Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1534535537539540671

Komentarz

  • A ten Rafl to nie gej? Wygląda.
  • Następny w kolejce do apostazy.

    Chyba że już zaposiadywa deficyt w niewymownych.
  • RALPH KAMIŃSKI – ORIENTACJA SEKSUALNA. CZY JEST GEJEM?

    Ralph na scenie jest kreacją, sam o tym mówi. Jest ona dla niego pewnego rodzaju zasłoną – ciężko bez niej byłoby mu się otworzyć. Jego wizerunek wzbudza oczywiście wiele kontrowersji – artysta nie ubiera się jak typowy, 30-letni mężczyzna mieszkający w Polsce. W jednym z teledysków został ucharakteryzowany na drag queen, a na scenie nosi peruki, biżuterie i makijaż.

    Oczywiście dla wielu osób z automatu oznacza to, że Ralph jest na pewno gejem. Nie wiemy, czy Ralph jest gejem, ale nawet jeśli taka byłaby jego orientacja seksualna, to z tego? Po ziemi nie chodzą tylko heteroseksualni ludzie. Wszyscy Polacy w okresie świątecznym nucą Last Christmas, I gave you my heart…, a mało kto wie, że autor tej piosenki był gejem. To samo dotyczy Freddiego Mercurego, którego również wszyscy uwielbiają – w tym osoby przeciwne innym (niż heteroseksualna) orientacjom seksualnym.

    Najbardziej zażarta dyskusja na temat tego, czy Ralph Kamiński jest gejem, odbyła się po gali wręczania Fryderyków. Krzysztof Zalewski, który odbierał na niej nagrodę z rąk Ralpha, pocałował go na scenie – oczywiście wzbudziło to ogromne kontrowersje. Obaj artyści są znani z otwartości i zabawy wizerunkiem. Zalewski w wywiadzie powiedział, że był to akt solidarności z LGBTQ+.
  • Jak w podręczniku, kurde. Cóż za wtórne pacany.
  • edytowano January 2023
    Chłop przebrał się za babę i jest kontrowersja, ziew…

    Produkt śpiewający nr 15653
  • edytowano January 2023
    trep napisal(a):
    A ten Rafl to nie gej? Wygląda.
    Guzik mnie to... Freddie Mercury też rewelacyjny (był).

    (Tak. Zbok i apostata )
  • Kiedyś w podobnych okolicznościach kolega mnie zapytał: Czy może drzewo złe wydawać dobre owoce?

    Minęło kilka lat i przyznam, że to pytanie mnie cały czas gryzie.
  • Może istnieją drzewa mocno ubabrane złem, ale mające ukryty pierwiastek dobra?
  • romeck napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    A komuś tu w ogóle disco polo przeszkadzało? Bo chyba coś pominąłem.
    Tak. Mnie i małej żonce.
    Wybrałem (rewelacyjnego!) Ralpha Kamińskiego zamiast skrzeczącego Zenka.
    Ja nie wiem, co te ludzie dzisiaj mają z upodobaniem do różnych Ralphów Kamińskich, Podsiadłych itp. Przecież to jest takie nijakie, mazgajowate.
  • Tzn. ja nigdy nie słyszałem. Wystarczył mi wizerunek Rafla w lekramie McD.
  • edytowano January 2023
    Gdyby nie homo-wizerunek nie miałby nachalnego lansu medialnego i zapewne pozostałby twórcą niszowym.

    W czym on jest niby lepszy od Zenka Martyniuka, przy którego muzyce można przynajmniej z powodzeniem bawić się na weselu lub festynie?
  • trep napisal(a):
    Tzn. ja nigdy nie słyszałem. Wystarczył mi wizerunek Rafla w lekramie McD.
    Rafl mnie obrzydza. Chłopiec bez testosteronu udający Mirejmatje w garniturach jak prowadzący koncerty życzeń w latach 80. Ta estetyka odstręcza dodatkowo.
  • Przecież ten Ralph to gorsza wersja Myslovitz
  • To muszę posłuchać, gdyż myślowic bywał inspirujący.
  • "Ralf" jest od lat lansowany przez media publiczne, a na pewno przez Ryjo Kraków.
  • trep napisal(a):
    Tzn. ja nigdy nie słyszałem. Wystarczył mi wizerunek Rafla w lekramie McD.
    Kurde, pierwszy raz o danym Raflu dowiedziałem się w tut. wątku.
  • Ja też nie wiedziałem, ale lekrama McD (z ohydnym anusofilnym czarno-białym akcentem na koniec) leci między setami siatkówki i Gnój mi pedział, że strasznie tego Rafla promują. To wtedy się dowiedziałem.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    trep napisal(a):
    Tzn. ja nigdy nie słyszałem. Wystarczył mi wizerunek Rafla w lekramie McD.
    Rafl mnie obrzydza. Chłopiec bez testosteronu udający Mirejmatje w garniturach jak prowadzący koncerty życzeń w latach 80. Ta estetyka odstręcza dodatkowo.
    Mnie on się kojarzy tylko z tym

  • romeck napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    A komuś tu w ogóle disco polo przeszkadzało? Bo chyba coś pominąłem.
    Tak. Mnie i małej żonce.
    Wybrałem (rewelacyjnego!) Ralpha Kamińskiego zamiast skrzeczącego Zenka.
    Ralph Kamiński to prawdziwa perła na tle tych wyluzowanych (częściowo pijanych) celebrytów. Kultura, wspaniały głos, wspaniała dykcja. Porządnie przygotowany do występu, szanujący widza. Odkryłam go dopiero wczoraj.
  • Przemko napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    A komuś tu w ogóle disco polo przeszkadzało? Bo chyba coś pominąłem.
    Estetom
    Zaraz się okaże że Kurski też nikomu nie przeszkadzał. ;)

    Kurski przeszkadzał m.in. mnie, ale nie zauważyłem by po jego odejściu zmieniło się cokolwiek na lepsze, więc ten drugi też przeszkadza.
    A disco polo nie przeszkadza mnie w ogóle, i nigdy nic podobnego nie napisałem - mało tego, jeśli coś Kurski robił dobrze, to właśnie sport i rozrywka. Co też napisałem już nie raz:)
  • TecumSeh napisal(a):
    Kurski przeszkadzał m.in. mnie, ale nie zauważyłem by po jego odejściu zmieniło się cokolwiek na lepsze
    Może się nie da?

  • Ależ da się. Tylko po co?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Kamiński w ogóle nie ma głosu
  • AnnaE napisal(a):
    Ależ da się. Tylko po co?
    No, parę powodów by się znalazło.
  • los napisal(a):
    Z wyjątkiem fryzjerów

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Co za spryciarz- sądzi, że dzięki perwersyjnemu imidżowi ukryje swoją wadę wymowy!
  • Ki UJ ten Ralf?
  • edytowano January 2023
    Postarajcie się bez uprzedzeń posłuchać tego. Rzadko się słyszy takie wykonanie. Porządnie się przygotował pod względem językowym. Kiedy usłyszałam "prześlicne", zamiast "pseślicne", wiedziałm, że wie co robi.


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.