Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1617618620622623638

Komentarz

  • Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?

  • edytowano 22 January

    .

  • Musk w Polsce.
    Jak to usłyszałem to myślałem że tylko stolicę odwiedzi, i spotka się z wybranymi Polakami (tymi nowo wybranymi?), a tymczaem on ci w Krakowie (i Oświęcimiu) i spotyka się nie z Polakami a z Żydami, a towarzyszy mu Ben Shapiro, o którego przyjeździe nic nie słyszałem :(https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-elon-musk-w-krakowie-bylem-naiwny-sadzac-ze-antysemityzm-nie,nId,7284948#crp_state=1

  • Nie ma czasu na spotkania ze zwierzętami gospodarczymi.

  • Taka rymowanka: Musk w Krakowie, Tusk w Kijowie.

  • Gdzie Żym , gdzie Qrym

  • image

    A ten co siedzi na baranie to X Æ A-12.
    Wiecie, c'nie?

    👣

    🐾
    🐾

  • A po Krakowie krąży żarcik , że przyleciał na rozmowę o pracę w Comarchu ;)

  • Zdaniem Muska nikt nie rodzi się z nienawiścią do innych ludzi. Jesteśmy sobie nawzajem niezwykle potrzebni, czego dowodem jest - jak podkreślił - fakt, że najcięższą karą w więzieniu jest izolacja.

    Największą karą w więzieniu jest dostanie na celę rury.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    A po Krakowie krąży żarcik , że przyleciał na rozmowę o pracę w Comarchu ;)

    Może chce kupić, jest okazja.

  • Oświęcim jako współczesna Canossa nawet może być, choć może Mordechlaj by to lepiej wykleił

  • dziecko tak lekko ubrane?

  • Nawet będąc synem Hołdysa można być normalnym

  • E, tacie nie wypada, więc posłał synka na Iksa.

  • edytowano 23 January

    @Mania powiedział(a):
    Nawet będąc synem Hołdysa można być normalnym

    Żeby uważać, że Tusk ma coś przeciwko, to nie tylko od żaby trzeba mieć niższe IQ ale od kijanki.

    Dobry car, źli bojarzy.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    A po Krakowie krąży żarcik , że przyleciał na rozmowę o pracę w Comarchu ;)

    Dzis sobie rano (przed 8) jadę Kapelanką (taka ulica w Krakowie), a tu między autami przepycha się konwój: radiowóx, 5 autokarówz z ciemnymi szybami i jeszcze 2 radiowozy.
    Wszystko na sygnale, jadą na zachód (w stronę Oświęcimia). Nie wiedziałem, że korpo głowom przysługuje eskorta policyjna. A może odwiedził nas jakiś polityk o którym nie wiem z liczną świtą?

  • edytowano 23 January

    Kapelanką, na zachód, kurka, może w Sabre też aplikował?! :D

  • Jak pewien znakomity kierowca Formuły 1, Fernando Alonso, w latach swojej świetności, na polecenie marketingowców, w ramach kampanii produktu, do Warszawy przyleciał, to też był na 'gwizdkach' wożony. Choć faktycznie w skromniejszej ilości niż wzmiankowany wcześniej.

  • edytowano 23 January

    @kulawy_greg powiedział(a):

    @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    A po Krakowie krąży żarcik , że przyleciał na rozmowę o pracę w Comarchu ;)

    Dzis sobie rano (przed 8) jadę Kapelanką (taka ulica w Krakowie), a tu między autami przepycha się konwój: radiowóx, 5 autokarówz z ciemnymi szybami i jeszcze 2 radiowozy.
    Wszystko na sygnale, jadą na zachód (w stronę Oświęcimia). Nie wiedziałem, że korpo głowom przysługuje eskorta policyjna. A może odwiedził nas jakiś polityk o którym nie wiem z liczną świtą?

    Minął Ciebie Musk ten od Tesli i X.
    PS. Jechał min.do Oświęcimia

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Kapelanką, na zachód, kurka, może w Sabre też aplikował?! :D

    No przepraszam, może to było Monte Cassino. Dla mnie jeden pies te obrzeża Krakowa (czy po drugiej stronie Wisły to jeszcze w ogóle Kraków?)

  • To Podgórze jest

  • @kulawy_greg A wieźli go chociaż Teslą?

  • @polmisiek powiedział(a):
    @kulawy_greg A wieźli go chociaż Teslą?

    Na prowincji trudno o ładowarki ;)

  • widziałem tylko radiowozy i autokary, kto wie, może Elona tam nie było w ogóle.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    @kulawy_greg A wieźli go chociaż Teslą?

    Na prowincji trudno o ładowarki ;)

    A tam gdzie są - zamarzają.

  • O nowym prezydencie Argentyny.

  • https://opoka.org.pl/News/Swiat/2024/2slgbtq_pedo

    Myślę, że treść linku odpowiednio zajawia temat. Korzystając z okazji przestrzegam przed znaną fundacją, która w nazwie chce coś tam dawać dzieciom, gdyż istnieje uzasadnione podejrzenie.

  • @Przemko powiedział(a):
    O nowym prezydencie Argentyny.

    Ale co jest naj, a bot z yt nie mówi, to: Milei ogłosił rok 2024 „Rokiem obrony życia, wolności i własności"!

  • Ja za to znowu wrócę do Villarruel, o której już wspominałem kilka razy na forum. Gdyż to najważniejsza tradsiara na Świecie.
     
    Jest Wiceprezydentową Argentyny i Marszałkową Senatu, z którym to ciałem walczy obecnie, bo blokuje koalicji prezydenckiej Ustawę Zbiorczą, zasadniczy element całego planu "Afuega!" - czyli planu odciągania Państwa od bycia wszędzie. O tym planie wspomniał w filmiku bot, wspominają likwidację Ministerstwa Kultury (ale nie wspomniał o nieudanej próbie likwidacji TVP, a to by ładnie pokazało o ile prawnie sprawniejsze jest otoczenie Mileia - o czym niżej).
     
    Villarruel wynajduje wszystkie nieusprawiedliwione obecności lub ściemnione zwolnienia i wywala pracowników różnych agentów, pracowników senackich. Każdy teraz patrzy czy w biurach są wszyscy, bo jak nie to wyleci, a na dowód, że mu przypominano, że ma być w pracy będzie stos listów poleconych.
    Także no. Dobry z niej prawny andrut.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.