Skip to content

Humer

1443444445446447449»

Komentarz

  • @MarianoX powiedział(a):
    Przeraża mnie fakt, że regularnie na ulicach, w pracy, a nawet w kościele mijam dziesiątki fanatycznych zwolenników niebezpiecznego psychopaty od którego coraz silniej zawiewa siarką.

    Wystarczą słupki; PiS i PO mają tę samą liczbę zwolenników, czyli połowa narodu uważa, że wszystko gra.

  • PiS i PO mają tyle samo, ale PO ma jeszcze Trzecią Rzeszę i Czerwonych.

  • to już ten sprawdzający gołą ręką czy w kablu płynie prąd jest mądrzejszy. Co za dziennikarstwo!

  • W wielu miastach kilkanaście lat temu pojawiły się plakaty o naborze do służb specjalnych czy wywiadu ….

    Także tego no…

  • A portale randkowe pełne są kadr oficerskich wywiadu z przejściowymi trudnościami finansowymi, czekającymi na transfery gotówki od polskich niewiast.

  • Nakrętki przymocowane to duże utrudnienie dla chorych.
    Z doświadczenia.

  • Nie wiem ile czasu było aby przestawić produkcję. Widocznie za mało, bo bardzo często są nieszczelne. 1/5 otwartych soków po zakręceniu przecieka.

  • edytowano 22 September

    Wiemy, że jak któren obciągnął mineralną, flaszkę wrzucał do żółtego a z nakrętką biegał do Puszczy Białowieszczańskiej albo na Bagna Biebrzańskie. To jeden wykombinował, że trza przytroczyć do butelki na fest. Drugi już miał porozstawiane maszyny do zbierania, ale bez korka. Znaleźli podstawę prawną i flachę do skupu, a resztę tak jak przedtem, tylko odciąć kozikiem.

  • Skąd info że maszyny nie zbierają zakrętek? Wszędzie to słyszę ale w kartach produktów tych maszyn ani słowa że nie przyjmują butelek z zakrętkami?

  • Popełniam zbrodnię i po otwarciu butelki odrywam nakrętkę, bo jej nijak nie mogę zakręcić z powrotem. Może mi brakuje cierpliwości.

  • Kolega mi nadesłał w formie graficznej artykuł GG z wpotylice.com - w formie graficznej a nie w linku, gdyż jest płatny. Jeśli uważacie, że wypada, to vlepię.

    W każdej razie artykuł ten relacjonuje akcję redakcji infovaticana.com, w której zapytali oni ChadLGBT, co by zrobił, gdyby był szatanem, żeby rozwalić KK. I Chad dał odpowiedź w punktach i humer polega na tym, że zasadniczo propozycje te pokrywają się z działaniami wiadomego pana papieża.

  • 7my7my
    edytowano 24 September

    GYKw704-Xs-AAuo45

    swoją drogą skoro nasi politycy to debile, to kto tam u nich musi rządzić ?

  • Nasi politycy to nie są debile.

  • Nedobre novinky to to będą jak ludzie się kapną, że przelicznik jest odwrotny niż podany.
    1PLN = 5,91CZK

    👣

    🐾
    🐾

  • 7my7my
    edytowano 24 September

    @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    Nedobre novinky to to będą jak ludzie się kapną, że przelicznik jest odwrotny niż podany.
    1PLN = 5,91CZK

    może czeski błąd ?

  • nie, no koment Szudofa wymiata

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.