Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1668669670671672674»

Komentarz

  • edytowano 08:15

    @trep powiedział(a):
    Dla takich gości jak ten Kuź mam zawsze jedno i to samo powiedzenie:

    Taki mądry a nie wiedział, że ma na dupie przedział.

    Co to znaczy "jako Polska"? Kto "jako Polska" decyduje o zbrojeniu się, zbrojeniu się i jeszcze raz o zbrojeniu się? Czy koleś nie wie, ile kontraktów zbrojeniowych zostało "jako Polska" uwalone?

    Albo goś to wie i boi się napisać, albo nie wie. Tak czy siak nie zasługuje, by mu poświęcić chwilę ze swojego życia.

    +100

    Niektórzy nadają "polska klasa polityczna zawiodła" w tym i w tamtym, udając głupiego niby-to niewiedzącego jaka dokładnie koteria polityczna owego zawalenia dokonała.

  • @MarianoX powiedział(a):
    W tzw. giereczkowie dzieją się ciekawe rzeczy, mianowicie upadki wartych setki milionów dolców projektów gier i całych franczyz bojkotowanych przez konsumentów z powodu namolnego pociskania agendy woke.

    Spokojnie! Tenkraj zawsze w ariergardzie awangardy.
    Screenshot-2024-10-08-at-11-06-56-Facebook

  • "Kiedy laureat Oskara Zbigniew Rybczyński sprawdził konto Cety -wspaniałej instytucji, która dostała od państwa (bodajże) 70 baniek na rozwój - okazało się że nie ma na nim żadnych pieniędzy, bo wyprowadził je współpracownik pana ministra kultury Zdrojewskiego.

    Najpierw Rybczyński dostał dotację od państwa a póżniej zrobiono z niego złodzieja i oszusta. Rybczyński. Po sukcesach w hollywod założeniu paru superdochodowych firm tam. Przyjezdża do Polski żeby okraść ją na 70 baniek. O CZY WIŚ CIE

    Najbardziej podobał mi się wyrok sądu który uznał że Rybczyński "sam nie wiedział jak miałoby wyglądać w przyszłości jego studio"

    Po długim procesowaniu ze sprawiedliwymi sądami udało mu się "wyrwać" zaległe pensje w wysokości 20 000 zł.

    Sąd podkreślił że było niedopuszczalne że pan Rybczyński dopuszczał się używania słów wulgarnych wobec dyrektora zarządzającego CETĄ, wcześniej autora przemówień pana ministra Zdrojewskiego.

    Jakby nie kurwował i nie nazywał złodziejem to by nie było problemu.

    Zbig wrócił na swoje rancho w USA.

    Bardzo ładne swoją drogą i fajny ma widok z okna.

    Teraz dotację dostała Olga Tokarczuk na "rozwijanie wiarygodnych psychologicznie postaci w grach przy użyciu sztucznej inteligencji."

    Timeo liberales et dona ferentes.

    Ona ma gdzie uciekać? Nie wiem."

    https://www.facebook.com/witek.wnuk/posts/pfbid037VfbfzHZG5UaBCdSuDrXU9S1mRd1iGUL5N9Mf59tuH1uoNcVxG74GaEbovUgofnRl

  • @trep powiedział(a):
    Dla takich gości jak ten Kuź mam zawsze jedno i to samo powiedzenie:

    Taki mądry a nie wiedział, że ma na dupie przedział.

    Co to znaczy "jako Polska"? Kto "jako Polska" decyduje o zbrojeniu się, zbrojeniu się i jeszcze raz o zbrojeniu się? Czy koleś nie wie, ile kontraktów zbrojeniowych zostało "jako Polska" uwalone?

    Albo goś to wie i boi się napisać, albo nie wie. Tak czy siak nie zasługuje, by mu poświęcić chwilę ze swojego życia.

    Delikatnie piszę mu to pod niemal każdym podcastem na kanale Kożuszka, ale on chyba inaczej nie chce. Być może chce zachować karierę akademicką.

    Poza tym to lutrzyk.

  • Bo tego xćwita trzeba czytać na opak:

    Na razie jako Niemcy nie robiłbym z tym zupełnie nic, tylko spokojnie czekał aż Polska dyplomacja zderzy się z rzeczywistością, a poza tym się rozbroi, rozbroi i jeszcze raz rozbroi.

  • 7my7my
    edytowano 11:13

    Wnuczek skarży się na Niemców w PE.

    Pozycja Polski jak była tak jest peryferyjna.

  • Donald "mnie nikt nie ogra w Unii Europejskiej" Tusk.

  • 7my7my
    edytowano 11:59

    @Przemko powiedział(a):
    Donald "mnie nikt nie ogra w Unii Europejskiej" Tusk.

    poprzez swoje intrygi mógł bardzo szkodzić, bo innym graczom to było na rękę, niech Polacy się gryzą między sobą, a my będziemy arbitrami,

    ale dostać to może co najwyżej medal albo inną nagrodę z metaloplastyki pod wezwaniem jakiegoś hitlerowca.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.