Skip to content

Kanał 0

189101214

Komentarz

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Językoznawcą też jest największym i nieubłaganym?

    Nie wiem czy językoznawcą. Ale Semitą.

  • @Przemko powiedział(a):

    @W_Nieszczególny powiedział(a):
    Śmieszne, ale nie za bardzo trafne. Jeśli do uznania za Semitę przyjąć kryterium językowe, to obaj (zakładam że posługujący się hebrajskim i arabskim) są Semitami, a jeśli kryterium genetyczne to nawet żaden z nich może nim nie być (np. pierwszy z Chazarów a drugi potomkiem mieszkańców Imperium Romanum, czy to łacińskojęzycznych, czy to grekojęzycznych czy innych)

    Ciekawe że użyli akurat Polski gdy ten ziomek jest raczej z Rosji.

    Autor wolał napisać fakien Polen niż fakien Rasza.

  • @los powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Językoznawcą też jest największym i nieubłaganym?

    Nie wiem czy językoznawcą. Ale Semitą.

    Zawsze był Grekiem. No ale czas szybko leci, rozumiem.

  • Taleb?

  • Znowu Wyborcza uratowała Kaczorowi 4 litery, atakując Stanowskiego.
    Pojawiła się dzięki temu w świadomości młodego pokolenia jako symbol obciachu, kłamstwa, analfabetyzmu, knucia, masturbacji, stręczycielstwa i wszelakiej intrygi. A nie istniała w owej świadomości w ogóle. A ponieważ jest ona tubą propagandową reżimu więc się jemu przykleiło.
    Dodatkowo doszły debaty o CPK itp audycje. Raz że Kanał Zero ma zasięgi a dwa że przekaz został wzmocniony przez rozliczne tzw kanały komętary. Dodatkowo część młodych głosuje przeciw rządowi z zasady i zawsze. Ciekawe że nikt tego czynnika nie uwzględnia?
    Ewidentnie zatem wykończenie Stanowskiego stanie się priorytetem Tuska.
    Kaczor ma zatem więcej szczęścia niż rozumu. Bardzo mu pomogła krytyka PiS na Kanale Zero, m, i, rozmowa z Ziemkiewiczem, gdzie ze Stanowskim zjechali kaczyzm.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Kaczor ma zatem więcej szczęścia niż rozumu. Bardzo mu pomogła krytyka PiS na Kanale Zero, m, i, rozmowa z Ziemkiewiczem, gdzie ze Stanowskim zjechali kaczyzm.

    Kedyś red. Ziemniakiewicz zżymał się, że Ozyrys to taki kolo, co polazł do kasyna i tam cięgiem obstawia zero, bo mu kiedyś wypadło. I wygląda na to, że czemu nie miałoby wypaść po raz trzeci, nie? (Bo mówił to RAZ w kontekście którychś przerżniętych wyborów za nocy pełoskiej 2007-15.)

  • edytowano 9 April

    Red. Ziemkiewicz jest srogim startegosem politycznym, któremu jednak nie pykła żadna inicjatywa polityczna, w którą się angażował.

    RAZ to Andrzej Strejlał polskiej polityki, który jak wiadomo o piłce nożnej wie wszystko, za wyjątkiem jednego: jak pokonać przeciwnika,

  • Ale w jaki sposób próbujecie obalić moją tezę?

  • Sama się obaliła.

  • @marniok powiedział(a):
    Sama się obaliła.

    Potwierdza ją empiria. Wystarczyło kilka gorzkich słów prawdy o JK, aby zachęcić młodych. A nie wiecie jakich bo nie słuchaliście.
    I nie chodzi tu o to, kto co chce. Wy zaś macie jakieś dziwne ograniczenia percepcyjne, które sprawiają, że nurzacie się w oparach wolitywności.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    nurzacie się w oparach wolitywności.

    Najgorzej to jak nie wiem, czy mnie Kolega obraża, czy nie.

  • Tzn że rozkminiasz co kto chciał, a nie co zrobił.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Raz że Kanał Zero ma zasięgi a dwa że przekaz został wzmocniony przez rozliczne tzw kanały komętary.

    Czyli jednak PiS ma ofertę dla idiotów.

  • Lepiej późno niż wcale.

  • edytowano 10 April

    Wczoraj na K Zero pojawiła się audycja sponsorowana przez KFC, czyli najwyraźniej koszerne ręce GW są na nich za krótkie,

  • Oswajanie tematu Smoleńska:

  • edytowano 10 April

    @Kuba_ powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Raz że Kanał Zero ma zasięgi a dwa że przekaz został wzmocniony przez rozliczne tzw kanały komętary.

    Czyli jednak PiS ma ofertę dla idiotów.

    to nie jest przekaz PiS. Zauważ, że Ziemkiewicz Tuska pochwalił, a Kaczora zganił.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @Kuba_ powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Raz że Kanał Zero ma zasięgi a dwa że przekaz został wzmocniony przez rozliczne tzw kanały komętary.

    Czyli jednak PiS ma ofertę dla idiotów.

    to nie jest przekaz PiS. Zauważ, że Ziemkiewicz Tuska pochwalił, a Kaczora zganił.

    A pamiętasz, za co Tuska pochwalił?

  • @polmisiek powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @Kuba_ powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Raz że Kanał Zero ma zasięgi a dwa że przekaz został wzmocniony przez rozliczne tzw kanały komętary.

    Czyli jednak PiS ma ofertę dla idiotów.

    to nie jest przekaz PiS. Zauważ, że Ziemkiewicz Tuska pochwalił, a Kaczora zganił.

    A pamiętasz, za co Tuska pochwalił?

    Nu?

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    /..../

    to nie jest przekaz PiS. Zauważ, że Ziemkiewicz Tuska pochwalił, a Kaczora zganił.

    A pamiętasz, za co Tuska pochwalił?

    Nu?

    Jest sprawny jako gangster, czy też jest sprawnym gangsterem, czy też jest sprawnym w gangsterce.

    Kaczor natomiast nie ma wstecznego.
    Takie rozmowy mają wpływ na nastroje.

  • No właśnie: Stanowski zapytał Ziemniaka, czy ten jest w stanie za cokolwiek pochwalić Tuska, na co ten odpowiedział, że owszem, że to bardzo sprawny gangster. Kolego Smok, czy w innych postach, gdzie materiału źródłowego nie znam i ciężko mi zweryfikować, też tak manipulujesz?

  • Ktoś kiedyś pochwalił inteligencję smoka. Nie mogę sobie przypomnieć, kto to był.

  • To byłem ja. Pisałem, że jego wpisy są dla mnie za inteligentne, że niewiele jestem w stanie zrozumieć.

  • Pochwała to pochwała. Za co to już kwestia drugorzędna. Ja cię nie mogę

  • Sam smok.

  • Nie radzicie sobie z takimi elementami rzeczywistości, jak powyższe. Weźmy tezę:
    "Bardzo mu pomogła krytyka PiS na Kanale Zero, m, i, rozmowa z Ziemkiewiczem, gdzie ze Stanowskim zjechali kaczyzm."
    i próby jej obalenia. Zupełnie oderwane od konkretu. Ma ona inny charakter niż inna teza: kiedy reprezentacja wygrywa, to szanse Kaczora rosną.
    Nie było odniesienia tu do działalności Stanowskiego, która jest zbyt skomplikowana. Nie było odniesienia do znaczenia wspomnianej audycji. Było odklejenie, że nie prawda że audycja pomogła, bo Ziemkiewicz coś kiedyś powiedział i coś tam jeszcze. Jest to z gruntu niemerytoryczne.
    Kanał Zero jest zaprzeczeniem pisizmu, bo są tam debaty, które działają na korzyść PiS. Sam ich mechanizm.
    2. Kto oglądał audycję to wie, ze co ta pochwała. A kto nie oglądał dostał powód do obejrzenia.
    3. Jak Stanowski wystartuje na prezydenta pod hasłem >>męska wspólnota, zero hamulców<< to dopiero będzie.

  • Ojtam, każdy nr da się podrobić. Podobno, oczywiście, podobno!

  • Po egasus?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.