Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1652653655657658667

Komentarz

  • Mnie zastanawia najbardziej czy wrogowie sprzątania po psie jak nasyfią czymś innym, to też zostawiają syf, bo przecież korona stworzenia nie będzie sprzątać po rozbitej butelce, sypiącej się choince czy pękniętej reklamówce...

  • Przyznaję się; jako korona stworzenia zbierałam (albo zakopywałam) na leśnych ścieżkach potłuczone szkło.
    Mój pies kilka razy skaleczył sobie łapy, poza tym (panowały upały) bałam się pożaru, a las przylegał do naszych posesji.

    Teraz jakoś minęła moda na tłuczenie butelek po wódce, więc już nie jestem zbieraczką szkła. Młodzież chla kulturalnie na ławeczkach w (nowym) parku, a butelki wrzucają do koszy. Postęp we wsi zapanował.

  • I tak sobie żyjemy.

  • Konsekwencja jest pomijana dla tej drugiej strony. Nas jej brak oburza, ale nie ich. Dlatego ostrożnie z tego typu argumentami, kiedy prowadzimy z nimi dyskusję.

    Natomiast tak, Lis to idiota. Przerażające jest to, że był przez wiele lat gwiazdą.

  • Tak oczywiście ze z konsekwencją nie należy przesadzać, zresztą te jego wypowiedzi nie w całości się znoszą. Po ostatnim udarze Lis zaczął być jak gdyby bardziej szczery, stracił cześć umiejętności społecznych, rozmawiałem o tym z żoną, pokazywałem jej jego wpisy, ona się na tym zna, mówi że to się zdarza, że jak Lis mówi że "Kałownia" to po prostu połączenie Kaczyńskiego z Hołownią i nie ma nic wspólnego z kałem to tak pewnie jest i on tego już nie czuje, uszkodzenie mózgu.

  • edytowano 23 July

    Czy Jarosław Kaczyński już dzwonił do PSL?

  • Panie po prostu lubią * * * * *.
    Ladacznice-nimfomanki i tyle.

  • Panie po prostu lubią * * * * *.

    To jakiś oxymoron.

  • edytowano 23 July

    @trep powiedział(a):

    Panie po prostu lubią * * * * *.

    To jakiś oxymoron.

    Przemysł "rozrywkowy" i na to znalazł odpowiedź, dostarczając odpowiednich akcesoriów...

  • Czy nasz szanowny admin Romeck ostatnio pisuje, bo do dawna go tu nie widziałem. Ktoś coś?

  • Anglicy tracą zęby i jaja; Tommy Robinson zorganizował marsz przeciwko islamizacji GB - dziś go aresztowano.
    https://x.com/myslozbir/status/1817594029397234153

  • @MarianoX powiedział(a):
    Czy nasz szanowny admin Romeck ostatnio pisuje, bo do dawna go tu nie widziałem. Ktoś coś?

    Rzeczywiście, to jest niepokojące. Ostatni wpis 31 maja.

  • Ktoś coś wie na ten temat? Z ukraińskiego telegrama:

    "​W natłoku ostatnich wydarzeń niezauważona została bardzo ciekawa wiadomość – posłowie z Czech rozpoczęli proces wykluczenia Węgier z Schengen."

  • edytowano 4 August

    Tymczasem w Irlandii katolicy i protestanci wspólnie demonstrują przeciwko imigracyjnej polityce rządu który sami wybrali.

  • Kiegyezés nadal obowiązuje.

  • edytowano 5 August

    Czyli Wągry to żadni "bratankowie" ale zaborcy z Grupy Rekonstrukcyjnej A.D. 1815...

  • @los powiedział(a):
    Kiegyezés nadal obowiązuje.

    Szo takoe?

  • Hehe.

    "Jak podkreśla Mikołajewska, widzowie TVP pierwszy raz od wielu lat będą mieli możliwość obejrzenia reportaży śledczych opartych na własnych ustaleniach dziennikarzy, a nie „wrzutkach” służb, służących politycznym rozgrywkom. W programie będą również poruszane tematy, które TVP w ostatnich latach omijała szerokim łukiem."

    Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bianka-mikolajewska-dziennikarka-nowy-program-tvp

  • "Prezes UOKiK nałożył grzywny za nieprawidłowości przy realizację przez kierowaną przez Janusza Palikota spółkę Polskie Destylarnie kampanii pożyczkowej „Skarbiec Palikota”. Sam Palikot ma zapłacić prawie milion zł kary."

    Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/janusz-palikot-kara-skarbiec-palikota-uokik-spolka-polskie-destylarnie

  • "Władysław Kosiniak-Kamysz odwołał czterech generałów. Poprzedni szef MON Mariusz Błaszczak grzmi o "politycznych represjach" i wstydzie. Zdaniem gen. Skrzypczaka "to nieporozumienie". - Niech się wstydzi, bo to on produkował takich nieudaczników na kursach - wskazał w rozmowie z tokfm.pl."

  • Mocniej by to brzmiało, gdyby napisać:

    "Jeśli tak bardzo ni chcesz mnie w kierownictwie PiS, to powiedz to publicznie, a nie biegaj anonimowo szeptać dziennikarzom. Odwagi, Szanowny Panie!"

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Mocniej by to brzmiało, gdyby napisać:

    "Jeśli tak bardzo ni chcesz mnie w kierownictwie PiS, to powiedz to publicznie, a nie biegaj anonimowo szeptać dziennikarzom. Odwagi, Szanowny Panie!"

    PiS jest kobietą!

  • To lans na kandydatkę na prezydenta? Tylko pytam, bo to by był nawet sprytny zabieg.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Głosiowałbym.

  • edytowano 13 August

    "Rosja już tu jest"

  • ja też zaliczyłam spotkanie ze stadem dzików, przed moim blokiem w środku blokowiska. Rodzina truchtała sobie do śmietnika pożerować. I rodzina, była mocno zdeterminowana, lepiej było nie stawać jej na drodze. Psy pomykają bokami. Ale takie dziki obszczekają, popodgryzają, robi się niefajnie, dziki będą mniej chętne na wprowadzanie swoich młodych na teren, gdzie psy uprzykrzają im życie. > @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    Głosiowałbym.

    ja też, lubię czystą grę

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.