Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1666667668669670672»

Komentarz

  • @Przemko powiedział(a):
    https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-wsciekly-na-morawieckiego-prezes-pis-oskarza-i-grozi-konsekwencjami-7076679143652224a

    "Otwarty sprzeciw Michała Dworczyka wobec połączenia PiS i Suwerennej Polski wywołał wrzenie w partyjnej centrali na Nowogrodzkiej – wynika z informacji Wirtualnej Polski. - To oddali nas od zwycięstwa w wyborach. Jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania - powiedział były szef KPRM w TVN24, dodając, że w Suwerennej Polsce "z jednej strony jest bardzo dużo wartościowych ludzi", ale "z drugiej strony w kierownictwie jest sporo osób, które są cyniczne, radykalne i nastawione na swój indywidualny albo partyjny interes polityczny".

    W otoczeniu prezesa PiS takie słowa jednego z najbliższych współpracowników Mateusza Morawieckiego są interpretowane jako wypowiedzenie posłuszeństwa prezesowi PiS. Nie przez Michała Dworczyka, a przez samego Morawieckiego i jego ludzi. "

    Nie wzbudzałbym się namiętnie nad tekstem opartym o nieoficjalne zapewnienia anonimowych źródeł.
    Tyle lat żyje Kolega w Tenkraju, a jeszcze nie poznał się na tym gatunku literackim?

  • W dodatku Patryk Michalski, kolega Rubcowa, to bardzo niewiarygodna postać.

  • Toż i się nie wzbudzam, ale jeśli zręby historii są prawdziwe tzn. że Jarro chce połączenia z SP a Dworczyk / Morawer nie to to już coś nam mówi.

  • Wojna Morawera ze Zbyniem to żadna tajemnica. To jeden z czynników, dla których Morawer należy do nielicznych ludzi, o których moje zdanie się poprawiło.

  • Latkowski mówi, że prokuratura szukała haków na Morawieckiego na polecenie Ziobry, a Dworczyk z Morawieckim gra czy zbieżność poglądów?

  • Ciekawa jestem, co stoi za połączeniem PiS i SP. Wizerunkowo to raczej obciążenie dla PiS. Korzyści widzę głównie dla SP (wpływ na obsadę kierownictwa PiS). Co z tego ma zatem PiS? Czy chodzi o większą kontrolę nad SP? Czy o kwestie finansowe (mniejsze pieniądze do podziału, więc trzeba większej kontroli wydatków). Czy faktycznie walki frakcyjne i jedna z frakcji PiS potrzebuje wsparcia SP?

  • @Pigwa powiedział(a):
    Ciekawa jestem, co stoi za połączeniem PiS i SP. Wizerunkowo to raczej obciążenie dla PiS. Korzyści widzę głównie dla SP (wpływ na obsadę kierownictwa PiS). Co z tego ma zatem PiS? Czy chodzi o większą kontrolę nad SP? Czy o kwestie finansowe (mniejsze pieniądze do podziału, więc trzeba większej kontroli wydatków). Czy faktycznie walki frakcyjne i jedna z frakcji PiS potrzebuje wsparcia SP?

    myślę, że chodzi o likwidację SP.

  • @Przemko powiedział(a):
    Latkowski mówi, że prokuratura szukała haków na Morawieckiego na polecenie Ziobry, a Dworczyk z Morawieckim gra czy zbieżność poglądów?

    Poglądów? Dworczyk to pierwszy porucznik Morawera od czasu przewerbowania z ekipy Maciarenki.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.