Skip to content

zakonnik, prorocy, iskra

1789101113»

Komentarz

  • W ramach zmęczenia ...

  • polecam śp. Zatorskiego Włodzimierza, mnóstwo okrutnie długich, ciezkawych nieklickbajtowych konferencji, mao lepszejszych treści na YT widziałem

  • Takie przeciwieństwo proroków i iskier, choc zakonnik

  • @natenczas powiedział(a):
    Z kazań tego księdza:
    (1) spuścić powietrze niezdrowej i wymuszonej egzaltacji
    (2) odsączyć wszystkie straszaki i pseudoprofetyzm
    (3) a nawet zignorować odloty na granicy herezji, czy kłamstwa okołokowidowe.
    Cokolwiek wtedy zostanie? Jakakolwiek myśl? Okruch konktetu?

    Tak, zostanie. Dlatego czasem jeszcze posłucham.
    Ciekawe kazaniowe przykłady/ świadectwa wiary. Zawsze mocne podkreślenie maryjności Kościoła. Zachęta do modlitwy.
    Natomiast punkty 1), 2) i 3) są na tyle intensywne... Przesolona zupa... Przypalone grzanki...

  • O na ten przykład i na zachętę 42minuty, a że wolno nawija to można przyspieszyć:

    <3

    Tak mnie tego gościa brakuje... Ale dużo zostawił po sobie

  • edytowano 12 March

    https://dorzeczy.pl/swiat/560319/biskup-objawienia-w-trevignano-romano-sa-falszywe.html

    Ciekawe co na to x.Blizniak piewca prawdziwego 'nierozmydlonego' miłosierdzia

  • Chilli?

  • edytowano 13 March

    Nie znam włoskiego. Pliku .jpg i skanu .pdf nie włożę w translejta. Potem się zapoznam.

    Natomiast duży minus x. Bliźniak ma u mnie za to, że powoływał się na biskupa miejsca, że jest za prawdziwością objawień i za tą widzącą. Bo nie był. To znaczy - dyplomatycznie ordynariusz nie mówił nic. Taka interpretacja niewypowiadania się.

    Oraz - moja wcześniejsza opinia o nim (bez zmian). Czyli negatywna.

    Biskup miejsca:
    Constat de non supernaturalitate.
    Brak nadprzyrodzoności.

  • @czlowiek powiedział(a):
    polecam śp. Zatorskiego Włodzimierza, mnóstwo okrutnie długich, ciezkawych nieklickbajtowych konferencji, mao lepszejszych treści na YT widziałem

    Tak.

  • @czlowiek powiedział(a):
    https://dorzeczy.pl/swiat/560319/biskup-objawienia-w-trevignano-romano-sa-falszywe.html

    Ciekawe co na to x.Blizniak piewca prawdziwego 'nierozmydlonego' miłosierdzia

    godnie:

  • edytowano 13 March

    No prawie.

    Jakąś mam alergię na kapłanów, którzy w każde przemówienie objawienia muszą wplątać najlepiej katastroficzne, mogą być niepotwierdzone, obojętne, ważne żeby była moc.

    A teraz jeszcze jest ofiarą hejtu, a jak ludzi na lewo i prawo od zaprzedanych diabłu wyzywa to wtedy jest ok, a i odbiorcy jego filmów zapewne wzrastają wtedy w miłości.

  • Nie pokładać nadziei w człowieku.

  • Zdecydowanie 😀

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.