Skip to content

Ukraińcy vs. Polska

edytowano July 2017 w Forum ogólne
Kogo zwożą na spędy oświetlone wkładami do zniczy?
Oprócz ubecji, kanalii i sądowej swołoczy z rodzinami, czyli wyborców Hanny GW - zwożą Ukraińców

W Polsce jest od 1 mln do 2 mln Ukraińców, zebranie 100 000 agresywnych młodych ludzi z pochodniami to żaden problem, jeżeli dobrze się im zapłaci.
Nie muszą nawet nic mówić po polsku, wystarczy, że nauczą się wykrzykiwać "Kaczor wuj!" i "Konstytucja!"

Dlatego mają stanowczy zakaz jakichkolwiek kontaktów z dziennikarzami, a kiedy podczas manifestacji zbliża się reporter z mikrofonem i kamerą, to zasłaniają się czymkolwiek, transparentami, szmatami - i nie mówią nic oprócz nauczonego hasła. Już raczej możliwe jest pobicie dziennikarza niż odezwanie się takiego manifestanta do kamery.

Z policjantami mają być grzeczni i nie dyskutować, unikać jakichkolwiek zwarć - bo na komisariacie musieliby porozumiewać się przez tłumacza, no i byłaby afera międzynarodowa, a nielegalny pobyt skończyłby się natychmiastowym wydaleniem z terenu Polski

Ukraiński majdan - Soros
Balcerowicz, Nowak - tworzący ukraińskie państwo
ukraiński poseł PO Miron Sycz - potomek zbrodniarza banderowskiego
http://www.pch24.pl/posel-po-miron-sycz--syn-dzialacza-upa--mowi-o-swojej-wrogosci-do-polakow,33930,i.html
kontakty PO - Ukraina to kolejne zagadnienie do rozpracowania dla służb

no i ta ukraińska fundacja ze śmieszną nazwą - Otwarcie Dialogu, Otwarty Dialog, której szefem jest żona jakiegoś dwudziestoletniego słupa (któremu ledwie wąs się sypie i licho wie, jakiej sroce wypadł spod ogona) - czyli Ukrainka głęboko zaprzyjaźniona z Sorosem, manifestacje łudząco przypominające działania Sorosa na Węgrzech, natychmiastowa reakcja Orbana (od razu zareagował, bo wie, kto stoi za atakiem na Polskę)...

tym razem to nie jest ciamajdan, poprzednio też nie byłby, gdyby nie beznadziejne wykonanie przez najgorszy i najgłupszy sort (Polaków, niestety, mimo że zdrajców)
tym razem wykonawcy są z importu, więc robi się naprawdę niebezpiecznie
«134567

Komentarz

  • No przecież policja tam legitymuje. Chyba by już się wydało ze duża część to Ukraińcy.No i chyba służby maja informatorów w tych środowiskach. W czasie ukraińskiego Majdanu służby były mafią i zajmowały się kradzieżą, a nie obrona państwa czy nawet rządu, który tez był mafią.
  • być może, nie wiem - ale te klocki bardzo do siebie pasują
  • edytowano July 2017
    Młody mężczyzna wtargnął do kościoła podczas mszy św.:
    http://m.niezalezna.pl/102795-zdziczenie-wtargnal-do-kosciola-aby-zrobic-pokazowke-podczas-mszy-swietej
    W relacji nie ma wzmianki, żeby coś mówił. Pokazywał tylko zaprojektowany przez jakiegoś plastyka w agencji reklamowej znany już plakat, który pojawił się też na bilbordach.

    Polak wiedziałby, że przerywając mszę św. może raczej zniechęcić niż zachęcić do akcji.
    A więc - czy to był Polak?
    image

    taki śniady raczej
    https://pbs.twimg.com/media/DFcuTojXsAc_g9Z.jpg
    pełny zarost to sprytne posunięcie - nie widać połowy twarzy
  • Parę miesięcy temu banda skurwieli zrobiła se 'hepening' pod bramą Auschwitz, zarżnęli nawet koziołka czy owieczkę. To były jakieś kundle polsko-niemiecko-białoruskie. Wuj wie, ile kotłów z takimi mięsnymi odpadami do wynajęcia Soros ma pod ręką.
  • Mentalnie to nie są Polacy. Co do obywatelstwa nie wiem. To by świadczyło o katastrofie opozycji totalnej gdyby do akcji bezpośrednich musiała wykorzystywać obcokrajowców.
    Tu jest dokładnie odwrotnie niż na Majdanie. Tam może i sam Majdan był inspirowany i manipulowany z zewnątrz, ale tam byli Ukraińcy. To po stronie rządu i Berkutu bywali obcy. Jeśli snuć analogie to raczej do Donbasu. Tam po stronie rządowej są w zdecydowanej większości Ukraińcy, a po stronie separatystów w wielkiej części najemnicy z obcych krajów i nacji.
    Nie ma więc za bardzo analogii nawet jeśli te same siły piszą scenariusze. Majdanu nie będzie bo po stronie rządu może stanąć kilka razy więcej demonstrantów. Rząd nie potrzebuje tituszków. Rząd ma pokojowe tłumy na zapleczu. Trzeba jednak usunąć ryzyko prowokacji czyli przemocy w stosunku do nich. W Polsce nie ma Berkutu. Mogą jednak być Cybowie i prowokatorzy. Oni nie strzela najpierw do popierających rząd. Oni strzelą do jego przeciwników! O to teraz chodzi !
  • edytowano July 2017
    https://wpolityce.pl/polityka/350075-czas-na-wielki-marsz-zwolennikow-dobrej-zmiany-probie-zastraszenia-polakow-trzeba-sie-przeciwstawic

    No proszę ! Rychło w czas. Oby się powiodło. Oby do tego czasu nie udała się krwawa prowokacja jak wyżej opisałem. My się dopiero będziemy skrzykiwać i mobilizować. Oni są zmobilizowani i rozgrzani. Oni już pozajmowali ulice wokół głównych gmachów publicznych. Jak tam mamy wejść? Znaczy jak to zrobić bez przemocy? Ten przewrót już się zaczął - on trwa! Obawiam się, że trzeba go będzie obalić siłą bo na ochronę tych gmachów i ludzi przez tłumy ludzi dobrej woli już chyba za późno.
  • Rafał napisal(a):
    https://wpolityce.pl/polityka/350075-czas-na-wielki-marsz-zwolennikow-dobrej-zmiany-probie-zastraszenia-polakow-trzeba-sie-przeciwstawic

    No proszę ! Rychło w czas. Oby się powiodło. Oby do tego czasu nie udała się krwawa prowokacja jak wyżej opisałem. My się dopiero będziemy skrzykiwać i mobilizować. Oni są zmobilizowani i rozgrzani. Oni już pozajmowali ulice wokół głównych gmachów publicznych. Jak tam mamy wejść? Znaczy jak to zrobić bez przemocy? Ten przewrót już się zaczął - on trwa! Obawiam się, że trzeba go będzie obalić siłą bo na ochronę tych gmachów i ludzi przez tłumy ludzi dobrej woli już chyba za późno.
    moim zdaniem to jest zły pomysł z tą demonstracją - spóźnione, wtórne, akcja obronna, a nie atak, pospolite ruszenie przeciwko zawodowcom, ekstremalnie mało czasu na organizację, a tamci mieli go bardzo dużo (są przecież nawet bilbordy - które zamawia się z wyprzedzeniem), granie z wrogiem na jego terenie - bo na pewno przewidzieli, że będą GP wyjdzie maszerować, i mają swój plan (być może groźny, bo to może oznaczać sygnał do rozpoczęcia wojny domowej, ta akcja jest przecież czasowo koordynowana przez niewidoczne dowództwo),
    to jest żałosne, słowem: skazane na klęskę
    rzeczywista akcja oddolna zawsze przegra z inscenizacją - inscenizacja jest ładniejsza w tv

    jedyna skuteczna akcja oddolna, jaka mi przychodzi na myśl, to msze święte za Ojczyznę w całej Polsce, modlitwa różańcowa, opasywanie Sejmu Różańcem - to droga do zwycięstwa
  • bo powinniśmy unikać dawania im okazji do podpalenia Polski - a bezpośrednie starcia na ulicach to jest właśnie to, o co im chodzi

    natomiast jest potrzeba naocznego przekonania się, że jesteśmy zdeterminowaną większością, tylko tego potrzeba - poczucia własnej siły, policzenia się
  • Na miejscu rządu zacząłbym już szykować ciężarówki deportacyjne. Dużo.
  • KAnia napisal(a):
    bo powinniśmy unikać dawania im okazji do podpalenia Polski - a bezpośrednie starcia na ulicach to jest właśnie to, o co im chodzi

    natomiast jest potrzeba naocznego przekonania się, że jesteśmy zdeterminowaną większością, tylko tego potrzeba - poczucia własnej siły, policzenia się
    Oczywiście. Nie przypominam sobie prorządowych manifestacji za PO.

  • Przecież i rząd i prezydent codziennie dostają masę informacji i tajnych i poUFnych - ktoś myśli, że tego nie WIEDZĄ???

    Fanie się pisze (oburza) w internecie, ale zarządzanie 38-o milionowym 'organizmem' państwowym to coś innego, nż szybkie i nieprzemyślane decyzje plus za mało danych.
  • romeck napisal(a):
    Przecież i rząd i prezydent codziennie dostają masę informacji i tajnych i poUFnych - ktoś myśli, że tego nie WIEDZĄ???

    Fanie się pisze (oburza) w internecie, ale zarządzanie 38-o milionowym 'organizmem' państwowym to coś innego, nż szybkie i nieprzemyślane decyzje plus za mało danych.
    Nie no jasne.

    Ale tożsamość tej konkretnej islamskiej mordy ze zdjęcia powinna być jak najszybciej podana narodowi, włącznie z pochodzeniem i informacjami z czego żyje.
  • peterman napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Przecież i rząd i prezydent codziennie dostają masę informacji i tajnych i poUFnych - ktoś myśli, że tego nie WIEDZĄ???

    Fanie się pisze (oburza) w internecie, ale zarządzanie 38-o milionowym 'organizmem' państwowym to coś innego, nż szybkie i nieprzemyślane decyzje plus za mało danych.
    Nie no jasne.

    Ale tożsamość tej konkretnej islamskiej mordy ze zdjęcia powinna być jak najszybciej podana narodowi, włącznie z pochodzeniem i informacjami z czego żyje.
    i jeszcze skąd wziął ten plakat, który eksponuje - kto go zaprojektował, kto wydrukował, kto opłacił druk, dystrybucję...
  • KAnia napisal(a):
    i jeszcze skąd wziął ten plakat, który eksponuje - kto go zaprojektował, kto wydrukował, kto opłacił druk, dystrybucję...
    He he, ja też z każdym dniem rozbudzam w sobie coraz mocniejszego wewnętrznego Coryllusa ;)
  • edytowano July 2017
    peterman napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    i jeszcze skąd wziął ten plakat, który eksponuje - kto go zaprojektował, kto wydrukował, kto opłacił druk, dystrybucję...
    He he, ja też z każdym dniem rozbudzam w sobie coraz mocniejszego wewnętrznego Coryllusa ;)
    ale to jest naprawdę ciekawe - bo autorem musi być profesjonalista, to jest bardzo dobre logo
    litery są duże, czytelne, czcionka prosta, idealnie wyrównana, minimalistyczna, a jednak znakomicie rozpoznawalna, także z daleka (nawet przez krótkowidzów), już za drugim razem widziana zapada w pamięć
    wydzielenie biało-czerwonego tekstu "ja - ty" to oczywiście jednoznaczne wskazanie na ten ukraiński "otwarty dialog"
    na szarym, neutralnym tle te kolory dobrze ze sobą grają, podkreślając i całość tekstu (niby-okładka), i wydzielone "pod-słowa"
    spacje są na tyle duże, że litery się wizualnie "rozpadają", widać je osobno, ale na tyle małe, że szybko łączy się je w całe słowo, które - co ciekawe - jest podzielone zgodnie z zasadami ortografii
    nie wiem, są tu specjaliści od grafiki, niech się wypowiedzą, wg mnie to jest trafione

    no i jeszcze gdyby można było oszacować, ile w przybliżeniu kosztuje jeden taki plakat, to mając dane z policji o liczbie protestantów, można by z grubsza policzyć, ile pieniędzy na to poszło
  • Tu o tym Arabie ze zdjęcia
  • edytowano July 2017
    imię i nazwisko znane policji?
    łamanie prawa do wolności religii

    tak sobie myślałam, że to musi być muzułmanin, ale nie chciałam rzucać pomówień - bo żaden ateista, antyteista europejski nie zachowuje się tak w kościele
    Europejczyk wrogi wobec chrześcijaństwa kuli się i jest nerwowy w kościele, a muzułmanin ze spokojem staje bezczelnie na środku, nie zdejmując czapki - traktuje to jak wyznanie wiary (że "nie ma... itd.")
    widziałam takie zachowania muzułmanów w Paryżu, po tym byli rozpoznawalni

    to zachowanie właśnie mi uświadomiło, że muzułmanin to wyznawca anty-Chrysta
  • Widziałam go na filmie pod domem Kaczyńskiego. Też był bezczelny. Spróbuję znaleźć.
  • edytowano July 2017
  • "bronimy także pani praw"

    a darcie ryja [bardzo przepraszam, ale to doskonały eufemizm]: "wolność, równość, demokracja"

    czyli odpowiedzi zgodne z instrukcją
  • Tak sobie myślę, że to zdjęcie z kościoła powinien zobaczyć cały Episkopat i każdy polski ksiądz, zakonnik, każda zakonnica z osobna.
    Bo jeżeli pojedyncza sztuka potrafiła wykorzystać okazję, żeby "zabłądzić" do kościoła i zdominować tam obecnych (nie było relacji o tym, żeby panowie obecni na mszy św. czynnie skłonili gościa natychmiast do wyjścia) - to jeżeli wtargnie 100 sztuk, albo 1000... Chyba wiedzą, jak to się skończy zarówno dla księdza (śp. ksiądz Hamelin i inni), jak i dla wiernych (Bliski Wschód).
  • Wystarczy, ze jeden wejdzie w odpowiednim celu.
  • W parafiach są służby porządkowe ad hoc z aktywnych wiernych np na Pasterkę czy Boże Ciało. Wystarczy je skrzyknąć, wzmocnić i postawić w stan podwyższonej gotowości. Sam wyprowadzałem, prawda że już ponad 10 lat temu, pijanych awanturników z Pasterki.
  • edytowano July 2017
    ciach!
    /błędna zdjęciowa idenbtyfikacja typa spod ciemnej gwiazdy/
  • edytowano July 2017
    Jak dla mnie nie podobny. Broda to nie wszystko.
  • edytowano July 2017
    to 2 różne osoby
    zresztą został już namierzony, obejrzyj filmik wklejony przez Cyrylicę - to muzułmanin, Arab
  • Oczywiście, że dwie różne.
  • A ja zaś wczoraj wsiadam se do Uberka, a kerownik zapuszcza z radio hit "Sława Ukrainie, herojom wieczna sława!" Na co ja mu - daj pan głośniej, nie? I tak go pytam, panie, a w jakim kontekście ci heroje i ta sława, bom był ciekaw czy mam na szyję zakładać ochraniacz. A on mie na to, że tu się rozhozi o wojnę radziecką, co to ją pan Włodzimierz zabezpiecza. To ja mu parę krągłych zdań, że mam ogromny podziw dla koleżków, co to lotnisko im. Sergiusza Prokofiewa pół roku przed azjatycką hordą utrzymali. A ten: Wiesz pan, bo ja tam byłem. W Iłowajsku też.

    Co prawda jako paramedyk.

    No ale szczena mie opadła i trochę nie wiedziałem co powiedzieć. Mówię mu: Wie pan, trochę mi słów brakuje, trochę to dla mnie odległa rzeczywistość. A on: To może i dobrze.

    I pem wam, że jakoś sięmie smutno zrobiło, że kolo, który poświęca swoje życie za Ojczyznę, idzie na pewną śmierć za Tamtenkraj p-ko radzieckim tankom i armatom, w pewnym momencie mówi sobie "A wujtam z tym wszystkim, pojeżdżę w Mieście Słonecznym na Uberku, to dopiero będzie życie!"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.