Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1539540542544545671

Komentarz

  • znaczy że p. Siarkowska to nie większość rządowa?
  • Przez nią nie.
  • MM tak się uparł na to KPO, że jest gotowy nawet przestać być premierem przed wyborami.
  • ktoś dawał przepis na KPO domowej roboty, pociągnąć jeszcze inflację i sami nazbieramy te nominalne złotówki
    chyba nawet na exC
  • Chyba odwrotnie. MM tak wiele w KPO zainwestował, że nawet może przestać być premierem przed wyborami, jeśli tego nie przepchnie. Durny dupek, jak wszyscy banksterzy. Ale się udał Ozyrysowi premier...
  • Beata z odsieczą?
  • Była lepszym premierem.
  • Sakiewicz dołączył do grona fuluarowych funkcjonariuszy mediów! Podczas jednych Wiadomości, 2 razy i dwa różne fuluary.
  • "Pan Panzeri, aresztowany w ramach śledztwa w sprawie korupcji w Parlamencie Europejskim, zawarł ugodę z belgijską prokuraturą.
    Będzie obszernie zeznawał. Zaczyna się."

  • — Panie Pancerny, chyba nie muszę panu tłumaczyć co to jest dylemat więźnia.
    — Oczywiście, panie prokuraturze, przerabiałem to na kursie MBA!
  • Dylemat więźnia to jest czy się opłaca ryzykować samobójstwo w zamian za mniejszy wyrok.
  • Przemko napisal(a):
    "Pan Panzeri, aresztowany w ramach śledztwa w sprawie korupcji w Parlamencie Europejskim, zawarł ugodę z belgijską prokuraturą.
    Będzie obszernie zeznawał. Zaczyna się."

    https://twitter.com/KaziSmolinski/status/1615682573698580482
    Nic nie będzie, bo przecież nie dopuszczą do przesłuchiwania przyjaciół Polski.
  • trep napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    "Pan Panzeri, aresztowany w ramach śledztwa w sprawie korupcji w Parlamencie Europejskim, zawarł ugodę z belgijską prokuraturą.
    Będzie obszernie zeznawał. Zaczyna się."

    https://twitter.com/KaziSmolinski/status/1615682573698580482
    Nic nie będzie, bo przecież nie dopuszczą do przesłuchiwania przyjaciół Polski.
    A może jacyś inni szatani są tu czynni?
  • Even so...
  • To dobrze czy źle?
  • Myślę, że wszystko, w co choć trochę zaangażuje się Mateusz Morawiecki, będzie niewyobrażalnym sukcesem. Skoro KPO umiał sprzedać jako sukces...
  • Bardzo dobrze!
    MM jeździł i tak trochę było,a PAD podbija serca i umysły
  • edytowano January 2023
    trep napisal(a):
    To dobrze czy źle?
    No ja uważam że dobrze.
    Cokolwiek bym nie sądził na temat Davos i tego jaką władzę ma to towarzystwo, to lepiej być w tym nurcie i w miarę możliwości wpływać na jego bieg niż się izolować. I teraz nasz wpływ na decyzje w Davos jest największy od powstania tego towarzystwa.
    Ukraina przez lata izolowała się/była izolowana od głównych nurtów i prawie została pożarta żywcem.
  • i ta niepewność - czy to prawda, czy została opłacona jakaś agencja PR?
  • KazioToJa napisal(a):
    i ta niepewność - czy to prawda, czy została opłacona jakaś agencja PR?
    To nie ma znaczenia, liczy się przestrzeń medialna.
    A co do realnego znaczenia, to o tym świadczą rozmowy kuluarowe, czyli na jakich kolacjach bywasz.

  • Nie będzie jednej listy antypis, uznało PO. Cieszymy się?
  • Gdyby była, rozleciałaby się z hukiem po wyborach.
    "Nic ich nie łączy poza pragnieniem naszej zagłady".
  • A jednak coś ich jeszcze łączy - nieumiejętność współpracy w celu naszej zagłady. :)
  • @Przemko - to prawda. Ale "gdy jedne hordy znikają, zjawiają się natychmiast inne".

    Czy ja wiem czy się cieszyć z braku wspólnej listy?
    Mam wrażenie że suma poparcia każdej partii z osobna będzie wyższa niż poparcie dla jednej wspólnej listy. A skoro poza pragnieniem naszej zagłady nic ich nie łączy, to i tak po ewentualnym zwycięstwie wspólnej listy, towarzystwo się rozleci.
  • Ale Dont!
  • Oszacowania wpływu Donta kontra niższy wspólny wynik niż suma osobnych - nie podejmuję się.
  • dzięki Bogu to tylko narkomani!
    znaczy dilerzy

    Kupili u nas suche skafandry, butle. Sprawiali wrażenie ludzi, którzy nie wiedzieli za bardzo, o co pytać. Żadni szpiedzy, taki trochę "gang Olsena" — mówi Onetowi właściciel firmy, w której słynni już "nurkowie z Hiszpanii" kupowali sprzęt. Służby szczególnie badają wątek narkotykowy, bo istnieje podejrzenie, że mężczyźni mieli podjąć z wody konkretną przesyłkę. O potencjalnym zagrożeniu dla polskiej infrastruktury krytycznej mówi się już mniej. — Naftoport nie odnotował żadnych sygnałów zagrożenia dla naszej infrastruktury
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.