Skip to content

Kanał 0

189101113

Komentarz

  • edytowano 14 April

    no ale tym programem Stanowski rozwali l polski YT

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ojtam, każdy nr da się podrobić. Podobno, oczywiście, podobno!

    Da się i to nie podobno.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ojtam, każdy nr da się podrobić. Podobno, oczywiście, podobno!

    Dało się już 10 lat temu, były nawet firmy świadczące takie usługi, pojawiły się za to sankcje prawne itp. A numer tyleż paskudny, co łatwy do stwierdzenia kto to zrobił.

  • matko...
    lgną muchy do miodu
    krwawy Hegemon w kanale Zero

  • Człowiek powszechnie uwielbiany. Pamiętam czas, kiedy miał stała rubrykę w Arcanach i Gazecie Wyborczej. Polak kocha smak plwociny na twarzy.

  • @los powiedział(a):
    Człowiek powszechnie uwielbiany. Pamiętam czas, kiedy miał stała rubrykę w Arcanach i Gazecie Wyborczej. Polak kocha smak plwociny na twarzy.

    No nie wiem. Mnie wymioci na sam widok tego krzywego ryja.
    Koleś o stylówie i spojrzeniu żula, który czai się na dyskotece, żeby dorwać jakąkolwiek "koleżankę", byle była pijana w trupa.

  • Wielka mi nowina, że jesteś ekscentrykiem.

  • edytowano 18 April

    Na szczęście w komentarzach słuchacze zauważyli, iż jest to (Hegemon) egomaniak, narcyz, atencjusz i farmazon,

  • Ostatnio robiłem porządki w swojej biblioteczce i ja siem pacze i oczom nie wieżę a tu se stoi Król....nie morze być myślę, skąd tototu?
    Wewnętrzne śledztwo domowe przeprowadziłem i siem okazało że mi to moja ukochana mama teściowa podarowała ponoć kedyś na urodziny (nie pamiętam za Boga). Myślę sobie: pewnie może być u mnie różnych takich "życzliwych" podarków więcej i znalazłem jakomsik "Wielkom trwogę" Zaremby - nie wiem o czym to ale metodą łączenia kropek poznałem ze swego czasu teście moi subskrypcję GónWa mięli i różne takie dodatki do tego były.
    Także tak mili moi.
    Westchnijcie za mnie czasem bo niedolę ciężką ja z nimi mam.....

  • nieustannie polecam Sternberga
    nowe wydanie wyszło w Krakowie

  • Ale o co chodzi?

  • nękające telefony - jeden ze sposobów działania SB. Nawet w "Psach" bohater grany przez Lindę się wykonywaniem takich telefonów para. Ech, Stanowski jest lemingiem, pewnie nie wierzy w SB wiecznie żywe bo nigdy nie zatłuczone.

  • @KazioToJa powiedział(a):
    nękające telefony - jeden ze sposobów działania SB. Nawet w "Psach" bohater grany przez Lindę się wykonywaniem takich telefonów para. Ech, Stanowski jest lemingiem, pewnie nie wierzy w SB wiecznie żywe bo nigdy nie zatłuczone.

    Tak rozumiesz tę scenę? Jedna z nielicznych których właśnie nie rozumiem, czyli tak się pewnie czuje że robi z budynku ministerialnego?

  • Aż taki naiwny i nieświadomy to red. Stano nie jest, motywy długich macek postPRL-owskich służb pojawiają się w jego produkcjach

  • Oba materiały pokazują na zorkiestrowany atak. Tak, że tak

  • edytowano 24 April

    @MarianoX powiedział(a):
    Aż taki naiwny i nieświadomy to red. Stano nie jest, motywy długich macek postPRL-owskich służb pojawiają się w jego produkcjach

    Dokładnie. Film o C.Derpienski przecież wcale nie jest o Karolinie tylko o jej sponsorze i został nakrecony nie dlatego że ktoś kogoś sponsoruje .

  • @margerytka powiedział(a):

    @MarianoX powiedział(a):
    Aż taki naiwny i nieświadomy to red. Stano nie jest, motywy długich macek postPRL-owskich służb pojawiają się w jego produkcjach

    Dokładnie. Film o C.Derpienski przecież wcale nie jest o Karolinie tylko o jej sponsorze i został nakrecony nie dlatego że ktoś kogoś sponsoruje .

    Też tak sądzę. Widzę tu przebiegły spryt Stano pt.
    no dzieciaczki z tik-toka, będę udawał, że robię 3-godzinny film o głupiej celebrytce, ale napakuję go taką ilością materiałów o służbach lat 80-90, że sami zaczniecie tropić czerwone dynastie.

    PS- gdzie najlepiej uploadować pdfa? Chciałem się z Wami (i ze Stanowskim) podzielić pdfem książki Andrzeja Kerna "Michnikurbanowy napad stulecia".

  • wetransfer.com

  • Po zaoraniu lewakow z Ostatniego Pokolenia trwa lament, że Mazurek&Stanowski byli agresywni, przerywali, drwili itp. a mieli szanse merytorycznie pokazać, że Ostatnie Pokolenie to świry.
    Całości nie oglądałem, ale fragment z przyznaniem się do pracy na czarno i niepłacenia podatków przez lewaka był miodny, a gro zarzutów jest taka, że ośmielili się zanegować religijny dogmat o 'antropocentrycznym pochodzeniu ocieplenia klimatu' poprzez ukazanie, że nauka jest podzielona w tym temacie jeżeli zastosujemy zamiast kryterium ilościowego, kryterium kompetencyjne.

  • Całość działań związanych z Kanałem 0 (fałszywe alarmy, problemy z monetyzacja, zawoalowane groźby) rodzi we mnie pytanie czy Stanowski wie co się stało z RTL7 czy innymi Spotkaniami?

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Całość działań związanych z Kanałem 0 (fałszywe alarmy, problemy z monetyzacja, zawoalowane groźby) rodzi we mnie pytanie czy Stanowski wie co się stało z RTL7 czy innymi Spotkaniami?

    nie wie, pewnie dlatego idzie jak burza
    Stanowki na przód!

  • Myślę że wie ale uważa że czasy się zmieniły.

  • Przekonamy się czy istotnie.

  • No dobrze, a co się stało z Dorzeczem, pismem dla rybaków i Gazetą Poleską?

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Całość działań związanych z Kanałem 0 (fałszywe alarmy, problemy z monetyzacja, zawoalowane groźby) rodzi we mnie pytanie czy Stanowski wie co się stało z RTL7 czy innymi Spotkaniami?

    nie wie, pewnie dlatego idzie jak burza
    Stanowki na przód!

    Wie bo mu Ziemkiewicz powiedział.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.