Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1663664665666667669»

Komentarz

  • Niby człowiek wiedział> @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    O rany, samo pierwsze zdanie rozbiło mię na kaway.

    Po "prokuratury" chyba dałbym przecinek.

    Poza tym podoba mi się, że koalicja 13XII chce zlikwidować ważną, prorozwojową inicjatywę, jaką są upadające firmy.

    No i kto pojedzie, musi pamiętać, że nie wolno zbyt głośno krzyczeć i może używać tylko grzecznych słów.

  • Brzmi i wygląda jak sabotaż.

    Chodzi mi o to, że w każdej dużej instytucji jest tak, że szef coś pisze, a potem parę osób to czyta, redaguje, dba o oprawę itd. Jeśli nie ma tego drugiego etapu, to instytucja (tu: partia) jest w ogromnym kryzysie.

  • Episkopat?

  • Obawiam się że od 14 lat.

  • @Pigwa powiedział(a):
    Brzmi i wygląda jak sabotaż.

    Chodzi mi o to, że w każdej dużej instytucji jest tak, że szef coś pisze, a potem parę osób to czyta, redaguje, dba o oprawę itd. Jeśli nie ma tego drugiego etapu, to instytucja (tu: partia) jest w ogromnym kryzysie.

    Może i tak, ale jakoś pasuje do hipotezy, że Ozyrys otacza się wyłącznie potakiwaczami.

  • edytowano 13 September

    Zasrane dziki w Warszawie są już poza wszelką kontrolą.

    Od lat biegam sobie koło trasy siekierkowskiej ale ostatnio to zrobiło się naprawdę niebezpieczne.

    Po zmroku nie pamiętam kiedy ostatnio NIE natknąłem się na dzika. Teraz to często są już całe watahy,
    Lochy z młodymi potrafiące ryć między chodnikiem, a ścieżką rowerową. Pojedyncze sztuki węszące w krzakach, spłoszone potrafią szarżować ( czego raz byłem świadkiem ).

    Ostatnio odpuściłem omijanie bo było ich tyle, że po prostu zawróciłem i wróciłem do domu.

    Z niczym sobie to pierdolone miasto nie radzi.

  • Spoko, jak rudy wprowadzi kartki na mięso to problem zniknie.

    👣

    🐾
    🐾

  • "Drony są coraz bardziej popularne, tanie i łatwo dostępne. Nawet najlepsze regulacje prawne nie zapobiegną niebezpiecznym sytuacjom, które mogą być spowodowane przez te urządzenia.

    Holenderska policja testuje niekonwencjonalne rozwiązanie tego problemu – do polowania na drony wykorzystuje orły."

  • Dlatego trzeba głosiować na ZiS. Lepiej atakują.

  • Wyrok chyba nieprawomocny.

    "Z powodu insynuacji posła Szczerby firma Chime Networks straciła dotację w wysokości 150 mln zł. Dziś poseł Szczerba będzie musiał wyłożyć kilka millionów złotych, żeby wypełnić postanowienie sądu:"

  • Się oszczerca doigrał :-)

  • @Przemko powiedział(a):
    "Drony są coraz bardziej popularne, tanie i łatwo dostępne. Nawet najlepsze regulacje prawne nie zapobiegną niebezpiecznym sytuacjom, które mogą być spowodowane przez te urządzenia.

    Holenderska policja testuje niekonwencjonalne rozwiązanie tego problemu – do polowania na drony wykorzystuje orły."

    Pół godziny czytania, ale warto!
    http://chochlik.prv.pl/ksiazki/robert sheckley - 50 opowiadan/sheckley/ptaki.htm

    👣

    🐾
    🐾

  • obce wojska na terenie Polski

    dobrze?

    "Dobrze jest mieć przyjaciół" – zaznaczyły Czeskie Siły Zbrojne na portalu X (dawniej Twitter). Poinformowały, że ich jednostka śmigłowcowa wspiera polskich inżynierów w badaniu zapory wodnej w okolicach Jeleniej Góry.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.