Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1670671672673674676»

Komentarz

  • Przepowiednie Ziemkiewicza przeważnie się nie sprawdzają, choć często się chwali że wszystko przewidział.

  • Bo przeszłość to on umie znakomicie przewidywać.

  • @JORGE powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):

    To prawda, ale... (tak na marginesie)
    Jest cała masa ludzi zbałamuconych, nie *****cych PiS, 3 Drogowców, którzy mogą się przeorientować - po prawie roku tego nierządu, więc będzie jakiś przepływ. Jak Kulestwo sądzi, w którą stronę?
    Mogę się założyć, że PiS nie poniesie strat, a bez zakładów powiedziałabym, że mu coś lekko przybędzie.
    Pisoski naród (jak np ja) pragnie ofensywy.

    Ofensywa na 3 lata przed wyborami ? Kiedy grzane są codziennie temat jak to PiS kradł ? Jak taka ofensywa będzie wyglądała w oczach tych niezdecydowanych ? Na bezczelność.

    Lepiej mądrze stać niż głupio biec. A Ziemkiewicz to kretyn.

    Wybory prezydenckie za rok. Niezdecydowani muszą wiedzieć jak upada gospodarka, dlaczego znikło 70 miliardów, jak się odbiera pieniądze emerytom, jak się zwalnia tysiące ludzi. Trzeba grzać te tematy. Na razie grzeją je internauci, ale nie każdy siedzi w necie.

  • Red. Ziemniakiewicz ma o tyle rację, że wybory prezydenckie będą ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. To ostatnia zapora, którą nie tak łatwo jest sforsować na bezczela.

    Natomiast kontredans PiS "kto będzie kandydatem" jest tak żenujący, że za trafny uznałem jego bon-mot "w poszukiwaniu słabego człowieka".

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.