Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

14849515354676

Komentarz

  • Brak kompetencji do dokonania wpisu!!!???
  • OK, aż tak kiepsko nie jest :)
  • Podczas posiedzenia 7 grudnia 2017 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji upoważniła Przewodniczącego do wydania decyzji o nałożeniu kary pieniężnej dla Spółki TVN SA z siedzibą w Warszawie w wysokości 1 479 000 zł.

    KRRiT po przeprowadzeniu postępowania dotyczącego sposobu relacjonowania w programie TVN 24 wydarzeń w Sejmie RP i pod Sejmem RP w dniach 16 – 18 grudnia 2016 r. stwierdziła, iż Spółka TVN SA, nadawca programu TVN 24, naruszyła artykuł 18 ust. 1 i 3 ustawy o radiofonii i telewizji poprzez propagowanie działań sprzecznych z prawem i sprzyjanie zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu.
    http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,2581,krrit-podjela-uchwale-upowazniajaca-przewodniczacego-do-wydania-decyzji-o-nalozeniu-kary-pienieznej-.html
  • Nu nu, półtorej bańki niby nic, a zawszeć miło! Dobra zmiana!

    Tymczasem wszystkich zatroskanych o różne tam ciamajdany uprzejmie informuję, że policja wyciągnęła wnioski z dotychczasowych ciamajdanów i na czas jakichś poważniejszych debat w Sejmasie ulice Wiejska i Matejki zmieniają się w twierdze, gdzie byle szmondak się nie szwenda, nadto nie wydaja przepustek jednodniowych w takich doniosłych chwilach. Problem został więc systemowo rozwiązany, radujmy się i nie traćmy duszka z powodu paru błaznów.
  • w wysokości 1 479 000 zł.
    Wkarkulowali. Jakby beło pińć razy tyle, to może robieliby maluśko rekalkulancje.

  • Gnębą napisal(a):
    w wysokości 1 479 000 zł.
    Wkarkulowali. Jakby beło pińć razy tyle, to może robieliby maluśko rekalkulancje.

    Trzeba sprawdzać, czy po takich grzywnach kurs giełdowy danej spółki roście, czy też mu opada. Bo jeśli roście, to jest tak jak pisze Kolega. Znaczy trzeba wziąć solidniejszą pałę następnym razem.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Trzeba sprawdzać, czy po takich grzywnach kurs giełdowy danej spółki roście, czy też mu opada.
    Nualesz jejich jusz nie notywajo.bo zostali sie wykupionemy dwa roki temusz nazad.

  • Sonda SMS sieci Orange
    TAK NIE
    Czy Antoni Macierewicz POWINIEN ZOSTAĆ odwołany? 30% 70%
    Czy masz zaufanie do decyzji Morawieckiego? 32% 68%
    Czy Mateusz Morawiecki będzie godnie reprezentował Polskę? 24% 76%

    Antuan zostanie odwołany.
  • raczej nie, stoi w kolejce do przysięgi
  • No cóż, zawsze jest pewne ryzyko metody indukcyjnej.
  • Gnębą napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Trzeba sprawdzać, czy po takich grzywnach kurs giełdowy danej spółki roście, czy też mu opada.
    Nualesz jejich jusz nie notywajo.bo zostali sie wykupionemy dwa roki temusz nazad.

    No cóż; każda metoda ma swoje ograniczenia!
  • no to się PEDAŁEN doigrał. Teraz czas na polsat i superstację i będzie gitarra :)
  • A na dokładkę TVP, zamwazeline.
  • robert.gorgon napisal(a):
    Sonda SMS sieci Orange
    TAK NIE
    Czy Antoni Macierewicz POWINIEN ZOSTAĆ odwołany? 30% 70%
    Czy masz zaufanie do decyzji Morawieckiego? 32% 68%
    Czy Mateusz Morawiecki będzie godnie reprezentował Polskę? 24% 76%

    Antuan zostanie odwołany.
    Sondaż SMS za kase? No proszę Cię
  • To ja nie rozumię, skoro czydzieści procentów za odwołaniem to ocb?
  • szkielet napisal(a):
    PEDAŁEN
    Uprasza się o nie wprowadzanie tutaj Rebelyi.
  • celnik.mateusz napisal(a):
    szkielet napisal(a):
    PEDAŁEN
    Uprasza się o nie wprowadzanie tutaj Rebelyi.
    Jakiej rebelii?? ja po prostu stwierdzam fakt, więc niech się kolega nie żołądkuje, bo może się coś koledze ulać... http://www.pch24.pl/uderzenie-w-rodzine--promocja-homoseksualizmu--telewizja-nowej-generacji-w-akcji,56618,i.html
  • edytowano December 2017
    I znowu, dorosnij.
  • macie co do rebelyi?
  • christoph napisal(a):
    macie co do rebelyi?
    Ja miałem. Zabrała mi z dnia na dzień bez ostrzeżenia zabaweczkę w postaci typera ekstraklasy.
    Ale potem stwierdziłem, że na dobre wyszło.

  • a jam mam zal o wątek z dobrymi zdjęciami
  • christoph napisal(a):
    macie co do rebelyi?
    Ja mam.
    Spieprzono wszystko co się dało banując jednych za nie dość grzeczne sformułowania a innym pozwalając srać gdzie popadnie. Dopiero jak jeden nasrał na hostię, to wyleciał. I niech Kolega nie myśli że choć odrobinę przesadzam.

    Sukcesywnie z rebelki wykruszali się co wartościowsi intelektualnie użyszkodnicy a zostawali harcownicy, debile, albo kolesie owszem bardzo inteligentni ale nie wnoszący nic, za to bardzo inteligentnie rozpierdalający wszystko.

    Rubelka to jedyne forum jakie znam gdzie moderator był trollem. I jedyne, gdzie formalnie nie wiadomo było kto był moderatorem. Gdzie jedni mogli ostentacyjnie łamać najbardziej podstawowe zasady regulaminu, a inni lecieli dosłownie za nic. Szczególnie jeden przypadek pamiętam - gościa który poleciał chyba tylko dlatego, że był nowy i nie wierzył w pancerną brzozę, i jeszcze do tego znał się na matmie i fizie i prosto i dobitnie udowadniał churzystowe idiotyzmy i kompletne dyletanctwo.

    Długo dojrzewałem do wypięcia się na rubelkę (ja w ogóle długo dojrzewam do pewnych rzeczy, ale to inny temat) - szkoda mi było mimo wszystko pewnych ludzi, tego że dużo się dowiedziałem, nauczyłem itp. Aż przyszedł czas że nie było potrzeby odchodzić, po prostu przestał być jakikolwiek powód by tam zaglądać. I to całkiem długo zanim robalka zniknęła.
  • A tu wiadomo formalnie kto jest moderatorem?
  • edytowano December 2017
    kulawy_greg napisal(a):
    A tu wiadomo formalnie kto jest moderatorem?
    Esencją administracji jest Mania i Los. W wyniku różnych technicznych zawirowań do administracji dołączyli Brzost, romeck i ja. Jeszcze AnnaE ogarnia ŻRFF.
  • edytowano December 2017
    Super, ale w jaki sposób to wiadomo "formalnie"? Jest gdzieś informacja o tym?

    //romeck: dla formalności - byłem tu :) //
  • edytowano December 2017
    Ale po co ma gdzieś być? Spółki z o. o. nie rejestrowaliśmy, jeśli o to kolega pyta. A jak napisałem wyżej nieprawdę to się ten post długo nie ostoi.
  • edytowano December 2017
    Z mojej obserwacji wygląda to tak: każdemu administratorowi zależało na tym, żeby takie miejsce jak ExC istniało w internecie, ale nikt z nas nie ma potrzeby rozkręcania jakiegoś byzensa, albo poczeby pomasowania ego rządząc pięcioma ludkami na krzyż w internetach. Stąd taka nieformalność i minimalizm struktur.
  • Nie twierdzę że ma być, ale pisałem to w kontekście powyższego:
    TecumSeh napisal(a):

    Rubelka to jedyne forum jakie znam gdzie moderator był trollem. I jedyne, gdzie formalnie nie wiadomo było kto był moderatorem.
  • Acha, ale na Rebelyi to zdaje się było tajemnicą (poliszynela co prawda, ale posty, gdzie to było otwartym tekstem wspominane były wycinane OIDP). Tutaj to nie jest żadną tajemnicą.
  • Zobaczymy czy post przetrwa :D ....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.