Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1572573575577578637

Komentarz

  • https://i.pl/slawosz-uznanski-bedzie-drugim-polakiem-po-miroslawie-hermaszewskim-ktory-poleci-w-kosmos/ar/c1-17675237

    Polska zapłaciła to Polak poleci.
    360 mln €/3 lata
    Co to w ogóle ta EAK (ESA)?
    To takie europejskie NASA?

    2 po Hermaszewskim Polak w kosmosie.
    Łodzianin, 39 lat, inżynier.
    Pokonał 22 tys. kandydatów na to miejsce.

  • W uzupełnieniu info o Panu Sławoszu.

    https://wydarzenia.interia.pl/tylko-w-interii/news-polski-astronauta-poleci-w-kosmos-wiemy-kto-to-bedzie,nId,6869368#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    "....Zaczyna treningi z początkiem września - cieszy się jeden z urzędników Ministerstwa Rozwoju, które jest zaangażowane w projekt. Podkreśla, że naszych zachodnich sąsiadów udało się wyprzedzić niemal w ostatniej chwili. - Byli już prawie dogadani - stwierdza..."

    Kij tam że gościu z Łodzi, że 360 mln € i że 45 lat po Hermaszewskim. Wygryźli my mniemca w ostatniej kwili - bezcenne...

  • Ale że nie czarna lrzba to trochę wstyd.

  • Przed Ryśkiem.

  • A podobno euro w Chorwacji miało jakiś sens?

    "Ceny w Chorwacji drastycznie skoczyły po wejściu kraju do strefy euro na początku 2023 roku; do niedawna stosunkowo tani kierunek straszy dziś cenami, które proponują luksusowe miejsca wypoczynkowe w Szwajcarii - zauważa austriacki dziennik „Kronen Zeitung”."

    https://wgospodarce.pl/informacje/129745-koszmar-w-chorwacji-skutki-wprowadzenia-euro

  • No nie do wiary! To na pewno jakieś nieporozumienie; może niewłaściwe czynniki wzięli pod uwagę. Przecież euro u nich już dość dawno funkcjonowało równolegle.

  • Ale kuny trzymały je na wodzy.

  • Wszyscy moi znajomi, którzy zwykli byli wypoczyn uprawiac w Chorwacji byli lub jadą do Włoch bo taniej.

  • jak to piniondz wygrywa z jezykiem i religią

  • Albania!

  • @Sarmata1.2 powiedział(a):
    Albania!

    ... To kraj, w którym Polacy stanowią największą grupę wśród turystów.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @Sarmata1.2 powiedział(a):
    Albania!

    ... To kraj, w którym Polacy stanowią największą grupę wśród turystów.

    miejsce odpoczynku teraźniejszego i wiecznego vide respirator-man

  • edytowano June 2023

    My tu gadu gadu, a tymczasem we Francy chyba na serio toczy się demontaż Republiki, a na pewno jej wartości.

    Swoją drogą niezwykle ciekawe12345, że największe zamieszki od dziesięcioleci wybuchają tam akurat wtedy, gdy Marianna zaczyna się delikatnie stawiać Rzeszy w Wujni.

  • Ojtam, ojtam, zwykła inwazja potomków Al-Ghafikiego, kontynuują to co przerwali. Wyczuli cwaniaki, że Makaron jest co prawda młot ale nie Karol.

  • edytowano June 2023

    Walka z kolonializmem rozwija się harmonijnie.

  • Mam probl> @los powiedział(a):

    Ojtam, ojtam, zwykła inwazja potomków Al-Ghafikiego, kontynuują to co przerwali. Wyczuli cwaniaki, że Makaron jest co prawda młot ale nie Karol.

    Jest też na Mahometan za krótki ale nie Pepin 😀

  • @peterman powiedział(a):

    Walka z kolonializmem rozwija się harmonijnie.

    A dalej, w dyskusji, Gryzoń (delestoile) podaje linka do info z TVP Info, że już 30 % wojska we Francji to muzułmanie:

    Daniel:
    Informacja nieprawdziwa. W GAZECIE nic o tym nie pisali.

    delestoile
    Wiem, właśnie tam siedzę i czytam "Wysokie Obcasy". Boję się, że jak GAZETA napisze, to informacja nagle stanie się prawdziwa i spłonę w środku.

    30.06.2023 12:38

    ;)

  • "Eric Pelletier, francuski ekspert ds. francuskiego wywiadu w dobie terrorystycznych zagrożeń, stwierdził że we francuskiej policji i wojsku jest coraz więcej osób o radykalnych poglądach, szczególnie muzułmanów. Są przypadki nawoływania przez nich do zabijania Żydów, czy ataku na pałac prezydencki." - nie robią niczego czego nie robiłaby OAS.

  • @peterman powiedział(a):
    Walka z kolonializmem rozwija się harmonijnie.

    👣

    🐾
    🐾

  • "Sąd Najwyższy USA wydał w czwartek przełomową decyzję zakazującą faworyzowania przez uczelnie przedstawicieli dyskryminowanych mniejszości rasowych w ramach rekrutacji. Odwrócił w ten sposób funkcjonującą od dekad politykę „akcji afirmatywnej” (affirmative action) mającą na celu wyrównywanie szans."

    A poza tym Sąd Najwyższy wywalił projekt Bidena umarzania kredytów studenckich.

  • Zdemaskowano tożsamość jednego z najobrzydliwszych narzędzi ZiS na Twitterze. Tutaj najlepsze podsumowanie:

  • Nie mogę dojść o kogo chodzi. Nie jestem na TT. Schetyna?

  • Niejaki Bartosz Kopania.

  • edytowano July 2023

    @peterman powiedział(a):
    Zdemaskowano tożsamość jednego z najobrzydliwszych narzędzi ZiS na Twitterze. Tutaj najlepsze podsumowanie:

    Widziałem info w tv.

    I nie rozumiem tego (z linka powyżej):

    hakados

    12 Reasumując, jak widzimy mamy wątpliwą przyjemność z hejterem, który wykształcił się w specjalistycznym kierunku nienawiści w polityce i psychologii, doktoryzował się z faszyzmu i hitleryzmu, metodycznie obrzucał fekaliami polityków i znane osoby z niepasującej mu opcji politycznej, niszczył kolegów z uczelni i życzył najgorszych rzeczy w przestrzeni publicznej.

    Ważne jest jednak to co odróżnia go od zwykłego trolla i hejtera w necie - on to robił celowo, z rozmysłem, metodycznie i praktycznie bazując na swojej wiedzy o polaryzacji społeczeństwa i nazistowskich technikach.

    Przeczytajmy jego wpisy, mając tę świadomość. Pablo może wyglądać jak niegroźny troll, miętosząc swoje kraciaste kocyki i wrzucając fotki samolotów.

    Jednak za jego historią kryje się polityczna kreatura, zadaniowana aby wzbudzać w nas podział i niesnaski, żeby skłócać rodziny i ludzi w przestrzeni medialnej. **Mająca przygotowanie merytoryczne i zawodowe. **Ma podgrzewać emocje i niszczyć kariery w porozumieniu z cała chmarą polityków @Platforma_org

    EOT

    W jaki sposób konto internetowe, anonimowe (do teraz) ma moc sprawczą czynienia tego, co pogrubiłem w cytacie?

    Ja wiem, widziałem memy w temacie - osobistego, emocjonalnego brania do siebie sytuacji, wydarzeń, przemówień itd itp (mecze piłkarskie, mowy tuska, ....).

    Ale rzeczywistość wirtualną?....

    .... Aż przypomniałem sobie serial Niewolnica Isaura. :) I te pogadanki aktorów, co to ludzie w realu traktowali ich jako osoby, których postaci grali.

    Za mało w internetach siedzę...

  • edytowano July 2023

    Zasięgi i folołersy. Ałtorytet moralny

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Zasięgi i folołersy. Ałtorytet moralny

    Twitter to broń.

  • A co robi np TVN z ludźmi?
    mam namacalny, nie jeden, dowód w rodzinie więc nie wiem czemu się dziwić że jakaś anonimowa osoba na tt to samo robi z umysłami jej odbiorców?

  • Lewaki o mężczyznach

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.