Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1569570572574575634

Komentarz

  • Tusk pojechal do Poznania aby sfotografować się na tle tego transparentu oraz powiedzieć ze sceny że Kaczyński się boi i ma pełne gacie, coś jeszcze o śmietniku (gemeli?) było, doskonale.

    A litery na tym napisie nie wyglądają wam na cyrylicę? Te "n", 'ł", "g"?

  • Gdzieś go tam zidentyfikowano jako ruskiego czy Ukraińca ale nie jestem pewien tej informacji. Jak znajdę to wrzucę. Chyba ja forsował jakiś onuc.
    W każdym razie chodziło o to by powiązać gościa od tekstu i Teda z Jarkaczem korzystającym z usług ruskich agentów czyli usług Kremla/Putina.

  • Nie mam wątpliwości że kodziarstwo już wie że to prowokacja Kaczyńskiego.

  • @Przemko powiedział(a):
    Nie mam wątpliwości że kodziarstwo już wie że to prowokacja Kaczyńskiego.

    Dokładnie; już to piszą na tt.

  • @los powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    Śmierdzi mi gość jednym z grzechów głównych...

    Sześcioma.

    Spojrzałem na fotogram. Siedmioma.

    najbliższy współpracownik biskupa Życińskiego

  • @marniok powiedział(a):
    Nie mogę znaleźć wpisów nt Teda więc tu wrzucę.

    Nowy mąż opatrznościowy KiZ, niezrównoważony acz bardzo inteligentny. W sumie coś jak tfusk

    Jakie to jest wszystko przewrotne...

    [Edit/literówki]

    Co do fotki - lepsze będzie, gdzie plakat-hasło jest tłem dla firera tuska :)

    Co do zdarzenia, że takie hasło się tam-i-wtedy pojawiło ("Boże, nie tego Kaczyńskiego zabrałeś.") - bardzo dobrze*. Przecież tak właśnie myślą. Po zamachu pod Smoleńskiem mieli "Boże, dlaczego nie dwóch braci zabrałeś."

    "dobrze dla kampani wyborczej za chwilę

  • Jak to Budyń podsumował: "jakie to jest ładne: na Twitterze zwolennicy PO piszą, że ten transparent w Poznaniu ("Boże zabrałeś nie tego Kaczyńskiego") to była prowokacja władz, potem w komentarzach ktoś im odpisuje, ze w sumie to szkoda, że jednak nie tego... że mogli obaj polecieć itd, a potem ci pierwsi to lajkują."

  • loslos
    edytowano June 2023

    Andrzej Seweryn po letkiej charakteryzacji? Aktorzy tak umieją.

  • No rzeczywiście!

    A z innej beczki: "Biegli z zakresu pisma i księgowości zbadają dokumentację zebraną przez śledczych w związku z działalnością piramidy finansowej, której jednym z filarów miał być znany profesor Uniwersytetu Gdańskiego. Kwoty, które wpłacali inwestorzy, sięgają od kilkuset tysięcy do prawie 2 mln złotych."

  • edytowano June 2023

    Wracając do Seweryna - kto to powiedział? :) Zaznaczenie zignorujcie, całość jest świetna. Nawet wiem w jaki sposób tłumaczy że nie ma tu żadnej sprzeczności.

    Magazyn filmowy, czerwiec 20023.

  • kto to powiedział?

    Jakaś czerwona świnia?

  • Gorzej - aktor.

  • edytowano June 2023

    Jedno nie wyklucza drugiego. Powiedziałbym wręcz, że jakieś 99,9% zbioru drugiego zawiera się w pierwszym.

    W każdej razie Redbada i Czebotara w obsadzie serialu nie zobaczymy?

  • Lis z mózgiem uszkodzonym po udarze pisze rzeczy których przed udarem by nie napisał, robi się ciekawie.

  • W tej sprawie jestem z Golbaumem.

  • To jest właśnie piękne - tertium non datur: albo reżim pisoski albo terror jebanych pedałów. Świat jest dobry.

  • edytowano June 2023

    Poza tym zwykli pedałowie są już passe niczym mienszewicy w latach 20-tych XX-wieku, o siostrach z Lesbos nawet nie wspominając

    Na razie trendy są transi, ale docelowo na topie będą genderfluid czyli często zmieniający identyfikację

  • ale o co cho?
    jestem jaroszem w tym temacie.
    radna -posęł Filiks to chyba nie to?

  • @christoph powiedział(a):
    ale o co cho?
    jestem jaroszem w tym temacie.
    radna -posęł Filiks to chyba nie to?

    Daukszewicz, Jacoń i Szkło kontaktowe.

  • Ja się nie ekscytuję...prostytutka prostytutki nie zdekapituje.

  • pono ulubiony na tem fforum min, Czarnek chce likwidować szkoły niepubliczne.
    ktoś coś?

    sporo latorośli tut Użyszkodników uczęszcza do takich, dzieci ministrów również
    dla kolegi pytam

  • Najpierw musi kolega rozstrzygnąć, kto jest bardziej wiarygodny: kolegi źródło informacji czy min. Czarnek?

  • Na razie zabiera się tylko za edukację domową. Szkoła wChmurze jest w kiepskiej sytuacji, pionierzy- Montessori (Sawiccy spod Żywca) chyba w tragicznej. Pozostałe szkoły ed też pod ścianą.

  • edytowano June 2023

    .

  • Likwidacja szkół niepublicznych w tym momencie to byłaby tragedia, bo być może za chwilę to będzie jedyne schronienie przed wiadomo czym.

  • loslos
    edytowano June 2023

    Jeśli to prawda (nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem), to szkodnictwo pana Czarnka urasta już do poziomu właściwego PO. Naukę skasował do trawy.

  • @los powiedział(a):
    Jeśli to prawda (nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem), to szkodnictwo pana Czarnka urasta już do poziomu właściwego PO. Naukę skasował do trawy.

    Oczywiście że to nie jest prawda, Czarnek zwiększa uprawnienia kuratorom, będą mogli zamykać szkoły niepubliczne, normalna sprawa, ktoś musi panować nad publicznymi pieniędzmi. To samo jest z edukacją domową, cwaniaczki żyjący z budżetu lamentują, że "Czarnek zamyka edukację domową". Niczego takiego Czarnek nie robi.

  • edytowano June 2023

    Ostatnio pewiien ksiądz (jak najbardziej tradycjonalistyczny i mający doświadczenie w szkolnictwie) podał argument, iż dzieci uczące się tylko w domu, zwłaszcza chłopcy., mogą mieć w przyszłości poważne problemy w "przebijaniu się" i funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej.

  • edytowano June 2023

    @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Jeśli to prawda (nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem), to szkodnictwo pana Czarnka urasta już do poziomu właściwego PO. Naukę skasował do trawy.

    Oczywiście że to nie jest prawda, Czarnek zwiększa uprawnienia kuratorom, będą mogli zamykać szkoły niepubliczne, normalna sprawa, ktoś musi panować nad publicznymi pieniędzmi. To samo jest z edukacją domową, cwaniaczki żyjący z budżetu lamentują, że "Czarnek zamyka edukację domową". Niczego takiego Czarnek nie robi.

    Od razu mówię, że nie chce mi się czytać tej ustawy (mnie nie dotyczy, a szansa, że wejdzie w życie jest niska - Duda już zawetował 2 poprzednie reformy Czarnka), ale to, co mówią w mediach brzmi jednak dziwacznie.
    Ok, kurator wydaje jakieś tam zarządzenia, oni nie wykonują. I kurator ... zamyka placówkę, tak? Co się dzieje, z uczniami, którzy mają zaczęty rok szkolny?
    Porównajmy to z bankami, jak bank sobie "nie radzi", to KNF może dać tam zarząd komisaryczny albo przymusowo wcielić do innego banku. Było to już ostatnio testowane z bankami Czarneckiego. Natomiast nikomu nie przyszło do głowy "zamykanie banku", z uwagi na konsekwencje. Tym bardziej jak miałoby wyglądać "zamykanie szkoły"?

  • KNF nie jest aroganckim głupcem. Czarnek zdaje się jest.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.