xavier nie.
  • No właśnie
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Tobiasa Markusa
    Nie nie nie, Tobias i Markus pracują razem z Zygmuntem Wielu Nazwisk. Xavier nie.
    Nalezy jednak zaliczyć Zygiemu na nomen omen plus fakt, za nie nazwał syna np. popularnym w Niemczech imieniem Sascha.
  • Albo Przybysław.
  • Przybysław występował tylko w książce, która ci się nie spodobała, więcej Przybysławów w Niemcach nie namierzyłem. I to występował nawet nie jako figura literacka ale jako wspomnienie figury literackiej.
  • peterman napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Przejdź pan do Plush, submarka Plusa. 25 złotych brutto i masz nieograniczone rozmowy do wszystkich +5-7 giga internetu który rośnie co miesiąc. I jest to umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. To samo w Nju (Orange).
    U mnie wewiosce nie ma zasięgu Plusa.

    I wuj.
    A to dziwne bo zwykle Plus ma właśnie najlepszy zasięg na wsiach, z tego powodu przeszłem na Plusa gdyż miał najlepszy u nas na wsi.
    Niestety. Czarna, żetakpeem, dziura. W porywach jedna kreska GSM, 60% czasu w ogóle brak zasięgu. O LTE nie ma co nawet marzyć.
    Kondolencje. U nas zrezygnowałem z neostrady bo dawała badziewne 10 megabitów i najgorzej że chyba tylko ćwierć megabita uploadu, przez co nie dawało się korzystać z internetu. A gdy Plus zmodernizował nadajnik to LTE daje 30 megabitów / 10 megabitów. I nie kosztuje co miesiąc 70 złotych czy korzystam czy nie.
  • Za to Orangutan już dawno położył u nas porządne kable do Neostrady przy okazji Reymonta drogowego gminy. Mało brakowało żebyśmy w tym roku dostali nawet światłowód, ale nikomu na osiedlu nie jest potrzebna aż taka przepustowość. Widać Zyga uznał, że nie ma się co wcinać.
  • edytowano June 2022
    Ja najbardziej z Orangutana zadowolony jestem, kawał dobrej infrastruktury ukradli Polsce. Nie miałem tylko T-Mobile. Plus nie miał zasięgu, a Play mnie oszukał, tak po prostu.
  • edytowano June 2022
    polmisiek napisal(a):
    Ja najbardziej z Orangutana zadowolony jestem, kawał dobrej infrastruktury ukradli Polsce. Nie miałem tylko T-Mobile. Plus nie miał zasięgu, a Play mnie oszukał, tak po prostu.
    Tibombaj i Pluy również mają u nas zacny sygnał. Brak miejsca przy stole dla czwartego szulera.
  • Spotkałem się parokrotnie z narzekaniami na jakość i ceny internetów w Stanach, czy ktoś mógłby to potwierdzic/zaprzeczyć?
  • MarianoX napisal(a):
    Spotkałem się parokrotnie z narzekaniami na jakość i ceny internetów w Stanach, czy ktoś mógłby to potwierdzic/zaprzeczyć?
    Bywa z tym tragedia, potwierdzam
  • Amierika jest wielka... I miewa bardzo niefajny klimat.
  • polmisiek napisal(a):
    Ja najbardziej z Orangutana zadowolony jestem, kawał dobrej infrastruktury ukradli Polsce. Nie miałem tylko T-Mobile. Plus nie miał zasięgu, a Play mnie oszukał, tak po prostu.
    W czasach przed LTE Orange wymiatał, najpierw dawali CDMA co na wsiach robiło robotę, potem ten program kładzenia kabli na prowincji - wtedy dociagneli nam kabel ale to tylko 10/1 megabit. Po 10 latach LTE tańsze i szybsze. A teraz powiesili nam światłowód na słupach energetycznych wzdłuż wsi, zobaczymy co z tego wyjdzie.
  • ."Nie było żadnej zmiany zielonego światła dla zmian w wymiarze sprawiedliwości. To taka niedobra gra taktyczna, całkowicie niepotrzebna - powiedział Polskiej Agencji Prasowej prezes PiS Jarosław Kaczyński, pytany o wypowiedź lidera Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Minister sprawiedliwości i prokurator generalny napisał w mediach społecznościowych, że "wraz z odejściem Beaty Szydło skończyło się zielone światło dla zmian w sądownictwie"."

  • Na szóstym jedno!
    peterman napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Ja najbardziej z Orangutana zadowolony jestem, kawał dobrej infrastruktury ukradli Polsce. Nie miałem tylko T-Mobile. Plus nie miał zasięgu, a Play mnie oszukał, tak po prostu.
    Tibombaj i Pluy również mają u nas zacny sygnał. Brak miejsca przy stole dla czwartego szulera.
    Przepraszam, że się wtrancam, ale nie Tibombaj, lecz Hitler-Mobile (czytane fonetycznie, bo to nie angielska nazwa).
  • Przemko napisal(a):
    Przejdź pan do Plush, submarka Plusa. 25 złotych brutto i masz nieograniczone rozmowy do wszystkich +5-7 giga internetu który rośnie co miesiąc. I jest to umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. To samo w Nju (Orange).
    87 zł / 5 numerów wszystkomających + 30 GB dla każdego? Kto poza Virgin tyle da? I to od ładnych paru lat tak samo.
  • trep napisal(a):
    Przepraszam, że się wtrancam, ale nie Tibombaj, lecz Hitler-Mobile (czytane fonetycznie, bo to nie angielska nazwa).
    Hitlermobil to jest Volkswagen
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.