Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1669670671672673675»

Komentarz

  • @JORGE powiedział(a):
    Trochę jestem zdziwiony waszymi wpisami. Przecież już wtedy pisaliśmy, że jest to ukłon Kaczyńskiego w stronę środowisk konserwatywnych, a może bardziej polityczne uleganie dużej presji tych środowisk. Już wtedy pisaliśmy, że Kaczyński ocenił, że politycznie bardziej mu się opłaca tzw. kompromis rozbebrać, niż te parę procent ostatecznie stracić. Już wtedy pisaliśmy, że nasza znajomość tego środowiska wskazuje, że jak PiSu nienawidziło wtedy, tak i PiSu będzie nienawidzić dalej. Już wtedy pisaliśmy, że to może być błąd, że bardzo ryzykowana gra.

    A że PiS nie miał wpływu na TK ? Jaja sobie robicie ?

    Ale po co Sasin o tym mówi, przecież zaraz zacznie się jazda od nowa, że PiS aborcjoniści - jaki w tym cel? To prywatne zdanie Sasina czy spin doktorzy działają?

  • Wg mnie jest to sygnał dla Pauliny Matysiak i patriotycznie nastawionej części lewicy, że awantura z czarnymi marszami to niekoniecznie była z woli PiS. Zwłaszcza teraz, gdy Solidarna Polska ogłasza powrót pod skrzydła partii Jarosława Kaczyńskiego

  • gdyby gdzieś powstała jakaś lista poparcia poparłabym, a szybka do takich podpisów nie jestem.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.