Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1457910632

Komentarz

  • Wizualnie - tragedia! Magierowski to przy Łapiński - książę.
  • Mania napisal(a):
    Wizualnie - tragedia! Magierowski to przy Łapiński - książę.
    wszystko będzie już tylko psowiało... :(
  • Pozostaje nadzieja, że inteligentny. Z krótkiego riserczu w necie: cieszy się zaufaniem Pani Premier, jest bardziej pisowski od poprzednika, ma poczucie humera.
  • Magierowski sepleni, taki sobie materiał na rzecznika, ogólnie jakis taki mietki jest.
  • Słaba frekwencja i żenujący poziom wystąpień na wiecu na Bankowym.
  • extraneus napisal(a):
    Słaba frekwencja i żenujący poziom wystąpień na wiecu na Bankowym.
    Mam rozumieć że HGW i Schetinno porwali swoimi oracjami milionowe tłumy.
  • Porwał Borusewicz: "Ja myślę, że jest nas 100 tysięcy" :) #TriumfWoli
  • edytowano May 2017
    Nawet wybiórcza napisała, że było 7-10 tys.
    Muszę przyznać, że spodziewałam się, że będzie ich więcej.
  • No nie wiem, w tiwi wygląda to na 20k raczej, zobaczymy, co poda Policja.
    Jak na znaczenie przypisane wydarzeniu i zaangażowanie środków, 20-30 tysięcy to słaby wynik.
  • W tvn24 pokazywali wąskie kadry, ale teraz pokazują już szerokie :/ Dużo luda nazwozili (część jest pod presją). A ratusz podał frekwencję 50 tys :D
  • Policja podała 9 tys., ale oni zwykle trochę zaniżają.
    Rok temu ratusz podawał 200 tys., w tym roku 50 tys. - chyba zmienili metodę liczenia :D
  • Pigwa napisal(a):
    Policja podała 9 tys., ale oni zwykle trochę zaniżają.
    Rok temu ratusz podawał 200 tys., w tym roku 50 tys. - chyba zmienili metodę liczenia :D
    Ale podobnież GazWyb podał tylko 7-10 tys.
  • Nuale ktoś w końcu przyszedł. Czy nie?
  • extraneus napisal(a):
    No nie wiem, w tiwi wygląda to na 20k raczej, zobaczymy, co poda Policja.
    Policja Warszawa‏ @Policja_KSP · 9 min.9 minut temu

    W zgromadzeniu w kulminacyjnym momencie uczestniczyło ok. 12 tysięcy osób. Trwa odpływ ludzi z pl. Konstytucji.

  • edytowano May 2017
    erka napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    Policja podała 9 tys., ale oni zwykle trochę zaniżają.
    Rok temu ratusz podawał 200 tys., w tym roku 50 tys. - chyba zmienili metodę liczenia :D
    Ale podobnież GazWyb podał tylko 7-10 tys.
    Pewnie jak się ogarną, to powiedzą, że tyle było na placu, a poza tym to jeszcze ho ho.

    Ale to nieważne: nawet jeśli było 20 tysięcy (pamiętam MN 2012, który szacowano na maks. 25 tys., i to była naprawdę kupa ludzi), to - tak jak pisze extraneus - jest to raczej niewiele w stosunku do środków i reklamy.

    I w sumie to mam ambiwalentne odczucia.
    Z jednej strony to dobrze, bo widać, że ludzie mają marsze opozycji tam gdzie słońce nie dochodzi.
    Ale z drugiej strony - najwyraźniej PO wcale się nie pali pod tyłkiem, bo gdyby się paliło, to zmobilizowałaby więcej osób. Samych członków PO jest ponoć 40 tysięcy, a gdzie PSL z rodzinami i przyjaciele królika (czy sowy).
  • extraneus napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    No nie wiem, w tiwi wygląda to na 20k raczej, zobaczymy, co poda Policja.
    Policja Warszawa‏ @Policja_KSP · 9 min.9 minut temu

    W zgromadzeniu w kulminacyjnym momencie uczestniczyło ok. 12 tysięcy osób. Trwa odpływ ludzi z pl. Konstytucji.

    No i pewnie tyle było.
  • Pigwa napisal(a):
    I w sumie to mam ambiwalentne odczucia.
    Z jednej strony to dobrze, bo widać, że ludzie mają marsze opozycji tam gdzie słońce nie dochodzi.
    Ale z drugiej strony - najwyraźniej PO wcale się nie pali pod tyłkiem, bo gdyby się paliło, to zmobilizowałaby więcej osób. Samych członków PO jest ponoć 40 tysięcy, a gdzie PSL z rodzinami i przyjaciele królika (czy sowy).
    Nic na to nie poradzimy. Ale w RIOach od poniedziałku robota powinna aż furczeć.

  • Pigwa napisal(a): Samych członków PO jest ponoć 40 tysięcy
    17 tys. z czego połowa aktywna. By się zgadzało.

  • Jeśli tak, to wycofuję większość zastrzeżeń.
  • Myślę, że stąd się biorą te rozbieżności w danych co do frekwencji: bo jak liczyć Krzysztofa Króla? Jako jednego czy trzech? ;)

    image
  • J...ć PiS - po rosyjsku! Podobno śpiewali też Rotę "nie będzie Niemiec pluł nam w twarz".
    Co za ksenofobia! :-D
    image
  • sześciu
  • O mój sasied za Królem idziot @-) ?
  • extraneus napisal(a):
    ...w tiwi wygląda to na 20k raczej, zobaczymy, co poda Policja.
    policja: 12.000
    tvp info: 15.540
  • edytowano May 2017
    Marsz był naprawdę katastrofą, bo ziemniak, łżecha i Baranowska robią wszystko w Saloniku Politycznym, by ją zbagatelizować.

    Co to za *** ludzie! I jakim kretynem jestem ja, ciągle dziwiąc się ich *** naturze!

    Edit: "parszywi" i "parszywej" zamieniłem na gwiazdki, nie powinno się tak pisać o ludziach.
  • 43 412 sprzedaży. Podążają za Wprostem.
  • Szlezwig von Thun und Hochensztajn - Woźniakowski prognoza 18:00
    image
  • Ach jak pięknie się ci Niemcy różnią! Najbardziej mi się podobają Piraten&Andere. Grune&Linke tez niezgorsze.
  • Słyszało koleżeństwo o sprawie Magdy Ż. zamordowanej w Egipcie?
    Internauci wykryli, że jej rzekomy chłopak to gej, syn dziennikarza GW, handlarz kobietami. Jeden z wpisów:

    "Peter Nev
    Zagadke rozwiązałem już dawno temu, nie pisałem wam bo mi sie nie chciało. Mianowicie grupe na facebooku założył Markus, wstawiając zdjęcie małego chłopca. Wszelkie wpisy które mówiły,, może Markus" natychmiast kasował. Zabraniał złego słowa na siebie samego. Osoby banował i kasował z grupy.
    Markus to uznany fryzjer zasiadający w loży jurorów. Znacie heteroseksualnego fryzjera? Szansa na to jest około 10%.
    Najbliższy przyjaciel Markusa to narkoman zamieszczający chore wpisy o zabijaniu dziewczyn, ich przyjaźn wygląda na płomienny romans.
    Są to geje którzy Magde poznali w salonie gdy Markus robił jej fryzure za 500zł. Pan fryzjer znał Mahmouda który od lat miał z nim deal w postaci wysyłania ładnych dziewczyn do jego kurortu. Sam Mahmoud chciał obcować z 11 latką co jest udokumentowane.
    Zobaczyli, że dziewczyna jest mocno do przodu. Zaproponowali jej legalną pracę w Egipcie jako dama do towarzystwa dla biznesmenów. Miało być bez seksów z dużym zarobkiem. Miała tylko załatwić sobie kase na bilet, wymyśliła w tym celu miłość i chłopaka Markusa. Tata dał kase, nie wiedział jednak na co.
    Skończyło się brutalnym gwałtem w pare osób i odurzeniem narkotykami. Sprawa zaczęła być coraz bardziej głośna, geje dogadali się z Arabami, że Magde trzeba uciszyć raz a dobrze. Dochodzi do morderstwa(w chwili skoku z parteru, tak parteru bo egipcjanie zamiast parter mowią 1 piętro była już nieprzytomna)."
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.